Plebiscyt forumowy 2018

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Magnum, piotrcies, matt_, maestro, Dr.Football1, fieldy, Delpiero14

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 98

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Bassu » pt 28.12.2018 16:43

Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - piotrek, morrow,

2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - od paru lat nie widzę tutaj takiego kandydata

3. Najsłabsze ogniwo forum - czytam sporo, personalnie nic do nikogo nie mam, ale - od kilku lat więcej jest pierdolenia o niczym w domkach i zwałach niż piłkarskich rozmów.

4. Największy piłkarski znawca - masacra,cement

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Morrow, piotrek -obaj jesteśmy z Wrocka, może uda się obejrzeć jakiś mecz po szalu

6. Największy dowcipniś -

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- janop był spko

8. Największy dziwak - Kamil232

9. Najlepszy mod - maciek_88

10. Najlepszy avatar - Piotrek

11. Wydarzenie roku na forum - skobiecenie się tematów

12. Kto poczynił największy postęp -

13. Najbardziej pomocny użytkownik - matt

14. Najfajniejszy użytkownik -
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
fillion
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 544

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: fillion » pt 28.12.2018 20:23

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP)

1. Matt
2.Diamen23
3.Kluchmann

2. Debiut roku (Rookie Challenge)
1. MK92

3. Najsłabsze ogniwo forum
-

4. Największy piłkarski znawca
1. Matt
2. Cement
3.Dr. Football

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać
1. Sickstick
2.Tomusmc
3. Matt

6. Największy dowcipniś
1. Sickstick
2. RojiBlanco/Ubek

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?
-

8. Największy dziwak
1. h1893230
2. Panmechiko

9. Najlepszy mod
1. Morrow

10. Najlepszy avatar
1. Diamen23
2. Cloner
3. DelPiero14

11. Wydarzenie roku na forum
1. Mundial
2. Masacra nokautuje Carbona w trakcie meczu Polska – Senegal

12. Kto poczynił największy postęp
-

13. Najbardziej pomocny użytkownik
1.Wierny Kibic
2.Czubatka

14. Najfajniejszy użytkownik
1. Tomusmc
2. Matt
3. Ilka/Futbolowa

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1884

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Tomusmc » pt 28.12.2018 21:23

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -
- Morrow - u mnie zawsze top
- piotrcies - jest zawsze, udziela się i trzyma porządek
- futbolowa - jest tutaj od lat trzymając poziom więc oddaję głos na nią

2. Debiut roku (Rookie Challenge ) -
- MK92 - oby co roku chociaż jedna taka osoba się pojawiała to forum by zdecydowanie zyskało. Może niech to nie będzie zawsze Milanista :P
- filion - pojawił się na początku roku więc myślałem, że jest dłużej :) również jak najbardziej na plus

3. Najsłabsze ogniwo forum -
panmechiko - ostatnio jednak pokazał, że potrafi trzymać emocje i napisać coś na poziomie. Jednak patrząc na cały rok to było tego malutko

4. Największy piłkarski znawca -
- Cement - opisuje często mecze i ligi, których ja w życiu nie oglądam, do tego opisy każdego z nich. Szanuję
- Dr. Football - małolaci, wywiady, po prostu gwiazda 8)
- matt - w tym roku top, dużo się udziela i fajnie się czyta. Dużo ciekawostek i ważnych odpowiedzi więc jak najbardziej na plus

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać -
- sickstick - na bank byśmy się dogadali w wielu kwestiach ;)
- piotrcies - tutaj też nie byłoby problemu :)
- Ilka - może kiedyś zawita do Gdańska

- sickstick - wiele razy mnie rozśmieszył w tym roku. Rewelacyjne historyjki z życia i cięte riposty
- Ubek vel Rojiblanco - mniej się udziela i od kiedy zmienił nick to poziom trochę spadł, ale nadal się trzyma dobrze ;)
- Delpiero14 - potrafi trafnie coś skomentować przy czym również nie raz się zaśmiałem

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
- Blackmore - jedyne wyróżnienie

8. Największy dziwak -
- Kojiro - myślę, że ciężko byłoby się z nim dogadać
- panmechiko - już wcześniej opisywałem

9. Najlepszy mod -
- piotrcies - zawsze w pogotowiu

10. Najlepszy avatar -
- pojęcia nie mam, nie zwracam uwagi

11. Wydarzenie roku na forum -
- mundial
- fochy paru użytkowników

- matt - względem zeszłego roku teraz jest lepiej, ale mam nadzieję, że poziom będzie co roku podnosił :P
- Ilka - więcej się udziela, bardziej cięty język i nie daje się prowokować :)

13. Najbardziej pomocny użytkownik -
- czubatka - sprawy techniczne
- Kluchman - jak wyżej
- seba82 - dużo mi pomógł jak zaczynałem z siłownią więc bardzo szanuję i pamiętam :)

- sickstick
- Ilka
- matt

W ostatnim dałem tych, którzy nie zmieścili się w pierwszym więc daje to moje top 6 ;) uff koniec.
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1424

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Morrow » pt 28.12.2018 22:06

W tym roku trochę mi się pozmieniało w życiu więc nie jestem już tak na bieżąco z forumowymi wydarzeniami jak do tej pory ale nie przeszkadza mi to w oddaniu swoich głosów. To nie jest tak, że nie chciałbym tu wpadać częściej. Zdarzają się po prostu takie okresy, że życie dogania człowieka i trzeba się skupić na czym innym. Nie zapowiada się aby w 2019 roku i kolejnych było mi w tych kwestiach łatwiej. Mimo, że nie bywam tu już tak często, to staram się przeglądać Waszą twórczość na bieżąco i cieszę się, że w końcu trochę przejrzeliście na oczy, nie wyróżniacie już kilku osób (np. mnie) jedynie za zasługi, a zamiast tego doceniliście inne postacie, które rzeczywiście ciągną to forum. Jak zwykle, choć staram się nie powielać głosów, nie dam rady wyróżnić wszystkich, których bym chciał i na to zasługują. Za to z góry przepraszam.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -

Kluchman - jest tu od bardzo dawna (w kwietniu strzeli 13 lat, jak ten czas leci...) i od kiedy pamiętam, prezentuje równy, bardzo wysoki poziom. Stara gwardia się tasuje, znika i pojawia a nasz RealFan trwa i ciągle trzyma klasę. Przyjemnie poczytać co ma do powiedzenia o piłce a wszyscy wiemy, że wiedzę ma tu bardzo dużą. To jednak nie wszystko, bo spotkać go można w wielu innych tematach pozasportowych i fajnie poczytać jego opinie na inne tematy. To, że horyzonty ma szerokie wszyscy wiemy doskonale. Dyskusja zawsze na poziomie i merytoryczna, wzbogaca każdy temat, w którym się znajdzie a dodatkowo jest chętny do pomocy w kwestiach technicznych. Nie przypominam sobie nikogo kto miałby z nim na pieńku, wręcz przeciwnie. Gdybym miał w tej kategorii tylko jeden głos, w tym roku dostałby go ode mnie Kluchman.

masacra - może trochę nierówny jeśli chodzi o obecność ale jak już się pojawia na forum, to zawsze jest to zapowiedź fajnej i ciekawej dyskusji. Niby kibic Liverpoolu, a nie da się gościa nie lubić i nie szanować. Bardzo duża wiedza o piłce, nie wnikam tu w wiedzę czysto historyczną ale rozumienie i analizę futbolu w czasie rzeczywistym. Uwielbiam czytać jego szczegółowe podsumowania spotkań Liverpoolu i zwracanie uwagi na detale. Równie dobrze mogłem mu dać nominację w największym znawcy ale co się będę ograniczał. Przy tym chłopak jest wyrazisty i charyzmatyczny, ma swoje zdanie na wiele innych tematów. To też cenię. Myślę, że mielibyśmy o czym pogadać przy piwie.

matt - świat się kończy, dwóch sympatyków Liverpoolu w gronie moim MVP. Co zrobić, chłopaka, od czasu dołączenia, pełno na forum, niemal każda wypowiedź jest naznaczona klasą i kulturą. Ciężko będzie chyba znaleźć kogoś kto miałby o nim negatywne zdanie. Równa forma przez cały rok, nie wdaje się w konflikty i pyskówki, prowadzi merytoryczne dyskusje, wrzuca futbolowe ciekawostki (na bank Doktorek by zrobiłby z niego gwiazdę IFQ jakby dalej się w to bawił), interesuje się też innymi dyscyplinami, przyjemnie poczytać jego twórczość. Dość oczywista kandydatura, do tego plus dla niego i DelPiero, że od czasu dołączenia utrzymali swoją aktywność i stali się liderami tego forum.

Tuż za podium Diamen i piotrcies.

2. Debiut roku (Rookie Challenge )

MK92 - prosty i oczywisty wybór. Gdyby był tylko jeden głos w tej kategorii, trafiłby na pewno na jego konto. Pamiętam, że zaczynali razem z RLG, któremu już dawano nagrodę po kilku dniach obecności na forum. Kolega sympatyzujący z niemieckimi zespołami, choć miał ogromny potencjał, okazał się nieco obrażalskim forumowym jednostrzałowcem, za to MK92 ewoluował na jednego z najciekawszych i najfajniejszych użytkowników całego forum. Świetnie się czyta jego posty, z których emanuje duża kultura osobista, wiedza i szacunek dla rozmówcy. Stawia na jakość a nie na ilość i to też w nim cenię. Do tego ma sporo innych ciekawych zainteresowań. Takich debiutów nam trzeba. Jak forumowy entuzjazm go nie opuści, to materiał na przyszłego MVP i wspomnicie moje słowa.

filion - to nie pomaga w rozstrzygnięciu tej rywalizacji ale filion też uczciwie zasłużył na głos w tej kategorii i grzechem byłoby go nie wyróżnić. Od samego początku niezwykle aktywny, wszędzie go pełno, dopiero co debiutował a chciał pomagać (i pomagał) przy organizacji działu mundialowego podczas MŚ. Niby jest z nami krótko a to jeden z tych użytkowników, który wydaje się tu być od wielu lat. Nie mam wątpliwości, że to cenne wzmocnienie forum na kolejne lata.

Kojiro - trochę na zachętę, bo wyraźnie odstawał od wymienionej dwójki a choć próbuje konstruować dłuższe wypowiedzi, to czasem mam wrażenie, że jeszcze nie wie do końca w którym kościele dzwoni. Mimo wszystko, za aktywność, próby podejmowania dyskusji i obrony swoich racji dostaje tu wyróżnienie, bo ma potencjał na gwiazdę forum. Poza tym zrobił znacznie więcej niż kilku innych debiutantów, którzy tak szybko jak się pojawili, tak też zniknęli.

Tradycyjnie, bez głosów. Wszyscy są potrzebni.

seba82 - włoska myśl szkoleniowa ma się dobrze nie tylko w Premier League ale i na naszym forum. Czyli bez zmian. Z Sebą co roku mam problem czy wrzucać go tu, czy do MVP. Od dawna wysoki, równy poziom i skarbnica wiedzy o Milanie. Można powiedzieć, że w temacie Milanu naturalnie przejął pałeczkę po mete i każdemu życzyć tak płynnych przemian. Wchodząc do włoskich tematów, widząc jego nick można być spokojnym o jakość postów i to jedna postaci, dla których z chęcią odwiedzam włoski dział.

Bernabeu - w zeszłym roku był moim debiutem roku, w tym roku nie udzielał się regularnie ale kim jestem żeby komuś teraz to zarzucać ;). Nie pisze niepotrzebnych postów, jego twórczość zawsze zawiera dużą wartość merytoryczną i wymusza wymagającą dyskusję od rozmówcy a to sól tego forum. Przy tym nie ulega emocjom, nie obraża rozmówców i przyjemnie podyskutować z kimś takim. Mimo, że Real i La Liga to jego konik, to z radością widuje się go czasami w innych tematach. Szkoda, że tak rzadko. Na marginesie żal, że Wojtekb nas nie odwiedza, bo gość miał materiał na potwora a jego posty to było złoto.

moody90 - może trochę na przekór, bo mam wrażenie, że z uwagi na sympatie i antypatie klubowe, ciężko mu pozostawać bezstronnym, a to rodzi forumowe konflikty. Mimo wszystko ciężko mu odmówić dużej wiedzy na temat piłki, zwłaszcza tej hiszpańskiej. Z racji tego, że kategoria nie nazywa się "Najsympatyczniejszy Znawca" tylko "Największy" postanowiłem go wyróżnić, bo od lat udowadnia, że ma szeroki zasób wiedzy.

* Nagroda specjalna dla fekalii. Niesamowicie cenię i lubię takich pozytywnych wariatów zakręconych w wąskiej niszy jak on na punkcie włoskiego futbolu.

Doktorek - zawsze jest naturalnym kandydatem do "Największego znawcy" czy "MVP" o ile się udziela. Ostatnio nam jednak zniknął ale przynajmniej wiemy, że jego pasja i FTS mają się dobrze. Myślę, że biorąc pod uwagę jego otwartość oraz zainteresowania przy flaszeczce zawsze byśmy znaleźli wspólne tematy.

fieldy - człowiek instytucja, lata mijają a jego pomnik trzyma się mocno. Chyba najsympatyczniejsza postać tego forum, którą lubią i szanują wszyscy. Biorąc pod uwagę jaki mamy tu rozstrzał osobowości, to wizytówka jego osoby.

sickstick - ma tyle dziwnych i zabawnych historii do opowiedzenia, że zawsze znajdzie się pretekst do pogadania. Jarać, nie jaram ale o dupeczkach, Premier League czy NBA zawsze przy piwku można porozmawiać ;)

6. Największy dowcipniś

Chłopaczek - mało go ale jak już wjedzie to nie ma co zbierać. Ciekawi mnie czy sam się śmieje ze swoich żartów.

Diamen23 - jeśli ktoś miałby być następcą wyżej wymienionego, to widzę tu spory potencjał. Spora inteligencja i fajne poczucie humoru. Szanuję.

DelPiero14 - regularnie ładuje nam "Zwałę". Nie zawsze trafia w moje gusta ale potrafi być ironiczny i błyskotliwy a takie rzeczy się ceni.

Naturalnym kandydatem niestety zawsze będzie tu rekinho :(

Z postaci, które nas opuściły brakuje mi twórczości blackmore'a i Michała M.

8. Największy dziwak

Dla mnie to pozytywna kategoria więc:

kaczy - w pozytywnym sensie. Kto nie chciałby spotkać kaczego na żywo, niech pierwszy podniesie rękę. Jedna z legend i najbardziej barwnych postaci w historii tego forum.

Cement - to z kolei jeden z najbardziej osobliwych użytkowników. Zupełnie nie moje obszary zainteresowań ale szacunek za religioznawstwo i grzebanie się w niszowych ligach. Mało jest osób, które mają tak niszowe hobby ale to właśnie czyni go wyjątkowym.

futbolowa - Klaudyna to w ogóle jeden z największych oryginałów tego forum. IMO pod postacią towarzyskiej ziomalki, która nakręca nam forum oraz twardej, przebojowej babki radzącej sobie z trudnościami dnia codziennego, kryje się bardzo wrażliwa i krucha osoba, która równie często jest chętna błyszczeć przed światem, co zamknąć się w kokonie przed wszystkim dookoła. Nie wiem czy określenie dziwak jest tu odpowiednie, z moich doświadczeń jest po prostu typową kobietą. A może z racji swoich predyspozycji i niekoniecznie typową.

9. Najlepszy mod

piotrcies - jak zastanawiacie się kto sprząta na forum, to strzelając macie bardzo dużą szansę, że traficie właśnie na niego. Nasz forumowy Strażnik Teksasu.

j1mmy - jak już jest to się nie szczypie i kopie z półobrotu jak leci.

piwus - może go nie widać ale wszystkie kluczowe decyzje są jego i tak naprawdę to jemu to miejsce zawdzięcza wciąż swoje istnienie. Pan Dyrektor.

10. Najlepszy avatar

cloner - władza, klasa, pieniądze i piękne kobiety. Jednym słowem Bytom :wink:

HMK - kawał ładnego avatara, mimo, że ze Sterlingiem ;)

ryba82 - zawsze podoba mi się to zdjęcie Jokera.

12. Wydarzenie roku na forum

zeszmacenie się janopa - można odejść z forum, nikt tu nikogo nie trzyma przecież siłą ale forma w jakiej to nastąpiło była niedopuszczalna.

Mundial - spory ruch na forum i kwintesencja piłkarskiego święta.

13. Kto poczynił największy postęp

Ludzie wrzucają tu Chemika a chłopak niemal co roku jest nominowany w tej kategorii. HMK to już uznany i konkretny członek naszej społeczności, ma swoje dziwactwa i antypatie (CR7, Zidane) ale progres to on zanotował wiele lat temu, teraz to Pan Forumowicz.

Bassu - pamiętam, że w przeszłości mieliśmy jakieś spięcia i różne zdania na temat MU. Od dłuższego czasu czytam jego posty z przyjemnością. Rzeczowe analizy oraz trzeźwe podejście do United. Dobrze się to czyta i jego obecność to cenne wzmocnienie tematu MU.

Ilka - ciężko tu pisać o progresie, bo była w 2017 wybrana debiutantką roku na forum. Na plus to, że z nami została, udziela się regularnie, wszędzie jej pełno, nie zniechęca się docinkami ze strony innych użytkowników i twardo się z nami trzyma.

Diamen23 - miałem tu spory ból głowy, bo Diamena chciałem dać, do którejś z bardziej prestiżowych kategorii, włącznie z MVP (mocno się biłem czy dać go czy matta). Wyróżniam go w tym miejscu nie dlatego, że znacząco się poprawił, on już od dawna prezentuje wysoki poziom. Po prostu w kończącym się roku był dla mnie bardziej widoczny i stał się jednym z najbardziej charakterystycznych użytkowników całego forum. Poczucie humoru, błyskotliwość i inteligencja a do tego kultura wypowiedzi i spora wiedza. Za rok spore szanse na wygranie MVP.

14. Najbardziej pomocny użytkownik -

seba82 - w kwestiach diety i ćwiczeń jest tu nieoceniony.

Kluchman - jak zwykle. Zawsze chętny do pomocy w technicznych sprawach.

futbolowa - w kwestiach domkowych problemów zawsze można na nią liczyć :)

15. Najfajniejszy użytkownik

piotrcies - trochę nasza taka forumowa maskotka. Trudno go nie lubić. Na forum go pełno. I ponabija w domku, i pogada merytorycznie w temacie MU, i posprząta burdel na forum. Sympatyczna, charakterystyczna i niezwykle istotna dla tego forum postać.

Tomusmc - etatowy mieszkaniec Domku i jeden z filarów tego tematu. Sprawia wrażenie fajnego gościa z głową na karku. Bardzo pozytywna postać, która mogłaby być Twoim sąsiadem ;)

ubek - tradycyjnie. Lata mijają a ubek taki sam. Powszechnie lubiany, ironiczny, ma swoich pupilów i oponentów, nadal jest charyzmatyczny, trzyma się swoich poglądów i konsekwentnie umacnia swoją pozycję na forum.

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 368

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: ryba_82 » pt 28.12.2018 23:48

futbolowa, matt_, piotrcies

MK92, filion

Jest jeden pan co zasłużył, bo gdzie się nie pojawia to zazwyczaj robi się syf, ale mimo wszystko tą kategorię pozostawię bez głosu.

Morrow, seba_82, Cement,

Ilka, futbolowa, cloner - ale jednocześnie, bo fajnie by było posłuchać ich konwersacji live :wink:

6. Największy dowcipniś

Na pewno Chlopaczek, ale zdecydowanie za rzadko nas tym raczy oraz sickstick i DelPiero

Zdecydowanie blackmore i rekinho

8. Największy dziwak

kaczy, futbolowa,

9. Najlepszy mod

piotrcies

10. Najlepszy avatar

Sterling HMK, krowa Kluchmana,

Mundial

Czubatka, Kluchman

Tomusmc, Ilka, fieldy
Obrazek

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1417

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: seba82 » sob 29.12.2018 9:18

1.Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -

Morrow - od lat pisanie na wysokim poziomie, zawsze rzeczowo i kulturalnie.
futbolowa - za całokształt, o konkretach i dupie Maryny można z nią porozmawiać, fajnie się ją czyta i ogólnie pozytywna postać na forum.
piotrcies - w sumie miałem problem czy tutaj czy na moda. Wszędzie go pełno, duże zaangażowanie i spory wkład w codzienne życie forum.

TAk szczerze to jeszcze z 10 osób by zasługiwało na miejsce tutaj, ale nie można :D

MK92 i fillion - obaj wnieśli spore ożywienie i bardzo szybko zdołali się zaaklimatyzować, duża wiedza i fajny charakter pisania.

Standardowo bez głosu.

Cement - za opisy spotkań, a raczej za ich merytoryczny przekaz. Zawsze wysoki poziom.
fekalia - taka włoska wersja Doktora, duża wiedza o talentach z włoskiej młodzieżówki.
matt_ - sporo go wszędzie i sporo o piłce pisze, za całokształt.

W sumie wszystkich, albo raczej znaczną większość.

Standardowo Chłopaczek i Ubek za styl żartu, no i Delpiero14, który śmieszkuje na coraz wyższym poziomie.

Szkoda, że mete odszedł.

8. Największy dziwak -

Bez głosu.

9. Najlepszy mod -

Maciek_88 , j1mmy , piotrcies - kulturalnie, przyjacielsko, ale jak trzeba to z jajem. Szanuję.

10. Najlepszy avatar -

Kluchman - krówka to nieodłączny element forum :D Diamen23(ale chyba niedługo zmieni :P ), cloner

Mundial

Nie wiem.

Kluchman, czubatka, sickstick

DDK, Tomusmc i Ilka - za całokształt i wkład w życie forum.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 520
Kontaktowanie:

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: sci » sob 29.12.2018 11:57

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - Loczek, Cement, ktoś tam jeszcze

2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - MK92

3. Najsłabsze ogniwo forum - na siebie nie można to nikogo nie wskażę

4. Największy piłkarski znawca - Loczek

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Loczek, Listonosz, Ubek

6. Największy dowcipniś - Fieldy :mrgreen:

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- Rekin

8. Największy dziwak -Clon, Ozob

9. Najlepszy mod - każdy dobry

10. Najlepszy avatar - na siebie nie można to Ddk

11. Wydarzenie roku na forum - mundial

13. Najbardziej pomocny użytkownik - Seba

14. Najfajniejszy użytkownik -Tomek, dziewuchy, Ubek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1851

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: sickstick » ndz 30.12.2018 18:59

Z racji że w tym roku nie było żadnego poważnego kandydata, który w jakiś szczególny sposób wyróżniłby się na tle i tak niespecjalnie wymagającej grupy mieszanką wiedzy, elokwencji czy zaangażowania, to z totalnego braku laku mój głos idzie do piotrciesa, który jest taki w sam raz - nie za głośny, nie za cichy, nie za gupi, nie za mądry, taki typowo swiatoplikowy ziomeczeq.

Debiut roku to nagroda na siłę, poważnych kandydatów jest mniej niż w nagrodzie dla moda i potem wygrywają takie wanny jak Delpiero. Zawsze unikałem przesadnego chwalenia pierwszoroczniaków, żeby potem za parę lat nie żałować że proboswałem jakąś karykaturę, która z nich wyrosła. Ale żeby nie być gołogłosym zagłosuję jak wszyscy na MK92 i filiona żeby zupełnie nic nie zmienić w ich wewnętrznym wyścigu po nagrodę.

Jakoś osobiście nie mam w skali całego roku kogo negatywnie wyróżnić.

Bardzo imponującą wiedzę ma Matt. Drugi głos idzie do Masacry, który wiedzą nigdy mi nie zaimponował ale od jakiegoś czasu potrafi świetnie czytać taktycznie mecze, przez co w swoich komentarzach o grze drużyn często pokazuje coś czego ja dotychczas nie zauważałem. Podobnie w przypadku Kluchamana, którego posty czyta się z wielki zainteresowaniem i interesującym punktem widzenia.

Żadnego. Co roku piszę do samo, że internetowe istnienie każdego z was ma dla mnie swoją magię i nawet wrzucanie przez was zdjęć swoich gęb mi ją zaburza. Pozostańcie wyimaginowani, a wasze twarze będą się w mojej głowie generowały na podstawie tego co wypisujecie. Wyjątek stanowi Ilka której zdjęcia mi zupełnie nie przeszkadzają i choć to już jest zupełnie inny temat, to na zachętę oddam jej swój głos.

6. Największy dowcipniś
Najśmieszniejszy jest Kamil który w przeciwieństwie do wszystkich innych forumowych śmieszków potrafi taką magię, że kiedy napisze coś śmiesznego to automatycznie jego rozmówcy zaczynają wypisywać równie śmieszne rzeczy. Pure talent. Poza tym niezły ton w poczuciu humoru ma Ubek, a także Diamen. Pozaprogramowe wyróżnienie specjalne dla fieldego, który odkrył bezkresny świat memów.

Nikogo. Może szkoda że temat Arsenalu tak podupadł, kiedyś co rusz dopisywał coś któryś z mniej aktywnych forumowo fanów Arsenalu, a teraz nawet jak ktoś tam coś z rzadka napisze to głównie same nudziarze bazgrzący wiecznie to samo.

8. Największy dziwak
Mam dużą granicę tolerancji dla dziwności, ale jednak te za ciasne portki clonera są dla mnie dziwne. Podobnie zacięcie ryby w dyskusjach dotyczących piłkarzy Manchesteru City też jest dziwne. Ogólnie tutaj mógłbym rozdać nawet z 10 głosów, masa tu dziwaków.

9. Najlepszy mod
Szeryf piotrcies zawsze na posterunku.

10. Najlepszy avatar
Najlepszy avatar to jakaś archaiczna nagroda z początków internetu, kiedy ludzie cieszyli się że mogą swoją internetową tożsamość afirmować fajnym obrazkiem 2x2cm. Czasem trafi tu ktoś z avatarem, ale ma go na tyle krótko że ciężko zapamiętać. Nie jestem fanem tych samach avatarów przez lata, uważam że to fałszywe skrywanie swojego aktualnego ja pod maską sprzed lat.

Najbardziej porwała mnie atmosfera na forum podczas Mundialu oraz kilkutygodniowa gra w Rebusy piłkarskie. Dużo w tym roku było żalenia się, fochów czy damsko-męskich tarć które były ciekawe, ale mnie osobiście w ogóle nie porwały.

Głosowanie na użytkowników z przeszło 5-letnim stażem jako największy postęp to jak wręczać dyplom za ukończenie gimnazjum 25-letniemu typowi. Taki dyplom z czystym sumieniem mogę wręczyć Masacrze który ambitną i zaciętą forumową twórczość ubrał w minionym roku nutkę luzu i wagon mądrego pisania. Kolejny głos dla Matta który rośnie na mocną postać tego forum. Trzeci punkt dla League który ostatnio coraz częściej pisze, niż tylko wrzuca.

Nikt mi w minionym roku specjalnie nie pomógł, a jeśli tak to przepraszam ale zapomniałem.

Tutaj głos idzie na Ilkę i futbolową bo uważam że tytułowanie określeniem 'fajny' kolesi jest gejowe. No może trzeci głos na Delpiero.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Moderator
Moderator
Reputacja: 683
Kontaktowanie:

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: Magnum » pn 31.12.2018 14:25

1.Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -

Kluchman - jest go duzo, rowno, staly poziom, mysle, ze warto to docenic
masacra - za konkretne prowadzenie tematu Liverpoolu, za wysoki poziom rozmów w politycznym. Tam, gdzie większość się napina, tam masacra zawsze stara się prezentować najwyższy poziom dyskusji.
piotrcies - piotrek zrobił się taką maskotka forum, więc wedruje głos na niego.

-

-

za malo przebywalem w tym roku w tematach piłkarskich, żeby się wypowiedzieć.

Większość :mrgreen: Sporo już poznałem, więc kategoria się robi trudniejsza

Boromir - wspolne zainteresowanie, kierunek, dialog polityczny też możliwy :wink:
cloner - byloby bardzo ciekawie poznac clonera w rzeczywistosci bo mysle, ze bez problemu bysmy sie dogadali pomimo niektorych roznic swiatopogladowych.
Carbon - bo trzeba skonfrontowac jego maske z rzeczywistoscia. Z antropologiczną ciekawością bym to zbadał.

mysle, ze Doktora, bo oddal sie w pelni prowadzeniu blogu i rzadko odpowiada. Chlopaczka, bo potrzeba czasem rownowagi w politycznym.

8. Największy dziwak -
Jest sporo dziwakow na forum, ale najwiekszego dam

[b]9. Najlepszy mod -

piotr - odwala bardzo duzo brudnej, niezauwazanej roboty.

10. Najlepszy avatar -

Zlot w Kórniku

Nie wiem.

Boromir - zawsze ogarniety w tematach historycznych i kresowych, jak tylko jakies pytanie to postara sie ogarnac. Duzy plus.

Bardzo ciezko mi tu kogos wymienic, bo jest tu wiele naprawde bardzo fajnych osob. No ale ze trzeba trzech, to postaram sie dac tym, na ktorych w innych kategoriach nie glosowalem a powinni byc wyroznieni.

fieldy - bo w Kórniku okazał się bardzo spoko gościem
Tomus - bo pokazuje prawdziwa twarz na forum i mozna z nim rowno pogadać
sickstick - bo jako jedyny jeszcze cos dodaje w temacie Arsenalu.
Obrazek

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Reputacja: 777

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: matt_ » pn 31.12.2018 16:00

zdecydowanie Bernabeu - pisze bez patrzenia, czy to popularna na forum teza a dyskusje, w których uczestniczy (przynajmniej jeśli chodzi o jego wkład) zawsze stoją na wysokim poziomie. Przytrafiają mu się też dłuższe posty, co stanowi dodatkowy plus.
również Wojtekb - po kilku miesiącach regularnego pisania zniknął a szkoda, bo podobnie jak Bernabeu reprezentuje trzeźwe spojrzenie, ma coś do powiedzenia, więc wypowiedzi dłuższe niż kilka zdań też się u niego znajdą.
Cement - cały czas ogromny zapał w oglądaniu i komentowaniu piłki, w żadnym wypadku nie robi tego pod publiczkę :)

LKlajt - to jeden z tych użytkowników, który może piszą "od czasu do czasu", ale gdy już to robią, mają coś ciekawego do powiedzenia, nie wchodzi na forum pod wpływem impulsu, napinki. Niech w żadnym wypadku nie celuje w liczby, tylko pozostanie sobą :)
MK92 - prezentuje wysoki poziom niezależnie od okoliczności, nie napina się, pisze na różne tematy. Co tu się nie zgadza? :mrgreen:
Kojiro - czasem przesadza, jednak nie boi się wyrazić swojego zdania.
Nominowałbym też filliona, dukata4 oraz RLG. Konkurencja jest jednak zbyt duża :p

molnarKowalski - pisał dla samego pisania, trudno znaleźć w jego postach jakiś zamysł, w dodatku były one bardzo nieczytelne. Trudno, zdarzy się czasem błąd ortograficzny albo między zdaniem nie postawi się spacji. Zwłaszcza, jeśli sama treść ciekawa, ale akurat tutaj nie było ani jednego ani drugiego.
Szymek029 - po co lepić posty ze skopiowanych komentarzy z innych stron? To zaprzeczenie idei forum dyskusyjnego :p
Szymek029 pisze:Też po kilku dniach się zorientowaliście, więc eksperyment zostaje zakończony.

fekalia - co prawda to wąska specjalizacja, jednak na każdym kroku widać, że siedzi we włoskiej piłce.
Cement - on również ma dużą wiedzę na temat swoich piłkarskich rejonów.

janop - bo jest interesującą osobą, ma ciekawe piłkarskie zainteresowania :)
cloner - przekracza granice i to często, ale mam słabość do niepokornych dusz :pijemy:
Salas11 - dlaczego nie? Potrafi twardo stawiać na swoim, ale gdy my ze sobą rozmawialiśmy to było git, poza Internetem skończyłoby się pewnie tak samo :D

Niestety, tutaj też 3 osoby to za mało.

6. Największy dowcipniś
kaczy
Chlopaczek
Diamen23
Ich dobry humor trzyma zawsze :pijemy:

janop - sam chciał, żeby jego konto zostało usunięte, jednak świat nie jest czarno-biały. Tak jak wyżej wspomniałem, wielka osobowość.

8. Największy dziwak
h1893230 - zna się na piłce, mądrze o niej pisze, chyba że wjeżdża temat Realu. Wtedy zaczynają się jakieś dziwne docinki, wyzwiska.
League - też wie dużo o futbolu, więc po co ten protekcjonalny, czasem aż hejterski (sorry, tak jest) ton wobec innych?

9. Najlepszy mod
piotrcies - szybko reaguje na zgłoszenia, sprawnie rozwiązuje sprawy bez robienia z nich bardziej skomplikowanych niż są.

10. Najlepszy avatar
Cały czas Ronaldo emskiego. Prosty avek, jednak czuć dynamikę, no i miło się patrzy na tak wielkiego piłkarza :D

Wejście i wyjście molnara - wydawało się, że molnar pisze po prostu mało ciekawe posty a tu wyszła taka intryga :o

Bernabeu
svnchez
Nominuję ich, ponieważ byli według mnie najlepszymi debiutantami w 2017 a teraz utrzymali poziom/weszli na jeszcze wyższy.

Cement - opisuje wiele meczów, na które nie mam czasu, w dodatku bardzo szczegółowo. Lubię czytać te relacje.

Boromir - też się interesuje piłką reprezentacyjną a poza tym ma fajny charakter, podchodzi do wszystkiego "z głową".
Cement - trudno żebym go nie lubił, jak tyle czasu spędzamy w "Piłce Nożnej Kobiet" :beer: :mrgreen:
Kluchman - podobnie jak Boromir, trzeźwo podchodzi do dyskusji, co niestety nie jest na forum oczywistością.

:pijemy: :pijemy: :pijemy:
When you're dead, you're dead. But you're not quite so dead if you contribute something.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 395

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: czarny samael » pn 31.12.2018 18:29

Mało odwiedzałem inne tematy, jak kiedyś Milanu i Interu, więc pewnie paru osób nie ocenię.
Na bani, bo inaczej niezaliczone:
1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - piotrces, matt, sickstick
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - fillon, MK92 i niech mu będzie mimo wszystko kojiro, mimo politycznego.
3. Najsłabsze ogniwo forum - paru na bloku, ale: mam wrażenie, że np. cloner (cytowane) jest prawdziwy, ale są tacy co uznają forum za część działalności: kamil i cement IMO widzą świat w określonych barwach i na innych mają "...". Do tego jeden z nich powoduje, ze nagle temat modów się rozgrzewa. Jeden z nich nie powinien być na forum.
4. Największy piłkarski znawca - hmmm... Nie dałem w MVP, ale Morrow potrafi sprawić że inaczej spojrzę na sprawę mimo tego, że w danym momencie mam inne poglądy. Te posty wnoszą wiele. Potrafi przekonać do choćby zastanowienia się nad swoim podejściem.
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Magnum, Sickstick, seba82. Jestem gadatliwy, a ich chętnie bym posłuchał o piłce i spojrzeniu na ich kluby jak i ogólnie na podejście do życia.
6. Największy dowcipniś - Chlopaczek, Rojiblanco. no i fillon bo obiecałem za kilka memów :-D Trafia to do mnie :-P
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- blackmore. Jak ktoś chce to może dopisać tego kolegę wysokiego (serio tylko po tym pamiętam, piotrek ratuje xD), co nie pamiętam nicka :-P Obaj, szczególnie blackmore zawsze umieli pływać na forum tak, że chciało mi się wchodzić i czytać ich opnie. Dla blackmore'a wiele propsów, bo sprawiał że czytałem tematy które dziś olewam. Oczywistą osobę pomijam, bo czuję się z tym niezręcznie.
8. Największy dziwak - hmmm... Nie jest to dla mnie stricte negatywna kategoria, więc 3 osoby: Kojiro, Ilka, Carbon. Często się nie zgadzam, ale zdarzało im się mnie zaskoczyć dziwnymi wpisami, którch treści nie brałem nawet pod uwagę.
9. Najlepszy mod - IDK, więc pitorces bo odpisuje, a lubię wiedzieć co i za co.
10. Najlepszy avatar - Ryba - najbardizej oczywista kategoria :-D
11. Wydarzenie roku na forum - MŚ i kłótnie cloner-kobiety, bo mimo że nie zaglądam w wiele tematów, to i tak to zauważyłem.
12. Kto poczynił największy postęp - delpiero bez dwóch zdań. Kiedyś zgadywał humor, teraz ma wywalone i narzuca swój.
13. Najbardziej pomocny użytkownik - piotreces i Morrow. Zależnie od rozumienia postów, ale doceniam wkład obu
14. Najfajniejszy użytkownik - Chłopaczek, sickstick, delpiero. W sumie za różne typy humoru.
Obrazek

Awatar użytkownika
MK92
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 351

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: MK92 » pn 31.12.2018 19:30

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP):

Morrow - Erudycja i klasa, niezależnie od poruszanego tematu.

Bernabeu - Zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia na tematy związane z futbolem i bardzo obszernie argumentuje swoje tezy. Kwintesencja dobrego forumingu.

Cement - Ogromna wiedza na wiele tematów. Mnóstwo ciekawych postów i relacji z dość egzotycznych wydarzeń piłkarskich.

2. Debiut roku (Rookie Challenge):

LKlajt - Sympatyczny Milanista, który pisze dość rzadko, ale zawsze ciekawie.

fillion - Zdaje się, że jest na tym forum od wielu lat.

Kojiro - Aktywny użytkownik. Czasem kompletnie nie rozumiem intencji jego postów, ale niektóre kontrowersyjne wpisy niewątpliwie dodają pieprzu do dyskusji.

3. Najsłabsze ogniwo forum:

TwojaStara88 - Na szczęście szybko zniknął ze swoimi prowokacjami.

4. Największy piłkarski znawca:

fekalia - Masz jakieś pytanie na temat calcio? Skieruj je do fekalii!

Cement - W tematach piłkarskiej egzotyki nie ma sobie równych.

matt_ - Za całokształt. Z każdym wpisem czuć, że futbol jest jego pasją.

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać:

Tomusmc - Choć Juventino, to wydaje się być bardzo życzliwy i ochoczy do rozmów na wiele tematów.

matt_ - Bije od niego taka pozytywna energia.

Cement - Oj, pogadalibyśmy sobie nie tylko o futbolu, ale i o muzyce poważnej.

6. Największy dowcipniś:

Chlopaczek

Rojiblanco

Diamen23

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?:

mete - Co prawda udzielam się na tym forum stosunkowo krótko, ale czytałem wiele wcześniejszych dyskusji w temacie o Milanie i brakuje teraz jego wiele wnoszącej twórczości.

8. Największy dziwak:

h1893230 - Duża wiedza na temat futbolu, ale czasem dziwnie się zacietrzewia.

RoyKeane - Podobnie jak w przypadku Kojiro, część jego wpisów wydaje mi się nieco niezrozumiała.

Kamil232 - Nie rozumiem tych wojenek z moderatorami.

9. Najlepszy mod:

piotrcies - Co widzę jakieś ostrzeżenie, to pochodzi od niego.

10. Najlepszy avatar

sci - Bardzo fajny ten turyński robot.

11. Wydarzenie roku na forum:

Mundial w Rosji.

12. Kto poczynił największy postęp:

Zbyt krótko tu jestem, by mieć jakieś szersze porównanie aktywności użytkowników.

13. Najbardziej pomocny użytkownik:

seba82 - Chodząca encyklopedia Milanu. Połowę rzeczy o moim ukochanym klubie dowiaduję się od niego.

14. Najfajniejszy użytkownik:

futbolowa

matt_

Boromir

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1361

Plebiscyt forumowy 2018

Postautor: piotrcies » ndz 06.01.2019 21:41

Dobry wieczór forum! :witam:

Obrazek

Jak wiecie, zakończyliśmy już tegoroczny plebiscyt, czas zapoznać się z jego wynikami. Z tego miejsca chciałbym pogratulować wszystkim nominowanym i zwycięzcom, a ponadto podziękować tym, którzy znaleźli czas, by zagłosować. Spełniliście swój forumowy obowiązek ;)

Z tego miejsca mała prywata - chciałbym podziękować przede wszystkim tym, którzy głosowali na moją skromną osobę, trochę tych nominacji było, nawet nie wiecie, jak mi miło. Podziękowania także dla użytkownika czubatka, który udowodnił, że głosy w kategorii najbardziej pomocnego użytkownika nie były przypadkowe, przygotowując okolicznościowe grafiki związane z plebiscytem.

Dobra, do rzeczy, bo się rozpisałem.

Obrazek

- matt_ - 13 głosów :jupi:
- piotrcies - 11 głosów
- Delpiero14, Cement, Kluchman - 5 głosów

- Masacra, Diamen23, Morrow - 4 głosy
- futbolowa - 3 głosy
- sickstick, Bernabeu - 2 głosy
- Boromir, Dr.Football1, Ilka, j1mmy, WiernyKibic, Tomusmc, czarny samael, (L)oczkerson, Wojtekbb - 1

- MK92 - 22 głosy :brawo:
- fillion - 18 głosów
- Kojiro - 5 głosów

- LKlajt - 2 głosy
- Yedraz, Plutek - 1 głos

- League - 4 głosy :rozga:
- TwojaStara88, ozob - 2 głosy
- RLG, Ilka, Kamil232, kaczy, DDK, cloner, panmechiko, molnarKowalski, Szymek029, Cement - 1 głos

- Cement - 16 głosów :rydzyk:
- matt_ - 12 głosów
- fekalia - 5 głosów

- Dr.Football1, Bernabeu - 4 głosy
- Masacra, Morrow - 3 głosy
- HMK, Kluchman, seba82 - 2 głosy
- Diamen23, Boromir, moody90, (L)oczkerson - 1 głos

- Sicktick - 5 głosów :pijemy:
- matt_, Ilka - 4 głosy
- futbolowa, Boromir, Delpiero14 - 3 głosy

- Magnum, seba82, Tomusmc, piotrcies, cloner, Rojiblanco - 2 głosy
- Masacra, MK92, moody90, Chlopaczek, Sergek, kaczy, Diamen23, Arwin, Morrow, Dr.Football1, fieldy, (L)oczkerson, Carbon, janop, Cement, domkowa ekipa - 1 głos

6. Największy dowcipniś
- Rojiblano - 12 :roftl3:
- sickstick, Chlopaczek - 9 głosów
- Diamen23 - 8 głosów

- Delpiero14 - 7 głosów
- Hyypia, fieldy, Kamil232, kaczy, fillion - 1 głos

- blackmore - 8 głosów :płacze:
- janop - 7 głosów
- rekinho, Morrow - 5 głosów

- fieldy - 3 głosy
- mete, nikogo - 2 głosy
- ubek, Sammyy, grzegorzfcb, arek_ahig, Mentor, Carbon, El Intero, MichałM, Dr.Football1, Chlopaczek - 1 głos

8. Największy dziwak
- cloner - 7 głosów :badziewie:
- Kamil232 - 5 głosów
- panmechiko, futbolowa, kaczy, h1893230 - 3 głosy

- piotrcies, ryba_82, Cement, Kojiro - 2 głosy
- Slim91, moody90, Delpiero14, ozob, League, Ilka, Carbon, RoyKeane - 1 głos

9. Najlepszy mod
- piotrcies - 13 głosów :ban:
- Morrow, Maciek_88 - 4 głosy
- Magnum, j1mmy - 1 głos

10. Najlepszy avatar
- Kluchman, cloner - 7 głosów :love:
- Diamen23 - 4 głosy
- DDK, Delpiero14, Rojiblanco, HMK - 3 głosy

- fieldy, Boromi, ryba_82 - 2 głosy
- Masacra, piotrcies, emski, sci - 1 głos

- Mundial - 14 głosów :prasa
- Odejście janopa - 5 głosów
- Zloty forumowe - 4 głosy

- Masacra vs. Carbon, foch DDK, ban dla Kamila i jego powrót, cloner vs. dziewczyny, zniewieściałość forum, fochy userów, - 2 głosy
- Typer MŚ, schudnięcie clonera, zmiany nicków, odpadnięcie Barcy z LM, powrót DDK po fochu, rebusy piłkarskie, pojawienie się i zniknięcie molnaraKowalskiego - 1 głos

- Ilka - 11 głosów :beer:
- HMK, matt_ - 5 głosów
- Delpiero14 - 3 głosy

- WiernyKibic, Diamen23, Bassu, Masacra, League, Bernabeu, svnchez - 1 głos

- seba82, Kluchman -10 głosów :zgoda:
- czubatka - 8 głosów
- sickstick - 5 głosów

- futbolowa - 3 głosy
- matt_ - 2 głosy
- fillion, HMK, Maciek_88, Magnum, WiernyKibic, Boromir, Cement, piotrcies, Morrow - 1 głos

-Ilka - 10 głosów :)
- Tomusmc - 9 głosów
- futbolowa - 8 głosów

- matt_ - 6 głosów
- Delpiero14 - 5 głosów
- piotrcies, Magnum, sickstick - 4 głosy
- Boromir, Rojiblanco, fieldy - 3 głosy
- Diamen23, DDK, Kluchman - 2 głosy
- MK92, j1mmy, Kamil232, Slim91, Cement, Chlopaczek - 1 głos

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i nominowanym oraz dziękuję głosującym. Teraz zwycięzców poszczególnych kategorii, tj. matta, MK92, League'a, Cementa, sicksticka, Rojiblanco, blackmore'a, clonera, piotrciesa, Kluchmana, logotyp mundialu, Ilkę i sebę82 zapraszam do pamiątkowej fotografii:
Obrazek

Wróć do „Hyde Park”