Dieta

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem. Tutaj możecie też pisać wszelkie sugestie związane z forum i serwisem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Conrado
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 55

Dieta

Postautor: Conrado » pt 15.12.2017 12:45

Potraf ? :rotfl4: :rotfl:

Awatar użytkownika
venomiq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 133
Kontaktowanie:

Dieta

Postautor: venomiq » pt 15.12.2017 13:08

Każdy może robić błędy, może potraf to zrozumieć ;)

Btw: czemu dwie kolejne osoby pisały o rezygnowaniu z pikantnych przypraw?
Dirty mind

Awatar użytkownika
Ilka
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 152
Kontaktowanie:

Dieta

Postautor: Ilka » pt 15.12.2017 13:37

Oj tam bledy się zdarzają. ;) Może nie takie ale zdarzają się każdemu ;)

Ja nie powinnam jeść pikantnego, bo moja cera nie toleruje. Znaczy pogarsza się zwłaszcza jesienią i zimą.
Powinnam nie jesc: słodkiego, pikantnego, gorącego! Nie pić: kawy, kolorowego alkoholu. Generalnie wszystko to co lubię ;)
I do tego nie opalac twarzy ;)

Awatar użytkownika
venomiq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 133
Kontaktowanie:

Dieta

Postautor: venomiq » pt 15.12.2017 13:50

Ilka pisze:Source of the post Ja nie powinnam jeść pikantnego, bo moja cera nie toleruje

Może zmień dermatologa na kogoś innego? Moja siostra miała podobne problemy, zmieniła dermatologa - nowy pomógł jej dobrać krem, lekarstwo i z wcześniejszego 'nie jem słodkiego', 'nie jem pikantnego' i 'nie jem nabiału' została tylko historia.
Dirty mind

Awatar użytkownika
Ilka
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 152
Kontaktowanie:

Dieta

Postautor: Ilka » pt 15.12.2017 14:05

venomiq pisze:Source of the post
Ilka pisze:Source of the post Ja nie powinnam jeść pikantnego, bo moja cera nie toleruje

Może zmień dermatologa na kogoś innego? Moja siostra miała podobne problemy, zmieniła dermatologa - nowy pomógł jej dobrać krem, lekarstwo i z wcześniejszego 'nie jem słodkiego', 'nie jem pikantnego' i 'nie jem nabiału' została tylko historia.

Mi generalnie tez pomógł. Rok temu miałam pierwsze objawy. Od stycznia byłam kilka razy u niego. Po pierwszym zastosowaniu maści, które mi przepisał widziałam polepszenie. Wiosną i latem było spoko. Teraz w listopadzie znów trochę gorzej ale nie tak jak rok temu. Choć w zasadzie do diety w ogóle się nie stosuje. Może w przyszłym roku pójdę do kogoś innego. :)

Jeden znajomy stwierdzil ze może to uczulenie na gluten, ale przy glutenie objawy są znacznie gorsze z tego co czytałam.

mlesniak
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Dieta

Postautor: mlesniak » czw 04.01.2018 8:46

Moja cera nie toleruje pikantnych przypraw, tłustych dań i słodyczy... Yh, wszystko to, co ja uwielbiam...
Jakie warunki musi spełnić szybka pożyczka online, byś chciał mieć dostęp do niej ?

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 416
Kontaktowanie:

Dieta

Postautor: futbolowa » czw 04.01.2018 21:04

:lol2: :lol2:

Weźcie ten spam usuńcie.

- - -

A żeby nie było OT - od wczoraj wróciłam do pilnowania się z Fitatu. Muszę jeszcze trochę popracować nad sobą, bo chociaż tego nie zauważam, to podobno zjadam zbyt wiele tłuszczu.

Wróć do „Hyde Park”