Domek nr 10 (temat luźny)

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem. Tutaj możecie też pisać wszelkie sugestie związane z forum i serwisem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Tyłek czy cycki?

Tyłek!
22
56%
Cycki!
9
23%
Oczy...
3
8%
Charakter ;)
5
13%

Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 374

Postautor: j1mmy » pt 19.01.2018 12:46

DDK pisze:Source of the post
janop pisze:Source of the post Wrzuć to ogłoszenie tutaj to powiemy Ci co zmienić.

Ogłoszenie nie jest redagowane przezemnie, ja odwalam tylko czarną robotę tj. wrzucenie ogłoszenia i przesłanie CV do kierownika:
https://www.olx.pl/oferta/administratorka-biurowa-telefonistka-CID4-IDrsJux.html

Przepraszam za dosadne słowa wyglada jak kolejne gówno ogłoszenie gówno firmy , której szefem jest janusz biznesu
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1270
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 19.01.2018 12:53

Zwykłe ogłoszenie, ktorego nikt nawet nie czyta.
Ani nr telefonu, ani adresu. Ogłoszenie typowego debila :rotfl:
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

Awatar użytkownika
Kluchman
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 438

Postautor: Kluchman » pt 19.01.2018 13:04

j1mmy pisze:Source of the post Przepraszam za dosadne słowa wyglada jak kolejne gówno ogłoszenie gówno firmy , której szefem jest janusz biznesu

Plusów tyle, że podali nazwę firmy, co na takich portalach jest zadziwiająco rzadkie.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 19.01.2018 15:19

Posłuchałem wielu z was i poszedłem dziś na obiad do baru. Pieczone udko (małe) w sosie pieczarkowym (dobrze napisane, w sosie, a nie z pieczarkami), do tego frytki (całkiem przyzwoita porcja) i szparagi. Całość za 11,90zł. Nie ma źle.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 763

Postautor: sickstick » pt 19.01.2018 15:20

Witamy w XXI wieku

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 19.01.2018 15:21

Ciekawe na jak dlugo taki obiad mi wystarczy. Na 19 planuję zjeść kolację, talerz zupy. :P Mam 3 dni wolnego to mogę tyle ugotować ;)
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 725

Postautor: DDK » pt 19.01.2018 15:33

janop pisze:Source of the post Brakuje info, które podałeś tutaj: kasy i możliwości elastycznych godzin.

Docelowo szukamy na 8h dzień w dzień, raczej dyspozycyjnych. Nie chcemy, żeby zgłaszały się osoby, które mają czas tylko od 15 do 19, dlatego kierownik zdecydował się o tym nie pisać. Odnośnie kasy - w pierwszym ogłoszeniu napisałem stawkę i nie było żadnego zgłoszenia. Usunięcie stawki polecił nam właściciel firmy zajmującej się tworzeniem reklam.

j1mmy pisze:Source of the post Przepraszam za dosadne słowa wyglada jak kolejne gówno ogłoszenie gówno firmy , której szefem jest janusz biznesu

Praktycznei 90% ogłoszeń na telemarketera czy nawet PH tak wygląda. na PH na podobne ogłoszenia dostajemy 12-15 ogłoszeń w ciągu 3 dni.
cloner pisze:Source of the post Zwykłe ogłoszenie, ktorego nikt nawet nie czyta.
Ani nr telefonu, ani adresu. Ogłoszenie typowego debila

Zwykłe ogłoszenie "typowego debila". Rozumiem, że dla Ciebie "zwykły" człowiek to debil?

Nr. telefonu nie podajemy od jakiegoś czasu, gdyż ludzie potrafili dzwonić po poł roku od ogłoszenia (które znaleźli gdzieś w archiwum) z pytaniem czy aktualne. Albo "że skoro jest napisane w ogłoszeniu, że trzeba wysłać CV to czy ja tez muszę to zrobić?". Naprawdę, ja mam średnio 50-100 połączeń dziennie, kierownik ze 2 razy więcej. Nie mamy czasu użerać się z takimi ludźmi, zresztą przez telefon nikt Ci konkretów nie poda.

Co do adresu - czego chcesz adres? Firmę mamy zarejestrowaną w Poznaniu, w Krakowie od kilku lat nie mamy biura, gdyż praca w terminalach jest pracą głównie w terenie. Telefonistka będzie miała możliwość pracować na początku w którymś z biur naszych znajomych, ale po jakimś czasie będzie mogła to robić nawet w domu.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 19.01.2018 15:44

Dajemy tu rady. To Ty szukasz pracownika, nie my. Nie chcesz to nie korzystaj.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » pt 19.01.2018 15:46

cieszę się, dlatego się do wszystkiego odniosłem. Natomiast stwierdzenie, że jest to ogłoszenie "typowego debila" uważam za idiotyczne.

i dalej nie rozumiem napisania o jednym ogłoszeniu "zwykłe ogłoszenie", a za chwilę "ogłoszenie typowego debila".

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+

Postautor: j1mmy » pt 19.01.2018 15:47

Praktycznei 90% ogłoszeń na telemarketera czy nawet PH tak wygląda. na PH na podobne ogłoszenia dostajemy 12-15 ogłoszeń w ciągu 3 dni.

DDK widocznie nikt nie chce być telemarketerem. Jakość ogłoszenia jest jaka jest , ja bym zaryzykował nawet stwierdzenie że ogłoszneie kłamie bo piszesz :

w Krakowie od kilku lat nie mamy biura, gdyż praca w terminalach jest pracą głównie w terenie. Telefonistka będzie miała możliwość pracować na początku w którymś z biur naszych znajomych

a w ogłoszeniu jest :

- Prowadzenie biura

A tak wygląda ogłoszenie typowego call center :

Poszukujemy osób komunikatywnych, nastawionych na sukces, łatwo nawiązujących kontakty, z wysoką kulturą osobistą do pracy w nowo otwieranym Call Center.

Czego oczekujemy?
- wykształcenie średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
- kultury osobistej

Zakres obowiązków:
- sprzedaż a także przedstawianie oferty Klientom
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- utrzymanie wysokiej jakości wykonywanej pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- praca w młodym i kreatywnym zespole
- praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy zależny od wyników pracy

CV proszę składać poprzez portal OLX.

Reasumując twoja oferta nie dokońca mówi czy ktoś ma być asystentką biura czy pracownikiem call center , sugeruje że to praca w call center, więc ergo nie dziw się że nikt nie chce wysłać CV w czasie prosperity. Dwa watpie byście kogoś znaleźli bo warunki jakie oferujecie są po prostu nieatrakcyjne

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1041

Postautor: fieldy » pt 19.01.2018 15:49

fajną sygnaturkę masz Dudek, oryginalna :mrgreen:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 19.01.2018 15:54

DDK pisze:Source of the post dalej nie rozumiem napisania o jednym ogłoszeniu "zwykłe ogłoszenie", a za chwilę "ogłoszenie typowego debila".

Bo większość ogłoszeń w necie jest debilnych. Brak szczegółowych informacji, a później dziwota że nikt CV nie wysyła. Nie ma wpisanego miejsca pracy, to dziś jest najistotniejsze. Stawki też brakuje. Nie ma informacji o tym jaka będzie umowa, ile godzin pracy. NIC.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+

Postautor: j1mmy » pt 19.01.2018 15:58

Stawki też brakuje. Nie ma informacji o tym jaka będzie umowa, ile godzin pracy. NIC.

Z tego co mi wiadomo stawka nie jest nadal standardem w umowach , wymiar etatu jak nie wystepuje to jest domyślnie zapewne 1/1

Edit:

DDk skoro biura macie w Poznaniu dlaczego laski nie weźmiecie z Poznania gdzie macie biura ?
Koszty mają być na konkretny oddział ?

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 19.01.2018 16:00

j1mmy pisze:Source of the post Z tego co mi wiadomo stawka nie jest nadal standardem w umowach , wymiar etatu jak nie wystepuje to jest domyślnie zapewne 1/1

Z tego co Tobie wiadomo. Ale oni szukają pięknej studentki. Więc nie ma prawa być aż tak ogarnięta.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » pt 19.01.2018 16:13

j1mmy pisze:Source of the post DDK widocznie nikt nie chce być telemarketerem.

Mam tego świadomość.
j1mmy pisze:Source of the post w Krakowie od kilku lat nie mamy biura, gdyż praca w terminalach jest pracą głównie w terenie. Telefonistka będzie miała możliwość pracować na początku w którymś z biur naszych znajomych

a w ogłoszeniu jest :

- Prowadzenie biura

Tak jak wspomniałem: aktualna telefonistka korzysta z biura naszego znajomego, ale ponieważ oficjalnie go nie wynajmuje nie podajemy jego adresu. Na ten moment szukamy większego biuro, które będziemy wynajmowac oficjalnie i my i nasz znajomy, więc tutaj nie ma żadnego kłamstwa.
j1mmy pisze:Source of the post Reasumując twoja oferta nie dokońca mówi czy ktoś ma być asystentką biura czy pracownikiem call center , sugeruje że to praca w call center, więc ergo nie dziw się że nikt nie chce wysłać CV w czasie prosperity. Dwa watpie byście kogoś znaleźli bo warunki jakie oferujecie są po prostu nieatrakcyjne

Specjalnie ogłoszenie jest wrzucone w ten sposób. Wczesniej było jako "telemarketer" to nie było w ogóle chętnych, więc teraz zmieniliśmy jego formę, żeby było bardziej atrakcyjne.
fieldy pisze:Source of the post fajną sygnaturkę masz Dudek, oryginalna

muszę zmienić, bo stara wygasła :D
cloner pisze:Source of the post Bo większość ogłoszeń w necie jest debilnych. Brak szczegółowych informacji, a później dziwota że nikt CV nie wysyła. Nie ma wpisanego miejsca pracy, to dziś jest najistotniejsze. Stawki też brakuje. Nie ma informacji o tym jaka będzie umowa, ile godzin pracy. NIC.

Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego firmy w ogłoszeniach nie piszą miejsca pracy, stawek itd. Po drugie trzeba czytać ogłoszenie ze zrozumieniem - masz napisane, że jest to umowa zlecenia i na pełny etat. więc masz "jaka to umowa" i masz "ile godzin pracy". I Ty, cloner, mówisz o debilnym ogłoszeniu?
j1mmy pisze:Source of the post DDk skoro biura macie w Poznaniu dlaczego laski nie weźmiecie z Poznania gdzie macie biura ?
Koszty mają być na konkretny oddział ?

Tak, od roku mamy (w zalezności od miesiąca) na 4-8h telemarketerke, która dzwoni dla mnie i 1-2 innych pracowników. Płacimy jej tylko my + kierownik, pod warunkiem, że zrobimy plan. W firmie mamy ustalone, ze jeśli zrobimy plan to firma też się dokłada (chyba 300zł netto). To jest nasza inicjatywa.

Wróć do „Hyde Park”