FIFA Ultimate Team - Strona 115

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.
Awatar użytkownika
fillion
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 729
Kibicuje: FC Barcelona Holandia

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » ndz 29.09.2019 9:46

Po zainstalowaniu gry brakuje niektórych transferów ,ale po pobraniu aktualnych składów są wszystkie.

Awatar użytkownika
MaUser_FCI
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 103

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MaUser_FCI » wt 01.10.2019 0:04

Ja dziś ściągnąłem przez origin, robiłem aktualizacje i dalej mam Icardiego, Dalberta i J Mario. Do tego jak gram Interem to Szpakowski za każdym razem na początku mówi że gospodarzem dzisiaj na San Siro jest Milan (wtf) i w ogóle ten polski komentarz to zaorac. Wiecie czy da się przełączyć, przeinstalowac w całości na inny jezyk?
Sama Fifa dużo wolniejsza w stosunku do np. 17tki. Póki co oceniam ja jako dziwną.

Awatar użytkownika
fillion
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 729
Kibicuje: FC Barcelona Holandia

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » wt 01.10.2019 1:37

W piątek była aktualizacja składów, ale z błędem ( kilku zawodników miało zmienione twarze np Ribery) usunęli ją i wróciła stara. Pewnie w przeciągu kilku dni dodadzą poprawioną.

Gra przekombinowana na maksa.

Na xboxie(na kompie pewnie też) w ustawieniach idzie zmienić język komentarza. W angielskim np. są dwie opcje Tyler i Smith oraz Rae z Dixonem .

Awatar użytkownika
MaUser_FCI
Lider Drużyny
Lider Drużyny

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MaUser_FCI » wt 01.10.2019 8:06

Dobrze że do tej pory grałem w 17tke bo mogę ten zakup sobie jakoś tłumaczyć :)

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 92

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kesz » pt 04.10.2019 22:09

W sumie spoko, że w FIFA jednak są zawodnicy jacy potrafią robić jakość mimo, że nie są jakimiś gwiazdeczkami. Augustina kupiłem na samym początku za ledwie 350 i mimo, że mam już w grze ponad 50h, to jest właściwie nie do ruszenia ze składu. Z resztą jak świetnie sobie radzi widać w statach gdzie wbiłem nim 61 goli i 38 asyst w 81 meczach

Obrazek

Ogólnie sobie biegam takim składem :

Obrazek

Obrałem sobie graczy z Francji i ten skład robi robotę. Nie wiem na ile to kwestia mojego skilla a ile zawodników, ale taki dość tani składzik ma potencjał by rozwalać p2w gości naszpikowanymi gwiazdami.

Atak : Jean-Kevin Augustin
Atak : Gelson Martins
Prawa pomoc : Angel Di Maria
Lewa Pomoc : Jonathan Bamba
Środek Pomocy : Tanguy Ndombele
Środek Pomocy : Houssem Aouar
Prawa obrona : Thomas Meunier
Lewa obrona : Theo Hernandez
Środek obrony : Abdou Diallo
Środek obrony : Jason Denayer
Bramkarz : Alban Lafont

Ci lepsi rezerwowi :

Donyell Malen - Napastnik
Luis Fernandez (Pizzi) - Prawy pomocnik
Nabil Fekir - ofensywny środkowy pomocnik
Kepa Arrizabalaga - Bramkarz
Dan Axel Zagadou - środek obrony
Ilkay Gundogan - środek pomocy
Renato Sanchez - środek pomocy
Leandro Paredes - środek pomocy
Łukasz Fabiański - Bramkarz
Eljero Elia - Lewy pomocnik

Houssem Aouar - To obok Agustina kolejny zawodnik jakiego nie sposób ruszyć, mam w rezerwie Gundogana czy Paredesa z PSG a nawet Fekira jakiego mogę przerobić na ŚP a jest nawet Renato Sanchez, ale Aouar każdego z nich po prostu zjada. Jest wszędzie, rzadko kiedy mnie zawodzi, znajduje się w polu karnym zawsze znajdując się w miejscu by dobić piłkę do bramki czy przywalić z dystansu a przy tym rzadko mnie zawodzi. Z resztą Aouar jest uważany z jeden z największych Francuskich talentów w środku pola. Również Jonathan Bamba biega u mnie na lewej pomocy od dość dawna mimo,że w składzie mam cholernie utalentowanego Holendra - Eljero Elia, jednak Bamba to prawdopodobnie najlepszy "budżetowy" lewy pomocnik pod Fracuskie składy.
Kogoś może dziwić fakt, że w bramce mam Lafonta mimo, że w rezerwie siedzi Kepa czy Fabiański. Lafonta trzymam ze względu na zgranie, dodatkowo tak jak Kepa jest w pierwszym składzie drużyny tygodnia, tak Lafont też w tym składzie się znalazł, ale na ławce. Ja próbując obu bramkarzy zauważyłem, że Lafont po prostu jest pewniejszy, Kepa wpuścił mi tyle głupich bramek, że nie mam ochoty mu ufać.

Jason Denayer to też ciekawostka, mam zamiar go zastąpić Kimpembe, ale Denayer to naprawdę solidny zawodnik mimo, że kartę ma słabszą od Dan Axel Zagadou, to jednak na boisku potrafi przepchnąć każdego, przecinać podania a do tego posturę ma podobną do Vrigila Van Dijka i zauważyłem, że przeciwnicy widząc go na przeciw, to panikują swoimi zawodnikami ;)

W napadzie obok Augustina gra Martins, przede wszystkim oboje grają w AS Monaco, przez co już mają fajne zgranie, co istotniejsze, Martins jest cholernie szybki i niezwykle skuteczny. Jednak pierwszy skład trzyma ze względu na zgranie, bo chętniej w pierwszym składzie widziałbym Donyell Malen'a. Malen to gracz pokroju Augustina, niby przeciętniak a strzela jak kosmita, na tą chwilę to taki mój as w rękawie na rezerwie.

W każdym razie, to całkiem fajny "budżetowy" składzik" który polecam na początek jak ktoś leci w Francuskich zawodników. Di Maria jest tu najdroższy, ale nie ma problemu, by np. zamiast niego na prawą pomoc dać Gelsona Martinsa, ja go przetrenowałem z prawej pomocy na napastnika. Wówczas w ataku można wstawić np. Malen'a.

Ogólnie fajnie to działa, ale może jedynie w moich rękach, gram klasycznym 4-4-2 bez większego kombinowania a dzisiaj w polu pokonanych zostawiłem kolesi jacy biegali w kompletnych składach pomijając może icony. Tym zespołem się gra świetnie jeśli prowadzisz szybką grę z pierwszej piłki, zawodnicy są bardzo ruchliwi i szybcy, przez co średnio w jednym meczu tworzę sobie 15-18 sytuacji wręcz dusząc przeciwnika jaki sporadycznie wyjdzie z jakąś kontrą.

Awatar użytkownika
MaUser_FCI
Lider Drużyny
Lider Drużyny

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MaUser_FCI » sob 05.10.2019 11:14

Nigdy nie grałem tego FUTa. Zawsze tylko sezony online. Warte to?

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2271

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » sob 05.10.2019 11:20

Trzech powie, że tak, jeden powie, że nie. Najlepiej odpalić i sprawdzić, kiedyś się bawiłem, ale sprawdzanie kilka razy dziennie cen kart i życie tym rynkiem nie jest dla mnie.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2410

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » sob 05.10.2019 13:04

MaUser_FCI pisze:
sob 05.10.2019 11:14
Nigdy nie grałem tego FUTa. Zawsze tylko sezony online. Warte to?
Fajne jak masz dużo czasu. Żeby kupić najlepsze karty musisz rozegrać dziesiątki meczów bo za wygraną zarabiasz śmiesznie małą ilość monet. Ja gram rekreacyjnie od czasu do czasu więc też wybrałem sezony online

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 92

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kesz » sob 05.10.2019 14:03

Czy ja wiem czy dużo czasu? w FUT rozegrałem w okolicach 35 gier i to wystarczyło, by zrobić skład jaki spokojnie może rywalizować z każdym. Oczywiście nie mam szans z p2w kolesiami jacy mają połowę składów w ikonach, ale w tej dywizji w której jestem (5 dywizja) to prawie nikt nie ma ikon i większość meczy jest na tym samym poziomie przynajmniej jeśli chodzi o zawodników, nawet jeśli ktoś ma nieco silniejszy skład czy słabszy, to liczy się też to jak sam grasz. W każdym razie jeśli masz parcie by kupować największe gwiazdy za 2 miliony, to faktycznie będziesz zbierał, bo za zwycięstwo w FUT dostajesz 500-600 ptk a nagrody sezonowe dają Ci kilkadziesiąt tysięcy punktów, ze sprzedaży graczy też nie wiele idzie zarobić, chyba, że masz szczęście i trafisz kogoś wartościowego. Najelpsi gracze pokroju Mane kosztują z 200 tys z kolei gracze pokroju Messiego czy ikony, to kosztują ponad 2 miliony.

Ale umówmy się, takich zawodników na tym etapie gry nabędzie może 1% graczy. W grze też możesz wykonywać zadania sezonowe i inne gdzie dostajesz paczki z piłkarzami a także odblokowujesz zawodników jak np. ten Ndombele jakiego mam, którego otrzymałem po wykonaniu cyklu 7 zadań.

Di Marię kupiłem za 16 tys a jest to jeden z lepszych pomocników w Ligue 1 co ciekawe jest np. Allan Saint-Maximin, też prawy skrzydłowy jak Di Maria jaki ma rating 79 gdzie Di Maria ma 86, to co charakteryzuje Allana, to fakt, że jest nieco szybszy od Di Marii, jednak jego cena jest prawie 2x większa niż za Argentyńczyka.

W grze znajdziesz wiele tańszych alternatyw. Ludzie rzucają się na znane nazwiska które wcale nie są takie dobre a przynajmniej są zawodnicy odrobinę słabsi a o niebo taniej można ich kupić.

Przykład Viniciusa Jr. niby jeden z największych talentów, ale w FIFA 20 ma tylko rating 79 i tak jak Allana charakteryzuje go szybkość, jednak takiego Viniciusa Jr. kupisz za marne 6-7 tys. Można go spokojnie sobie kupić pierwszego dnia gry.

Ogólnie ja kupiłem FIFA 20 tylko ze względu na FUT i przyznam, że bawię się dobrze, lubię sobie kombinować nad składem, przeszukiwać rynek, szukać okazji, drogo sprzedawać a tanio kupować, odkrywać zawodników i szukać najlepszych opcji. Jednak nie mam zamiaru inwestować pieniędzy w paczki z piłkarzami, tak więc rozwijam drużynę swoim tempem i mam ogromną satysfakcję gdy widzę kogoś, kto wydał hajsy na paczki i szpanuje potężnym składem, ale co z tego skoro za sterami dupa i nawet najlepsi gracze nie pomogą jeśli ktoś nieumiejętnie nimi steruje, dlatego wygrana nad takimi cieszy najbardziej.

Awatar użytkownika
dziki
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 60
Kibicuje: Arsenal

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dziki » wt 08.10.2019 14:33

Ja obecnie kopię się w 7 lidze. Taki skład obecnie posiadam.

https://www.futbin.com/20/squad/9229536

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2410

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » wt 08.10.2019 14:39

Pavard, Hakimi i Joao Felix w Fifie to takie ogórki?

Awatar użytkownika
dziki
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 60
Kibicuje: Arsenal

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dziki » wt 08.10.2019 18:05

Tomusmc pisze:
wt 08.10.2019 14:39
Pavard, Hakimi i Joao Felix w Fifie to takie ogórki?

W sensie overallowym?
Jak dla mnie za te ceny co kosztują grają spoko ale Pavard będzie wymieniany na Lucasa Hernandeza.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 3033

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » wt 08.10.2019 18:44

Jak dla mnie ich overalle są adekwatne do umiejętności jakie prezentują. Te największe noty maja z reguły albo największe gwiazdy albo ci najbardziej medialni gracze (Dybala, Pogba etc). W jednym i drugim przypadku są to zawodnicy którzy są już ładnych pare lat na tej największej piłkarskiej scenie, natomiast Felix, Hakimi i Pavard to gracze którzy bardziej dopiero zaczynaja się do tych drzwi dobijać.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 225

FIFA Ultimate Team

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Slim91 » sob 12.10.2019 4:25

Łącznie z zainwestowanymi coinsami już mam ok. 1,2 mln monet. Nieźle. Mimo iż gram bardzo mało. Trafiłem 2 x Kante, Suareza oraz Dembele.

Sam gameplay jest tragiczny, ale już przygotowałem się 2 lata temu, że będzie co rok gorzej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry Forumowe”