Turniej NBA 2k14 - Zapisy,Regulamin,Ustawki,Wyniki,Tabele

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 34
Kontaktowanie:

Turniej NBA 2k14 - Zapisy,Regulamin,Ustawki,Wyniki,Tabele

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 10:53

Witam Wszystkich

Zgodnie z obietnicą powstaje kolejny temat,a zarazem turniej - tym razem NBA 2k14,które za darmo można ściągnąć z PS+ :)
Z racji tego,że forum piłki nożnej więc coś o zasadach gry w koszykówce możecie znaleźć je tutaj :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Reguły_gry_w_koszykówkę
Szczególnie zwrócić uwagę na te uproszczone :)

W tym temacie jak sama nazwa wskazuje będzie wszystko - zapisy,regulamin,ustawki,terminarz oraz najważniejsza tabela...

Zacznijmy od regulaminu

Regulamin

- Każdy z uczestników musi rozegrać 2 dwumecze w tygodniu(łącznie 4 spotkania na tydzień)..
- Dopuszczalne są zarówno tylko i aż dwa przełożenia spotkań o 48h pod warunkiem,że przeciwnik wyrazi zgodę wtedy ustalana jest kolejna ustawka..Gdy jednak przeciwnik nie wyrazi zgody na przełożenie dwumeczu to zostaje przyznany walkower biorąc pod uwagę aktywność w tym temacie
Jeśli nie uda się rozegrać spotkań w wyznaczonym terminie zostaną przyznane walkowery w zależności od aktywności w danym temacie...
- Jeśli uczestnicy spotkania nie dojdą do porozumienia w tym temacie wtedy termin spotkania może ustalić organizator !! Jeśli wtedy spotkanie zostanie nie rozegranemecz uznaje się za nieodbyty
- Jak są chęci i czas spotkania można rozgrywać w ramach awansu...

- Czas trwania turnieju - Ligę rozpoczniemy XXX i zakończymy XXX
- Wybieramy drużynę,która nie ma w składzie zawodnika powyżej overalla 90
- Czas rozgrywki - 6 min kwarta(czyli 24 minut spotkanie),
- Będziemy grali systemem każdy z każdym,mecz i rewanż
- Za zwycięstwo do tabeli przyznawane są 2 punkty,a za porażkę 1 punkt...
- O miejscu w tabeli w razie remisu punktowego decyduję:
* Mecz bezpośredni
* W przypadku remisu zostaje rozegrany dodatkowy mecz(gospodarzem zostaje drużyna,która zdobyła więcej punktów z jednych ze spotkań),jeśli w obu przypadkach będzie remis,o wyborze będzie decydować słynny rzut monetą :D
- Jeśli ktoś w meczu ucieknie w ciągu pierwszych 3 minut spotkania mecz powinnien zostać powtórzony..Jeśli sytuacja wydarzyłaby się później następuje walkower dla przeciwnika

W turnieju biorą następujący uczestnicy:

ddemon - DarDemon89 - Golden State Warriors
rekinho - rekinho_pl - Denver Nuggets
BadBoy - se_lamie_se - Toronto Raptors
Tomusmc - Tomusmc86 - Washington Wizards
czarny_samael - czarny_samael - Chicago Bulls

Terminarz

1. KOLEJKA i 6. KOLEJKA 24.06 - 30.06
czarny samael ( Chicago Bulls) - rekinho ( Denver Nuggets) -:- / rekinho ( Denver Nuggets) - czarny samael ( Chicago Bulls) -:-
BadBoy ( Toronto Raptors) - ddemon (Golden State) 78:115 / ddemon (Golden State) - BadBoy ( Toronto Raptors) 112:79
pauza: Tomusmc ( Washinghton Wizards)

2. KOLEJKA i 7. KOLEJKA 1.07 - 7.07

ddemon (Golden State) - rekinho ( Denver Nuggets) 55:90 / rekinho ( Denver Nuggets) - ddemon (Golden State 80:61
Tomusmc ( Washinghton Wizards) - czarny samael ( Chicago Bulls) -:- /czarny samael ( Chicago Bulls) - Tomusmc ( Washinghton Wizards) -:-
pauza: BadBoy ( Toronto Raptors)

3. KOLEJKA i 8. KOLEJKA 8.07 -14.07

Tomusmc ( Washinghton Wizards) - ddemon (Golden State) 87:99 / ddemon (Golden State - Tomusmc ( Washinghton Wizards) 84:87
rekinho ( Denver Nuggets) - BadBoy ( Toronto Raptors) 89:50 / BadBoy ( Toronto Raptors) - rekinho ( Denver Nuggets) 47:101
pauza: czarny samael ( Chicago Bulls)

4. KOLEJKA i 9. KOLEJKA 15.07 -21.07

czarny samael ( Chicago Bulls) - ddemon (Golden State) -:- / ddemon (Golden State - czarny samael ( Chicago Bulls) -:-
BadBoy ( Toronto Raptors) - Tomusmc ( Washinghton Wizards) -:- / Tomusmc ( Washinghton Wizards) - BadBoy ( Toronto Raptors) -:-
pauza: rekinho ( Denver Nuggets)

5. KOLEJKA i 10. KOLEJKA 22.07 -28.07

BadBoy ( Toronto Raptors) - czarny samael ( Chicago Bulls) -:- / czarny samael ( Chicago Bulls) - BadBoy ( Toronto Raptors) -:-
rekinho ( Denver Nuggets) - Tomusmc ( Washinghton Wizards) 112:56 / Tomusmc ( Washinghton Wizards) - rekinho ( Denver Nuggets) 63:89
pauza: ddemon (Golden State)

Tabela

1 rekinho ( Denver Nuggets) 6 6-0-0 561-332 12
2 ddemon (Golden State) 6 3-0-3 526-501 9
3 Tomusmc ( Washinghton Wizards) 4 1-0-3 293-384 5
4 BadBoy ( Toronto Raptors) 4 0-0-4 254-417 4
5
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 940

Re: Turniej NBA 2k14 - Zapisy,Regulamin,Ustawki,Wyniki,Tabel

Postautor: rekinho » sob 07.06.2014 14:00

ja sie zapisuje oczywiscie druzyny typu miami trzeba wywalić bo wtedy gra nie ma sensu, lebronem można spamować postery przez 4 obroncow

no i jesli chodzi o 'uciekanie' z meczów to tutaj jakies wieksze widełki trzeba dać, bo serwery 2k są mega spieprzone i co 3-4 mecze kogoś wyrzuca w trakcie spotkania

biore knicksów ;)
Ostatnio zmieniony śr 13.08.2014 21:53 przez rekinho, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 14:11

rekinho pisze:ja sie zapisujem oczywiscie druzyny typu miami trzeba wywalić bo wtedy gra nie ma sensu, lebronem można spamować postery przez 4 obroncow

no i jesli chodzi o 'uciekanie' z meczów to tutaj jakies wieksze widełki trzeba dać, bo serwery 2k są mega spieprzone i co 3-4 mecze kogoś wyrzuca w trakcie spotkania

biore knicksów ;)

Drużyny typu Miami tzn konkrety które drużyny wywalamy(Ja wymieniłem wcześniej 4 pasuje? Czy wywalamy więcej?)

Większe widełki na uciekanie meczów? Jakbyś mógł coś wymyśleć napisz konkret - ja dałem taki,bo szczerze? W NBA 2K13 zagrałem bodajże on-line z 2 razy i za każdym razem były bęcki...Nie wiem jak z serwerami,także fani NBA,którzy grają w tą grę proszę o pomoc w stworzeniu " idealnego regulaminu" dla wszystkich :)

Jak pisałem zapisy będa jutro po godzinie 12...Będzie trzeba podać zarówno psn i drużynę(jakie będa możliwe) :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 751

Postautor: Tomusmc » sob 07.06.2014 14:28

Ja zagrałem jeden mecz i dostałem takie baty, że raczej nie ma sensu się tu zapisywać ;) musiałbym więcej pograć a to trochę potrwa więc jak już to dołączę do drugiej edycji
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 14:42

Tomusmc pisze:Ja zagrałem jeden mecz i dostałem takie baty, że raczej nie ma sensu się tu zapisywać ;) musiałbym więcej pograć a to trochę potrwa więc jak już to dołączę do drugiej edycji

Ja zagrałem 2 mecze online w NBA 2k13 również dostałem baty,ale to nie znaczy,że w 2k14 będzie inaczej...Zapisuję dla samego udziału,wiem,że przy ewentualnych kolejnych edycjach - będzie lepiej...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: rekinho » sob 07.06.2014 14:49

tomus zapisuj sie, raczej wiekszosc osób pierwszą styczność z nba ma wlasnie teraz, kiedy gra trafila do plusa

jak ktoś chce dzisiaj sparing to piszcie pw, po meczu postaram wam sie napisać co źle robiliscie i co mozna zmienic

druzyny ktore trzeba wywalic napisze potem jak odpale konsole, zastanawiam się czy rocketsów też nie wyoutować, harden potrafi trafiać na poziomie 10/20 za 3 jeśli ktos nim spamuje (chodzi o kontestowane rzuty w dodatku ;/), parsons to samo a howard jest najlepszym centrem w grze, prawie nie do powstrzymania. spursi imo mogliby zostać, overall mają swietny ale nie mają żadnego dominatora i trzeba nimi po prostu bardzo dobrze umieć grać żeby wygrywać, nie da sie grać na pałę bez skilla jak miami czy thunder

jesli chodzi o wychodzenie z gry to po prostu mozna sie dogadać, ze dogrywa sie taką ilosc kwart, która zostala do rozegrania w trakcie rozłączenia meczu, mam nadzieje, ze nikt nie bedzie specjalnie wyciagał kabla od internetu żeby symulować problemy z netem.

teraz mi sie przypomniało - indiana też powinna polecieć imo, ale to wszystko mozna ustalic, wypisze druzyny które moim zdaniem są overpowered i dodam kilka, którymi sie fajnie bedzie grało (czyli poziom knicksów/grizzlies/nets) mniej wiecej

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 19:17

w końcu się pobrało,więc mogłem trochę sam się rozejrzeć...Pierwsze wrażenie to wydaje mi się,że zrezygnujemy z drużyn,które mają choćby jednego zawodnika powyżej overalla ~90 + drużyna San Antonio Spurs..Myślę,że to najbardziej rozsądne wyjście chyba,że przejdziemy na drużyny europejskie,bo tam praktycznie wszyscy są tacy sami...
Z drużyn fajnie grających zostanie choćby Golden State,Portland,Minnesota,Brooklyns,Dallas,Sacramento,Memphis,Toronto,Cleveland,Detroit + Washigton bo nie wierzę,że nikt nie będzie chciał grać Gortatem :P To daje co najmniej 11 drużyn a tylu użytkowników nie przewiduję....

Myślicie,że to będzie dobry wybór? Macie czas do jutra do godziny 12 - inaczej powyższy pomysł wejdzie w życie i w rozgrywkę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: rekinho » sob 07.06.2014 19:33

chyba,że przejdziemy na drużyny europejskie,bo tam praktycznie wszyscy są tacy sami...
zero funu z grania takimi waflami, po co sobie psuć nerwy kiedy sie open lookow nie trafia

golden state jest z 3x silniejsze niż minnesota ;)

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 20:38

rekinho pisze:golden state jest z 3x silniejsze niż minnesota ;)

No dobra to nie będzie 11 a 10 wartościowych drużyn do grania...
Szczerze? Chciałem wybrać Minnesotę ze względu na Rubio i Love :P haha
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: rekinho » sob 07.06.2014 21:03

rubio w grze jest cienki, love też nic specjalnego

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 07.06.2014 21:46

rekinho pisze:rubio w grze jest cienki, love też nic specjalnego

Ale u mnie każdy zawodnik jest cienki :P
Ja pierdziele jak w tej grze robi się zasłony,pierwszy mecz online w plecy Warriors 81-70 Rockets ale ogólnie tragedia,przeciwnik se robił wsady,14 strat a ja głównie do Hardena i cosik z dystantu,gra pod swoim koszem nigdy nie byla moja mocna stroną :/ Co jak co ale granie z kompem(NBA2K13), a online to tak jak w fifie dwie różne bajki :D Nic pośmieję się w turnieju :P
To jak zostajemy przy tym co postanowiłem - żaden zawodnik nie będzie miał 90 + Spurs? Czy może gramy wszystkimi dostępnymi drużynami kto pierwszy ten lepszy od jutra o 12:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: rekinho » sob 07.06.2014 22:32

Ja pierdziele jak w tej grze robi się zasłony
kołko trzymasz w zaleznosci jaką zasłone chcesz - krótko to fejk zasłony, rolujący ustawia zasłone i od razu biegnie w strone kosza, średnio to normalny p&r, długo to pick&pop, czyli rolujący nie roluje tylko ucieka na dystans szukac pozycji do rzutu

co do druzyn to daj mi czas do jutra rana, bo juz nie odpalam konsolki dzisaj, i wypisze jakie moim zdaniem są na równym poziomie, jak bedzie pasowało to git, jak nie to sie cos innego ustali ;)

aha, jestem kretynem - jutro wieczorem jade do dziewczyny na 1-1,5tyg wiec nie bedzie mnie przy konsoli ;/ mogę coś pyknac jutro do 15nastej albo jak wrócę to mogę grać codziennie, jesli wam to nie pasuje to trudno, zagram w drugiej edycji ;)

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: rekinho » ndz 08.06.2014 13:13

dobra, moje propozycje druzyn

-bulls
-cavaliers
-grizzlies
-knicks
-mavericks
-nets
-nuggets
-pistons
-raptors
-suns
-blazers
-warriors
-wizards

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 08.06.2014 14:29

Czyli praktycznie dodałeś Bulls oraz Phoenix - a zamiast Minnesoty dodałeś Knicków gdzie jest Anthony powyżej 90...Czyli jednak zostaniemy przy moim czyli wybieramy drużynę,gdzie nie ma zawodnika powyżej 90...

Zapisy trwają do 15 czerwca 2014 godz 23:59 choć możliwe,że jeszcze je przedłużymy o kilka dni...
Przypominam,że w turnieju musi wziać udział przynajmniej 4 osoby,aby ten się odbył

Ja zagram Golden State Warriors
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 60

Postautor: BadBoy » ndz 08.06.2014 14:32

Chętnie bym zagrał chociaż nie mam pojęcia o grze :P ale niestety wczoraj miałem szyty palec i nie wiem czy się zagoi do tego czasu.
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Wróć do „Gry Forumowe”