V Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 748

Re: V Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: Tomusmc » czw 03.04.2014 18:48

BVB 4:2 City
City 3:5 BVB

W drugim meczu nie zasłużyłem na zwycięstwo :suicide: emdżej strzelał piękne bramki, a ja kontrowałem najprostszym sposobem dwóch na bramkarza. Obrona czytała prawie wszystkie moja zagrania więc sam się dziwię tylu bramek. Dużo szczęścia i komplet punktów na moim koncie, nie mogę pozwolić żeby ddemon mi odjechał za daleko :P dzięki za mecze
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » czw 03.04.2014 19:09

BVB 4:2 City
City 3:5 BVB

Od 1:3 do 3:5. Co strzelę więcej bramek to Tomusmc jeszcze więcej. Ale z taką defensywą to nie ma się co dziwić. Ale to fakt: bramki siadały mi dzisiaj przedniej urody.
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 34
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 05.04.2014 14:24

City - PSG 1:4

Co to był za mecz...Przy stanie dopiero 1:3 odetchnąłem z ulgą,bo do końca drżałem o wynik...Pomijam fakt,że grałem standardowym ustawieniem i tym samym City miało na początku więcej okazji do strzelenia bramek,więcej klarownych sytuacji i tym samym przed 60 minutą po centrze z rożnego bramkę zdobył świeżo wprowadzony zawodnik i przegrywam 1:0...Na szczęście,gdy emdżej prowadzał tego zawodnika ja zmieniłem ustawienie na bardziej pod siebie i od tego momentu zaczęło się grać zdecydowanie lepiej w 67 minucie udało się wyrównać...Wyszłem na prowadzenie po karnym,ale mimo wszystko emdżej tym razem nie powinnien mieć pretensji za jego podyktowanie a potem już pełna kontrola na boisku...Mimo wszystko w strzałach po 10 a celnych 4-8 dla mnie wskazuje,że ten mecz był niezwykle wyrównany i zdecydowała skuteczność...Zostało nam 1 spotkanie do rozegrania i już nie mogę się doczekać,bo poziom wyraźnie się podniósł co wskazały wtym meczu statystyki zarówno odbiorów jak i strzałów :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 06.04.2014 15:34

PSG - City 8:0

Wczoraj wieczorem dokończyliśmy dwumecz...Co mogę powiedzieć,wynik zasłużony,dalej będę upierał się,że emdżej z każdym meczem robisz postępy(pisałeś,że awansowałeś do 9 ligi) to oczymś świadczy...Jak pisałem wcześniej z każdym meczem podwyższamy swój bagaż umięjętności,doświadczeń z wybrnęcia z jakieś sytuacji, a na koniec i tak FIFA wkroczy i zdecyduje o danym wyniku,ważne aby po każdej porażce się niezniechęcać :)
Tym samym wszystkie mecze mamy ze sobą rozegrane,dzięki za każdy mecz...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 08.04.2014 20:39

PSG - Chelsea 3:6

Napiszę teraz,aby wymazać ten mecz z pamięci :lol: Wydawało się łatwy mecz wyjście na prowadzenie,ciągłe atakowanie by dobić przeciwnika(Lavezzi do pustej posłał w trybuny) i nagle bum...Chelsea stwarzała sobie coraz lepsze sytuacje i Oscar popisał się hattrickiem...Na drugą połowę te same ustawienie i nagle w bólach udaje się doścignąć na 3-3 dzięki Ibrahimoviciowi...I gdy znów zacząłem atakować kontra i taki gol z troche dupy w 85 minucie(bo jak E2 do niej dobiegł to chyba wie tylko FIFA taki sprint :shock: Ten gol już kompletnie podciął skrzydła i Etoo 90 minutach popisał się hattrickiem...
Czy wynik zasłużony? No cóż wygrała drużyna skuteczna 14/11 w moich strzałach 9/7 w strzałach Sesto...Porażka boli i to mocno i oby nie pozostawiła śladu,bo zaczyna mi to przypominać turniej z II edycji :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » pt 11.04.2014 19:11

Man City - Barcelona 1:4
Barcelona - Man City 4:6

Pierwszy mecz tradycyjnie w plecy, ale rewanż przyniósł już ogromne emocje do końca i to wreszcie z happy endem. Choć myślałem, że znów wszystko popsuję po tym jak Bienias wyrównał na 4:4. Na szczęście strzałem w dziesiątkę okazało się wystawienie w tym meczu Teveza, który strzelił cztery gole. Nareszcie zwycięstwo!
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pt 11.04.2014 21:47

Barcelona - PSG 1:5
PSG - Barcelona 10:1

W pierwszym meczu nie zasłużyłem na tak okazałą wygraną...Przeciwnik miał 3 setki,a mój bramkarz wyczyniał w bramce cuda...Ja natomiast próbowałem również atakować i bramki strzelałem typowo z dupy,gdyż w bramce Barcelony stał ręcznik,a nie VV,który wszystko prawie wpuszczał...Drugi mecz bez historii,wynik w pełni zasłużony,a o dziwo VV obronił karnego :P
Dzięki za meczyki Bienias..Tym samym zostały tylko 3 mecze z Sesto i 2 Tomusmc by poznać rozstrzygnięcie zwycięzcy tej edycji...

Sesto odpisałem na wiadomość,ale napiszę również tutaj - czas mogę dać nie ma problemu,tylko narazie Twoje zaległości rosną,a nie maleją :( Chciałeś czas do wtorku i go dostaniesz,ale ostrzegam jeśli w przyszłym tygodniu zaległości będą maleć to niestety się pogniewamy i poznasz mnie z innej strony :P

emdżej gratuluje pierwszego zwycięstwa,jak widzisz trening czyni mistrza :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pt 11.04.2014 21:47

Barcelona - PSG 1:5
PSG - Barcelona 10:1

W pierwszym meczu nie zasłużyłem na tak okazałą wygraną...Przeciwnik miał 3 setki,a mój bramkarz wyczyniał w bramce cuda...Ja natomiast próbowałem również atakować i bramki strzelałem typowo z dupy,gdyż w bramce Barcelony stał ręcznik,a nie VV,który wszystko prawie wpuszczał...Drugi mecz bez historii,wynik w pełni zasłużony,a o dziwo VV obronił karnego :P
Dzięki za meczyki Bienias..Tym samym zostały tylko 3 mecze z Sesto i 2 Tomusmc by poznać rozstrzygnięcie zwycięzcy tej edycji...

Sesto odpisałem na wiadomość,ale napiszę również tutaj - czas mogę dać nie ma problemu,tylko narazie Twoje zaległości rosną,a nie maleją :( Chciałeś czas do wtorku i go dostaniesz,ale ostrzegam jeśli w przyszłym tygodniu zaległości będą maleć to niestety się pogniewamy i poznasz mnie z innej strony :P

emdżej gratuluje pierwszego zwycięstwa,jak widzisz trening czyni mistrza :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pn 14.04.2014 19:37

Chelsea - PSG 1:5

Dokończenie dwumeczu...Mecz wygrany może i zasłużenie,ale rozmiary stanawczo za duże...Biorąc pod uwagę,że prowadziłem do przerwy 4:0,gdzie strzeliłem 2 bramki po dość szczęśliwych dobitkach pokazuje,że miałem spore szczęście,bo nie wiadomo jak potoczyłaby się druga połowa..A ta cóż bez jakiś szturmów zarówno z jednej i z drugiej strony,strzeliśmy po bramce...Po tym meczu jestem zadowolony tylko z 3 punktów...Wyraźnie ostatnio gra mi się nie klei,zwycięstwa są wymęczone,w sezonach idzie ciężko,w turnieju wśród rodziny-znajomych zawsze czegoś zabraknie do końcowego triumfu...Cóż pozostaje liczyć,że Tomusmc gdzieś jeszcze straci pkt,bo inaczej może być ciężko :P Dzięki za meczyk-i Sesto :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » wt 15.04.2014 16:00

Chelsea 0:6 BVB

Wynik drugiego meczu został anulowany przez problemy Sesto, postaramy się zagrać jeszcze w tym tygodniu żeby nie psuć turnieju

Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 13

Postautor: Sesto Elemento » wt 15.04.2014 16:09

Barcelona - Chelsea 2:3
Chelsea - Barcelona 4:2

Pierwszy mecz taki w miarę gładki i przyjemny. W drugim Bienias ostro się spiął i ledwo udało się wygrać za każdym razem goniąc wynik. Dzięki za grę:)

Tomusmc pisze:przez problemy Sesto

Delikatnie nazwane :)
Obrazek
Acceleration 0-100 km/h: 2,5 s

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » wt 15.04.2014 16:18

Sesto Elemento pisze:Delikatnie nazwane

:lol: ogólnikowo, po co się rozdrabniać ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 15.04.2014 19:35

Panowie wszystko zaktualizowałem na nowo(coś mi nie pasowało mianowicie - 2 dwumecze podliczyłem,a nie wpisałem do terminarza wyników)...Podliczałem wszystko na nowo i okazało się,że Wasza liczba bramek strzelonych i straconych zmieniła się(o max 1-3 bramki)...Jak komuś zależy na lepszym stosunku to niech podliczy swój dorobek bramkowy(a jak nie to zostanie jak dotychczas)..Ja przez 1,5 h szukałem błędu i mam dosyć już matematyki :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » śr 16.04.2014 21:22

PSG - Chelsea 4:0
Chelsea - PSG 0:2

Oba mecze prawie identyczne,do przerwy 0:0 i tylko dyspozycja Cecha uchronila od wyzszej porazki. W drugim meczu przeciwnik ostro zepchnal do defensywy itylko slupek mnie uratowal od straty bramki.
Dzieki za mecze Sesto.Zostaly mecze tylko z Tomusmc trzeba szukac rytmu meczowego :p
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 13

Postautor: Sesto Elemento » śr 16.04.2014 21:26

Oczywiście wyniki potwierdzam. Szkoda tego słupka:P Zmęczenie dało znaki o sobie ale już nie chciałem przekładać. Pierwszy mecz pod Twoje dyktando w drugim trochę lepiej ale i tak zasłużyłeś na wygraną :)

Jedno mnie zastanawia, co biorą obrońcy PSG, że szybciej biegają od napastników :D
Obrazek
Acceleration 0-100 km/h: 2,5 s

Wróć do „Gry Forumowe”