Plebiscyt forumowy 2018

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1162

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: piotrcies » czw 22.11.2018 17:10

Dzień dobry, cześć i czołem :witam:

Nadszedł ten magiczny czas, by zgodnie z tradycją udać się do forumowych urn i oddać głosy na najlepszych, najzabawniejszych, najmądrzejszych forumowiczów, ale też, by przypomnieć tym mniej kompetentnym, że muszą poprawić swoje zachowanie, by poziomem dorównać do tej lepszej, większej części naszej społeczności :)

W tym roku drobna zmiana - wyrzucamy kategorię najlepszego typera, w której i tak głosowaliśmy albo ciągle na tych samych, bo kiedyś napisali, że dużo wygrali, albo w ogóle nie głosowaliśmy, bo kogo to interesuje. Nadszedł więc czas rozstać się z tą archaiczną kategorią.
Zmiana też w głosowaniu na moderatora - oddajemy tylko jeden głos(jest tak mało modów, że typowanie 50% składu według was jest bez sensu). Jeśli ktoś wymieni więcej typów, ważny będzie tylko ten pierwszy.
W pozostałych kategoriach niezmiennie oddajemy po trzy głosy, najlepiej z krótkim uzasadnieniem, choć tego nie wymagamy. Jeśli głosów będzie więcej, liczą się tylko trzy pierwsze. Tutaj bez zmian.

Głosowanie zamykamy 01.01.2019 pewnie jakoś w ciągu dnia, jak zamknę temat, to go nie otworzę dla zapominalskich (dlatego trochę wcześniej startujemy w tym roku), więc lepiej się zmieśćcie w terminie :)

Przypominam kategorie:

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) -
3. Najsłabsze ogniwo forum -
4. Największy piłkarski znawca -
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać -
6. Największy dowcipniś -
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
8. Największy dziwak -
9. Najlepszy mod -
10. Najlepszy avatar -
11. Wydarzenie roku na forum -
12. Kto poczynił największy postęp -
13. Najbardziej pomocny użytkownik -
14. Najfajniejszy użytkownik -

Wszystkim życzę wielu pozytywnych głosów i zapraszam do typowania swoich faworytów :)

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 500

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Cement » pt 23.11.2018 0:06

Jak narazie nikt się nie kwapi, więc zacznę (można jeszcze później ewentualnie uzupełnić?)

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP)
1. Masacra
2. Boromir
3. Dr Football

2. Debiut roku (Rookie Challenge)
1. MK92 – dobry debiut na forum, do tego wielki szacunek za zainteresowanie muzyką klasyczną

3. Najsłabsze ogniwo forum
Tradycyjnie pomijam tę kategorię. Nawet najbardziej irytujący mnie użytkownicy wnoszą coś do tego forum (czym byłby temat o polityce bez masakrowania lewaków przez co zacniejszych naszych użytkowników?)

4. Największy piłkarski znawca
1. Dr. Football – wiadomo
2. HMK – duża wiedza o piłce hiszpańskiej

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać
1. Masacra
2. Matt
3. MK92

6. Największy dowcipniś

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?
1. Janop – dzieliliśmy zainteresowanie piłką szkocką i afrykańską, bez niego pewnie będę musiał ciągnąć wątki o piłce szkockiej i PNA samotnie
2. Blackmore – jego relacje z meczów bardzo dobrze się czytało

8. Największy dziwak
1. Piotrcies – raz po raz widzę go zaangażowanego w jakieś dziwne wymiany

9. Najlepszy mod
1. Morrow

10. Najlepszy avatar
1. DDK – tradycyjnie za Zdzisia Kręcinę

11. Wydarzenie roku na forum
1. Odejście Janopa i burzliwe okoliczności tego wydarzenia
2. Konkurs typowania wyników MŚ – fajna inicjatywa HMK z ciekawymi kategoriami
3. Masacra nokautuje Carbona w trakcie meczu Polska – Senegal

12. Kto poczynił największy postęp
1. WiernyKibic – po dobrym debiucie na forum w ubiegłym roku nadal jest aktywnym użytkownikiem, a ostatnio zorganizował typera skoków narciarskich.
2. Ilka – trochę subiektywnie, bo nie śledzę wszystkich podforów, ale pisze chyba częściej aniżeli w ubiegłym roku.

13. Najbardziej pomocny użytkownik
1. Matt - dzięki niemu temat o piłce nożnej kobiet rozwija się (poza tym większość lajków od niego :mrgreen: )
2. fillion - bardzo pomocne tygodniowe programy transmisji z Eleven i C+, wszystko wygodnie zestawione w jednym miejscu, nie trzeba szukać po programach poszczególnych kanałów
3. HMK – za organizację mundialowego typera

14. Najfajniejszy użytkownik
1. Matt
2. MK92
3. Ilka

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1610

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Diamen23 » pt 23.11.2018 18:49

matt_ - wielka wiedza, zainteresowanie tematem, duża uprzejmość, taktowność, dobrze się go czyta. Super.
Ilka - rozkręca dużo tematów, czasem te posty są skromne i proste, ale pompuje życie w trochę martwe forum.
piotrcies & Delpiero14 - jw, z tym że poziom postów niski, ale dzięki Wam żyje forum.

2. Debiut roku (Rookie Challenge ) -

z tą kategorią mam zawsze problem, powinna być jakaś lista do wyboru. Niektórych chce nominować, sprawdzam profil, a Ci 10 lat są na forum. Inni są kilka miesięcy i wydaje się, że są tu lata.
fillion - ładnie się rozepchał w "Pytaniach piłkarskich", pokazał dużą wiedzę. Śmieszkuje i próbuje z duetu piotcies & Delpiero14 zrobić trio ze sobą włącznie. Nie idź tą drogą.
MK92 - fajny, grzeczny i uprzejmy użytkownik. Nawet pojawia się na forach Interu, na których za samo bycie kibicem Milanu jest się jechanym, a mimo to utrzymuje spokój i opanowanie i nadal uprzejmie forumuje. Duży plus.
Kojiro - kontrowersyjne poglądy w niektórych tematach, ale jest aktywny, charakterystyczny i to się ceni.

3. Najsłabsze ogniwo forum -
TwojaStara88 - co to jest?
RLG - dziwny foruming, do tego słaby zapał i szybkie zniknięcie z forum.

4. Największy piłkarski znawca -
fekalia - wąski zakres zainteresowań, ale za to ogromna wiedza w tym zakresie.
DrFootball1 - wiadomka, Doktorek wpadnie raz na miesiąc na forum, a i tak wszystkich zagnie.
matt_ - wie dużo.

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać -

6. Największy dowcipniś -
ubek - dobry trolling.
sickstick - dziwny, pokręcony humor, fajne riposty, przekraczanie granic.

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
Blackmore - fajnie pisał, obszerne relacje z meczów, do tego duża wiedza o piłce.
rekinho - wiadomka.
ubek - szkoda, że zniknął.

8. Największy dziwak -
panmechiko - nic do niego nie mam, ale czasami posty są dziwny i strasznie prowokacyjne.
kaczy - wbija tu czasami na kwasie i jest jedno wtf.
ryba_82 - poziom czepliwości jest dziwny.

9. Najlepszy mod -
Magnum hehe

10. Najlepszy avatar -
Kluchman, ubek, cloner

11. Wydarzenie roku na forum -
Mistrzostwa Świata
Kontrowersyjne odejście Janopa
schudnięcie clonera

12. Kto poczynił największy postęp -
Ilka - wcześniej jakoś niezauważana przeze mnie, teraz aktywna.
HMK - chyba pisze mądrzej, mniej kontrowersyjnych tez.

13. Najbardziej pomocny użytkownik -
czubatka

14. Najfajniejszy użytkownik -
piotrcies
Delpiero14
futbolowa
Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 700
Kontaktowanie:

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: futbolowa » sob 24.11.2018 12:46

Kluchman - ma ogromną wiedzę na przeróżne tematy, jest osobą pomocną i otwartą, a do tego ma dużo do powiedzenia.
Matt_ - bardzo fajny gość, świetny dyskutant, zawsze do pogadania - na forum i poza nim.
J1mmy - człowiek dojrzały i rzeczowy, są tematy, w których tylko on mnie rozumie, do tego zawsze potrafi się mądrze wypowiedzieć.

MK92 i fillion - jedyne osoby, które rzuciły mi się oczy.

Nie głosuję.

Nie będę się wypowiadać, bo prawda jest taka, że ostatnio tematy piłkarskie jakoś w ogóle mi nie wchodzą.

Każdy ze stałej domkowej ekipy.

6. Największy dowcipniś
Chłopaczek, Ubek/czyjakmutamteraz i Sickstick - zawsze swoim humorem rozwalają mnie na łopatki.

Janop - dobrze się dogadywaliśmy i szkoda mi, że sytuacja z nim potoczyła się tak, a nie inaczej.

8. Największy dziwak
Cloner - ale nie będę dodawać wyjaśnienia, bo zaraz zacytuje i będzie drążył przez 10 stron.
Slim - fajny chłopak, ale marudzi jak baba.

9. Najlepszy mod
Piotrcies - zapłacił mi, to głosuję.

10. Najlepszy avatar
Cloner, Delpiero, Diamen

Odejście Janopa i foch DDK.
Z negatywów - ciągłe zmiany nicków.

Ilka - bardzo mnie cieszy, że nareszcie jakaś laska na stałe dołączyła do forum. Dawniej było mi wszystko jedno, wydawało mi się, że przebywanie tu z samymi facetami jest spoko, ale dopiero obecność Ilony sprawiła, że jest mi tu po prostu lepiej. Mamy tu czasem jakąś swoją babską strefę, ale nie do gadania o paznokciach i stanikach, więc myślę, że dobrze Wam tu z nami :)
HMK - jakoś tak go więcej na forum, zawsze miło przeczytać, jak się wypowiada.
Delpiero - w tym roku robi na mnie dużo lepsze wrażenie /nie, że dawniej robił złe, po prostu mniej się rzucał w oczy/.

Kluchman, Seba i Maciek_88, którzy zawsze chętnie doradzą albo podzielą się swoją wiedzą. Dla mnie to bardzo istotne, żeby sobie pomagać.

Ilka - lubię Ilonę nie dlatego, że jest kobietą, ale dlatego, że jest fajną osobą i nie unika konfrontacji, gdy np. jeden z kolegów ciągle się jej czepia.
Tomusmc - no dobra, może parę razy w tym roku podpadł, ale dalej uważam, że to bardzo fajny gość.
Magnum - co prawda udziela się jakoś tak mniej niż zwykle, ale to jedna z tych osób, którą chciałabym mieć w swoim otoczeniu.

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 474

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: WiernyKibic » sob 24.11.2018 15:53

matt_ - wszędzie go pełno. Równy, spoko gość. Plus za przejęcie BPU. Jedna z jaśniejszych postaci na forum.
Delpiero14 - zauważyłem że zwiększył aktywność. Da się lubić. Pozytywna postać.
MK92 - fajnie się wprowadził na forum. Oby tak dalej.
filion - na początku szara myszka, a ostatnio bardzo aktywny, nie tylko w temacie o Barcelonie.

Cement - wiadomo.
matt_ - szacunek za to, że dużo wiesz o piłce z lat, kiedy nie było cię jeszcze na świecie :mrgreen:
moody90 - mogliśmy razem powzdychać oglądając kompilacje pewnego Argentyńczyka z Rosario.
futbolowa - doradziłaby mi jak zarabiać na tym internacie, bo jakoś ciągle mi to nie wychodzi :P
6. Największy dowcipniś
sickstick
janop
Morrow
fieldy

8. Największy dziwak
cloner
9. Najlepszy mod
Piotrcies
10. Najlepszy avatar
Kluchman
Mundial?
Odpadnięcie Barcelony z LM
matt_ - od początku aktywny, ale teraz zdecydowana topka na forum.
Ilka - codziennie aktywna, prawie że wszędzie.
futbolowa
matt_
sickstick
Diamen23
Ostatnio zmieniony śr 28.11.2018 22:23 przez WiernyKibic, łącznie zmieniany 1 raz.
:king:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2084
Kontaktowanie:

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: cloner » ndz 25.11.2018 11:36

- matt_, bezapelacyjny zwycięzca roku 2018, wszędzie go pełno, wszędzie na temat, wszędzie mądrze, do tego ogarnia BPU bez zarzutów
- Delpiero14, fajny ten nasz edziu listonosz, lubi pożartować, coś tam wie o piłce, nie spina się niepotrzebnie, oby tak dalej
- Diamen23, najlepszy Interista na forum, świetnie się go czyta

- yedraz
- MK92
- filion

- league, człowiek mem, link, kopiuj-wklej, bez swojego zdania
- Ilka, za uzasadnienie dostałbym WP, więc oszczędzę sobie kar
- ozob, muszą mu chyba płacić za pisanie tych lewackich bzdur

- Diamen23, patrz kategoria nr 1
- Cement, piękne opisy spotkań, znawca piłki od A do Z
- Boromir, fanatyk polskiej ligi

- Magnum, mimo że lewa strona świata to spokojny facet, bez spiny, no i mieszka w Stanach :P
- Boromir, patrz kategoria nr 4

6. Największy dowcipniś
- ja, beka, beka i jeszcze raz beka, reszta tu wiecznie spięta (PMS 24h?), bez dystansu

- nikogo, to tylko forum, jak ktoś nie ma potrzeby rozmawiać online to jego strata

8. Największy dziwak
- Futbolowa, co 5 dni czytamy o jej przeko(s)micznych problemach, skąd ona je bierze?!

9. Najlepszy mod
- J1mmy, niewidoczny, najbardziej skuteczny

10. Najlepszy avatar
- krówka Kluchmana, u mnie bez zmian upodobanie

- ban i powrót po banie kamila cyferki, odżyły wątki polityczne, można się pośmiać z lewej strony

- Delpiero14

- Kluchman

- J1mmy
- Diamen23
- Delpiero14

pozdro :beer:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 826

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Kluchman » ndz 25.11.2018 15:43

Tegoroczny plebiscyt to może być taki mały pogrom dawnych mistrzów w niektórych kategoriach. Kiedyś gdzie nie spojrzałeś, to byli fieldy, Morrow i Doktor. Wpisywani trochę z automatu, bez refleksji. To były zawsze dobre typy. Znamienne jest, że poniżej nie wyróżniłem żadnego z nich w choćby jednej kategorii, a najbardziej pasowaliby do nieistniejącej typu „kto najbardziej osiadł na laurach”. Szkoda, że pomyślałem o tym dopiero teraz, bo może ta kategoria nawet zostałaby zaakceptowana, a powyższych nie musiałbym pomijać. Dość jednak o nich, bo życie forum idzie do przodu i mamy kilku nowych bohaterów. Nie wszędzie wymieniłem po trzy osoby, a starałem się skupić na tych, którzy najbardziej moim zdaniem zasługują. Jeśli jednak o kimś sobie nagle przypomnę, a tak może się stać, to na pewno go dopiszę, edytując posta.

matt_ – Zasługuje, by go wymienić. Coraz bardziej angażuje się w forumowe życie, świetnie zajął się organizacją BPU, jego posty zwykle coś wnoszą do rozmowy. Jest jeszcze bardzo młody, więc chyba można powiedzieć, że to jakaś zmiana warty w tej kategorii po tym, jak stare, regularnie wyróżniane koty się rozleniwiły.

piotrcies – Kiedyś twarzą forum był fieldy. Czasy się jednak zmieniają i w tym roku był nią on. Większość forumowych gier i zabaw, włącznie z niniejszym plebiscytem, organizuje on. Wyróżnienie bez cienia wątpliwości, nawet pomimo jego preferencji do gadania o niczym. Reszta uzasadnienia w punkcie dziewiątym.

fillion – Zdecydowanie pasuje do niego wyróżnienie w tej kategorii, bo dobrze się tutaj odnalazł. Wystarczy zresztą spojrzeć na liczbę napisanych przez niego postów. Jak jeszcze będzie trochę mniej okazywał swoją niechęć do Realu Madryt, to może za rok trafi mu się wyróżnienie w punkcie dwunastym.

MK92 – Najwięcej go w tematach, których za często nie śledzę z uwagą, ale to bardzo pewny typ i cenny forumowy nabytek.

League – Gdzie się pojawia, tam często tworzy się gęsta atmosfera. Prowokowanie kontrowersyjnymi treściami chyba sprawia mu aż za dużą przyjemność.

Kamil232 – Ogólnie uważam go za wartościowego i potrzebnego, a do tego lubię, jak zaczyna pisać o piłce. Nieraz ma celne spostrzeżenia i czasami nawet w tej polityce celnie punktuje co mniej przygotowanych adwersarzy. Umieszczam go tu tylko za absurdalne dyskusje z moderacją i robienie z siebie ofiary.

Bernabeu – Bardzo cenna postać w „hiszpańskiej” części forum. Pisze rzeczowo i w zdecydowanej większości nie sposób nie przyznać mu racji.

masacra – Za zwracanie uwagi na niuanse i zmiany taktyczne podczas meczów.

Cement – Nie będę ukrywał, że zwykle nie chce mi się czytać jego opisów spotkań, ale ogląda ich obecnie dziesięć razy więcej ode mnie, zaglądając przy tym do wielu zakątków piłkarskiego świata. Szkoda, że tak rzadko włącza się do bardziej ożywionych rozmów o piłce, angażując się w ten sposób tylko w tematy światopoglądowe.

Chlopaczek – Mamy sporo wspólnego. Na forum zaliczono nas do „lewaków”, jesteśmy zmanipulowani przez lobby LGBT, lubimy książki o wszechświecie i inne naukowe wynurzenia. Jednak żeby zgodnie z tą narracją nie siać dyskryminacji, dodam, że w sumie chętnie poznam każdego, jak będzie taka możliwość.

6. Największy dowcipniś

Chlopaczek – Nudno tak głosować co roku na niego, ale po prostu jest tutaj klasą samą w sobie.

sickstick – Bardzo charakterystyczna postać. Jak to mówią best of the rest.

janop – Tak naprawdę wpisuję go tu głównie dlatego, że był stałym bywalcem i odszedł stosunkowo niedawno. Jest wiele postaci, których brakuje mi bardziej niż janopa, ale zniknęły stąd kilka lat temu.

8. Największy dziwak

moody90 – Za to, jak mu się chce gloryfikować Messiego i umniejszać Ronaldo. Choć tego ostatniego może zaprzestać po tym, jak Portugalczyk poszedł sobie do Juventusu i prawdopodobnie przestał się liczyć w walce o złotą piłkę, to na pewno wybuduje jeszcze nie jeden forumowy ołtarzyk dla gracza Barcelony. Nominacja bardziej za zawziętość, bo nie można mu odmówić argumentacji.

Kamil232 – To chyba pierwszy kojarzony przeze mnie człowiek, który może kibicować partii politycznej być może nawet bardziej niż drużynie sportowej, a przy tym nie być jej członkiem (?). Słowo kibicować ma tu kluczowe znaczenie. Być może nasze emocjonalne przywiązanie do klubów piłkarskich jest trochę dziwne, ale niemal bezinteresowne darzenie podobnymi uczuciami polityków, a przynajmniej tworzenie takich pozorów, z pewnością można zaliczyć do dziwactw wagi ciężkiej.

cloner – Za umiejętność wyprowadzenia forumowych dziewczyn z równowagi i wciągania ich w bezcelowe dyskusje. Rzadka umiejętność, talent, dar. Nie wiem, czy częściej się przy tym złości, czy śmieje, ale nie wierzę, że zachowuje pokerową twarz. Na pewno zauważy kolejne wyróżnienie w tej kategorii i może nawet tu wygra, choć niekoniecznie powinien. Dziwaków mamy tu wielu.

9. Najlepszy mod

piotrcies – Dziennik moderacji nie pozostawia żadnych wątpliwości, że to on jest tutaj największym murzynem od nomen omen czarnej roboty. Nikt tyle nie sprząta co on, usuwając boty, spam i ogólnie dbając o przejrzystość forum. Ma też plusa za sprawdzenie, czy może zbanować Doctore Jacka. Może.

10. Najlepszy avatar

cloner – Ma w avatarze gołą babę i nikt się go nie czepia.

Rojiblanco - Nie zmieścił mi się na podium w punkcie czternastym, więc wyróżnię go tutaj, bo jego dzbanek też jest fajny.

Mundial w Rosji – Ogólnie cała pozytywna atmosfera wokół tego święta futbolu, na którego temat napisano tysiące postów. Mundial może nie jest wydarzeniem czysto forumowym, ale na pewno związanym z główną tematyką forum i wyraźnie przyczynił się do ożywienia dyskusji.

HMK – Zazwyczaj mam problem z tą kategorią, ale w tym roku faworyt jest dla mnie wyraźny.

Ilka – Wróciła na stałe i konkuruje w wyścigu po tytuł największego nabijacza. Wyróżnia się głównie płcią, wrzucaniem swoich fotek, wytrzymywaniem docinek o staropanieństwie, dyskusjami z clonerem, ciągłym zmienianiem pracy, miłością do zakładów bukmacherskich i nietypowym połączeniem sympatii kibicowskich. Czyli w sumie wyróżnia ją wiele.

czubatka – Nie kojarzę, by cokolwiek pisał w tematach piłkarskich, ale dzięki niemu to forum funkcjonuje i się rozwija. Nie sposób też nie docenić jego aktywności w pytaniach technicznych.

seba82 – Stały głos w tej kategorii. Interesuje się między innymi odżywianiem i kwestiami związanymi z budowaniem sylwetki. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i potrafi poświęcić na to sporo czasu. Jakiś czas temu chyba trochę poróżniła nas dyskusja na temat GMO, którego jestem zwolennikiem, ale to zupełnie nieznaczące dla oceny tego bardzo wartościowego użytkownika forum.

sickstick – Za znajomość branży telefonów komórkowych i rzeczowe doradztwo w tej kwestii.

futbolowa – Miała być naczelnym dziwakiem ze względu na autobiograficzne opowieści, a jednak zabrakło mi dla niej miejsca. Niech będzie więc wspomniana tutaj, bo też pasuje. Za miłość do literatury, za przyciąganie tabunu (czy tabuna?) fanek, za zapuszczenie korzeni na raczej męskim forum, za wszechstronność.

Delpiero14 – Gdzieś muszę go upchnąć. Chyba największy nabijacz na forum. Do tego ma podejrzanie bliskie relacje z piotrciesem i stara się być zabawny na ich wspólny, oryginalny sposób. Nie zawsze mu wychodzi (dawny syndrom idola?), ale ogólnie jest lubiany, nie sposób go nie zauważyć i na pewno by go brakowało, gdyby stąd odszedł.

Boromir – Fajny to takie słowo, które się z nim kojarzy. Wystarczy spojrzeć na avatar lub przeczytać kilka postów. Mógłby trochę częściej zaglądać, więc wpisuję go też na zachętę.
Ostatnio zmieniony wt 27.11.2018 10:13 przez Kluchman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1012

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: HMK » pn 26.11.2018 21:44

Przyszedł czas i na mnie, zacznę wspominkowo. Niedawno wybiła mi piąta rocznica pobytu na forum - nie jest to staż jakim dysponuje tu większość, ale zdążyłem się już przyzwyczaić do odpalenia laptopa i wejścia na forum. Stało się to taką mała rutyną jak i pewnie u innych. Zaczynałem swoją przygodę z forum jako 15-latek (choć w sumie, gdy się rejestrowałem to prawnie na liczniku było jeszcze 14), całkowicie zakręcony w swoim świecie i przypominając sobie moje posty z początku pobytu tutaj idzie się złapać za głowę. Podczas pierwszego mojego plebiscytu kilka osób pisało o mnie coś w stylu "młody wiek, jeszcze się ogarnie", koniec końców muszę przyznać, że tak się właśnie stało. Już pomijając to, że w 2014 udało mi się wygrać kategorię za "Największy postęp" to sam po sobie widzę ile pisanie tutaj (i na forum rm.pl) mi dało, od dzieciaka który pisał skrótami, robiącego rażące błędy ortograficzne (pamiętam jak cloner (dzięki Kostek!) mnie raz poprawił, gdy słowo "bieżąco" napisałem przez rz :suicide: - błędy młodości) i piszącego takie głupoty za jakie dziś się totalnie wstydzę po 20-latka, który całkowicie się zmienił. Pisanie w internecie (ogólnie, nie tylko tu na forum) bardzo dużo mi dało, początek mojego forumingu to pisanie bez polskich znaków, błahostka ale kiedy zacząłem ich używać wzrosła i moja dbałość o poprawność językową. To wszystko przez te pięć lat się zmieniło. Od chłopczyka, który myślał że wszystko mu wolno po już dorosłego chłopaka, który zmienił się nie tylko na płaszczyźnie internetowej, ale i tej w prawdziwym życiu. Bardziej poważny, bardziej rozumiejący świat. I choć zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze wiele nauki (i nie tylko na studiach) tak dziękuję wszystkim za te pięć lat, które bardzo dużo mi dały. Forum zmienia, dzięki Panowie i Panie!
Przechodząc do sedna, bo o to w tym poście ma chodzić.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP):
W tej kategorii zawsze wpisywało się (przeważnie) te same twarze, jak i koledzy wyżej i ja w tym roku zmieniam tendencję.
matt_ - mój faworyt, wszędzie go pełno, rzeczowe i treściwe posty, wysoka kultura, przejęcie po mnie BPU, pełen szacunek nie tylko za ten rok, ale i cały pobyt na forum. Dobrze że został z nami.
WiernyKibic - za chęci do organizowania najpierw typera Ligi Mistrzów, a potem skoków narciarskich. Poza tym jest aktywny w tematach bukmacherskich i stanowi siłę hiszpańskiej części forum.
piotrcies - jak słusznie Kluchman zauważył - Piotrka jest na forum pełno i ciężko sobie wyobrazić dzień by nie przeczytać jakiegokolwiek jego postu. Dobra dusza forum, nadaje ton z Kacprem, choć w większości ich wspólna twórczość to typowe posty bez treści. Mimo wszystko warty wyróżnienia.
2. Debiut roku (Rookie Challenge ):
W tym roku mam dwóch swoich wyraźnych faworytów.
Pierwszy z nich to MK92, tak się złożyło, że wraz z pojawieniem się Eleven moje zainteresowanie ligą włoską wzrosło to i tematy Serie A odwiedzam z dużą chęcią, topic Milanu był swego czasu jednym z moich ulubionych, gdzie seba, mete i reszta ekipy dzień w dzień narzekali na Gallianiego. Wracając do MK92 to właśnie z racji, że czytam praktycznie każdy post w temacie Rossonerich to szybko zapadł mi w pamięci.
Dalej filion, kolejny hiszpański nabytek co cieszy, dodatkowo częsty bywalec "Piłkarskich pytań", szkoda tylko że kibicuje tej niewłaściwej drużynie z LaLigi.
3. Najsłabsze ogniwo forum:
League, człowiek link. Kopiuj-wklej. Do tego wieczne napinki.
ozob, to samo co wyżej. Nie udzielam się w temacie politycznym, ale daleko mi do jego poglądów.
4. Największy piłkarski znawca:
Cement - jego zajawka ligami z Ameryki Południowej czy Północnej to jedno, posty z Primera Division to drugie, niesamowicie szanuję za to i cieszę się, że wstawia opisy meczów mojej ukochanej ligi, które nie zawsze jest mi dane oglądać.
fekalia - tym razem strona włoska, niesamowita wiedza na temat Calcio.
matt_ - sporo pisze na wiele tematów piłkarskich, to samo co filion, aktywny w "Piłkarskich pytaniach".
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać:
Sergek bez dwóch zdań, nie tylko na forum, ale i w prawdziwym życiu jestem straszną marudą - to co pisałem rok temu, patrząc na nasz wiek i charaktery myślę, że byśmy się dogadali.
6. Największy dowcipniś:
Tu niezmiennie moim faworytem jest ubek (zmień mu ktoś ten paskudny nick), dalej Delpiero i ogół wrzucający śmieszne rzeczy do "Zwały".
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?:
Tutaj moim wyraźnym faworytem jest blackmore, bardzo dobrze się go czytało, bardzo dobrze się z nim dyskutowało, pisał o lidze, którą lubię oglądać stąd bardzo go na forum brakuje. Szkoda, że odchodzą takie osoby, które nie dość że dysponowały ogromną kulturą osobistą to jeszcze pisały świetne posty. Dalej stawiam na Sammyy'ego, kolejny wyraźny ubytek, tym razem dla piłki iberyjskiej, Valencia się powoli odradza (tak mamy na forum chyba jedynie dzidka, który kibicuje Nietoperzom), a i o lidze portugalskiej pisał. na trzecim miejscu grzegorzfcb, nominowałem go w poprzednich edycjach do "Największego piłkarskiego znawcy", teraz umieszczam go tutaj. Ogromna wiedza o Primera Division, mimo że nie udzielał się tam aż tak obszernie, a szkoda.
8. Największy dziwak:
Raz potrafi pisać normalnie, a raz napinać się godzinami - cloner, mimo wszystko szanuję za upór w poprawianiu innych, mi pomógł z jednym słowem, złego nie robi.
9. Najlepszy mod:
Tutaj krótko, Piotrek i J1mmy, którzy rzucili mi się w oczy w przeciągu tego roku najbardziej.
10. Najlepszy avatar:
Krowa Kluchmana, dzieło sztuki ubeka i Jack fieldy'ego.
11. Wydarzenie roku na forum:
Wydarzenie tego roku? Oczywiście powrót Kamila, dobrze go znów widzieć na forum :beer:, dalej odejście janopa i kłótnie clonera z kobietami.
12. Kto poczynił największy postęp:
To samo co Diamen, Ilka dla mnie bardziej zauważalna.
13. Najbardziej pomocny użytkownik:
czubatka za rozwiewanie wątpliwości technicznych, Kluchman sporo się też udziela w tej kwestii, ponadto Seba za sprawy odżywiania i ćwiczeń.
14. Najfajniejszy użytkownik:
Wyróżnię przede wszystkim DDK, którego miałem okazję poznać, ponadto bardzo lubię foruming ubeka (pisałem już żeby ktoś mu zmienił ten nick? chyba nie) i oczywiście Kamil z cyferkami. Mniej napinek tylko!
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 505
Kontaktowanie:

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Ilka » śr 28.11.2018 19:47

Pora na mnie. Tegoroczny Plebiscyt to moja bardzo subiektywna ocena tego czasu w którym tutaj byłam. Nie był to cały rok, miałam przerwę, a miesiące z początku roku często się zapomina więc będzie to czas ten ostatni, no może od czerwca :) To czego nie napiszę teraz dopiszę w najbliższym czasie, bo będzie taka kategoria :) No to do dzieła :)

Ta kategoria będzie w nieznacznym stopniu pokrywała się z dwiema innymi. Ciężko wybrać tych trzech najlepszych forumowiczów, ale jakoś dałam radę.

Tomusmc - wybór bardzo oczywisty. Tomek jest osobą, której nie da się nie lubić. Pomocny, sympatyczny, miły i do pogadania o wszystkim. Nie szuka zaczepek, zawsze kulturalny (no prawie zawsze :mrgreen: - ale w stosunku do mnie zawsze) do tego za Juventusem :) Jedna z kilku charakterystycznych osób, których nie da się pominąć i nie zauważyć. :)

Cement - dostaje ode mnie głos w tej kategorii za swoją wiedzę w tematach piłkarskich tych mniej popularnych. Wiem, że dalej jest kategoria o największym piłkarskim znawcy, ale ja postanowiłam kolegę umieścić też tutaj. Bardzo fajnie się czyta jego posty meczowe. Szkoda, że w Domku mniej udzielający się ... wnioskuję jak Kluchman o częstsze udzielanie się w innych tematach ;)

Delpiero14 - nie mogło w tym gronie zabraknąć mojego "forumowego synka". Delpiero to forumowicz, który jest wszędzie widoczny i którego również nie można pominąć w swoim forumowym podsumowaniu roku. Co prawda czasem przegina z tym moim wiekiem ale to gość na którego ciężko się obrazić za takie docinki. ;) Miły i sympatyczny listonosz z Gliwic.

2. Debiut Roku (Rookie Challenge)

Fillion - kumpel po szalu. ;) Wszędzie go pełno, wielki gaduła z niego tak jak i ze mnie. Patrząc na liczbę postów to przypomina mi się mój debiut tutaj. Człowiek lajk! Jeśli ktoś chce lajka to na Filemona zawsze może liczyć, wystarczy ładnie poprosić. ;)

MK92 - przeciwieństwo Filemona -pisze dużo mniej, ale jest bardzo widoczny. Jego posty są zawsze na temat i z sensem.

Kojiro - przeciwieństwo chłopaków wyżej. Trochę prowokacyjny, ale przez to zauważalny. ;)

3. Najsłabsze ogniwo forum.

W tej kategorii zostawię puste pole. Każdy do tej forumowej społeczności coś wnosi. :)

4. Największy piłkarski znawca.

Cement - uwielbiam te jego opisy meczów lig mniej popularnych. Jeśli jakiegoś spotkania z LM, czy LE nie obejrzę to wiem, że mogę przeczytać rzetelny i dość obszerny opis tu na forum w wykonaniu Cementa. :) Bardzo wartościowy i potrzebny forum osobnik :)

Morrow - zastanawiałam się czy dawać, bo udziela się obecnie trochę mniej, ale zawartość postów wygrała i kolega po szalu znalazł się w gronie największych piłkarskich znawców według Ilki :)

Matt_ - znawca nie tylko piłkarski ale i ogólnodyscyplinowy :)

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać.

Generalnie to chciałabym poznać wszystkich tych którzy udzielają się regularnie, ale postanowiłam tym razem takie tu osoby wyszczególnić:

Chciałabym poznać Sicksticka co by kolega mógł zobaczyć wreszcie małe, polskie cycki ... do tej pory widział tylko duże i ukraińskie... Oczywiście oglądałby je przez koszulkę, bo Ilka pokazywała jak była ... mała (wiekiem, bo wzrostem jest nadal). ;) i nauczyłby mnie kilku kroków salsy ;) Z Kaczym obejrzałabym z chęcią El Classico i posłuchała jak się denerwuje i bluźni na swoich pupili :mrgreen: , a potem posłuchałabym morskich opowieści. A Seba82 wytłumaczyłby mi przy zdrowym soczku jak ćwiczyć, by pięknie, zdrowo i młodo wyglądać :mrgreen:

6. Największy dowcipniś.

Sicksitick - uwielbiam humor, dystans do siebie i luz ;)

Rojiblanco - czasem humoru nie kumam, ale jest ok ;)

Diamen23 - często mu się mylą pokoje i trafia do pokoju Juve :mrgreen: Lubi podowcipkowac memami ;) A tak na poważnie to spoko gość, który pasuje mi jeszcze do dwóch kategorii ;)

Na forum najbardziej brakuje mi postów Morrowa i większej obecności Fieldyego.

8. Największy dziwak.

Każdy na swój sposób jest dziwakiem. ;)

9. Najlepszy mod.

Piotruś, bo jest wszędzie i czuwa nad forumowym porządkiem :)

10. Najlepszy avatar.

Opowiem Wam bajkę o szpilkach!

Na kanapie siedzi Cloner z gołą blond babą, która ma przecudowne czerwone szpilki! Pewnego razu wpadł do niego Delpiero14 i swoimi maślanymi oczami mrugał do blondyny. Gdy zobaczył to Cloner wsiadł wraz z blondyną na krowę Kluchmana i pogonił go tam gdzie pieprz rośnie. Po nich zostały tylko te cudowne, czerwone szpilki, które wzięła sobie Ilka ...

11. Wydarzenie roku na forum.

Tu mam wielki problem dlatego uzupełnię niebawem :)

12. Kto poczynił największy postęp.

Nie mam pojęcia ... :roll:

Seba82 - diety, ćwiczenia itp.

Futbolowa - zawsze poradzi w moich blogowych problemach ;)

14. Najfajniejszy użytkownik.

Futbolowa - dzięki niej nie jestem sama w tym męskim gronie. Wydaje się być fajną osóbką z którą pewnie i w realu miałabym dobry kontakt i wiele wspólnych tematów, nie tylko piłkarskich, również babskich.

Tomusmc - jak w pytaniu nr 1 :) Swój chłop: miły sympatyczny, do pogadania o wszystkim :)

Kluchman - wydaje się być w porządku facetem ;) Lubię czytać jego spostrzeżenia na swój temat, które często są bardzo trafne ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1162

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: piotrcies » sob 15.12.2018 14:47

Widzę, że temat nieco przygasł, więc dam przykład, co należy zrobić ;)
Jeśli kogoś pominąłem - przepraszam, ale zawsze podczas głosowań ktoś wypada z głowy, taka ludzka natura.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP):
- Delpiero14 – zdecydowany numer jeden tego roku. Niesamowicie aktywny, napędzający forum user, a dodatkowo prawdopodobnie najbystrzejsza osoba na naszym forum. Przyjemnie się czyta zarówno te krótsze żartobliwe posty, jak i te dłuższe z poważniejszą treścią;
- Diamen23 – od wielu lat na forum, a ciągle nie wychodzi z formy. To nie pierwsza moja nominacja dla Diamena w tej kategorii, a to najlepiej świadczy o klasie ;)
- sickstick – myślę, że zasłużył na nominację – jeden z najbardziej aktywnych userów; czasem bardzo zabawny, czasem mniej, ale nie da się ukryć, że bez niego forum byłoby trochę puste.

2. Debiut roku (Rookie Challenge):
- MK92 – klasa user, bardzo solidne wzmocnienie forum. Regularnie się udziela, dodając do tego naprawdę dużą jakość w postach. Oby tak dalej!
- fillion – zdziwiłem się, że on debiutował w tym roku, wydawało mi się, że jest z nami dłużej, a tu taka niespodzianka. Może przydałoby się trochę mniej odniesień do mojej osoby i do Delpiera14, ale ogólnie na plus;
- Plutek – jego zabraknąć nie mogło. Jak wpada w lajkowy szał, to trzeba chować posty, bo jak sypnie serią, to w głowie się kręci ;)

3. Najsłabsze ogniwo forum: każdy coś tu wnosi;

4. Największy piłkarski znawca:
- HMK – za ogarnianie ligi hiszpańskiej, która dla mnie jest czarną magią;
- Kluchman – jak wyżej;
- matt_ - pozytywnie pokręcony na punkcie piłki nożnej, ogarnia rozgrywki, których nie ogarniają nawet piłkarze w nich występujący. Szacun.

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać:
- zdecydowanie Delpiero14, bo to taki mój najlepszy ziom z forum i jestem przekonany, że byśmy się bez problemu dogadali;
- Diamen23 – inteligentny gość, do tego kibic Interu, więc nie milczelibyśmy krępująco :)
- Arwin – warto też poznać jakiegoś fana United, tutaj Arwin jest oczywistym wyborem ;)

6. Największy dowcipniś:
- Delpiero14 – za inteligentny i niewymuszony dowcip, który jest najbliższy mojemu gustowi.

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?:
- rekinho – najsmutniejsze odejście w historii forum, cholernie szkoda;
- fieldy – nowe obowiązki z pracy tak pochłonęły przesympatycznego admina, że nie ma dla nas czasu, a szkoda, bo to top user.;
- Morrow – niby pisze regularnie, ale wciąż za mało. Pisz gościu te swoje elaboraty częściej!

8. Największy dziwak:
- Cement – nie wpadłbym na taką nominację, gdybym sam nie został przez niego wytypowany. Gość to zupełnie nie moja bajka, wydaje się trochę nawiedzony.

9. Najlepszy mod: każdy z nas ma sporo do poprawy

10. Najlepszy avatar:
- Sterling autorstwa HMK. Nie lubię gościa (Sterlinga, nie HMK), ale wyszedł fajnie;
- Radja Diamena23 też przyjemnie się prezentuje.

11. Wydarzenie roku na forum:
- odejście DDK – smutne trzy tygodnie w historii forum;
- powrót DDK – po długich 3 tygodniach odetchnęliśmy z ulgą.

12. Kto poczynił największy postęp:
- HMK – udziela się niewiele, ale widać, że bardzo wydoroślał, za co ogromny plus;
- matt_ - stał się wiodącą postacią naszego forum i dziś nie widzę bez niego tego miejsca.

- Kluchman – za pomoc w tematach technicznych;
- czubatka – jak wyżej.

14. Najfajniejszy użytkownik:
- Tomuś – niezwykle pocieszny, nawet jak za dużo wypije i wyzywa clonera :mrgreen:
- fieldy – poznałem osobiście i stwierdzam, że to naprawdę świetna postać;
- Magnum – jak wyżej.

Zapraszam kolejne osoby do głosowania :)

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 434

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: maciek_88 » ndz 16.12.2018 15:29

To teraz ja. Zdaję sobie sprawę, że znacznie ograniczyłem swoją aktywność na forum, ale doba ma tylko 24 godziny, więc czasu na pisanie coraz mniej. Zagłosować jednak trzeba :)

matt_
masacra
Kluchman

fillion
MK92

matt_
Bernabeu
Cement

Boromir

6. Największy dowcipniś

Diamen23

arek_ahig

8. Największy dziwak

9. Najlepszy mod

Morrow – za Mundial

10. Najlepszy avatar

Boromir

Mundial wraz z oglądaniem finału z Piotrkiem i Magnumem

Ilka

Kluchman
seba82
sickstick

futbolowa
Ilka
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Wróć do „Hyde Park”