FIFA Ultimate Team

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: petru, ddemon, maciek_88, Kluchman, Delpiero14, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
dziki
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 48

FIFA Ultimate Team

Postautor: dziki » śr 31.01.2018 15:55

emski pisze:Teraz automatyczna kwalifikacja do kolejnej LW jest przy 11 wygranych, więc można śmiało próbować wygrać te 3 mecze więcej i nie bawić się w kwalifikacje.

No przypuszczam, że prędko nie zakwalifikuje się znowu. W turnieju idzie mi fatalnie. Dostałem się do LW tylko dlatego, że wysłałem zgłoszenie żeby mnie przyjęli. Tydzień temu już się nie udało xD
av by woops from gfxworld

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 192

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » śr 31.01.2018 19:18

Dybala za Icardiego, ktokolwiek za Torreirę oraz gościa z Torino. Na prawą nawet ten Florenzi nadałby się.

Ja zbieram coinsy. Na obecną chwilę ma 1,9 mln + ponad 40 IFów wartych ok. 20k oraz Sterlinga i Insigne IFa. Czyli na powinno być 2,8 na lajcie. Jadę do PL teraz więc nie będę grał. Coś tam pohandluje na webappie. Po powrocie zabieram się za SBC o Petita.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » czw 01.02.2018 20:51

Przymierzałem się do zrobienia SBC o Petita, ale już sam nie wiem. Zrobienie tego SBC kosztuje 1,09 mln na ten moment, a kupno 1,2. Oczywiście mamy trochę paczek, w tym za 100k, ale nie wiem czy zwróciłoby się chociaż 100k z tych paczek. Mam też kilka niewymiennych kart 86. Być może go kupię podczas crashu i sprzedam. Jak wiem, że będzie to ten gracz to zrobię SBC.

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 74

FIFA Ultimate Team

Postautor: orzeu » czw 01.02.2018 21:31

Arwin pisze:Source of the post Dzięki emski! Teraz przynajmniej mniej więcej zaczynam rozumieć o co chodzi :o

Obecnie taki skład:

Jakieś sugestie co do napastnika i śpo? Mertens niestety nie do końca mnie przekonuje, jeszcze zastanawiałem się nad przesunięciem go na śpo.

zalezy w jaki sposób grasz. Generalnie to Torreirę bym zamienil na Allana czarnego, a tego prawego obrońcę na Florenziego. Dybala jest lepszy niż Mertens, jest ponadto lewonożny (teraz masz dwóch prawonożnych nap.)

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » czw 01.02.2018 23:09

Pamiętacie jak pisałem, żeby pójść cały budżet w Asenjo oraz Guedesa gdy Ci wypadali z paczek podczas TotY. Teraz na Asenjo zarobilibyście ponad 20k na karcie oraz ponad 10k na Guedesie. Ja już swoich Guedesów sprzedałem. Nie zainwestowałem wiele bo akurat się wyjazd do Madrytu trafił więc nie chciałem siedzieć na web appie.

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 198

FIFA Ultimate Team

Postautor: emski » pt 02.02.2018 8:13

Slim91 pisze:Source of the post rzymierzałem się do zrobienia SBC o Petita, ale już sam nie wiem. Zrobienie tego SBC kosztuje 1,09 mln na ten moment, a kupno 1,2. Oczywiście mamy trochę paczek, w tym za 100k, ale nie wiem czy zwróciłoby się chociaż 100k z tych paczek. Mam też kilka niewymiennych kart 86. Być może go kupię podczas crashu i sprzedam. Jak wiem, że będzie to ten gracz to zrobię SBC.

Jak go kupisz/zrobisz to daj znać jak się nim gra. Mnie zrobienie jego SBC kosztowałoby mniej więcej 300k (przepaliłbym Rui Costę, którego zrobiłem za 250k), ale jeśli to nie jest karta, którą da się z powodzeniem używać do końca 18 to chyba szkoda mi zamrażać tyle kasy.

Oby dzisiaj puścili SBC La Liga :pray: Coś czuję, że jeśli dzisiaj będzie liga hiszpańska to dadzą Griezmanna jako nagrodę.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » ndz 11.02.2018 14:05

emski pisze:Source of the post Jak go kupisz/zrobisz to daj znać jak się nim gra. Mnie zrobienie jego SBC kosztowałoby mniej więcej 300k (przepaliłbym Rui Costę, którego zrobiłem za 250k), ale jeśli to nie jest karta, którą da się z powodzeniem używać do końca 18 to chyba szkoda mi zamrażać tyle kasy.

Oby dzisiaj puścili SBC La Liga :pray: Coś czuję, że jeśli dzisiaj będzie liga hiszpańska to dadzą Griezmanna jako nagrodę.

Nie szybko będę miał hajs na niego więc szybko Cię nie poinformuje. Obecnie zakupiłem Overmasa, Griezmanna, Messiego, Albe, Casemiro, Semedo, Ramosa oraz Bale'a do składu. Zostało mi 650k + 50 IFów wartych łącznie ok. 1 mln(może lekko ponad) więc mam 1,7 mln. Tyle kosztuje Ronaldo, a jeszcze chce kupić Suareza, De Gea, Maldiniego 87(LB, 7 zgrania jako OŚ xD) oraz właśnie CDM. Tym CDMem ma być Petit, ale chce przetestować Casemiro oraz miło byłoby gdyby PRIME Rijakrd wleciał bo odpowiednią kartę ma na CDM i wg mnie może być tańszy do Petita.

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny

FIFA Ultimate Team

Postautor: emski » pn 12.02.2018 8:23

Ronaldo w składzie to jak gra na kodach. U mnie po 316 meczach ma 395 bramek i ze 150 asyst. Ja bym sprzedał co się da, żeby go kupić jak najszybciej :D
Nad Maldinim na ŚO sam się zastanawiałem, ale póki co mam bardziej palące problemy w środku pola, więc poczekam z tematem jeszcze trochę.
Casemiro niebieskiego testujesz? Ja jeszcze jakiś czas temu grałem zwykłym i niestety nie porywał, więc na razie gram futmasowym Paulinho i czekam na jego upgrade. Poleciłbym Ci SIF Vrsaljko za Semedo, ale widzę, że jego cena skoczyła mocno do góry. Ja kupowałem za 30k.
U mnie po ostatnich nagrodach miesięcznych wjechał czerwony Guedes na 7 chem i o ile w zeszłym tygodniu sprawdzał się całkiem przyzwoicie tak w tym grał dramat i chyba będzie trzeba się rozejrzeć za tymczasowym zastępstwem w postaci Mbappe wchodzącego z ławki. Oprócz tego kupiłem w zeszłym tygodniu Gullita 86 i jestem z niego bardzo zadowolony, chociaż ze względu na jego kondycję nie można na niego liczyć w dogrywkach.
Plany na najbliższe 3 tygodnie? Zbieram hajs i liczę na jakieś dobre trafy w chińskim nowym roku. Tydzień później winter upgrades - moi Paulinho i Vrsaljko będą mieli 85 overalla (Slim - Casemiro też dostanie +1). Tydzień później - nagrody miesięczne (kolejne karty do przepalenia w SBC legend) i SBC La Liga. I tutaj tak - za La Liga moim zdaniem na 100% wypadnie Griezmann. Nie licząc Younesa za Eredivisie w każdym SBC ligowym nagrodą był piłkarz, który a) był w TOTSach w 17 b) miał tam jeden z wyższych overalli c) liga, w której gra nie jest dla niego rodzima. Idąc tym tropem w La Liga zostają tylko Griezmann i Suarez, ale to Griezmann jest jedną z twarzy FIFA 18, więc moim zdaniem wybór jest prosty.
Co do legend w składzie to chyba jednak zrezygnuję z tego Petita. Zamiast tego mam inny plan - zbieram hajs na Vieirę 88 (to jest karta, którą można grać do września) i wymieniam Rui Costę na jakąś inną legendę (Bergkamp?) za groszę, bo użyję do tego nagród miesięcznych i tym sposobem mam zbudowaną pomoc, którą gram do końca 18.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » pt 16.02.2018 19:28

Otwieram paczkę darmową. InForm i mówię Cristiano :!: :!: :!: A tam wychdzi Carvalho. :| :mrgreen: :roll: . Nie jest źle bo jeszcze dostałem Courtoisa. Więc dobra karta na przepalenie.

Osobiście Petita nie robię, ale zastanawiam się nad Rijkardem. Przez tą paczkę 80k tańszy.

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 78

FIFA Ultimate Team

Postautor: Arwin » pt 16.02.2018 20:12

U mnie Chiellini i Alaba + inform Tagliafico :mrgreen:

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » pt 16.02.2018 20:31

Kupiłem łącznie 40 IFów Rico oraz Joveticia. Reszte dokupię jutro.

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny

FIFA Ultimate Team

Postautor: emski » pt 16.02.2018 21:01

U mnie legenda Okocha 85 :P Tylko teraz gdzie go przepalić?

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny

FIFA Ultimate Team

Postautor: emski » pn 19.02.2018 10:06

Slim91 pisze:Source of the post
Osobiście Petita nie robię, ale zastanawiam się nad Rijkardem. Przez tą paczkę 80k tańszy.

Testowałeś wypożyczenie Rijkarda? Zagrałem nim 20 spotkań i nie powiedziałbym, że to jest jakiś niszczyciel. Tak samo jak grałem przez weekend z różnymi przeciwnikami to Petit mi o wiele bardziej dawał się we znaki niż Rijkard.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » sob 24.02.2018 21:57

Grał ktoś wypożyczonym Prime Ronaldinho :?: Uwielbiam grać takimi graczami. Mają zdecydowanie to "coś". Szkoda, że sama gra w tym roku nie sprawia przyjemności(najgorsze UT odkąd zacząłem w 15) to możliwe, że spędzałbym więcej czasu nad nią i mógłbym takimi graczami grać więcej niż 20 meczy.

Messi najsłabszy odkąd gram nim w UT. Mizerny jak na overall oraz pieniądze które trzeba na niego wydać. Rozczarowanie tej edycji. Swoje statystyki ma, ale kto ich nie ma przy średniej 8 bramek na mecz :?: :roll:

Gram LW. Zamiast urozmaicać ten tryb to sprawiają, że gra się coraz gorzej. Te same stroje(bo komu się chce je zmieniać?) oraz ten sam stadion oraz pogoda sprawiają, że ciężko będzie wytrzymać 20 meczy. Rozumiałbym urozmaicenie i gralibyśmy na 3 innych stadionach(losowo dobierane) bądź na wszystkich możliwych, ale tylko wieczorem. Miałoby to sens, a tak nie ma żadnego.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: Slim91 » śr 28.02.2018 19:15

Tylko w tej grze bramkarz w sytuacji sam na sam próbuje bronić sytuacji za pomocą wślizgu.

Będę robił SBC o Ronaldinho.

Wróć do „Gry Forumowe”