VI Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Delpiero14, Kluchman, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 20

Re: VI Edycja FIFA 13 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: Sesto Elemento » pn 21.07.2014 21:55

No sorry ale ja w miarę często piszę aby zagrać ale odzewu nie ma. Jestem jutro około 21:30.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1558

Postautor: Tomusmc » pn 21.07.2014 22:20

Ja się biorę od jutra, brak czasu mi doskwiera, ale zgłosiłem się więc chcę pociągnąć ten wózek do końca ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » wt 22.07.2014 23:02

Juventus 4:0 Tottenham
Tottenham 1:1 Juventus

Pierwszy mecz to pełna kontrola i świetny Buffon ;) w drugim deszcz, który zawsze podcina mi skrzydła i wyrwany remis w ostatniej minucie meczu więc Juve idzie małymi kroczkami na majstra chociaż trochę meczy mam za sobą, jak zwykle fajne, równe mecze! Dzięki ddemon i dobranoc chłopaki!

Dobrze, że dokończyliśmy pierwszy mecz bo zaraz po nim mi przerwało, ale na szczęście się odmulił. Już do Sesto pisałem sms żeby dał Ci znać ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 69
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 22.07.2014 23:06

Juventus - Tottenham 4:0
Tottenham - Juventus 1:1

Tragedia...Sam nie wiem czym jest to spowodowane - słaby Tottenham w sensie za mało ostatnio nimi grałem albo tak obcykane masz Juve :P
W pierwszym spotkaniu zasłużyłeś na zwycięstwo,ale nie aż tak wysokie,dobrze broniłem,a bramki jakoś ot tak wpadały :D W drugiej połowie niewykorzystane okazje conajmniej dwie więc wynik powinnien być stanowczo niski...W drugim meczu jeszcze bardziej strzelna obrona,udało się coś skleić i wkońcu wpadło,okazje z obu stron i na koniec bramka w 90 minucie po dośrodkowaniu z rożnego...Jak nie Giovinco to się Barzagli przypomniał :/ Masakra :P Cóż liczyłem przynajmniej na 3 pkt a skończyło się na 1...Naprawdę ogromny niedosyt w tym turnieju,na pewno największe rozczarowanie :( Co najlepsze po każdym ostatnio naszym dwumeczu mam dość tej FIFY i chce jak najszybciej FIFE 15 :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 326

Postautor: Bienias » śr 23.07.2014 9:15

Jak sie pomylilem to poprawcie.

Bayern-FC Barcelona 1-1

Zrobilem z dupy karnego w 80 minucie i mamy remis. W lidze nie potrafilem zagrac dwoch rownych meczow. Jeszcze do tego masa niewykorzystanych sytuacji. Generalnie gram druzynami z max 4 gwiazdkami wiec Barcelona to zupelnie inna gra.

Puchar.
Hiszpania-Argentyna 1-2
Argentyna-Hiszpania 1-5

Pierwszy mecz w plecy. Zostalem wypunktowany. Drugi pojedynek grany byl na raty. Przy wyniku 1-0 dla Hiszpanii wywalilo mnie z gry. Warto odnotowac, ze Emdzej zachowal sie fair play i dal mi strzelic pierwsza bramke (tzn mi sie nie udalo wiec strzelil sobie samoboja. Dzieki. Przy wuniku 2-0 w 41 minucie glupi faul Alby i czerwo. Przed przerwa bramka kontaktowa i bylem w slabej sytuacji. Dlugie utrzymywanie sie przy pilce i wybijanie przeciwnika z rytmu oplacilo sie. O dziwo decydujaca bramke strzelilem po rzucie roznym, zawodnikiem ktory dopiero co wszedl - Villa. Ostatnie 10 minut to bylo dobijanie lezacego.
Emdzej dzieki za gre.

Liverpool-FC Barcelona 1-4
FC Barcelona-Liverpool 6-4
FC Barcelona - Liverpool 2-1

W pierwszych meczach szlo mi bardzo dobrze. Wychodzilo mi bardzo duzo. Ale koncowka drugiego spotkanie gdzie w ostatnich minutach stracilem 3 bramki zwiastowala, ze nastepny mecz bedzie ciezki. I tak bylo. Dowiozlem zwyciestwo:)

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » śr 23.07.2014 11:07

Wszystko się zgadza, czyli:

Bayern - Barcelona 1:1

Hiszpania - Argentyna 1:2
Argentyna - Hiszpania 5:1

Cieszyłem się z wygrania pierwszego meczu to oczywiście w rewanżu musiałem zebrać bęcki. Wpuszczenie Villi na boisko przy stanie 2:1 okazało się strzałem w 10-tkę, bo to chyba on strzelił ostatnie trzy gole. Co do samobója to nie będę przecież wykorzystywał tego, że Cię wywaliło. Tylko Szpakowski mi później tego samobója wypominał. :lol:
P.S. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja gram 4-gwiazdkowymi drużynami w sezonach ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » śr 23.07.2014 23:22

Wszystko Podsumowane - Do tabeli

Bayern 1:2 Juventus
FC Barcelona - Liverpool 2-1

5. KOLEJKA i 15. KOLEJKA 15.06.-21.06

*Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-/ emdżej (Bayern Monachium) - Tomusmc (Juventus Turyn) 1:2

7. KOLEJKA i 17. KOLEJKA 22.06.-28.06

Bienias (FC Barcelona) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-/ Tomusmc (Juventus Turyn) - Bienias (FC Barcelona) -:-
emdżej (Bayern Monachium) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-/ Sesto Elemento (Liverpool FC ) - emdżej (Bayern Monachium) -:-

10. KOLEJKA i 20. KOLEJKA 29.06.-5.07

Sesto Elemento (Liverpool FC ) - ddemon (Tottenham Londyn) -:-/ ddemon (Tottenham Londyn) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-
emdżej (Bayern Monachium) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-/ Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-

21. KOLEJKA i 26. KOLEJKA 6.07.-12.07

*Bienias (FC Barcelona) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) 2:1/ Sesto Elemento (Liverpool FC ) - Bienias (FC Barcelona) -:-

22. KOLEJKA i 27. KOLEJKA 6.07.-12.07

Tomusmc (Juventus Turyn) - Bienias (FC Barcelona) -:-/ Bienias (FC Barcelona) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-
Sesto Elemento (Liverpool FC ) - emdżej (Bayern Monachium) -:-/ emdżej (Bayern Monachium) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-

24. KOLEJKA i 29. KOLEJKA 13.07.-19.07

Sesto Elemento (Liverpool FC ) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-/ Tomusmc (Juventus Turyn) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-

25. KOLEJKA i 30. KOLEJKA 20.07.-26.07

ddemon (Tottenham Londyn) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-/ Sesto Elemento (Liverpool FC ) - ddemon (Tottenham Londyn) -:-
Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-/ Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-

Bienias z Sesto musicie jeszcze rozegrać między sobą jeden mecz - Tomusmc z emdżejem ma więcej :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 31.07.2014 0:23

Liverpool - Tottenham 3:5
Tottenham - Liverpool 8:5

W pierwszym meczu niesamowity mecz Dembele,który strzelił hattricka..Trochę miałem szczęścia,bo kilka bramek po dobitkach lecz biorąc pod uwagę ilość akcji to zdecydowała skuteczność...Niesamowity mecz Sakho,który czyścił aż miło :/ Drugi mecz to bodajże 6-1 do przerwy,koniecznie chciałem ustrzelić dychę,ale pokrzyżowała czerwona kartka w 65 minucie i ostatecznie grę w osłabieniu przegrałem 1:2,choć przeciwnik kilkakrotnie zagrażał w bramce...

Fajnie,że po tygodniu udało się rozegrać w końcu jakiś meczyk,oby w końcu udało się ten turniej zamknąć :pray:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 05.08.2014 23:56

Liverpool - Spurs 3:7 lub 4:7 przeciwnik sprecyzuje
Spurs - Liverpool 6:4

Oba mecze zasłużenie wygrane,choć w pierwszym trochę miałem więcej fartownych bramek,ale też i skuteczność zawodziła...W drugim podobnie przy 3-0 stanąłem...Ale i tak jestem zadowolony, gdy Sesto strzeliłeś mi bramkę na 1-0 w pierwszym meczu sprawdziłem temperaturę 38,9 i pomyślałem w taki sposób nie przegram i była wola walki,cóż trochę mi się w oczach mieszało,ale nie żałuję...Fajnie,że udało się zagrać :)

Urugwaj - Anglia 5:6
Anglia - Urugwaj 6:4
Pierwszy mecz na remis,a może i Urugwaj powinnien te spotkanie wygrać 2 bramki conajmniej z przypadku..Od 58 minuty grałem w 10 przy stanie bodajże 3:3,a mimo wszystko udało się wygrać przewagę(moim zdaniem niesłusznie,bo para Cavani-Suarez rządziła..Drugi mecz od 24 minuty znów grałem 10 przy stanie 1-0,ale szybko stan się zmienił,bo Cavani strzelił karnego...Mimo,że grałem w 10 przeważałem 3 bądź 4-1 do przerwy i elegancko się grało aż w 60 minucie wszedł Suarez i musiałem bardziej skupić się na obronie..

Pewnie przeciwnik może odczuć niedosyt po tych dwóch meczach,dużo bramek po jakiś przebitkach,ale musi przyznać,że też często sam trafiał w magicznych minutach 45-90 :P Uważam,że awans mimo wszystko zasłużony :) Dzięki za meczyki,a teraz zmykam do łóżka :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan

Postautor: Sesto Elemento » śr 06.08.2014 0:00

Nasze spotkania można opisać tak ten żółty to Ddemon :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » śr 06.08.2014 19:18

Bayern 2:4 Juventus

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pn 11.08.2014 21:20

Juventus 3:2 Liverpool
Liverpool 1:0 Juventus

W pierwszym meczy od 9 minuty grałem w 10tke po głupim wjeździe Chielliniego od tyłu, a Sesto to wykorzystał i dwa razy prowadził ;) stwierdziłem, że zobaczę jak się gra dwójką obrońców i ogarnąłem temat, defensywni się wracali i waliłem z kontry co przyniosło efekt. W drugim waliłem w bramę jak mogłem, a Sesto oddał jeden soczysty strzał zza pola karnego i wygrał mecz :) zaraz kolejne dwa. Napisałem bo miałem chwilkę czasu, a przy okazji pamiętałem wyniki ;)

Juventus 4:2 Liverpool
Liverpool 0:4 Juventus

Pierwszy mecz na fajnym poziomie, szczególnie pierwsza połowa, a drugi to już moja kontrola i dużo deszczu. Dzięki Sesto :)

Ogarnąłem temat i widzę, że żadnego meczu z emdżejem nie mam podliczonego, a już rozegraliśmy dwa. Zostali mi tylko Bienias i emdżej, jak wyjdzie to się okaże

Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan

Postautor: Sesto Elemento » pn 11.08.2014 22:15

Wyniki potwierdzam oczywiście. Jak się później okazało zagraliśmy dwa mecze za dużo więc Ddemon licz tylko pierwsze dwa wyniki :P
Jeszcze tylko Emdżej i Bienias i będzie coraz bliżej końca :)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pn 11.08.2014 22:16

Dokładnie, na moje nieszczęście liczą się tylko dwa pierwsze wyniki, a reszta treningowa :P

Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pn 11.08.2014 22:42

Wszystko Podsumowane - Do tabeli

Bayern 1:2 Juventus
Bayern 2:4 Juventus

5. KOLEJKA i 15. KOLEJKA 15.06.-21.06

*Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-/ emdżej (Bayern Monachium) - Tomusmc (Juventus Turyn) 1:2

7. KOLEJKA i 17. KOLEJKA 22.06.-28.06

Bienias (FC Barcelona) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-/ Tomusmc (Juventus Turyn) - Bienias (FC Barcelona) -:-
emdżej (Bayern Monachium) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-/ Sesto Elemento (Liverpool FC ) - emdżej (Bayern Monachium) -:-

10. KOLEJKA i 20. KOLEJKA 29.06.-5.07

*emdżej (Bayern Monachium) - Tomusmc (Juventus Turyn) 2:4/ Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-

22. KOLEJKA i 27. KOLEJKA 6.07.-12.07

Tomusmc (Juventus Turyn) - Bienias (FC Barcelona) -:-/ Bienias (FC Barcelona) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-
Sesto Elemento (Liverpool FC ) - emdżej (Bayern Monachium) -:-/ emdżej (Bayern Monachium) - Sesto Elemento (Liverpool FC ) -:-

25. KOLEJKA i 30. KOLEJKA 20.07.-26.07

Tomusmc (Juventus Turyn) - emdżej (Bayern Monachium) -:-/ emdżej (Bayern Monachium) - Tomusmc (Juventus Turyn) -:-

W skrócie zostało:

- 4 spotkania emdżeja z Sesto
- 4 meczy emdżeja z Tomusmc
- 4 mecze Tomusmc z Bieniasem + puchar 2 spotkania

Jeśli będą chęci powinniście to wkońcu ogarnąć do końca tygodnia :pray:

Panowie,piszecie mi że ja mam decydować o jakiś walkowerach? Po pierwsze teraz? Najpierw prosicie(bądź to z mojej dobrej woli) o przesunięcie,o czas zaległych spotkań,a teraz wystawiacie na próbę niech organizator decyduje - WEŹCIE SIĘ DO KUPY W GARŚĆ I ZACHOWAJCIE SIĘ PO MĘSKU I ROZEGRAJCIE TO CO MACIE DO ROZEGRANIA - Pisać PW aż jak drugiej osobie się zbrzydnie,pisać na forum...

BIENIAS są na Ciebie skargi,że mimo,że jesteś i grasz w sezony to nie grasz użytkownikami turnieju...Może poświęciłbyś chwilkę innym graczom tak jak mi(ze mną było podobnie) i rozegrałbyś jakąś ilość spotkań z Tomusmc bądź te jedno z Sesto :bicz: :bicz:

Szczerze? To może i jeszcze jedną edycję bym zorganizował(cloner może i by pograł),ale nie po tym jak się nie szanuje czas innych użytkowników biorących udział :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Gry Forumowe”