VI Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 54
Kontaktowanie:

Re: VI Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: ddemon » ndz 01.06.2014 14:24

Jak napisałem wcześniej temat został zmieniony i tutaj będziemy wpisywać wyniki

Terminarz już został ustalony można go zobaczyć tutaj :arrow: viewtopic.php?f=18&t=18687&p=881177#p881177

Co do pucharu dajcie mi czas kilka dni spróbuje wymyśleć jakiś inny system rozgrywania(jak ktoś ma pomysł niech podrzuci) :wink:

Oficjalnie turniej VI edycji FIFA 13 uznaje za otwarty życzę powodzenia i dobrej zabawy :beer:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » czw 05.06.2014 15:16

Liverpool - Bayern 4:1
Bayern - Liverpool 1:1

Albo się Sesto wyrobił, albo Liverpoolem gra dużo lepiej niż Chelsea, albo ja jestem coraz gorszy. Moja skuteczność jak zawsze wołała o pomstę do nieba, ale teraz to nawet mało do marnowania nie było.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 17

Postautor: Sesto Elemento » czw 05.06.2014 17:07

Liverpool - Bayern 4:1
Bayern - Liverpool 1:1
Wyniki potwierdzam:D Kurde szkoda, że w drugim meczu nie udało się w końcówce czegoś strzelić, a sytuacji trochę było. Emdżej też ładnie w słupki ładował. Dzięki za mecze:)

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 279

Postautor: Bienias » pt 06.06.2014 8:20

Liverpool- Barcelona 1:2
Barcelona-Liverpool 1-1

Patrzac na statystyki po meczach w kazdym mialem lepsze od przeciwnika. jednakze w pierwszym meczu 2 bramki strzelilem w ostatnich 10 min. W drugim meczu gralem lepiej, a zremisowalem. W kazym razie 2 bramki w dwumeczu to byly moje bledy. Straty jakich nie powinienem robic grajac takim a nie innnym ustawieniem.

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 17

Postautor: Sesto Elemento » pt 06.06.2014 9:01

Liverpool- Barcelona 1:2
Barcelona-Liverpool 1-1

Wyniki potwierdzam. W pierwszym meczu zamiast podwyższyć i spokojnie wygrać Sturridge nie trafia na pustą to później się to mści. Drugi mecz to Bienias powinien wygrać no ale cóż gol po karnym nie wiem za co na całe szczęście udało się zremisować :)

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 12:48

Tottenham - Juventus 2:4
Juventus - Tottenham 2:0

Krótko dramat...O ile w pierwszym meczu myślę,że zasłużyłem na remis,to nie było szans - bramkarz wszystko puszczał Giovinco 2 bramki i 2 asysty...W drugim meczu byłeś już wyraźnie lepszy,nie wychodzilo mi już totalnie nic,a bramkarz zaczął bronić od 60 minuty przy stanie 2:0 i trochę wybronił,bo wynik powinnien być wyższy...Byłeś lepszy gratuluję :( :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 972

Postautor: Tomusmc » sob 07.06.2014 12:51

Tottenham 2:4 Juventus
Juventus 2:0 Tottenham

Nie ma to jak wrócić do swojej ukochanej drużyny, chociaż trochę odpłaciłem się za poprzedni sezon ;) jak zwykle dużo walki, wiele szczęścia po obu stronach i od cholery strzałów. Takie mecze lubię, tym bardziej, że na moje konto ;) duża nieskuteczność u ddemona bo jeden gol z karnego, a jeden z akcji, a to niewiele jak na umiejętności przeciwnika. Dzisiaj ja wygrałem, ale jeszcze jest pare meczy między Nami więc sezon w pełni :) dzięki ddemon i powodzenia
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 12:56

Można gdybać,co byłoby gdyby Buffon nie wyciągnął tej piłki w pierwszym meczu,po mojej pierwszej ładnej akcji w 45 minucie...Byłoby 2-1 do przerwy...A tak cały czas gonitwa,Buffon wszystko bronił,nawet karnego wyczuł :/ Ogólnie dramat,w drugim meczu jak strzeliłeś na 2-0 to już wiedziałem,że po ptokach :D Nic mi się w tym drugim meczu nie układało...
Cóż mamy ze sobą tylko jeden dwumecz więc teraz muszę się bacznie pilnować i w tym naszym dwumeczu musi przyjść odpowiednia forma :D Powodzenia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 13:55

Tottenham - Bayern 6:1
Bayern - Tottenham 2:4

Pierwszy mecz niezwykle wyrównany taka sama ilość strzałów,dużo szcześcia, słupki,w końcu znakomite obrony Llorisa oraz skuteczność,gdzie wystarczyło otworzyć wynik spotkania i grało się o wiele łatwiej :D Drugi mecz już wygrany już bardziej zasłużenie,choć odczuwam trochę w nich niedosyt...Cóż w obu meczach starałem się zamykać obie strony i myślę że tak w 70-80% się udało,bo wiadomo że jak otworzy się autostradę dla sprinterów to przemkną bez echa :P Są 6 punktów,nie można pozwolić sobie na stratę kolejnych i trzeba gonić :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » sob 07.06.2014 14:54

Tottenham - Bayern 6:1
Bayern - Tottenham 2:4

Fajnie to brzmi: mecz wyrównany, a wynik 6:1. Ale to fakt, że w strzałach było bodajże 17:15, a w celnych był remis. Ale pokazałem w tym dwumeczu swoje dwie największe bolączki: fatalną skuteczność i przekomiczną grę w obronie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 12.06.2014 19:02

Tottenham - FC Barcelona 4:1
FC Barcelona - Tottenham 3:2

W pierwszym meczu wynik zasłużony do przerwy 4:0 - Barca nie oddała żadnego strzału,druga połowa lekko mi nie wyszła,nie miałem już tyle sytuacji,a i przeciwnik był nie skuteczny...W drugim meczu cały czas musiałem gonić wynik 2-0 do przerwy,udało się strzelić kontaktową i...bramka z dupy - karnego po którym bramkarz faulował,bo mu piłka odskoczyła po podaniu od obrońcy :D Kolejna bramka kontaktowa,ale to wszystko na co było mnie stać...Wydaje mi się,że zasłużyłem na remis,ale cóż piłka bywa niesprawiedliwa - koniec końców straciłem chyba już wszelkie szanse na mistrzostwo :( Dzięki za meczyki Bienias i gratulacje :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 972

Postautor: Tomusmc » sob 21.06.2014 13:00

Juventus 4:1 Barcelona
Barcelona 2:2 Juventus

O ile pierwszy mecz poszedł gładko to w drugim było cholernie ciężko. Już przegrywałem 2:0 i dopiero wziąłem się do roboty czym doprowadziłem do remisu, a mogłem wygrać tylko Bienias stawiał taki opór, że z remisu też się cieszę :) zapowiada się ciekawie! Dzięki Bienias i powodzenia
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » śr 25.06.2014 21:36

Barcelona - Tottenham 3:2
Tottenham - Barcelona 2:1

Fuck...Po wielkich próbach za 3 razem udało się dokończyć mecz i przegrałem go 3:2 :/ Pomijam brak skuteczności,ale takie bramki traciłem,że po prostu musiałem przegrać - w 84 minucie sędzia dał czerwoną kartkę przeciwnikowi i dopiero w 90 minutach udało mi się strzelić 2 bramki :D Za pierwszym razem był remis,za drugim prowadziłem 1-4 do przerwy i po I połowie mnie wyjebało z serwerów EA :/ Drugi mecz już bardziej wyrównany,ale też gdyby nie moja skuteczność powinniem go szybciej zakończyć,a tak musiałem znów gonić wynik i udało się w 90 minucie wygrać...Ktoś powie szczęście? Ja czuje się wyjebany na 3 pkt,gdyż po prostu musiałem przegrać czy zasłużenie,wydaje mi się,że podczas całej tej potyczki remis zasłużyłem,choć okoliczności naprawdę dziwne :P Ogromny niedosyt,wręcz wkurzenie,ale mimo wszystko dzięki za te dwa mecze Bienias,co raz lepiej pogrywasz :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 279

Postautor: Bienias » czw 26.06.2014 9:54

Barcelona - Tottenham 3:2
Tottenham - Barcelona 2:1

Ladne baty dostalem przy drugim nierozegranym meczu.
W pierwszym meczu szybko objalem prowadzenie i je podwyzszalem. Absurdalna kartka pod koniec meczu spowodowala ze przeciwnik przycisnal i strzelil 2 gole. Jednak zaliczka byla zbyt duza a czasu za malo na remis. W drugim meczu znowu objalem prowadzenie, ktorego nie potrafilem utrzymac. Szkoda bramki w ostaniej akcji meczu. Generalnie w naszych meczach w tym przerwanych, mialem szczescie. W poszczegolnych sytuacjach sam sie dziwilem ze nie stracilem gola. Moim zdaniem z przebiegu tych dwoch calych meczow wyniki uczciwe. Mozna rzec remisowo. W sumie lepiej po jednym zwyciestwie niz 2 remisy:P

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pt 04.07.2014 21:10

Tottenham - Bayern 4:2
Bayern - Tottenham 1:6

W pierwszym meczu nie zasłużyłem na zwycięstwo,nawet mój bramkarz został piłkarzem meczu to oczymś świadczy,drugi mecz,wydaje się gładkie zwycięstwo,ale emdżej postawił twarde warunki,trochę zdziwiony byłem,ja zdobyłem 2-3 przypadkowe bramek(jak to FIFA) ale jednak zwycięstwo nie podlegało moim zdaniem dyskusji...
Oby teraz ruszyło :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Gry Forumowe”