Gwałty piłkarzy (temat zbiorczy)

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1552

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sickstick » sob 06.10.2018 18:15

Bernabeu pisze:Tutaj nie ma sytuacji ''słowo przeciwko słowu'' - prawnik Mayorgi powiedział, że możliwe jest odtajnienie jej dokumentacji medycznej z 13 czerwca '09 potwierdzające jej zeznania (dzień po wizycie u Ronaldo), zeznań na policji czy kwestionariusza uzupełnionego przez Ronaldo dla swoich prawników pozyskanego przez Football Leaks w którym przyznaje się do gwałtu.

Nie czaje jednego - to za co Ronaldo rej lasce właściwie 10 lat temu zapłacił? Bo chyba nie zapłacił za milczenie, podpisując jednocześnie pismo brzmiące 'Ja Cristiano Ronaldo przyznaję się do gwałtu'. Widzę tutaj sprzeczność. Płacisz komuś za milczenie, generując przy tym pisemny dowód swojej winy. Jeśli laska wzięła pieniądze, to raczej właśnie za podpisanie się pod pismem brzmiącym 'Cristiano Ronaldo mnie nie zgwałcił'.

Analogicznie - załóżmy Bernabeu że groziłbyś na forum np panmechiko w taki sposób, że po zgłoszeniu tego faktycznie mógłbyś nawet pójść siedzieć. Dogadujecie się jednak, on wycofuje oskarżenia w zamian za satysfakcjonującą sumkę. Czy oprócz tej sumki podpiszesz mu jeszcze pismo brzmiące "Ja Bernabeu przyznaję się do gróźb śmiertelnych względem panmechiko", dając mu tym samym do ręki dowód którym w każdej chwili, np za 10 lat może wyjąć z kieszeni i cie upierdolić, czy raczej przelewasz tą sumkę w zamian za pismo "Ja Bernabeu nigdy nie dopuściłem się gróźb" tak byś miał pewność że jest po temacie?

Faktów nie znam, ale wydaje mi się to mało logiczne.

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 280

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Bernabeu » sob 06.10.2018 18:23

Ronaldo przyznać się do gwałtu (albo seksu bez jej zgody, nawet nie wiem jaka obowiązuje nomenklatura) miał w korespondencji z prawnikami (najpierw się przyznał, potem nie, albo na odwrót, już nie pamiętam), a jego prawnicy zapłacili tej kobiecie za milczenie. To ma być właśnie w dokumentach z Football Leaks.

http://www.spiegel.de/international/how ... 31779.html

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1053

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » sob 06.10.2018 18:28

Mam jeszcze jedno pytanie do Swietej Inkwizycji. W jaki sposob Ronaldo dowiedzial o gwalcie, ktorego mial sie dopuscic, i ktory sklonil go do zaplaty za milczenie, skoro wiadoma panna zglaszajac sie na policje i po przeprowadzeniu bandan nie wskazala winnego?
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1257

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 06.10.2018 18:38

Ronaldo zeznał:

"I fucked her from the side. She made herself available. She was lying on her side, in bed, and I entered her from behind. It was rude. We didn't change position. 5/7 minutes. She said that she didn't want to, but she made herself available. The whole time it was rude, I turned her onto her side, and it was fast. Maybe she got some bruises when I grabbed her ... She jerked me off ... But she kept saying 'No.' 'Don't do it.' 'I'm not like the others.' I apologized afterwards."

Question: "Did Ms. C ever raise her voice, scream, or yell?"

Answer: "She said no and stop several times."

Prawnicy płacący jej za milczenie napisali do prawnika Ronaldo:

After the settlement was signed, Osório de Castro tried to negotiate a discount for his client(Ronaldo).
The response from the attorneys at Lavely & Singer was, as always, businesslike. We were able to secure a remarkable settlement for Topher(pseudonim Ronaldo w umowie), they wrote in an email. The client had found himself in a difficult situation, they continued -- he had faced extradition to the U.S., a prison sentence, in any case an enormous hit to his reputation if the Mayorga case had become public. The outstanding charges were to be paid as soon as possible.

ozob pisze:Source of the post W jaki sposob Ronaldo dowiedzial o gwalcie, ktorego mial sie dopuscic, i ktory sklonil go do zaplaty za milczenie, skoro wiadoma panna zglaszajac sie na policje i po przeprowadzeniu bandan nie wskazala winnego?

Ona po akcji wybiegła z koleżanką z hotelu a Ronaldo miał o tym powiedzieć agentowi, bo się obsrał a reszta jest w linku. Szybko zatrudnili prawników w Stanach i byłego gliniarza z Las Vegas(wtedy detektywa prywatnego), który od kolegów dowiedział się, że zgłosiła to na Policję ale na ich szczęście nie podała danych, co ostatecznie pozwoliło na dotarcie do niej i podpisanie ugody o milczeniu.

Dalej. Kilka miesięcy już po fakcie, w 2010 roku, wciąż się srają i zatrudniają doktora specjalistę w USA żeby dotarł do wyników badań tej kobitki i czy da się podważyć je tym, że urazy mogła spowodować sobie nie penisem a innymi przedmiotami itd...

Sprawa jest ciekawa, jakby nie patrzeć.
Ostatnio zmieniony sob 06.10.2018 18:43 przez seba82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » sob 06.10.2018 19:39

ale na ich szczęście nie podała danych, co ostatecznie pozwoliło na dotarcie do niej i podpisanie ugody o milczeniu.

I to jest wlasnie najbardziej zastanawiajace. Bo takie zachowanie moze sugerowac, kto z kim sie tu pierwszy skontaktowal i w jakim celu.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 422
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Sawyer » sob 06.10.2018 19:41

No właśnie to jest trochę zastanawiające, dlaczego skoro wiedziała kto ja zgwałcił i poszła to zgłosić to nie powiedziała kto to zrobił? W takim razie po co to zgłaszała?
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 06.10.2018 20:02

Chłopaki to wszystko było już omawiane i jest w tweetach Spiegla. 7 minut wystarczy, by zapoznać się z tym co mają na Ronaldo i gdzie są wątpliwości, bo tak rozciągamy temat i powielamy pytania na które odpowiedzi już były na ostatnich stronach.
Nie chcę Wam zaśmiecać tematu dwudziestoma postami o tym samym.

ozob, dokumenty Spiegla przeczą tej teorii, póki co.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1220

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: League » sob 06.10.2018 20:05

seba82 pisze:Source of the post Nie chcę Wam zaśmiecać tematu dwudziestoma postami o tym samym.

bardziej zaśmiecają ci co nie czytają informacji i sie wypowiadają;) dawaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 422
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Sawyer » sob 06.10.2018 20:09

Seba82, czytałem to na szybkości, wiec jak możesz to napisz dlaczego skoro poszła na policję to nie podała danych sprawcy, bo mnie to zwyczajnie zastanawia, dzieki.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 06.10.2018 20:20

Sawyer pisze:Source of the post Seba82, czytałem to na szybkości, wiec jak możesz to napisz dlaczego skoro poszła na policję to nie podała danych sprawcy, bo mnie to zwyczajnie zastanawia, dzieki.

Podała tylko, że jest znanym sportowcem a na pytanie policjanta o personalia się rozączyła. Po latach, kiedy Football Leaks wpadło na te dokumenty, sprawa wyszła na jaw i dziennikarze naciskali, tłumaczyła że bała się, że nikt jej nie uwierzy i wszyscy zwrócą się przeciwko niej, bo zdawała sobie sprawę kogo sytuacja dotyczy.

Tylko błagam, nie bawmy się już w psychologów i nie wchodźmy w umysły osób poszkodowanych i co powinny były zrobić w danej sytuacji, bo miarodajnie nikt nie jest w stanie tego określić. Zresztą to też było, statystyki ofiar też były.

IMHO było już wszystko, zeznania, dokumenty, raporty medyczne, raport Policji, maile z prawnikami i truskawka na torcie, czyli domniemane zeznanie Ronaldo, że dymał ją wbrew jej woli(wystarczy, że potwierdzą autentyczność).
Możemy kończyć i czekać na rozwój sytuacji.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » sob 06.10.2018 20:27

Tylko błagam, nie bawmy się już w psychologów i nie wchodźmy w umysły osób poszkodowanych i co powinny były zrobić w danej sytuacji, bo miarodajnie nikt nie jest w stanie tego określić

Oczywiscie. Miarodajne sa natomiast te 375 tys.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » sob 06.10.2018 20:36

To akurat określi Sąd, bo jej nowy prawnik oskarża prawników Ronaldo o tuszowanie popełnia przestępstwa tymi właśnie pieniędzmi i klauzulą milczenia.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » sob 06.10.2018 20:57

Boromir pisze:Source of the post Nie martwi Was tak dobra forma na starcie sezonu? Od razu zaznaczam, że pytanie jest głębsze niż się wydaje.

Moze cos zmienili w przygotowaniach pod LM. Mam na mysli dobry start i szybki awans z grupy, pozniej znizka od listopada, a nastepnie kolejna gorka od lutego.

seba82 pisze:Source of the post To akurat określi Sąd, bo jej nowy prawnik oskarża prawników Ronaldo o tuszowanie popełnia przestępstwa tymi właśnie pieniędzmi i klauzulą milczenia.

Byc moze. Z drugiej jednak strony panna przyjmuje przelew po tym jak zglasza na policji gwalt nie mowiac kto jest sprawca. Dowody ma miec rzekomo niezbite.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1015

Postautor: piotrcies » sob 06.10.2018 22:55

Bardzo proszę o kontynuowanie dyskusji w tym temacie, a nie w Juventusie, bo tam się robi burdel, a tego nie chcemy.

Temat ważki i na czasie, wywołujący też emocje, ale póki dyskutujemy (dyskutujecie?) w cywilizowany sposób (dzięki!), nie rozdaję ostrzeżeń. Uważam też, że post Mazura został źle odebrany i nie znajduję go jako groźby wobec panmechika, stąd też nie podejmowałem żadnych kroków.

Miłej dyskusji.

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2085

Postautor: Rojiblanco » sob 06.10.2018 22:59

Niby klub jest za Ronaldo, ale jedna Juventini wypierają się tej sprawy przenosząc dyskusję jak najdalej od klubu :glass:

Wróć do „Piłka nożna na świecie”