Gwałty piłkarzy (temat zbiorczy)

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2086

Postautor: Rojiblanco » ndz 07.10.2018 14:06

ozob pisze:Source of the post Ty natomiast wydales juz wyrok i zakladasz z gory, ze dokumentacja zamieszczona w internecine jest pelna i prawdziwa. Brakuje jeszcze tylko tweetow w jezyku chinskim. Tez takie masz?

Po [ch**] przeinaczasz?

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1261

Postautor: seba82 » ndz 07.10.2018 14:08

ozob pisze:Source of the post Ty natomiast wydales juz wyrok i zakladasz z gory, ze dokumentacja zamieszczona w internecine jest pelna i prawdziwa. Brakuje jeszcze tylko tweetow w jezyku chinskim. Tez takie masz?

Ja wydałem wyrok? Kto, bez zaglądania do zarzutów, zrobił z kobiety zawodową prostytutkę i szantażystkę? Ty.
Co do dokumentacji to napisałem, że ona jest fizycznie co stanowi już dowód a jej autentyczność zostanie sprawdzona.
Nie wydałem wyroku na Ronaldo, podobnie jak Bernabeu napisałem, że dokumenty są na tyle poważne, że Ronaldo ma problem.

Po chińsku to Ty chyba czytasz to forum, dlatego nie dociera do Ciebie kilka kwestii a potem wciskasz ludziom rzeczy, które sam piszesz.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 128

Postautor: RoyKeane » ndz 07.10.2018 14:29

Debilny temat plotowanie o tego typu przestępstwach. Nie przystoi sportowemu forum.
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1057

Postautor: ozob » ndz 07.10.2018 14:31

Rojiblanco pisze:Source of the post

Po [ch**] przeinaczasz?

seba82 pisze:Source of the post Ona mogła to powiedzieć i na łożu śmierci, nie zmieni to faktu, że jest ofiarą.

seba82 pisze:Ronaldo zapłacił jej za milczenie przecież, no chyba że chodziło o to żeby głośno nie jęczała podczas stosunku?
Dokumenty jakoś jednoznacznie wskazują a wypłacanie kasy za milczenie ofierze to chyba przyznanie jej racji, nie?

seba82 pisze:Source of the post Ona wzięła jakiegoś ciecia prawnika od wypadków drogowych, który dogadał się z prawnikami Ronaldo co do kwoty w zamian za kompletną ciszę

seba82 pisze:Z Ronaldo sytuacja jest inna a wypłacenie kwoty za milczenie to podpisanie się pod aktem oskarżenia.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » ndz 07.10.2018 14:47

ozob pisze:Source of the post seba82 pisze:
Source of the post Ona mogła to powiedzieć i na łożu śmierci, nie zmieni to faktu, że jest ofiarą.

W Świetle przedstawionych faktów jest ofiarą, bo wznowiono postępowanie w tej sprawie z tak przyjętą opcją. Wynik jego zdecyduje, czy to prawda czy nie.

Ronaldo zapłacił jej za milczenie przecież, no chyba że chodziło o to żeby głośno nie jęczała podczas stosunku?
Dokumenty jakoś jednoznacznie wskazują a wypłacanie kasy za milczenie ofierze to chyba przyznanie jej racji, nie?

Rozumiem, że Ronaldo każdej lasce z którą spał płacił i kazał podpisywać klauzule, że tak naprawdę z nią nie spał. Logiczne jest, że skoro chcesz coś zataić to nie fakt, że Ci napalona laska udostępniła tyłek. Poza tym tak właśnie wskazują dokumenty. pretensje nie do mnie tylko do Spiegla.

Source of the post Ona wzięła jakiegoś ciecia prawnika od wypadków drogowych, który dogadał się z prawnikami Ronaldo co do kwoty w zamian za kompletną ciszę

Odsyłam do publikacja Spiegla, to też jest tam napisane.

Z Ronaldo sytuacja jest inna a wypłacenie kwoty za milczenie to podpisanie się pod aktem oskarżenia.

Gdzie początek posta o Decapitated? wyrwaleś z kontekstu żeby lepiej wyglądało? Oskarżają Cię o kradzież, jest świadek tego któremu oferujesz kasę, żeby siedział cicho i nie szedł na Policję. Podpisujesz z nim dokument w którym jest napisane, że za kwotę X świadek zagdza się na nieujawnianie wydarzeń z tego dnia. Co właśnie podpisałeś?
Chyba, że nie masz wyobraźni to nie wiesz.

Jak to jest ozob, że najpierw wyśmiewasz moje posty a później je lajkujesz :mrgreen:

Spoiler:

Spoiler:

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1220

Postautor: League » ndz 07.10.2018 15:10

Rojiblanco pisze:Source of the post

Po [ch**] przeinaczasz?

bo fakty mu przeczą w narracji, jeszcze sie nie przyzwyczailiście?

Jakoś jedna strona podaje newsy ustalone przez dziennikarzy i spekuluje a obrońcy ronaldo wiedzą nawet jaki ma stan konta. I kto tu wydał wyrok.
Po serii newsów nie wygląda to dobrze choć hajs wydany na prawników wg mnie oczyści Ronaldo.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » ndz 07.10.2018 15:16

Jak cytowalem to mi sie paluch nie wcelowal w ".

Rozumiem, że Ronaldo każdej lasce z którą spał płacił i kazał podpisywać klauzule, że tak naprawdę z nią nie spał. Logiczne jest, że skoro chcesz coś zataić to nie fakt, że Ci napalona laska udostępniła tyłek. Poza tym tak właśnie wskazują dokumenty. pretensje nie do mnie tylko do Spiegla.

Czyli dokladnie to co napisalem wyzej. Dokumentacja jest pelna, a Ronaldo nie jest ofiara szantazu tylko placi jej za milczenie. Wincyj. :D
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » ndz 07.10.2018 15:39

ozob pisze:Source of the post Dokumentacja jest pelna, a Ronaldo nie jest ofiara szantazu tylko placi jej za milczenie.

Dokumenty wskazują jasno, że jej zapłacił i za co, kwestia ich potwierdzenia. Czy nie jest ofiarą szantażu to już CiI pisałem, że nie wskazują na to dowody a dokumentacja która się ukazała może jest pełna może nie jest. Wiadomo natomiast, że jest wystarczająca by na wniosek prokuratora wznowiono po 9 latach od domniemanego gwałtu śledztwo.

Właśnie ozob, wincyj. Idź na korepetycje do polonistki jakiejś, niech Cię nauczy czytania ze zrozumieniem.

Ja nie chcę krzesła elektrycznego dla Ronaldo, ale też jak Ty nie robię beki i nie sprowadzam tematu do podśmiechujek z dziewczyny odrzucając przy tym jedyne dowody, które akurat ma ona na Ronaldo a Ronaldo ma domniemane zeznanie, w którym potwierdza fakt, że przerywała i prosiła by przestał.

Miej pretensje do Ronaldo, że podał jej rękę tym zeznaniem(jak je potwierdzą oczywiście) a nie do mnie.
Po raz n-ty nie chcesz przyjąć do wiadomości fizycznych dowodów ujawnionych w mediach tylko pierdolisz farmazony dla samego pierdolenia, kręcąc się w kółko.
Pisałem, że najważniejsze to teraz czy te dokumenty są prawdziwe, ale Ty i tak to pominiesz kolejny raz wstawiając posta typu : "skoro tak to dlaczego ...bla bla.bla."
Dla [ch**] psiego.

Nie rozmywaj wątku, bo nie ma gotowych odpowiedzi na wszystko a Ronaldo masz prawo bronić ale póki co nie mam pojęcia na jakiej podstawie. Sam nie masz, więc piszesz byle co byleby pisać i było ciekawiej. Kreujesz domysły na obronę piłkarza i tylko tyle.
Podano wiele szczegółów i dokumentów świadczących na korzyść tej kobiety i tu skończmy, co próbuję zrobić. Teraz czekamy na decyzję policji, bo samo oświadczenie Ronaldo "zaprzeczam" wobec ujawnionych dokumentów to zdecydowanie za mało.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » ndz 07.10.2018 16:22

Właśnie ozob, wincyj. Idź na korepetycje do polonistki jakiejś, niech Cię nauczy czytania ze zrozumieniem.

Napisal koles, ktory zarzuca mi, ze robie sobie podsmiechujki z laski. W ktorym miejscu? Nieprzypadkowo wybrales sobie nick. :badziewie:

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » ndz 07.10.2018 16:32

ozob pisze:Source of the post W ktorym miejscu?

ozob pisze:Source of the postTraci mi tu na kilometr aktorkami z Hollywood, ktore pierdolily sie, aby dostac dobra role, a po latach doszy do wniosku, ze to jednak byl gwalt i molestowanie. Po prostu #MeToo.

ozob pisze:Source of the post Jezeli ta panna rzeczywiscie jest prostytuka lub byla te 10 lat temu to widac, ze w dzisiejszych czasach wszystko mozna.

ozob pisze:Source of the post Sprawa jednak bedzie sie za nim ciagnac (i za Juve) o ile panna nie wycofa oskarzen po wymuszeniu kolejnego przelewu.

ozob pisze:Source of the post obdukcja potwierdzająca obrażenia ciała w wyniku gwałtu

Czyli co dokladnie? Nie wiem kto jakie ma doswiadczenie, ale na wlasnym przykladzi wiem, ze kobiety maja rozne upodobania w lozku.

ozob pisze:Source of the post Ona podczas stosunku analnego, na ktory pozwolila, mogła nie odczuwac przyjemnosci, ale pozwolila skonczyc swojemu towarzyszowi. Nastepnego dnia mogła jednak dojsc do wniosku, ze czuje sie z tym zle i idzie z tym na policje, ktora zgidnie z litera prawa uzna cale zajscie za gwalt.

ozob pisze:Source of the post Majac czyjas sperme w dupie wszyscy ci uwierza

I:

ozob pisze:Source of the post Wyroki juz zapadly.

No właśnie, kogo zrobiłeś ofiarą niecnego szantażu?

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » ndz 07.10.2018 17:33

No wlasnie kogo, snujac przypuszczenia i uzywajac slow "jezeli" i "mogła"? Widzisz tam gdzies:

Ona mogła to powiedzieć i na łożu śmierci, nie zmieni to faktu, że jest ofiarą.

?

Sperma w dupie? Przytoczylem ci swiezy przyklad z Decapitated pokazujacy, co mozna robic z takim fantem.

Przelew? Czy, aby juz jeden nie poszedl?

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » ndz 07.10.2018 17:57

Czytaj uważnie i ze zrozumieniem na co Ci to wygląda jak nie na próbę zacierania śladów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: ozob » ndz 07.10.2018 18:51

Zalozmy, ze kogos gwalcisz i po wszystkim chcesz zatrzec slady. Podpisujesz sie wowczas na papierach imieniem i nazwiskiem? Lub wypelnisz jakies ankiety? Tak na chlopski rozum.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: seba82 » ndz 07.10.2018 19:07

ozob pisze:Source of the post Podpisujesz sie wowczas na papierach imieniem i nazwiskiem? Lub wypelnisz jakies ankiety? Tak na chlopski rozum.

Masz dowód na zdjęciu, chcesz go negować czy udawać, że go nie ma. Jeśli chcesz się prawnie zabezpieczyć w dwie strony(żeby nie gadała lub żądać odszkodowania gdy złamie porozumienie, co ma być straszakiem na taką ewentualność) to przecież musisz parafować, by miało to prawne podstawy jakiekolwiek. Na papierze toaletowym mieli napisać obiecujesz, że nie powiesz? I Miś Yogi miał się podpisać?
Po co ankiety i zeznania Ronaldo? Po to by zespół, który został zatrudniony miał pewność, że ona dysponuje dowodami które mogłyby go oczernić. Musieli znać dokładną wersję Ronaldo, by ewentualnie każdy jej argument podważyć lub przygotować się na obronę. Taka wiedza potrzebna jest po to by dobrze skonstruować umowę, którą masz przed oczami, umieścić wszelkie możliwe klauzule i punkty uniemożliwiające jej piśnięcie słowa.
Żeby jakiś prawnik nie mógł jej podważyć potem co umożliwiłoby jej legalne zerwanie porozumienia, co zresztą ma miejsce.
Tu jest napisane, że Ronaldo ma otrzymać list od niej(6 stron, w których opisuje że nie chciała żadnych pieniędzy tylko sprawiedliwości i żale itd...), który miał mu być odczytany zgodnie z porozumieniem. Rzekomo Ronaldo nigdy listu na oczy nie widział i jest ten list dowodem w sprawie i tym samym to porozumienie traci na ważności. Tak twierdzą jej prawnicy.

Sprawa jest w toku, będziemy wiedzieć więcej to będzie można dyskutować.

Żeby było jasne, ja nie odrzucam Twojej teorii, twierdząc że nie ma takiej opcji, ale jak sam widzisz nie bardzo za nią cokolwiek przemawia na ten moment i to jest sedno naszej dyskusji. Dlatego w Twoją teorię o szantażu nie wierzę, na podstawie tego co zostało upublicznione.
Nie ma upublicznionego tego listu a szkoda.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 465
Kontaktowanie:

Postautor: sci » ndz 07.10.2018 19:53

Dziś rano włoska prasa nawiązała do sprawy domniemanego gwałtu, jakiego miał przed laty dopuścić się Cristiano Ronaldo. Okazuje się, że dowody, które miałyby go obciążać, "zniknęły".

Jak przyznał w wywiadzie dla Der Spiegel Mark Stovall, adwokat oskarżającej piłkarza kobiety, zniknęły zarówno zeznania, jakie Kathryn Mayorga złożyła w 2009 roku na policji, podobnie jak nie istnieje już sukienka i bielizna, jaką kobieta nosiła w dniu domniemanej napaści i którą wskazywała policji jako jeden z dowodów w sprawie.

Jednocześnie, niemiecka redakcja poinformowała, że reprezentujący Ronaldo prawnik Carlos Osorio De Castro uruchomił cały swój zespół oraz wszystkie swoje kontakty, by zminimalizować straty na wizerunku piłkarza. Wśród wspomnianych kontaktów miały się znaleźć m.in.: prywatny detektyw z dobrymi relacjami z policją w Las Vegas, dwaj portugalscy adwokaci, słynne londyńskie biuro prawnicze Schilling, kancelaria Lavely & Singer, Richard Wright - znany adwokat z Las Vegas - oraz lekarz sądowy.

Wszyscy mają za zadanie odtworzyć wszystkie detale dotyczące wydarzeń z tamtego dnia, łącznie z tym, z kim przebywała wówczas kobieta, co i gdzie jadła, jaki alkohol piła oraz inne szczegóły.

[Huffington Post Italia]

Ciekawe czy jakby wyszło na jego, EA oficjalnie przeprosi

Wróć do „Piłka nożna na świecie”