Kolekcje

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

kamilos.w
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Re: Kolekcje

Postautor: kamilos.w » czw 26.04.2012 14:03

ja zaczynam dopiero zbierać gadżety z PRLu, poluje zwłaszcza na plakaty typu: nie pluj, rozsiewasz chorobę" :D cudowna sprawa, jakbyście mieli jakieś namiary na takie "okazy" to ja jestem zainteresowany 8)

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » czw 26.04.2012 14:22

Uaktualnienie stanu posiadania breloków piłkarskich:

Polska: Zagłębie Sosnowiec, Zagłębie Lubin, Legia, Wisła, Lech, Cracovia, Górnik Zabrze, Górnik Polkowice, GKS Katowice, Jagiellonia, Korona, Widzew, Lechia, Arka, Pogoń, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, reprezentacja
Anglia: Man Utd, Man City, Liverpool, Arsena, Chelsea, Tottenham, West Ham, Aston Villa, Birmingham, Leeds, Portsmouth, logo FA, okolicznościowy z meczu Man Utd - Celtic (ale nie wiem, który rok. Wygląda na stary).
Hiszpania: Barcelona, Real, Valencia, Atletico, reprezentacja.
Francja: PSG, Lens, reprezentacja
Włochy: Juventus, Milan, Inter, Roma, Lazio, reprezentacja
Holandia: Den Haag, Feyenoord, Heerenveen, reprezentacja
Niemcy: Schalke, Bayern, Borussia D., Borussia M., Stuttgart, Hertha, Werder, Leverkusen
Portugalia: Benfica
Szkocja: Celtic, Rangers
Turcja: Fenerbahce, Antalyaspor
Grecja: Oympiakos
Rosja: CSKA Moskwa
Japonia: reprezentacja
Australia: Sydney FC
Czechy: reprezentacja
Brazylia: Palmeiras
Izrael: Maccabi Tel-Aviv
Okolicznościowe: Euro2012, MŚ Meksyk '86, Igrzyska Olimpijskie Moskwa '80 i Londyn 2012.

A ostatnio wróciłem do dzieciństwa i kupiłem album Panini z okazji Euro 2012.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1588

Postautor: Diamen23 » pt 21.09.2012 11:34

pozdro doktor :wink:
Obrazek

a kolekcja się rozrasta, już prawie 4000
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » śr 16.01.2013 13:02

W kolekcji breloków przybyło: ŁKS, Malaga, Sevilla, Betis, Granada, Al-Ahli Saudi FC.
Obrazek

THEMANIEK
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 27
Kontaktowanie:

Postautor: THEMANIEK » śr 16.01.2013 13:26

Swietny temat !!

Ja jestem fanatykiem kolekcji, moj ojciec jeszcze gorszy.

A wiec ja zbieram glownie LEGO, za malolata spedzilem polowe zycia na boisku albo z LEGO w rece i tak juz zostalo, kiedys po pijaku kupilem statek ktory byl moim marzeniem, i teraz mam juz tak ze wtopilem w to £2000 minimum, czasami na tym zarabiam, i jak ktos ma cos co chce oddac,sprzedac to ja bardzo chetnie przejme, glownie star wars i LOTR i superheroes.

Moj tata zbiera kapsle ( w Anglii masa Ales wiec zbieram mu ciagle), znaczki (ma wszystkie polskie znaczki od 1959 roku), karty telefoniczne (ma ich setki tysiecy...), kiedys zbieral motyle i ciagle zbiera bodajze podkladki pod piwo.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2046
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » śr 16.01.2013 13:42

Ja zbieram filmy na DVD, ostatnio coraz mniej ich kupuję, ale i tak kolekcja ponad przeciętna, bo licząca prawie 350 tytułów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1588

Postautor: Diamen23 » śr 16.01.2013 16:49

THEMANIEK pisze:Moj tata zbiera kapsle ( w Anglii masa Ales wiec zbieram mu ciagle), znaczki (ma wszystkie polskie znaczki od 1959 roku), karty telefoniczne (ma ich setki tysiecy...), kiedys zbieral motyle i ciagle zbiera bodajze podkladki pod piwo.

wymienia się przez internet? ma konto na forum kapslarzy? może go znam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 426

Postautor: maciek_88 » śr 16.01.2013 16:51

THEMANIEK pisze:Swietny temat !!

A wiec ja zbieram glownie LEGO, za malolata spedzilem polowe zycia na boisku albo z LEGO w rece i tak juz zostalo, kiedys po pijaku kupilem statek ktory byl moim marzeniem, i teraz mam juz tak ze wtopilem w to £2000 minimum, czasami na tym zarabiam, i jak ktos ma cos co chce oddac,sprzedac to ja bardzo chetnie przejme, glownie star wars i LOTR i superheroes.

Moj tata zbiera kapsle ( w Anglii masa Ales wiec zbieram mu ciagle), znaczki (ma wszystkie polskie znaczki od 1959 roku), karty telefoniczne (ma ich setki tysiecy...), kiedys zbieral motyle i ciagle zbiera bodajze podkladki pod piwo.

A co na to żeńska strona domostwa? Mieć 2 takich maniaków, to chyba trochę przerąbane :P
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

THEMANIEK
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 27
Kontaktowanie:

Postautor: THEMANIEK » śr 16.01.2013 17:31

Diamen23 pisze:
THEMANIEK pisze:Moj tata zbiera kapsle ( w Anglii masa Ales wiec zbieram mu ciagle), znaczki (ma wszystkie polskie znaczki od 1959 roku), karty telefoniczne (ma ich setki tysiecy...), kiedys zbieral motyle i ciagle zbiera bodajze podkladki pod piwo.

wymienia się przez internet? ma konto na forum kapslarzy? może go znam :P

on ma konto na Colnect.com ale glownie wymienia sie na karty i monety. Kapsle segreguje ale jakos bardziej nie robi wymian. Jak cos to moge ci dac jego maila moze jakies targi zrobicie .

maciek_88 pisze:
THEMANIEK pisze:Swietny temat !!

A co na to żeńska strona domostwa? Mieć 2 takich maniaków, to chyba trochę przerąbane :P

Mieszkam w innym kraju wiec moja mama wgladu w to za bardzo nie ma :P lepiej niech za duzo tez nie wie. A moj tata to cale zycie taki, wiec wiedziala co brala, fakt faktem marzy mi sie zeby sprzedal moze z jedna kolekcje albo dwie to by wpadlo troche kasiory, a takto on ciagle zbiera i zbiera...

Za to moja narzeczona potrafi mnie opieprzac niezle, wiec niektore LEGO musze dosc dobrze kombinowac zeby miec.

Ale takto Tower Bridge albo Death Star z gwiezdnych wojen pieknie prezentuja sie na regale ;)

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » śr 20.02.2013 14:21

Sunderland i Szkocka Federacja Piłkarska wzbogaciły kolekcję breloków.
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » pn 21.10.2013 21:06

Podbijam temat, bo zdobyłem parę egzemplarzy od ostatniego postu: Fulham FC, federacja Brazylii, Bałtyk Gdynia, Sparta Praga, federacja Turcji, Cracovia, federacja Holandii oraz najciekawszy...Haukar Hafnarfjörður z II ligi islandzkiej.
Obrazek

Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 156

Postautor: Darkman1948 » śr 23.10.2013 12:23

A nie zbiera ktoś zdjęć, autografów, proporczyków albo odznak piłkarskich? Mam sporą kolekcję, która idzie do likwidacji i zanim wrzucę na allegro to może ktoś chętny znajdzie się tutaj.

Ja sam zbieram przedwojenne pocztówki ze Szczecin (oryginały, nie reprinty). Fajnie popatrzeć jak mogło wyglądać miasto gdyby nie wojna...
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » pn 20.01.2014 21:34

Nowe egzemplarze: RCD Mallorca, BKS Bielsko-Biała, Falubaz Zielona Góra. Kuszą mnie Newcastle, Crvena Zvezda i Dynamo Kijów, ale z kasą kiepsko.
Przybyły także ciekawe egzemplarze niepiłkarskie: z Emiratów Arabskich, Tajwanu lub Mauritiusa.
Obrazek

Awatar użytkownika
fekalia
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 203

Kolekcje

Postautor: fekalia » śr 25.04.2018 8:58

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, ale przed chwilą wpadł do mnie Nesta.

Obrazek[/url]

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1358

Kolekcje

Postautor: Morrow » śr 25.04.2018 13:55

Klasa. Koszulka dla konesera :ozob: Co masz jeszcze poza De Rossim?

A tak ogólnie to bardzo pozytywna z Ciebie postać. Szacunek za tak dużą sympatię, znajomość i przywiązanie do włoskiej piłki :beer:

Wróć do „Hyde Park”