Podróże

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1275

Podróże

Postautor: League » ndz 07.10.2018 17:54

10 pisze:Source of the post Bydgoszcz czy Toruń.

bez wątpienia. co tu robi Bydgoszcz w zestawieniu? ;) Toruń niby fajna starówka ale jeśli miałbym sie bawic to Wrocek i Gdańsk lepsze.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 109
Kontaktowanie:

Podróże

Postautor: 10 » ndz 07.10.2018 18:23

League pisze:Source of the post

bez wątpienia. co tu robi Bydgoszcz w zestawieniu? ;) Toruń niby fajna starówka ale jeśli miałbym sie bawic to Wrocek i Gdańsk lepsze.

W maju miałem dwudniowy wypad w kujawsko-pomorskie. Toruń wszyscy chwalili, po Bydgoszczy spodziewałem się niewiele. A rzeczywistość mnie zaskoczyła. Piękne miasto. Mi podobało się bardziej od Torunia.
Ale, Alex; Alessandro. DEL PIERO!

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1275

Podróże

Postautor: League » ndz 07.10.2018 18:25

10 pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post

W maju miałem dwudniowy wypad w kujawsko-pomorskie. Toruń wszyscy chwalili, po Bydgoszczy spodziewałem się niewiele. A rzeczywistość mnie zaskoczyła. Piękne miasto. Mi podobało się bardziej od Torunia.

kilka miejscówek przy rzece ładnych ale dla mnie wrocek i gdańsk lepsze;) No ale to moje zdanie.
co do Bydgoszczy i Torunia to nawet składałbym się do twojej opiinii
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1747

Podróże

Postautor: Tomusmc » ndz 07.10.2018 18:44

W Bydgoszczy jeszcze nie miałem okazji być, a słyszałem wiele dobrego o tym mieście. Wrocław uwielbiam, to jest miasto w którym mógłbym zamieszkać. Toruń jest dobry na jeden dzień
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 458

Podróże

Postautor: j1mmy » czw 11.10.2018 10:36

No max na 2 :)
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1747

Podróże

Postautor: Tomusmc » czw 11.10.2018 16:12

Żeby nie było Toruń bardzo sobie cenię :)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 147

Podróże

Postautor: RoyKeane » czw 11.10.2018 16:18

Ja jestem z Bydzi ;) :beer:
Sporo się zmieniło ale szału nie ma... Miasto bez charakteru. Choć kilka ładnych miejsc się znajdzie.
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Podróże

Postautor: 10 » czw 11.10.2018 17:28

RoyKeane pisze:Ja jestem z Bydzi ;) :beer:
Sporo się zmieniło ale szału nie ma... Miasto bez charakteru. Choć kilka ładnych miejsc się znajdzie.

No nie jest źle. Fajnie zagospodarowane otoczenie rzeki (+ Wyspa Młyńska), świetna architektonicznie ulica Gdańska i okolice. Bardzo pozytywnie to wszystko wyglądało w moich oczach. Tylko ten dworzec w kształcie maszyny do szycia - ni w pic, ni w cyc.
;)

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Podróże

Postautor: RoyKeane » czw 11.10.2018 19:50

10 pisze:
RoyKeane pisze:Ja jestem z Bydzi ;) :beer:

No nie jest źle. Fajnie zagospodarowane otoczenie rzeki (+ Wyspa Młyńska), świetna architektonicznie ulica Gdańska i okolice. Bardzo pozytywnie to wszystko wyglądało w moich oczach. Tylko ten dworzec w kształcie maszyny do szycia - ni w pic, ni w cyc.
;)

No, może byłem zbyt surowy w tej ocenie ;) bo faktycznie koło opery i wyspy mlynskiej jest ładnie. A co do dworca to mi się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Podróże

Postautor: 10 » czw 11.10.2018 20:59

RoyKeane pisze:A co do dworca to mi się bardzo podoba.

Jest nowoczesny (i chyba funkcjonalny?), ale architektonicznie to taki koszmarek niepasujący do otoczenia. No... Chyba, że miało być to jakieś nawiązanie do Łucznika, który słynął przecież z produkcji maszyn do szycia.
:P

Wcześniej mieliście jakiś socjalistyczny gniot z wielkiej płyty, czy coś zabytkowego?

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Podróże

Postautor: RoyKeane » czw 11.10.2018 21:38

10 pisze:Source of the post
RoyKeane pisze:A co do dworca to mi się bardzo podoba.

Jest nowoczesny (i chyba funkcjonalny?), ale architektonicznie to taki koszmarek niepasujący do otoczenia. No... Chyba, że miało być to jakieś nawiązanie do Łucznika, który słynął przecież z produkcji maszyn do szycia.
:P

Wcześniej mieliście jakiś socjalistyczny gniot z wielkiej płyty, czy coś zabytkowego?

Mi się architektonicznie podoba ten dworzec. Fajny motyw jest że przez ten prześwit widać z tyłu dawny zabytkowy dworzec, odrestaurowany.
A ten co zniknął to sobie zobacz jak wyglądał ;) typowy PRL.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1142

Podróże

Postautor: piotrcies » czw 11.10.2018 22:48

Oczywiście znacznie wyżej cenię Toruń od Bydgoszczy, na swój sposób kocham to miasto ;)

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 192

Podróże

Postautor: Slim91 » sob 13.10.2018 17:17

http://weszlo.com/2018/10/13/podrozy-tr ... ezczelnym/

Życie.

Staram się przekonać znajomego aby jechać do Azji na 2 miesięczną wycieczkę. Co z tego wyjdzie to nie wiem bo to ciężka sprawa z nim. Temat nie łatwy do zrealizowania. Sam raczej nie pojadę, a z tym gościem to różnie może być ostatecznie. Budżet ok. 10k - 12k zł. Jestem ostatnio nakręcony na jakąś podróż. W Azji mogłoby być dobrze. Tanie noclegi(rozłożony na 2 osoby), jedzenie, transport uliczny oraz tanie loty między miastami.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Podróże

Postautor: RoyKeane » sob 13.10.2018 19:05

Slim91 pisze:Source of the post http://weszlo.com/2018/10/13/podrozy-tr ... ezczelnym/

Życie.

Staram się przekonać znajomego aby jechać do Azji na 2 miesięczną wycieczkę. Co z tego wyjdzie to nie wiem bo to ciężka sprawa z nim. Temat nie łatwy do zrealizowania. Sam raczej nie pojadę, a z tym gościem to różnie może być ostatecznie. Budżet ok. 10k - 12k zł. Jestem ostatnio nakręcony na jakąś podróż. W Azji mogłoby być dobrze. Tanie noclegi(rozłożony na 2 osoby), jedzenie, transport uliczny oraz tanie loty między miastami.

też gdzieś pojadę na dłużej niż miesiąc...a jak .. raz sie żyje :)
nie wiem czy wyjazd "z kolegą" to dobry pomysł...po dluzszym czasie może być różnie. tym bardziej że to nie ma być jakaś wyprawa z konkretnym celem- np zdobucie góry czy przepłynięcie rzeki, a po prostu włóczęga...ja się wybiorę najpewniej samemu...no albo z żoną ale ona lepiej niech dzieciaków pilnuje :)
co do miejsca to póki co byłem z tych dalekich w Nepalu, a gdzie teraz to nie wiem, może Indie...może ameryka południowa... sam nie wiem...w tym roku byłem na trekingu do bazy pod mt.everest, i taki treking tez fajna sprawa - myślałem o trekingu do bazy pod K2 ( góra na której punkcie mam lekką obsesję- być pod serakiem , na tzw. ramieniu, w szyjce butelki - jestem b. ciekaw jak tam jest ;)

Antonio11
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Podróże

Postautor: Antonio11 » śr 17.10.2018 12:22

Wydaje mi się, że wyjazd z kumplem jest spoko pomysłem, ale miesiąc to może być trochę za długo :D
Poszukujesz sprawdzonej apteki online? Zerknij do naszej.
http://www.aptekakamagra.pl/

Wróć do „Hyde Park”