Rekinho

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Rekinho

Postautor: Carbon » ndz 16.07.2017 23:31

DDK pisze:Source of the post Jeśli to samobójstwo... cóż, zachowam to dla siebie.

Nie było to samobójstwo, Dawid zmarł nad ranem we śnie.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1885
Kontaktowanie:

Rekinho

Postautor: cloner » ndz 16.07.2017 23:34

Dziś się dowiedziałem jak ma na imię. A skoro zmarł we śnie to sekcja wszystko powie.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 25

Rekinho

Postautor: Biały » ndz 16.07.2017 23:37

nie ma sensu pisać jakichś wyrafinowanych pożegnań- nie byłoby to w stylu Rekona, więc od siebie dodam tylko tyle- nara Dawid, byłeś zajebistym ziomem.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1022

Rekinho

Postautor: DDK » ndz 16.07.2017 23:37

Carbon pisze:Source of the post Nie było to samobójstwo, Dawid zmarł nad ranem we śnie.

Już doczytałem. Kurde, strasznie to dziwne wszystko...

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 77

Rekinho

Postautor: Arwin » pn 17.07.2017 0:15

A co do samego rekina. Wiele razy było nam nie po drodze, swego czasu niesamowicie mnie irytował, ale szanowałem go za to, że na każdy temat miał własne, zazwyczaj odmienne zdanie. Pozytywny gość, i chociaż od dłuższego czasu nie udzielam się na forum, przez co relacje forumowe stały mi się niejako obce z co poniektórymi to dzisiejsza informacja chwyciła mnie za żołądek, bo zawsze nachodzi mnie chwila refleksji nad własnym życiem kiedy odchodzi tak młoda osoba.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 172

Rekinho

Postautor: Slim91 » pn 17.07.2017 0:41

Swoją drogą - dotarł ostatecznie kiedyś na te Filipiny :?:

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 613

Rekinho

Postautor: Chlopaczek » pn 17.07.2017 0:46

Szkoda rekina. Wielu irytowal ale dla mnie byl pozytywna postacia tego miejsca i jesli go wspomne to milo.

Czasami naprawde najlepiej sie nie odzywac. Niektorzy uzewnetrzniaja sie traktujac to forum jak jakas kozetke u psychologa.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Rekinho

Postautor: Carbon » pn 17.07.2017 0:58

Boli mnie to, że nawet jeśli rekin faktycznie był antynatalistą i narzekał na życie, to jednak miał swoje grono dobrych przyjaciół i ciekawe zajawki jak te kraftowe piwa czy sport, które stale rozwijał. I dzięki temu może zapomniał, że ma pod górkę, że nie jest wcale przegrywem i nie ma tak źle... A życie to suka i nie dość, że w ostatnim tygodniu go próbowała złamać, to jeszcze dziś odszedł po tak słabym okresie...
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1023

Rekinho

Postautor: piotrcies » pn 17.07.2017 2:05

Dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie. To nie temat i nie czas na takie docinki, uszanujmy pamięć o naszym człowieku.
Peace

Runiek
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 5

Rekinho

Postautor: Runiek » pn 17.07.2017 2:32

Cześć.
Jestem z forum, o którym tu wcześniej wspominaliście. Nie potrafiłem przejść obojętnie widząc posty clonera, więc musiałem założyć konto.
Wielki atencjusz się pojawił i okazuje jak to ma inną opinię na temat zmarłej osoby niż reszta.
Ok, mogłeś nie lubić Dawida, każdy przecież ma prawo do własnej opinii, ale Ty się wyrażasz tak żałośnie o osobie, która po prostu Ci podpadła, a była w życiu codziennym świetną personą, bardzo przyjacielską, empatyczną, która nawet nie wiesz ile działała na różnych frontach między innymi ze zwierzakami. Baa... Teraz chciał otworzyć jakąś akcje na rzecz zwierząt. To nie był zły człowiek, więc nie masz prawa tak pisać. W taki sposób przedstawiasz swoją kulturę osobistą.

Nie wiem, może nie pojmuję i nie dojrzałem, ale jeśli ktoś zmarł, za kim po prostu nie przepadałem a nie zrobił nic złego w życiu, baaa, jeszcze działał ku temu by ktoś miał lepiej :!: to zachowywałem opinie dla siebie lub po prostu mówiłem, że koniec końców szkoda tej osoby, bo coraz mniej tak empatycznych ludzi.

Można pisać w internecie jedno, obierać trochę agresywniejszą postawę podczas polemizowania, co lubił robić rkn, ale jakbyście na poważnie zagadali o czymś prywatnie z nim, poprosili o pomoc czy cokolwiek, to był osobą jedną z nielicznych, która zawsze miała otwarte dłonie i biło od niej ciepłem. Nie zasłużył na tak lekceważące traktowanie, ale zresztą... on miałby to w dupie. Niestety, ja tak nie potrafię, bo mogę teraz być takim ignorantem jak ty i z góry założyć, że więcej dobra zrobił na tej ziemi niż ty.

Kończąc tego chaotycznego posta, bo jest to dla mnie niewygodny temat i czuję się otępiony z powodu odpowiadania na wątek o śmierci kolegi, potwierdzam info o tym, że to nie było samobójstwo.

Z mojej strony EOT w sprawie clonera.

edit:
jednak niepotrzebna ta obraza, więc lekko edytowałem post.
Ostatnio zmieniony pn 17.07.2017 3:28 przez Runiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Ass Kicker
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 81

Rekinho

Postautor: Ass Kicker » pn 17.07.2017 3:23

Nie znałem go za dobrze. W kilku kwestiach się zgadzaliśmy, w kilku nie, ale jest to smutna wiadomość. Niech spoczywa w pokoju.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1221

Rekinho

Postautor: League » pn 17.07.2017 6:56

Chlopaczek pisze:Source of the post Szkoda rekina. Wielu irytowal ale dla mnie byl pozytywna postacia tego miejsca i jesli go wspomne to milo.

Czasami naprawde najlepiej sie nie odzywac. Niektorzy uzewnetrzniaja sie traktujac to forum jak jakas kozetke u psychologa.

dokładnie.
Szkoda chłopaka, tragedia się stała a jakiś prosty człowiek z bytomia pisze o braku żalu jeśli było to samobójstwo , no ludzie...

Jedna z najciekawszych postaci na forum, bez niego już nie będzie to samo...
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1885
Kontaktowanie:

Rekinho

Postautor: cloner » pn 17.07.2017 9:22

Ulżyło już wam dzieciaki? Możecie mnie powyzywać bez kary pewnie. Jedyna taka okazja. Jesteście żenujący. Ja nikogo nie obraziłem a sam w odp dostaje bluzgi. Ogarnijcie się.

Peace.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2249

Rekinho

Postautor: Delpiero14 » pn 17.07.2017 9:38

cloner pisze:Source of the post Ja nikogo nie obraziłem a sam w odp dostaje bluzgi.

Racja. Nie obraziłeś rekona w żaden sposób, a w odpowiedzi otrzymałeś masę bluzgów. Nie chcę nikogo oceniać, ale nie najlepiej to o was świadczy Panowie. Cloner co napisał to napisał, ale poniżej pewnego poziomu się nie zniżył.

Z całym szacunkiem do każdego (w tym i rekina), ale był on dla mnie zupełnie anonimową osobą, której na dobrą sprawę nawet nie poznałem. Współczuję jego rodzinie, znajomym i osobom, które miały okazję go poznać, ale dla mnie był to zwyczajnie anonimowy człowiek sprawiający w Internecie wrażenie pozytywnego. Nic więcej. Niech spoczywa w spokoju.

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 422
Kontaktowanie:

Rekinho

Postautor: Sawyer » pn 17.07.2017 9:53

szok :(
Juventus & Widzew

Wróć do „Hyde Park”