I Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 17

Re: I Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: myhalek_acm » sob 04.10.2014 16:59

Jak po kibicowsku lecimy, to Milan :)
Noi del Milan siamo qua e per voi non c'e pieta :boruta:

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 34
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 04.10.2014 18:44

A ja ciągle myśle kim zagrać i nie mogę się zdecydować - gra Barcą byłoby kompromitacją i myślę nad Arsenalem,Chelsea lub PSG...Najwięcej daje PSG z racji sukcesów w poprzednich edycji...Arsenal darzę sympatią od czasów Cesca...A z Chelsea mogę coś zdziałać,a jak się nie uda to nie będzie mi żal,bo ich nie lubię :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 51

Postautor: Marcinhp » sob 04.10.2014 18:54

Możecie mnie dopisać:

Marcinhpjfc

Biorę Juventus jak coś...
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 25

Postautor: Biały » ndz 05.10.2014 12:24

Jakiś sparing? :)

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 05.10.2014 12:34

Panowie wybaczcie terminarz już mam ustalony,ale waham się nad wyborem drużyny,chciałem jeszcze sprawdzić składy,ale mi pad się rozładował,a przez kabel non stop mi się wyłącza :shock: Myślę,że o 15 się pojawi w komplecie...

Ale jak ktoś chce to odrazu podam na najbliższy tydzień
1 kolejka
orzeu - ddemon
myhalek-Biały
2 kolejka
Biały - orzeu
Marcinhp - ddemon

Oczywiście spotkania awansem można grać dowolnie,ale jak ktoś przewiduje daną absencję na przyszły tydzień lub inny może spotkania rozegrać już dziś ;) W ogóle krótki będzie ten turniej,ale zobaczymy jak będzie z aktywnością,najwyżej przedłużymy o 2 tygodnie i rozegramy każdy z każdym 4 spotkania ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 47

Postautor: orzeu » ndz 05.10.2014 15:27

ddemon dzisiaj o 20 mogę pograć :P

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 05.10.2014 16:48

Cały terminarz można zobaczyć tutaj :arrow: viewtopic.php?f=18&t=18979

Przypominam,że istnieje temat o USTAWKACH i w nim proszę się umawiać na spotkania :arrow: viewtopic.php?f=18&t=18978

Wyniki wpisujemy tutaj :)

Jak zdążyliście zauważyć jednak zagram Arsenalem Londyn - Mam nadzieję,że Welbeck strzeli masa goli po asystach Sancheza :P

Turniej kończymy w 2 tygodnie,ale jeśli są chęci możemy go wydłużyć o kolejne 2 i grać 4 mecze każdy z każdym - wszystko zależy od waszych chęci,czasu,możliwości - ja jestem otwarty na propozycję ;)

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA i MIŁEJ ZABAWY :beer:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 47

Postautor: orzeu » ndz 05.10.2014 18:12

czyli od razu dwumecz najlepiej grać z danym przeciwnikiem?

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 05.10.2014 18:22

orzeu pisze:czyli od razu dwumecz najlepiej grać z danym przeciwnikiem?

Raczej tak,bo to wychodzi naksymalnie jakieś 30 minut,a skoro udało się raz zgadać to lepiej to wykorzystać odrazu,że odrazu się udało spotkać :) Oczywiście nie trzeba z tego korzystać,ale tak jest najkorzystniej ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 09.10.2014 0:40

Arsenal - Inter 1:2
W pierwszym meczu zabrakło skuteczności,ale widać było u przeciwnika jakość gry,częste posiadanie piłki,szanowanie,odbiór - ja grałem schematami,które mały włos podziały,bo nawet momentum mi sprzyjało(45 minuta)

Arsenal - Inter 2:0

Drugi mecz również zagraliśmy w Londynie,od Was będzie zależeć czy będzie on w tabeli,ja i tak będę wymagać w razie czego następnego spotkania z orzeu tym razem w Mediolanie..W tym meczu widać było również tą jakość,ale nie przeniosła się ona na wynik,gdyż zacząłem bardziej ten mecz kontrolować,przede wszystkim stwarzać okazję i czego efektem również była bramka momentum tym razem w 90 minucie :P

Panowie do każdego zostało wysłane zaproszenie,takie jakie podaliście nicki...Akceptować te zaproszenia i rozgrywać spotkania,narazie mała aktywność,wszystko wskazuje,że między sobą chyba rozegramy jeden dwumecz,a nie dwa i wydłużonym turniejem o 2 tygodnie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 11.10.2014 1:03

Inter - Arsenal 2:4
Inter - Arsenal 1:6

W pierwszym meczu dużo szczęścia,sytuacji z obu stron i moje dwie bramki z karnych,w drugim mecz zamknąłem już po 5 a w 15 minutach dobiłem na 3-0...Potem oddanie inicjatywy,przez co mecz stał się bardziej wyrównany w środku pola,który i tak pod koniec meczu przeciwnik jak zwykle zdominował...Również strzelona bramka z karnego,ale tym razem na farcie,bo bramkarz wyczuł a mi się skończyły alternatywy(w który bok) ostatecznie w padło...O ile w pierwszym meczu wydaje mi się,że wynik powinnien być remisowy,tak w drugim pełne zasłużone moje zwycięstwo,co oczywiście cieszy,rzadko mam czas kiedy grać,ale co gram to stale widzę chociaż minimalną poprawę,a to zawsze musi cieszyć :P
Dzięki za meczyki orzeu i powodzenia w dalszych meczach...

Panowie mam nadzieję,że z racji tego,że weekend,nadrobicie to i owo :) Rano zaktualizuje tabelę i może terminarz - fajnie byłoby,aby pozostała trójka zdecydowała,czy gramy każdy z każdym po meczu u siebie i na wyjeździe czy po dwóch meczach...Teorytycznie turniej wydłużyłby się o 2 tygodnie - pod warunkiem,że wszystko pójdzie zgodnie z terminami :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 12.10.2014 1:12

Juventus - Arsenal 4:3
Juventus - Arsenal 3:2
Arsenal - Juventus 2:1
Arsenal - Juventus 2:2

Tragedia,moi zawodnicy biegali jak dzieci we mgle,nie było pressingu,przechwytów,a szybki podkręśle szybki Llorente robił z moich obrońców co chciał :shock: :( Szczęsny też zawinił przy jednej bramce,w innym karny z kapelusza,ale z przebiegu sytuacji to w pełni zasłużone wyniki...Tam gdzie wygrałem powinnien być remis,a w ostatnim powinniem w moim odczuciu wygrać także generalnie na 0...Niedosyt oczywiście jest,ale trening czyni mistrza...
Zostały pojedynki z Białym oraz myhalkiem...Panowie jeśli będziecie obecni w przyszłym tygodniu to powinniście mi pomóc zakończyć turniej w nie cały tydzień,także można się sprężyć i mam nadzieję,że nie będą zaległości :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » ndz 12.10.2014 1:24

Pierwszy mecz to był rollercoster. Też czuję niedosyt, bo traciłem bramki po swoich głupich błędach, gdy czułem, że kontroluję mecz. Szczególnie w tym trzecim meczu frajerska bramka poszła.

Co do ostatniego meczu, to nie wiem. Generalnie miałem wrażenie, że w pierwszej połowie grał ktoś inny ;) W drugiej wszystko się wyrównało czego efektem dwa stracone przeze mnie golę. Tak szczerze mówiąc, to strasznie się wkurwiłem w tych dwóch ostatnich meczach.

Jutro pewnie będę dostępny cały dzień.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » ndz 12.10.2014 23:59

Milan 0 - 1 Juventus
Milan 0 - 1 Juventus

Dzięki Myhalek za grę. W żadnym meczu nie zasłużyłem na zwycięstwo, a w drugim pomogła mi jeszcze czerwona kartka. Reflektujesz jutro na kolejny dwumecz?

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 17

Postautor: myhalek_acm » pn 13.10.2014 1:49

Powiem szczerze ze gra wybitnie mi ostatnio nie idzie, mimo ze dochodze do sytuacji nic nie potrafie strzelic. Marcin za to trafil 2 dziwne bramki w moim odczuciu , chodzmi o reakcje bramkarza. Choc tez mial sporo sytuacji , ogolnie ta edycja jest taka ze nie sposob sie dobrze bronic. Ten kto atakuje ma ogromna przewagę, zwlaszcza jezeli operuje szybkim zawodnikiem. Ponadto mam taki styl gry ze gram piłką, a rushowania z kontr nie poprawili takze ogolnie ja walę glową w mur a rywal ma autostradę do bramki otwartą.

W kazdym razie gratuluje wygranych, nie spodziewam sie zebym z kims wygral w tej edycji jakos wyraznie, wybitnie bez formy jestem i ten pacing to nie dal mnie.

Reflektuje , jakos wieczorem po 20 np ?
Noi del Milan siamo qua e per voi non c'e pieta :boruta:

Wróć do „Gry Forumowe”