Temat: AC Milan (zbiorczy)(cz.2)
Odpowiedzi: 60806
Odsłony: 3055335

AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Czym ten Ursus zgwałcił bakayoko? Cipą? Bakayoko zaliczył bardzo udany występ w niczym nie ustępując ursusowi. Duży talent Ale ten mecz nie był specjalny. Zresztą całe Juve na tle Milanu nie pokazało się wybitnie i wynik mocno zaklamuje to co się działo na meczu.
pn 12.11.2018 0:02
Forum: Anglia
Temat: Derby Manchesteru
Odpowiedzi: 967
Odsłony: 44892

Derby Manchesteru

Wiadomo że ludzi boli dupa że City takie mocne A pamiętają gdzie byli wcześniej i jaka jest historia. Nie oszukujmy się Ale taki arsenal czy United bardzo dużo stracili w ostatnich latach przez ogromną siłę city

AC Milan : Juve - klasyka

Jest już tłumaczenie na acmilan.com.pl wypowiedzi Ronaldo.
ndz 11.11.2018 22:55

Oczywiście Ale pomijając wynik (trochę krzywdzący Milan tak na spokojnie) mecz był na styku i Juve według mnie bardzo dużo ryzykowalo. Wszedł laxalt i załatwił sprawę.
ndz 11.11.2018 22:52

Ronaldo po meczu powiedział że Higuain był bardzo zdenerwowany Ale nic nie powiedział do sędziego, nie machal łapami przed ryjem i nie rozumie czemu dostal drugą żółtą. Może się odwołają za pajaca...
ndz 11.11.2018 22:42

Ciekawe czy to się skończy tylko na jednym meczu.

Chyba powoli już możemy mówić o bakayoko jako podstawowym graczu i bez wstydu wystawiać go w podstawie bo chłopak daje radę.
ndz 11.11.2018 22:40

Mam nadzieję że cutrone nie pojedzie na kadre tylko w spokoju przygotuje się w milanello
ndz 11.11.2018 22:36

W taki sposób wlasnie sami podcinamy sobie skrzydła na wyjazd do Rzymu.
ndz 11.11.2018 22:35

Dokładnie tak naprawdę mecz był na styku Ale Higuain zrobił swoje.

Mam nadzieję że gonzalo trochę się zdystansuje do swojej gry na drugą część sezonu bo to.co.dzisiaj odjebal to jakiś ponury żart A chlopaczek sobie dyszke rocznie chapie
ndz 11.11.2018 22:28

Człowiek ogląda na luzie mecz bo wie że Juve jest zwyczajnie lepsze. Nawet nie wkurzyłem się po nie strzelonym karnym po czym odpierdala takie coś przy 2-0 Gdzie jest wynik rozstrzygnięty. Co za idiota...
ndz 11.11.2018 22:18

[k****] I na Lazio wypada. Idź w [ch**]
ndz 11.11.2018 21:25

W sumie to chyba pierwszy nasz karny więc nie wiemy kto jest wyznaczony w tym sezonie. Strasznie zawodzi igła dzisiaj

Bakayoko kolejne bardzo solidne 45 minut
ndz 11.11.2018 21:21

Masz karnego w meczu nie strzelasz A przez 45 minut tracisz każda piłkę. Higuain dzisiaj jest najgorszy w Milanie. Katastrofalne 45 minut w jego wykonaniu
ndz 11.11.2018 19:50

Włączać szybciej transmisję bo ma być specjalna choreografia z okazji 50 urodzin najstarszej grupy ultras w Europie.