Kobiety ....

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 700
Kontaktowanie:

Kobiety ....

Postautor: futbolowa » sob 25.08.2018 0:40

Ilka pisze:
futbolowa pisze:W sumie dobrze wyszło, sporo ciekawych wątków się przewinęło :)

cloner pisze:Nie będzie, bo kończę, właczam sobie film.

Zawiedliście mnie :cry:

Ja w dzieciństwie nie grałam w piłkę, ale i tak miałam mega dzieciństwo. Nie zamieniłabym go na to, które mają dzieciaki w obecnych czasach.
Łaziło się po drzewach, trzepakach, bawiło w chowanego, podchody. Kanapki na kolację brało się w łapę i chodu na dwór ;)A do tego rodzice nie siali paniki, że dziecko o 22 po za domem. Jakiś czas temu z koleżankami z dzieciństwa wspominałyśmy dawne lata i same się dziwimy, że rodzice puszczali nas na biwaku na dyskotekę gdzie trzeba było iść przez las i koło stromego zbocza :shock:
To były czasy ... :) Chciałabym jeszcze kiedyś poczuć smak gumy Donald :love:

Jest taka strona na FB Kiedyś było jakoś fajniej i wspominają tam te dawne czasy :)

Obrazek
Też fajnie wspominam swoje dzieciństwo i żałuję, że moje dziecko nigdy nie zazna tej swobody. To ma jakąś fachową nazwę, nie pamiętam, ale jest jakaś granica, liczona w metrach dosłownie, która daje rodzicowi komfort odnośnie do tego, na jak wiele jest w stanie spuścić dziecko z oka. I o ile dawniej to były kilometry, tak teraz są to już metry (bodaj 250). Ale wcale mnie to nie dziwi - teraz mamy pewnie ze 100x więcej aut i dużo mniej przestrzeni rekreacyjnej, do tego wszystkie te wieści o zwyrolach dookoła, więc rodzice po prostu panikują. No i dawniej na nikim nie robiło wrażenia, że dzieci puszczane są samopas, a teraz od razu opieka społeczna na karku.

No i, niestety, rozrywki też są teraz inne. Ostatnio jedna dupa na forum matek założyła wątek na temat tego, jak karać starsze dziecko za to, że woli spędzać czas przed komórką czy tabletem, zamiast zabawiać młodsze rodzeństwo. Z rozmowy wynikło, że laska w ogóle temu starszemu nie proponuje żadnych rozwijających zabaw czy zajęć, bo i tak zakłada, że teraz ośmiolatki i tak chcą tylko tabletów i kompów. Straszne myślenie :(

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 511

Kobiety ....

Postautor: Ilka » sob 08.09.2018 11:56

Obrazek

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 192

Kobiety ....

Postautor: Slim91 » pt 19.10.2018 16:36

Przeczytałem dzisiaj zdanie które dobrze opisuje portale randkowe. W tym przypadku było to o Tinderze. Nie słyszałem tego wcześniej.

Tinder to takie miejsce gdzie księżniczki szukają księcia na koniu, a finalnie dostają jedynie konia.

IMO w punkt.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2412

Kobiety ....

Postautor: Delpiero14 » pt 19.10.2018 16:40

Laski z Tindera nie szukają bolca tylko adoracji. Byle jaka przeciętna laska 5/10 na Tinderze może liczyć na masę atencji, której w prawdziwym życiu nie dostałaby nigdy. Taka locha moze sobie wtedy przebierać w facetach i myśli, że moze uderzać w przysłowiowy level wyżej, niż sama się znajduje.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 192

Kobiety ....

Postautor: Slim91 » pt 19.10.2018 16:46

No więc czego szukają tam kobiety 8,9,10/10 :?: Adoracji to one mają w realnym życiu dość dużo pewnie więc raczej nie tego.

Kiedyś Chajzer w DDTVN spotkał się z kilkoma singielkami. Dziewczyny były średniej urody i do tego dość nie młode(ponad 30), a oczekiwania miały jakby właśnie księcia szukały. Powodzenia.

Awatar użytkownika
Eyesmon
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 154

Kobiety ....

Postautor: Eyesmon » pt 19.10.2018 16:49

Delpiero14 pisze:Source of the post Laski z Tindera nie szukają bolca tylko adoracji. Byle jaka przeciętna laska 5/10 na Tinderze może liczyć na masę atencji, której w prawdziwym życiu nie dostałaby nigdy. Taka locha moze sobie wtedy przebierać w facetach i myśli, że moze uderzać w przysłowiowy level wyżej, niż sama się znajduje.

Kolegów 2 jak Tindera używali (sam też to miałem ale nie używałem jak oni) to powiedzieli mi o prostej zasadzie. Klikasz WSZYSTKO W PRAWO - czyli każda laska na tak. I potem jak już masz matcha to wybierasz. W końcu zawsze jak Cię zmeczuje z jakimś kasztanem - możesz usunąć prawda? :)

I tak samo jest z laskami - one też nawet nie patrza kto jest na zdjęciu, nie mówiąc już o opisie. Potem jedna z drugą ma paredziesiąt meczów i czuje się jakby miała 500 lajków na insta albo fb. A to że odpisze łaskawie do 1-2 to jest tego konsekwencja. Jak napisałeś - one szukają adoracji ale niekoniecznie na żywo. W ogóle większość ludzi zdaje się dziś zadowalać fajnym życiem wirtualnym (lajki, komentarze etc) nawet jeśli ich realne jest dużo gorsze. Takie czasy Panie...
Czerwono czarni ;)

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2089
Kontaktowanie:

Kobiety ....

Postautor: cloner » pt 19.10.2018 16:50

Slim91 pisze:Source of the post Dziewczyny były średniej urody i do tego dość nie młode(ponad 30), a oczekiwania miały jakby właśnie księcia szukały. Powodzenia.

Typowe dla kobiet ;) Masz na forum taką Ilkę, ma chyba 37-38 lat i singielka. Głupia nie jest, brzydka też nie, albo miała ogromnego pecha i źle trafiała albo bardzo wybredna.
Obrazek

Sergek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 317

Kobiety ....

Postautor: Sergek » pt 19.10.2018 17:11

Przerzucanie wszystkiego w prawo facetowi na tinderze sie nie oplaca - tinder ma swoj ukryty system oceniania i jezeli bedziesz przesuwal wszystko na tak, a nie bedziesz mial zadnych matchy, to ci sie ocena bedzie obnizac. W konsekwencji bedziesz sie rzadziej pojawiac. Jakos tak to bylo.

Awatar użytkownika
Eyesmon
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 154

Kobiety ....

Postautor: Eyesmon » pt 19.10.2018 17:29

Sergek pisze:Source of the post Przerzucanie wszystkiego w prawo facetowi na tinderze sie nie oplaca - tinder ma swoj ukryty system oceniania i jezeli bedziesz przesuwal wszystko na tak, a nie bedziesz mial zadnych matchy, to ci sie ocena bedzie obnizac. W konsekwencji bedziesz sie rzadziej pojawiac. Jakos tak to bylo.

Kumple nie narzekali :)
Czerwono czarni ;)

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 377

Kobiety ....

Postautor: czarny samael » pt 19.10.2018 19:34

Sergek pisze:Source of the post Przerzucanie wszystkiego w prawo facetowi na tinderze sie nie oplaca - tinder ma swoj ukryty system oceniania i jezeli bedziesz przesuwal wszystko na tak, a nie bedziesz mial zadnych matchy, to ci sie ocena bedzie obnizac. W konsekwencji bedziesz sie rzadziej pojawiac. Jakos tak to bylo.

Wg tego co piszesz, to ta aplikacja właśnie boostuje takie podejście, bo jak zaakceptujesz część nieatrakcyjną, to podbije Ci ranking.
Obrazek

Wróć do „Hyde Park”