Forumowe zaklady

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: petru, ddemon, maciek_88, Kluchman, Delpiero14, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 351

Forumowe zaklady

Postautor: Bienias » pt 19.01.2018 8:05

Kamil232 pisze:Source of the post Będzie postęp. Trudno mi powiedzieć czy będzie Mistrz. Na to się składa wiele czynników często niezależnych vide. np. gol Aguero.

Napisaliście, że teraz jest prime time znaczy w tym sezonie w przyszłym będzie regres.

Idę o zakład, że w przyszłym będzie więcej punktów niż w tym.

ok. Bedzie mniej punktów niż w obecnym sezonie.
Zakład o avatar na miesiąc zmieniany raz na tydzień?

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1713

Forumowe zaklady

Postautor: sickstick » pt 19.01.2018 9:05

Ten zakład rozstrzygnie się w czerwcu 2019 ?

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 238

Forumowe zaklady

Postautor: Kamil232 » pt 19.01.2018 17:01

Bienias pisze:Source of the post
Kamil232 pisze:Source of the post Będzie postęp. Trudno mi powiedzieć czy będzie Mistrz. Na to się składa wiele czynników często niezależnych vide. np. gol Aguero.

Napisaliście, że teraz jest prime time znaczy w tym sezonie w przyszłym będzie regres.

Idę o zakład, że w przyszłym będzie więcej punktów niż w tym.

Ok. All in.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1783

Forumowe zaklady

Postautor: fieldy » pt 19.01.2018 17:06

Przecinam. Widzimy się za półtora roku. Ależ emocje :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1743

Forumowe zaklady

Postautor: Tomusmc » pt 19.01.2018 17:09

fieldy pisze:Source of the post Przecinam. Widzimy się za półtora roku. Ależ emocje :mrgreen:

Podepnij ten temat bo za 1,5 roku zaginie gdzieś w czeluściach forum :wink:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 667

Forumowe zaklady

Postautor: masacra » pt 19.01.2018 18:14

Ja bym sie mimo wszystko o to nie zakładał. Za chwile Mourinho kupi prawdopodobnie Sancheza, nikt ci nie da gwarancji, ze w lato nie sprawadzi jeszcze jakiego Dybali czy innego Ozila i bedzie miał taka pake, ze tylko katastrofa jakaś powstrzyma go rzed rozegraniem lepszego sezonu od obecnego.

napisze wiecej nawet. Jak tak patrze teraz przekrowjowo po skłądzie United (doliczam tam jzu Sancheza) to widze, ze to jest zajebista mieszanka młodosci żadnej sukcesu, splendorów, medali (Martial, Rash, Pogba, Lukaku, Shaw) z niesamowitym doswiadczeniem, z wiedzą jak ten sukces osiągnąć (Valencia, Sanchez, Matic). Mając taką druzyne, jesli Mou nie zrobi lepszego wyniku w przyszłym sezonie niz obecnie to chyba bedzie jego najwieksza porazka w karierze.

Raczej bym na to nie stawiał.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Forumowe zaklady

Postautor: Kamil232 » pt 19.01.2018 18:27

masacra pisze:Source of the post

Ja bym sie mimo wszystko o to nie zakładał. Za chwile Mourinho kupi prawdopodobnie Sancheza, nikt ci nie da gwarancji, ze w lato nie sprawadzi jeszcze jakiego Dybali czy innego Ozila i bedzie miał taka pake, ze tylko katastrofa jakaś powstrzyma go rzed rozegraniem lepszego sezonu od obecnego.

napisze wiecej nawet. Jak tak patrze teraz przekrowjowo po skłądzie United (doliczam tam jzu Sancheza) to widze, ze to jest zajebista mieszanka młodosci żadnej sukcesu, splendorów, medali (Martial, Rash, Pogba, Lukaku, Shaw) z niesamowitym doswiadczeniem, z wiedzą jak ten sukces osiągnąć (Valencia, Sanchez, Matic). Mając taką druzyne, jesli Mou nie zrobi lepszego wyniku w przyszłym sezonie niz obecnie to chyba bedzie jego najwieksza porazka w karierze.

Raczej bym na to nie stawiał.[/quote

W końcu możemy się zgodzic.

Otóż to.

Cóż Bieniasz tego nie zauważył. Jego problem :blow:

W kwestii iż jeśli z uzupełnionymi brakami jakości Jose nie zrobi lepszego wyniku będzie jego największą porażka w karierze też pełna zgoda.

A i jak zwykle nie można nie odczuć w twoim poście że Jose to tylko transfery z taką kadra to każdy zrobi wynik bla bla. Jak Kloppo kupuje nowych piłkarzy i tylko tak robi postęp a nie dzięki swojemu szkoleniu to nie ma że każdy z Salahem Mane etc by zrobił wynik :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Forumowe zaklady

Postautor: masacra » pt 19.01.2018 18:40

Kamil232 pisze:Source of the post
A i jak zwykle nie można nie odczuć w twoim poście że Jose to tylko transfery z taką kadra to każdy zrobi wynik bla bla. Jak Kloppo kupuje nowych piłkarzy i tylko tak robi postęp a nie dzięki swojemu szkoleniu to nie ma że każdy z Salahem Mane etc by zrobił wynik

Byc moze tak jest, a byc moze jestes deczko przewrazliwiony na punkcie Mourinho. :wink:
Po raz którys juz z rzędu wspominasz o Kloppie w sytuacji gdy ja nawet o nim nie myslałem pisząc posta :roll:
otrząsnij sie :P
Nie wszystko sie wokół Kloppa kręci.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Forumowe zaklady

Postautor: Kamil232 » pt 19.01.2018 18:42

Jak Jose kupi Sancheza no trudno żeby nie zrobił lepszego wyniku!

Jak Kloppo kupil Salaha. Fantastyczna praca Niemca dajje efekty w postaci lepszego wyniku!

Beczka.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Forumowe zaklady

Postautor: fieldy » pt 19.01.2018 18:50

Kamil232 pisze:Source of the post W kwestii iż jeśli z uzupełnionymi brakami jakości Jose nie zrobi lepszego wyniku będzie jego największą porażka w karierze też pełna zgoda.

a ja się nie zgodzę, największą porażką był jego ostatni sezon w Chelsea, na moje oko.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Forumowe zaklady

Postautor: Kamil232 » pt 19.01.2018 19:06

No tutaj stracił szatnie. To duża porażka dla trenera. Jednak no piłkarze nie dawali z siebie wszystkiego.

Jednak dla mnie taka miarodajna że tak to nazwę porażka dla trenera jest kiedy dał z siebie wszystko. Miał dwa trzy lata na ułożenie składu jak chciał sam mówi i uważa że nie wiele więcej lepiej dało się zrobić a potem przegrywa. Nie ma się na co tłumaczyć

Dla mnie jednak takie sezony jak drugi czy trzeci w Realu czy trzeci w Chelsea za pierwszej przygody są dużo boleśniejsze dla Jose. Miał wszystko jak chciał ułożył jak chciał a ktoś okazal się od niego lepszy.

I tak samo za rok w United. Jak dostanie Sancheza podejrzewam że i w lecie z jedno dwa mocne nazwiska przyjdą. Trzeci sezon. Jak nie będzie efektu będzie kolejna rysa. A jak już będzie gorszy wynik niż w tym roku to trudne do zrozumienia.
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Forumowe zaklady

Postautor: masacra » pt 19.01.2018 19:24

Kamil232 pisze:Source of the post Jak Jose kupi Sancheza no trudno żeby nie zrobił lepszego wyniku!

Jak Kloppo kupil Salaha. Fantastyczna praca Niemca dajje efekty w postaci lepszego wyniku!

Beczka.

Widze, ze koniecznie chcesz rozpocząć kolejny etap tej niekonczącej sie dyskusji :wink:
Dobrze.
Wiesz jak jest róznica w kupowaniu Salaha czy Mane a Sancheza? Juz wyjasniam.
Jak Klopp kupował za 30 mln Senegalczyka z Southampton to wiekszośc kibiców, ekspertów, etc. mówiło: torche przepłacony, niepewny, chimeryczny, w sumie transfer zagadka, z przewagą jednak krytycznych opini na to posuniecie (nawet na forum sie pojawiały, co moge znaleźć jak bedziesz bardzo tego chciał ale szczerze powiem nie chce mi sie grzebac za bardzo :P ). Dobrze tez pamietam pierwszy mecz Mane w Liverpoolu gdy angielski komentaor mówił, ze kompletnie nie rozumie teog transferu, ze za 30 mln mozna było kupic o wiele lepszego piłkarza niz Mane. Po kilku miesiącach okazało sie, ze ten transfer to strzał w dyche i teraz mówi sie - ''no z Mane to kazdy by osiągnął sukces''
Całkiem podobnie, choc nie identycznie, było w przypadku Salaha. Dobrze pamietam opnie fanów Seria A po tym transferze. Że Salah to taki jeździec bez głowy, ze szybki i w sumie niewiele wiecej, ze ma koszmarne wrecz poblemy z wykorzystywaniem dogonych okazji, ze te niespełna 40 mln to jednak troche za duzo etc (podobnie moge ci znaleźć te posty, przynajmniej jeden od kibica Seria A sie na forum pojawił bo dosyc dobrze sobie to zapamiętałem). Dzisiaj? A z Salahem to kazdy by odniósł sukces.
Ide w zakłady, ze gdyby nie było tej rozmowy to za pół roku bedzie pisane: eee z Oxem to kazdy by odniósł sukces.
A gosciu Anglik jak przychodził z Londynu za 35 baniek to kazdy sie pukał w czółko po co Liverpoolowi rezerwowy Arsenalu. A po pół roku okazało sie, ze OX od kilku tygodni gra na takim poziomie na jakim w Arsenalu ostatnio grał kilka lat temu (o ile wogóle grał w pomocy na takim poziomie, bo przypuszczam, ze wątpie)
Niemiec ma to cos, ze goscie którzy w poprzednich klubach byli dobrzy, tylko dobrzy nic wiecej, grajac u niego, razem, stają sie piłakrzami z topu. I to nie jest tak, ze ja go tu jakos szczególnie wychwalam (mimo ze go wychwalam hehehe), ja w duzej mierze opisuje tylko to co czytałem 2 lata czy rok temu, a to co czytam teraz.

Mourinho kupuje Sancheza. SANCHEZA! Czyli goscia, który od kilku lat udowadnia, ze jest topem topów w lidze. Sancheza w którego jakosc piłkarską nikt, NIKT nie wątpi. Wiec jesli z nim nie zrobi postepu to bedzie to jego porazka.
Do transferów Kloppa, o których teraz mówisz, ze z nimi w skąłdzie to kazdy by odniosł sukces, połowa ludzi podchodziła z duzym dystansem, a druga połowa wrecz krytycznie. I to jest ta róznica.

Jak Kloppo bedzie sciągał np Jamesa Rodrigeza (o nim pisze, bo ostatnio sie plotki o nim pojawiają) to tez bede pisał, ze z TAKIM kotem w którego jakosc chyba nikt nie wątpi, Klopp bedzie musiał podniesc poziom gry druzyny, bo inaczej to bedzie porazka.
I z drugiej strony jak Mourinho kupi np Zahe, który ciągnie to Crystal Palace za uszy i zrobi z niego to co Klopp zrobił z Mane to bede za to Mourinho wychwalał i pisał o tym jako o jego sukcesie. Bo nie jest sztuka kupic sobie Messiego (hiperbola) i odniesc sukces. Sztuka kupic goscia aspirującego do roli Messiego i zrobic z niego tego Messiego (wciąz hiperbola).

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Forumowe zaklady

Postautor: fieldy » pt 19.01.2018 19:26

Kamil232 pisze:Source of the post Dla mnie jednak takie sezony jak drugi czy trzeci w Realu czy trzeci w Chelsea za pierwszej przygody są dużo boleśniejsze dla Jose. Miał wszystko jak chciał ułożył jak chciał a ktoś okazal się od niego lepszy.

No i gdzie tu jakaś wielka porażka, czy największa w karierze? Po prostu ktoś okazał się lepszy, zdarza się. Zostaje przy swoim, ze strata szatni i w efekcie miejsce gdzieś w połowie stawki, gdy się miało bronić tytułu jednak jest większą porażką ;)

masacra z Oxem też troche przesadzasz, bo piszesz, jakby był ostatnią lamą w Arsenalu i głebokim rezerwowym. Podczas gdy w ostatnim czasie, widać było ze sie rozwijał i fani raczej pisali, że szkoda, ze odchodzi akurat teraz jak zaczął coś grać, choć przez lata nie grał nic. Dopiero jak odszedł, to kpiny się pojawiły, no bo odszedł to już możńa pojeździć :P

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Forumowe zaklady

Postautor: masacra » pt 19.01.2018 19:37

fieldy pisze:Source of the post masacra z Oxem też troche przesadzasz, bo piszesz, jakby był ostatnią lamą w Arsenalu i głebokim rezerwowym.

Pisze to co czytałem w momencie transferu, ze Liverpool kupuje rezerwowego z Arsenalu.

I aby nie było, ze rzucam słowa na wiatr
Nt Slaha

maciek_88 pisze:Source of the post Znów Kupowanie ofensywnego zawodnika z Serie A do Premier League? Jest ryzyko, jest zabawa

kokii pisze:Source of the post Może jeszcze coś wykrzesają z tego Salaha. Daje rade, choć za te pieniądze to można było pokusić się o nieco ciekawszą kandydaturę. Zwłaszcza,ze LFC zdaje się też mieć inne potrzeby. Monchi jak widać sprzedaje bardzo dobrze. Zupełne przeciwieństwo Marotty. Bardzo chciałbym zobaczyć zakulisowe rozmowy obydwu panów przy sprzedażach i tego jakich argumentów używają do negocjacji kwoty odstępnego. I to mówię zupelnie serio.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1290
Kontaktowanie:

Forumowe zaklady

Postautor: Dr.Football1 » pt 19.01.2018 19:42

Glupi zaklad.

Lepszy wynik, wiec bedzie wyzej w PL niz w tym sezonie. Ja tak to rozumiem i moge sie o to zalozyc.

Wróć do „Gry Forumowe”