V Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Delpiero14, Kluchman, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1436

Re: V Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: Tomusmc » czw 08.05.2014 21:23

Polska 2:3 Anglia
Anglia 1:2 Polska

Gralo mi się okrutnie źle, szczególnie zimą ;) ddemon w świetnej formie walił w moją bramę niemiłosiernie, a ja powolutku odrabiałem straty ;) szkoda, że dzisiaj wiele rzeczy nie wychodziło, podania, przyjęcia i rozegranie, ale ogólnie dobre mecze i moja porażka po różnicy strzelonych na wyjeździe, gratulacje ddemon! :beer:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 66
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 08.05.2014 21:27

Polska - Anglia 2:3
Anglia - Polska 1:2

Jest pierwsze trofeum Anglików...Pierwszy puchar także siary nie będzie :P heh Zgodnie z przewidywaniami było ciężko...Po wynikach widać,że spotkania były wyrównane...
Mogłem i powinniem ten dwumecz zamknąć szybciej,niestety była nerwówka..Cóż w pierwszym meczu prowadziłem już od 3 minuty po dość szcześliwej bramce,potem zrobiło się prowadzenie trzema bramkami po dwóch dośrodkowaniach z rzutów różnych...No ale jak ma się 7 rożnych to coś wpadnąć musi...Drugi mecz było dużo emocji z racji tego,że był to decydujący mecz po stracie bramki na 1-2 w 70 minucie obawy były najgorsze,ale ostatecznie Rooney i Gerrard mogą spokojnie świętować,bo takie sytuacje jakie mieli to powinni zamkniętymi oczami wykorzystać...Dzięki za dwumecz..No i do następnego :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 321

Postautor: Bienias » pt 09.05.2014 11:44

Ddemon gratulacje.

Jak cos pomylilem to Emdzej sprostoj.

Barcelona-City 1-1
City-Barcelona 2-3

W pierwszym meczu udalo mi sie wyrownac chociaz mialem multum niewykorzystanych sytuacji jak przestrzelony karny. Prawie wszystko partaczylem pod bramka przeciwnika.
W drugim meczu przegrywalem 2 bramkami. Zmiana ustawienia na ofensywniejsze doprowadzila mnie do wygranej.

Dzieki Emdzej za gre.

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » pt 09.05.2014 14:54

Barcelona-City 1-1
City-Barcelona 2-3

Wszystko się zgadza. Jestem niesamowicie wkurzony tym drugim meczem, bo przejść od 2:0 do 2:3 to jest nie lada popis.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » czw 15.05.2014 20:08

Barcelona 0:3 BVB
BVB 4:0 Barcelona

Poszło, teraz czas na najważniejsze dwa mecze w sezonie o tytuł. Przez ten czas posiedzę sobie na fotelu lidera ;) Bienias stawiał opór i nie było łatwo, ale nie miał prawa wygrać żadnego z tych meczów bo nie oddał na moją bramkę ani jednego strzału :) w końcu liga dobiega końca, teraz trzeba się ustawić na prestiżową walkę o mistrzostwo ligi :twisted:

Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana

Postautor: Bienias » pt 16.05.2014 9:54

Nie wiem co sie ze mna dzieje. Od tygodnia(gram w sezony) nie potrafie kreowac sobie sytuacji bramkowych a tym bardziej strzelac bramek. To nie przypadek ze nie oddalem zadnego strzalu. Zaliczylem totalny regres.

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » pt 16.05.2014 13:49

Man City - Chelsea 6:2

Mówiłem już, że z Sesto gra mi się najlepiej? :mrgreen: Wynik spokojny przez całe spotkanie praktycznie. 2:0 było po 10 minutach, a Sesto trafił chyba dopiero przy 3:0, a szybko odpowiedziałem na 4:1. Potem już tylko dobicie leżącego. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 20

Postautor: Sesto Elemento » pt 16.05.2014 13:50

emdżej pisze:Man City - Chelsea 6:2

Mówiłem już, że z Sesto gra mi się najlepiej? :mrgreen: Wynik spokojny przez całe spotkanie praktycznie. 2:0 było po 10 minutach, a Sesto trafił chyba dopiero przy 3:0, a szybko odpowiedziałem na 4:1. Potem już tylko dobicie leżącego. 8)

Ja nie będę komentować tego meczu bo nie chcę wychodzić na kogoś kto się próbuje tłumaczyć :P

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » pt 16.05.2014 14:25

Chelsea - Man City 3:1

Jednak wszystko wróciło do normy i moje strzały lądowały w trybunach lub w rękach Petra Cecha. Dobrze, że choć jeden wpadł do siatki. Dzięki Sesto za grę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 17.05.2014 1:13

Panowie Sesto i emdżej czemu rozegraliście wczoraj dwumecz jak już jeden mecz rozegraliście i czekałem na dokończenie dwumeczu

Chelsea - City 2:4

post przez emdżej » Śr 07.05.2014 18:40

Z tego dwumeczu biorę mecz,w którym City gra u siebie i podliczam do tabeli czyli wynik

Man City - Chelsea 6:2

Tym samym emdżej zgarnia 6 pkt i narazie plasuje go na 3 miejscu - ostatni mecz rozegraliście sparingowo :P
Zostały dwa decydujące pojedynki mój z Tomusmc o mistrzostwie oraz Sesto z Bieniasem o ostatnim miejscu na podium :) Oczywiście oba te pojedynki będą toczone dwumeczem(raz u siebie i raz na wyjeździe) aby nie było już żadnych wątpliwości ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » wt 20.05.2014 17:48

PSG 2:1 BVB
BVB 1:4 PSG

Gratulacje ddemon! Pad mi zaczął szwankować w drugim meczu i jak sam zauważyłeś jakieś pauzy zaczęły mi się włączać, robił co chciał i musiałem go wymienić, a i z tym miałem problem bo nie reagował na moje komendy ;) tak czy inaczej wygrałes zasłużenie!

Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 20.05.2014 17:55

PSG - BVB 2:1
BVB - 1:4

Mistrzostwo :jupi: Na początku byłem sceptyczny,ale gdy rozegrałem dzisiaj jeden mecz w sezonach po tym meczu wróciła wiara i umiejętności w tej drużynie...Co do samego dwumeczu długo zastanawiałem jak do nich podejść,ale stwierdziłem,że nie ma co bronić i trzeba atakować...W pierwszym meczu choć statystyki się pod koniec wyrównały to moim zdaniem zasłużone zwycięstwo...Ciągły atak,wyjście na prowadzenie jeden błąd i od tego momentu zmienił się mecz grało się ciężej koniec końców piękny strzał Ibry i jakoś udało się dowieźć i kontrować bo swoje sytuacje na podwyższenie wyniku też miałem..Drugi mecz już nie zwykle zacięty choć prowadziłem 2-0 po 15 minutach to również mogłem takim rozmiarem przegrywać...Potem przeciwnik miał jakieś problemy,trochę mnie to zdekoncentrowało ale o dziwo zamiast stracić bramkę wyprowadziłem groźną kontrę i Ibra oddał strzał po dośrodkowaniu jakiego bramkarz się nigdy niespodziewał w środek bramki...BVB atakowało Sirigu wszystko bronił,ale zespołowi z Niemiec udało się strzelić bramkę honorową- dużo szczęścia miałem w tym meczu i bardziej sprawiedliwy byłby remis :) Jest tytuł :D Szansa na zdobycie potrójnej korony i nie ukrywam,że mam na Niego chrapkę,bo jeszcze nikt tego nie dokonał :P
Superpuchar PSG - Polska także szanse są choć każdy wie jak Tomusmc ma opracowaną Polskę - T.Silva również nie może się doczekać :D
Dzięki za meczyki i do następnego :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » śr 28.05.2014 19:08

Polska - PSG 3:2
PSG - Polska 7:4

Uff...Jest potrójna korona...Ale co to był za dwumecz...W pierwszym meczu przegrywałem 0-2 po głupich błędach,podłaczam momentalnie pada i siła w drużynie wróciła,dopracowanie do remisu,przeciwnik wyszedł na prowadzenie i utrzymał wynik tylko dzięki postawie Szczęsnego i obramowaniu bramki...
Drugi mecz masakra do 30 minuty bodajże przegrywam 0-3 czy 1-3 nie pamiętam ogólnie po ptokach,potem było 2-4 lecz w 45 minucie udało się strzelić 2 bramki :rotfl4: i ostatecznie do przerwy wynik 4-4 niby tak blisko a i tak daleko,bo muszę strzelić 2 bramki,a Polska groźnie atakuje...Błąd popełnił Szczęsny i brakowało tylko jednej bramki do triumfu,więc trzeba było zrobić kolejny szturm,który przyniosł końcowy efekt w postaci 2 bramek i w85 minucie prowadzenie 7-4 ostatecznie na koniec Polska zdobyła bramkę i mogłęm cieszyć się z pucharu...
Naprawdę dramatyczny dwumecz,dzięki Tomusmc za walkę i powodzenia w następnym turnieju :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » śr 28.05.2014 19:13

Potwierdzam wyniki :) w drugim meczu sam nie wierzyłem w to co widzę, Polska jednak na cały mecz nie jest gotowa bo całkiem inna drużyna wyszła na boisku. Nie było siły i polotu jak w pierwszej. Największym moim błędem były dwie bramki pod koniec pierwszej połowy i nie wybicie piłki przez Szczęsnego wiedząc jak grasz w odbiorze. Miałem Cię na widelcu, a tym czasem był pogrom, tyle że w drugą stronę :P wszędzie drugi w tym sezonie, ale i tak się cieszę, że pokonałem Cię parę razy i walczyłem jak równy z równym bo w tym sezonie byłeś poza zasięgiem :) dzięki wielkie i do zobaczenia w przyszłej edycji!

Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana

Postautor: Bienias » czw 29.05.2014 8:28

Chelsea Barcelona 0-3
Barcelona-Chelsea 2-3

Pierwszy mecz ze tak powiem po staremu. Wypunktowalem Sesto. W rewanzu tez 2x wychodzilem na prowadzenie by ostatecznie przegrac.
dzieki Sesto za gre. Do zobaczenia w nastepnej edycji.

Wróć do „Gry Forumowe”