Domek nr 10 (temat luźny)

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Czy przespał(a)byś się z osobą będącą aktualnie z kimś w związku?

Tak
13
27%
Nie
24
49%
To zależy od okoliczności
12
24%

Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 907
Kibicuje: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Post autor: Ilka » śr 11.04.2018 20:32

fieldy pisze: ja w 7 dni robie 84 godziny i jeszcze żyje :mrgreen:

Ty jesteś facet więc możesz :mrgreen:
futbolowa pisze:
Ilka pisze:Kurde dwa ciężkie dni! I Barca i siatkarska Lechia odpadły :mrgreen: A dziś zobaczyłam grafik na maj i czerwiec. Pod koniec maja będę opracowała 7 dni pod rząd - 57 godzin. To ludzkie jest? :x
W kwestii Lechii - no cóż :D

Dla mnie nieludzkie jest to, jak się teraz czuję. Od 6 na nogach, pierwszy raz dziś usiadłam dopiero teraz, nie mam siły się ruszyć, a muszę jeszcze zasiąść do pracy. Dramat.
A to co Ty tak cały dzień robiłaś? ;)

No Lechia przegrała tą rywalizację u siebie. Dziś już nawet nie wierzyłam w zwycięstwo. Gratki dla Was :)
Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 829
Kibicuje: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Post autor: futbolowa » śr 11.04.2018 20:47

Ilka pisze:
fieldy pisze: ja w 7 dni robie 84 godziny i jeszcze żyje :mrgreen:

Ty jesteś facet więc możesz :mrgreen:
futbolowa pisze:
Ilka pisze:Kurde dwa ciężkie dni! I Barca i siatkarska Lechia odpadły :mrgreen: A dziś zobaczyłam grafik na maj i czerwiec. Pod koniec maja będę opracowała 7 dni pod rząd - 57 godzin. To ludzkie jest? :x
W kwestii Lechii - no cóż :D

Dla mnie nieludzkie jest to, jak się teraz czuję. Od 6 na nogach, pierwszy raz dziś usiadłam dopiero teraz, nie mam siły się ruszyć, a muszę jeszcze zasiąść do pracy. Dramat.
A to co Ty tak cały dzień robiłaś? ;)

No Lechia przegrała tą rywalizację u siebie. Dziś już nawet nie wierzyłam w zwycięstwo. Gratki dla Was :)
Dzięki. Jestem zaskoczona, że tak dobrze nam poszło :D

Co do dnia - od rana biura kredytowe, mieszkania, latanie z papierami, potem tańce Zośki na drugim końcu miasta, zakupy i parę kilometrów w biegu. Już myślałam, że się do domu nie doczołgam.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2751
Kibicuje: PB
Kontakt:

Post autor: cloner » śr 11.04.2018 21:37

Ilka pisze: Pod koniec maja będę opracowała 7 dni pod rząd - 57 godzin. To ludzkie jest?
Eeee, tyle to ja robię w 4 dni.
do wszystkich "geniuszy", których mam na ignorze: zajmijcie się swoim życiem, a nie moim, to tylko forum internetowe, więcej luzu! :beer:

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 521

Post autor: j1mmy » śr 11.04.2018 22:11

piotrcies pisze: Oj futbolowa, futbolowa, jak tu normalnie poważnie cię traktować, jak sama nie traktujesz się poważnie? Ja rozumiem, że masz kompleksy, bo każdy ma swoje, ale nie ma co chodzić i opowiadać wszystkim, jaka to okropna jesteś, bo uwierz, brzmi to naprawdę źle. W sensie jeśli tak narzekasz na siebie, to przebywanie w twoim towarzystwie w pewnych momentach musi być po prostu męczące. Uwierz mi, że jesteś swoim największym wrogiem, przeżywałaś nagrany filmik, który wyszedł fajnie i na który wszyscy reagowali pozytywnie, a ty widziałaś same wady. Jak wspominałem - najgorsze, że sama o tym głośno ciągle wspominasz, czym po prostu sobie umniejszasz i powodujesz, że często po prostu ciężko się to czyta. Nie mówię, by ciągle ględzić o wygrywaniu życia i w ogóle, ale przesada w drugą stronę też jest niedobra. Trochę więcej wiary w siebie.
Nie zgadzam się z tym że ciężko się czyta , natomiast zgadzam się że najgorszym wrogiem Klaudyny jest Klaudyna.

Co do nieruchomości , jest dobrze będziecie na swoim.Ja dziś polazłem do dietetyka w sumie nie wiem po co ale na ten rok zaplanowałem sobie uporządkowanie zaległych rzeczy
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Sergek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 371

Post autor: Sergek » śr 11.04.2018 22:52

janop pisze:
cloner pisze:
Ilka pisze: Pod koniec maja będę opracowała 7 dni pod rząd - 57 godzin. To ludzkie jest?
A ja w półtora tygodnia :P
ja też

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2273

Post autor: Rojiblanco » śr 11.04.2018 23:35

namowiles mnie na drinka

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

Post autor: cloner » czw 12.04.2018 0:21

janop pisze:
cloner pisze:
A ja w półtora tygodnia :P
Zazdro.
Choć oczywiście 4 dni to mój cały tydz pracy. W takim kwietniu pracuje tylko 13 dni.
do wszystkich "geniuszy", których mam na ignorze: zajmijcie się swoim życiem, a nie moim, to tylko forum internetowe, więcej luzu! :beer:

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 829
Kibicuje: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Post autor: futbolowa » czw 12.04.2018 9:18

j1mmy pisze: natomiast zgadzam się że najgorszym wrogiem Klaudyny jest Klaudyna.
Też się zgadzam ;)
j1mmy pisze: Co do nieruchomości , jest dobrze będziecie na swoim.Ja dziś polazłem do dietetyka w sumie nie wiem po co ale na ten rok zaplanowałem sobie uporządkowanie zaległych rzeczy
Staram się tak właśnie na to patrzeć. Przynajmniej wreszcie sobie zabudowę pod książki zrobię :D

I co tam ciekawego dietetyk powiedział? Warto?

Cloner czasem chwali się spadkiem wagi, ja wagi nie mam, bo młoda zdemolowała, ale mogę się pochwalić, że z pasa ubyło już 10 cm. Niestety kobiety mają w tym względzie pecha, bo ze spadkiem wagi wiąże się też zmniejszenie biustu i to jest przykre :D

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

Post autor: cloner » czw 12.04.2018 9:27

futbolowa pisze: Niestety kobiety mają w tym względzie pecha, bo ze spadkiem wagi wiąże się też zmniejszenie biustu i to jest przykre
Nieprawda, dobry dietetyk (czy tam teraz trener) zaleciłby odpowiednią dietę i ćwiczenia i biust nabrałby jeszcze lepszych kształtów.
Ale brawa za centymetry. Ja stanąłem w miejscu, widać że bez ruchu więcej niż 12kg nie da się zrzucić.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Kontakt:

Post autor: Ilka » czw 12.04.2018 9:36

No to mnie pocieszyliście! :mrgreen:

Klaudyna no to masz bardzo ruchliwe dni :) Ja za to ruszam się do busa i z busa, a wczoraj to nawet kierowca do domu mnie podwiózl ;) Resztę dnia siedzę na dupie. Ale mimo wszystko waga mi spadła :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

Post autor: cloner » czw 12.04.2018 9:38

Ilka pisze: a wczoraj to nawet kierowca do domu mnie podwiózl
Następnym razem zapuka do drzwi.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Kontakt:

Post autor: Ilka » czw 12.04.2018 9:43

cloner pisze:
Ilka pisze: a wczoraj to nawet kierowca do domu mnie podwiózl
Następnym razem zapuka do drzwi.

Eee tam! Po prostu wysiadala ostatnia i Pan był bardzo miły ;) Dzieki temu na skroty LM zdążyłam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 521

Post autor: j1mmy » czw 12.04.2018 9:44

Nie wiem czy warto , ja potrzebuję kogoś kto złozy mi dietę i będzie miał nad mną bieząca kontrolę , ja waże za dużo i ryzykuje przez to zyciem :P to zasadniczo jedyna moja motywacja , nie chce się przekręcić za szybko
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

Post autor: cloner » czw 12.04.2018 9:46

j1mmy pisze: Nie wiem czy warto , ja potrzebuję kogoś kto złozy mi dietę i będzie miał nad mną bieząca kontrolę , ja waże za dużo i ryzykuje przez to zyciem :P to zasadniczo jedyna moja motywacja , nie chce się przekręcić za szybko
Ja rzuciłem słodycze. I przestałem jeść po 22. Nic wiecej. I 12-13 kg w 3 miesiące, bez żadnego wysiłku.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Kontakt:

Post autor: Ilka » czw 12.04.2018 9:48

Obrazek

Zdecydowanie :mrgreen:
Obrazek