Domek nr 10 (temat luźny) - Strona 7672

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Czy przespał(a)byś się z osobą będącą aktualnie z kimś w związku?

Tak
16
30%
Nie
25
47%
To zależy od okoliczności
12
23%

Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2363
Kibicuje: 4rsenal

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » pt 08.02.2019 23:40

Ja ogólnie hejtuje hejtowanie obchodów różnych świąt. W tym szarym jak dupa świecie gdzie wielu ludzi nie ma czasu ani głowy żeby wyrwać się ze swojej powtarzalnej rzeczywistości, każda okazja - niezależnie czy są to święta, walentynki, tłusty czwartek czy dzień kultury w Rosji - która sprawia że ludzie zaginają swój schemat i zaczynają czerpać radoche z drugiego człowieka czy jakieś głupiej rzeczy jest fajna. Oczywiście lepiej zaginać schematy na co dzień - kupować dziewczynie często kwiaty, wpieprzać najlepsze pączki w piątki na deser i spędzać więcej czasu z rodziną - ale jeśli człowiek z różnych powodów nie może, to przynajmniej te święta i obchody pozwalają zrobić to co jakiś czas. Jestem na sto procent pewien że ten kto w walentynki dobrze porucha, w haloween poprzebiera się ze znajomymi a w tłusty czwartek wystoi swoje za paką pączków za 20gr, spędzi ten dzień o wiele przyjemniej niż ten który zostanie w domu, będzie robił to co zwykle i oznajmi że hejtuje te święto.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2356

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » pt 08.02.2019 23:42

futbolowa pisze:
Tomusmc pisze: W żaden sposób nie chciałem Cię urazić Klaudyna dlatego lepiej będzie jak odpiszę jutro :)
Nie uraziłeś mnie, po prostu jestem zaskoczona, że po tylu latach aż tak bardzo słabo mnie znasz :D

W razie czego - masz mnie wśród znajomych na fejsie, więc zajrzyj do albumu "tam przyjaciół kilku mam". Na samym dole znajdziesz zdjęcie z pierwszej w życiu imprezy mojego męża (o tym zresztą mówi też opis). Rok 2015 ;)
Nie zrozumieliśmy się po prostu bo na bank myślimy w innych kategoriach :) ale nadal szanuję mocno!

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » pt 08.02.2019 23:46

Dzisiaj sickstick jest mędrcem, jako najstarszy stażem mianuję go na wodzireja tej imprezy :]

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 860
Kibicuje: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » pt 08.02.2019 23:47

sickstick pisze: Oczywiście lepiej zaginać schematy na co dzień - kupować dziewczynie często kwiaty, wpieprzać najlepsze pączki w piątki na deser i spędzać więcej czasu z rodziną - ale jeśli człowiek z różnych powodów nie może, to przynajmniej te święta i obchody pozwalają zrobić to co jakiś czas. Jestem na sto procent pewien że ten kto w walentynki dobrze porucha, w haloween poprzebiera się ze znajomymi a w tłusty czwartek wystoi swoje za paką pączków za 20gr, spędzi ten dzień o wiele przyjemniej niż ten który zostanie w domu, będzie robił to co zwykle i oznajmi że hejtuje te święto.
Właśnie dlatego ja mówię, że mnie np. walentynki zwisają, ale nie przeszkadza mi, że ludzie je świętują. Gdybyśmy dostawały kwiaty na co dzień, znudziłoby nam się to - na tym właśnie polega idea istnienia "świąt".
Tomusmc pisze: Nie zrozumieliśmy się po prostu bo na bank myślimy w innych kategoriach ale nadal szanuję mocno!
Zrozumieliśmy się doskonale ;) Ty myślisz, że ja jestem we wszystkim na "nie", nie spędzę Sylwestra na zabawie ani nie pójdę na imprezę halloweenową i mój biedny mąż zasługuje na wielki szacun, że to znosi, a tymczasem w rzeczywistości jest dokładnie na odwrót.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » pt 08.02.2019 23:50

Czyli Mar, którego szanowałem to nie jest ta osoba? :( dobra znikam :)

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » pt 08.02.2019 23:52

Tomusmc pisze: Czyli Mar, którego szanowałem to nie jest ta osoba? :( dobra znikam :)
Może jestem bigamistką? :king:

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2029

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » pt 08.02.2019 23:57

sickstick pisze: Ja ogólnie hejtuje hejtowanie obchodów różnych świąt. W tym szarym jak dupa świecie gdzie wielu ludzi nie ma czasu ani głowy żeby wyrwać się ze swojej powtarzalnej rzeczywistości, każda okazja - niezależnie czy są to święta, walentynki, tłusty czwartek czy dzień kultury w Rosji - która sprawia że ludzie zaginają swój schemat i zaczynają czerpać radoche z drugiego człowieka czy jakieś głupiej rzeczy jest fajna. Oczywiście lepiej zaginać schematy na co dzień - kupować dziewczynie często kwiaty, wpieprzać najlepsze pączki w piątki na deser i spędzać więcej czasu z rodziną - ale jeśli człowiek z różnych powodów nie może, to przynajmniej te święta i obchody pozwalają zrobić to co jakiś czas. Jestem na sto procent pewien że ten kto w walentynki dobrze porucha, w haloween poprzebiera się ze znajomymi a w tłusty czwartek wystoi swoje za paką pączków za 20gr, spędzi ten dzień o wiele przyjemniej niż ten który zostanie w domu, będzie robił to co zwykle i oznajmi że hejtuje te święto.
A ja uważam, że jeśli dla kogoś uczestnictwo w pewnych uroczystościach jest męczące, a osoba ta bierze w nich udział tylko ze względu na presję społeczną, lepiej w ogóle odpuścić i nie brać udziału, niż robić dobrą minę do złej gry. Oczywiście w ciągu roku jest tego mnóstwo i każdy wybierze coś dla siebie (czy to niedzielny obiad z rodziną, czy 11 listopada i świętowanie na jakichś wiecach, czy Boże Narodzenie, czy sylwester ze znajomymi), ale też trzeba pamiętać, że określone - że tak się wyrażę - formaty mają już z góry wyznaczone formy ich celebracji (to jest czasem dla rodziny, tamto dla znajomych, tu jemy pączki, a tam lejemy się wodą), a nie w każdym musimy czuć się dobrze, nie ma co na siłę celebrować każdego święta, bo "to jest czas, w którym możemy wyłamać się ze schematów". Oczywiście smutne jest życie człowieka, który nigdy niczego nie świętuje i nie ma tych małych rytuałów, ale nie trzeba akceptować lub popierać wszystkiego jak leci, jeśli tego nie czujemy.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » sob 09.02.2019 0:01

Piotrek kiedy ostatnio miałeś dziewczynę? Bo teoria, a praktyka zazwyczaj nie idzie w parze

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2029

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » sob 09.02.2019 0:04

Chyba zupełnie nie zrozumiałeś, co napisałem, ale nie będę ci tego tłumaczył.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » sob 09.02.2019 0:06

Najwyraźniej w ostatnim czasie nie potrafimy się dogadać :think:

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » sob 09.02.2019 0:07

:boje się:

Piłeś, nie pisz.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » sob 09.02.2019 0:08

Nie wierzę...

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 955
Kibicuje: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » sob 09.02.2019 0:08

I znów z Tomka robią alkoholika :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » sob 09.02.2019 0:12

Jak zwykle. Odezwę się w niedzielę!

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 955
Kibicuje: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » sob 09.02.2019 0:16

Tomusmc pisze: Jak zwykle. Odezwę się w niedzielę!
Dopiero w niedzielę wytrzeźwiejesz? :mrgreen: Coraz dłuższe ciągi masz :mrgreen: :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”