FIFA Ultimate Team

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Delpiero14, Kluchman, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Plutek
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 99
Kontaktowanie:

FIFA Ultimate Team

Postautor: Plutek » pt 10.08.2018 19:35

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 193

FIFA Ultimate Team

Postautor: emski » śr 29.08.2018 9:50

myhalek_acm pisze:Source of the post Aha no i tak btw. Jak ktoś gra w futa to niech się pochwali składem. Ja mam taki. Nie gram już od końca maja w sumie prawie wcale. Coinsow tyle straciłem na crashu co był że głowa mała . Mam np zrobionego też prawie całego Pele w Sbc oprócz jednego wyzwania z icona na skład 87. Ale już czekam na 19 bo tutaj kompletnie straciłem motywację przez ilość tych kart specjalnych.

Obrazek

Przeniosę tutaj, może jeszcze się ktoś odezwie.
Ja mam coś takiego:
https://www.futhead.com/18/squads/3543506/
W weekend na lewej obronie był jeszcze Alex Telles TOTS, ale wkurzał mnie, więc na szybko zrobiłem SBC Carlosa. Czy było warto zmieniać?

Ogólnie jestem zadowolony, nigdy nie miałem lepszego brzucha składu. Żałuję jedynie, że nie uzbierałem hajsu na Isco 97, żeby spróbować go za Ronaldinho. No i na prawym ataku długo szukałem odpowiedniego zawodnika (Bale, Salah 98 i Mbappe 97 mi nie pasowali), ale w końcu Neymar mi przypasował idealnie.

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 193

FIFA Ultimate Team

Postautor: emski » sob 01.09.2018 20:49

W Ligę Weekendową gra tak mało osób, że jestem obecnie 55 na świecie :p Plus tego jest taki, że mogę sobie obejrzeć powtórki swoich meczów (Wy też ;)) i zobaczyć jaki bilans mieli przeciwnicy w momencie, gdy grałem przeciwko nim.

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 68

FIFA Ultimate Team

Postautor: myhalek_acm » czw 13.09.2018 19:39

Tak się witam z nową FIFA. 1 mecz i taki gol. Coś czuję że to mój rok :D
Noi del Milan siamo qua e per voi non c'e pieta :boruta:

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 958

FIFA Ultimate Team

Postautor: HMK » ndz 16.09.2018 14:21

Oglądałem film z nowościami w trybie kariery i chyba wreszcie EA dodało nieco realizmu. Na konkretnym przykładzie z oglądanego przeze mnie materiału, jakiś typ pokazał Nottingham Forest, po awansie do Premier League naszywki na rękawach za Championship zmieniły się na te z PL, chyba zmienia się też czcionka (tu nie mam 100% pewności, bo nie było dokładnie pokazane, ale dało się odnieść wrażenie, że i czcionka ulega zmianie po awansie), co do naszywek jeszcze to po wygraniu Premier League mistrz otrzymuje złotą tarczę jaką ma obecnie City plus zespoły grające w LM dostają naszywki Champions League oraz "Respect". W dodatku jeśli jakiś klub wygra LM (powiedzmy Real) to liczba wygranych pucharów ma zmienić się z 13 na 14. Małe wizualne pierdoły, ale cieszy mnie, że wreszcie ktoś to ogarnął.
Druga, ważniejsza zmiana do samej gry to wreszcie budżety transferowe mają być realne. Slim91 bodajże wspominał kiedyś o swojej karierze Portsmouth, gdzie przy awansach jego budżet cały czas wynosił kilka milionów. Teraz ma to ulec zmianie i po awansie z Championship do Premier League mamy dysponować o wiele większym budżetem, ponadto pieniądze niewykorzystane w poprzednim sezonie przechodzą na następny, kolejny duży plus.
Kolejna pozytywna rzecz to zmiana wyglądu tabel, obecnie prezentuje się to znacznie lepiej niż w poprzednich wersjach.
Podaje to na przykładzie ligi angielskiej, bo mimo wszystko to tam jest najwięcej funu z gry. Takie Portsmouth do kariery będzie idealne, wreszcie dynamiczne naszywki, ogarnięty budżet + ich własny, prawdziwy stadion w grze.
Oczywiście nadal jest sporo minusów, największy to IMO brak ogarnięcia systemu wypożyczeń. Boli, że coś co było chociażby w 14 (czyli wypożyczenie zawodnika i moożliwość wykupu po sezonie) jest pomijane stąd po jednym sezonie w karierze będziemy mieć takie kwiatki jak Higuain wracający do Juve.
Mimo to wizualnie kariera sporo zyskuje dzięki prawom do europejskich pucharów oraz Ligue 1. Jedynie czego szkoda to nadal nielicencjonowana Serie B i te śmieszne erby klubów generowane chyba w jakimś Paincie.

Awatar użytkownika
piotrcies
ja zabawny
ja zabawny
Reputacja: 896

FIFA Ultimate Team

Postautor: piotrcies » ndz 16.09.2018 14:24

Nie wiem, czy widziałeś, ale też mocno poprawiono La Liga, tj. dołożono stadiony, teraz tylko Barca zostanie bez realistycznie odtworzonego obiektu (kwestia licencji), reszta gra na swoich boiskach. Już w poprzednim sezonie grafiki La Liga były jak w rzeczywistości, więc dołożono po prostu kolejny element. I fajnie, że to też idzie do przodu w serii, bo z roku na rok takich pierdółek jest coraz więcej. Grę - jeśli chodzi o rozgrywkę - ocenię po zakupie pełnej wersji, po jednym meczu w demo nie wyciągam absolutnie żadnych wniosków.

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: HMK » ndz 16.09.2018 14:34

piotrcies pisze:Source of the post Nie wiem, czy widziałeś, ale też mocno poprawiono La Liga, tj. dołożono stadiony

Pewnie, że widziałem. Akurat z nowościami w FIFIE jestem bardzo na bieżąco bo od małego jestem fanem gry w tryb kariery. Po prostu zawsze sprawiał mi najwięcej radości z gry a i sam internet nie pozwalał grać płynnie w FUTa przez większość dnia.
To że ogarnięto PD to duży plus, zawsze to daje sporo realizmu do gry jak zamiast na Stadionie 23. Maja przyjdzie ci grać z taką Gironą na prawdziwym Montilivi.

Co do samej gry to też ciężko mi póki co oceniać, opinię wyrobię sobie po większej ilości meczów w pełną wersję.

Awatar użytkownika
MaUser_FCI
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 78

FIFA Ultimate Team

Postautor: MaUser_FCI » ndz 16.09.2018 14:39

Ej, serio nikt w to nie gra na PC? Przecież nie kupię specjalnie ps4 żeby z Wami mlócić:)?

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda

FIFA Ultimate Team

Postautor: HMK » ndz 16.09.2018 14:40

MaUser_FCI pisze:Source of the post Ej, serio nikt w to nie gra na PC? Przecież nie kupię specjalnie ps4 żeby z Wami mlócić:)?

#team_PC
Ale tylko dlatego, że nigdy nie lubiłem grać na padzie.

Awatar użytkownika
MaUser_FCI
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 78

FIFA Ultimate Team

Postautor: MaUser_FCI » ndz 16.09.2018 15:55

Ale teraz już grasz? :) od dobrych kilku lat nie da się w kopanki sensownie grać na samej klawiaturze.

Tak czy inaczej po premierze dobrze byłoby połapać się na originie i śmigać co jakiś czas parę meczów, ponapinac i porzucac padami.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 79

FIFA Ultimate Team

Postautor: Marcinhp » ndz 16.09.2018 16:03

Oglądałem film z nowościami w trybie kariery i chyba wreszcie EA dodało nieco realizmu

Też lubię pograć w kariere, ale dla mnie paranoją jest to, że nie mogę odejść z klubu jeśli żaden inny się po mnie nie zgłosi. Powinna być opcja zwolnienia albo coś takiego.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Wróć do „Gry Forumowe”