I Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Delpiero14, Kluchman, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 57

Re: I Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: Marcinhp » sob 25.10.2014 18:58

Około 23 odpowiada Ci kolejny dwumecz?
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 61
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 25.10.2014 21:37

Tabela zaktualizowana...

Wpisuje walkower w meczu Arsenal - Milan który nie został dokończony - Przeciwnik celowo uciekł z placu boju...myhalek byłem gotów powtórzyć mecz,ale po tym co przeczytałem na konsoli niestety,nic Cię nie usprawiedliwia - gra się do końca,nie zależnie od wyniku - mam nadzieję,że to się więcej nie powtórzy i niech będzie to nauczka dla każdego,który nie zawaha się tak postąpić :)

Został mi tylko dwumecz z Białym...Niestety ma on najmniej spotkań rozegranych,więc ciężko będzie go złapać,ale mam nadzieję,że ogólnie się ogarnie,bo niestety zaległości są spore :rozga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
ja zabawny
ja zabawny
Reputacja: 736

Postautor: piotrcies » sob 25.10.2014 21:39

Kończcie ten turniej, bo ja się chcę zapisać do następnego :P :P

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 25

Postautor: Biały » sob 25.10.2014 21:42

jestem dostępny do gry do 3/4. Piszcie najlepiej na privie jeżeli chcielibyście dzisiaj pograc.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 25.10.2014 21:45

piotrcies pisze:Kończcie ten turniej, bo ja się chcę zapisać do następnego :P :P

Po zakończeniu tej edycji,miałeś być pierwszym który dostanie PW do następnej - serio :D

Biały pisze:jestem dostępny do gry do 3/4. Piszcie najlepiej na privie jeżeli chcielibyście dzisiaj pograc.

Ja za chwilę będę przy konsoli,tylko skończy się losowanie lotto i mogę grać :P Napisz wiadomość PW,albo odrazu wyślij zaproszenie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
ja zabawny
ja zabawny
Reputacja: 736

Postautor: piotrcies » sob 25.10.2014 21:56

ddemon pisze:Po zakończeniu tej edycji,miałeś być pierwszym który dostanie PW do następnej - serio

Pamiętam, że w FIFĘ 13 byłem słabiutki, w tę jestem jeszcze gorszy, więc będzie śmiesznie :D Ale lepiej dostać po tyłku od swoich niż od obcych :P

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan

Postautor: Biały » sob 25.10.2014 22:36

Idźcie w [ch**] z tymi sędziami.

Borussia vs Arsenal 1:2
Borussia vs Arsenal 4:5

ddemon- obrona do poprawy! :)

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 26.10.2014 2:15

Oba mecze wygrane przy dużym szczęściu...Obrona u mnie cały czas do poprawy,najbardziej nie ogarniam Mertesackerem(ciekawe dlaczego :rotfl4: )...W pierwszym meczu wogóle zagrałem innym składem tzn prawie domyślnym,z tąd nawet szybka zmiana bodajże w 18 minucie przy 1-0 w plecy i odrazu zacząłem mieć świadomość,że zmiana na dobre :D
Drugi mecz tak chaotyczny,że szkoda gadać prowadziłem 4-2 myślę uda się dowieźć,ledwo co się nie mrugnąłem już remis i bramka pod sam koniec - Momentum działa :P
Szczerze,masz za mało meczów i trochę Cię zlekceważyłem - na Emirates nie będzie tak łatwo :P Rozegrałem już z każdym spotkania i mam wrażenie,że gram najgorzej ze wszystkich i mam kupę szczęścia :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan

Postautor: Biały » ndz 26.10.2014 13:14

Borussia 3:6 Inter
Borusisa 2:2 Inter

Kolejny raz byłem ofiarą spisku sędziowskiego. Pierwszy raz widzę żeby sędzia gwizdał koniec połowy w momencie wychodzenia kontry 2 na 1.

Dziwią mnie tak wysokie porażki. Nie licząc jednego meczu praktycznie w każdym powinien być remis.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » ndz 26.10.2014 13:33

Kolejny raz byłem ofiarą spisku sędziowskiego. Pierwszy raz widzę żeby sędzia gwizdał koniec połowy w momencie wychodzenia kontry 2 na 1.

To jeszcze nic. Dzisiaj mając patelnię sprzed szesnastki facet gwizdnął i skończył połowę ot tak. W ogóle ta gra jest tak napierdolona bugami, że aż głowa mała. Hazard przeskakuje Chielliniego i Bonucciego i ładuje regularnie bramki głową, drobni piłkarze pokroju Giovinco przewracają takiego tura jak Llorente, nie mówiąc już o legendarnych sprintach i slalomach, które zabijają mecz, bo klient jeden z drugim nauczy się oklepanych zwodów Kagawą, Costą czy Hondą i choćby skały srały będziesz tak bierny jak wczoraj obrona Realu przy golu Neymara. Nieważne, że gówno grają cały mecz. Ważne, że król Hazard/Ronaldo/Messi jest bogiem i robi z rywalami co chcę.

Dawno nie grałem w tak arcadową fifę, momentami mam wrażenie, że równie dobrze mógłbym odkurzyć moją starą amigę i pograć w pinballa.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 69

Postautor: orzeu » ndz 26.10.2014 13:45

A w drugim meczu skończył drugą połowę w momencie gdy powinienem mieć wolnego na 16-tym metrze :P.

Dzięki, 2 dobre, wyrównane mecze - w pierwszym za bardzo się odkryłeś po czerwonej kartce, w drugim chciałem od razu szybko wbić, a tu dostałem na wejście dwa gongi i później na szczęście wyciągnąłem na 2:2.

Czekam na rewanże ;)

Swoją drogą to patrząc na same gwiazdki i poziomy poszczególnych formacji to mam chyba najsłabszy zespół :P

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pn 27.10.2014 0:33

Arsenal - BVB 6:2
Arsenal - BVB 3:6

Co do drugiego wyniku niech ewentualnie Biały potwierdzi,ale wydaje mi się,że się nie pomyliłem...Dlaczego niech potwierdzi,bo mogło i powinno być znacznie wyżej,choć też o dziwo miałem swoje sytuacje pod koniec meczu szczególnie i co lepsza grałem w 10 :D Trudno punkty stracone,ale ile to można grać na farcie? :D
Turniej zakończyłem więc czekam na wasze rozstrzygnięcia ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 69

Postautor: orzeu » pn 27.10.2014 9:46

Juventus - Inter 4:0
Juventus - Inter 2:1

Tylko mi się wydawało, że wiem jak zagrać :P. A może po prostu powinienem grać popołudniami, bez piwa, to wtedy lepiej idzie ;). W pierwszym meczu Marcinhp mnie po prostu zmasakrował, w drugim ciut lepiej zagrałem (nadal słabo), przy odrobinie szczęścia mógłbym do remisu doprowadzić, ale tak naprawdę mój przeciwnik miał cały czas, w obu meczach, sytuacje cały czas pod kontrolą. Zdecydowanie najlepszy przeciwnik w turnieju IMO.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » pn 27.10.2014 10:29

Przed meczami trochę pokombinowałem z ustawieniem i przyniosło to efekt - nie jechałeś mnie już tak tymi piłkami z głębi. W drugim, podejrzewam, że gdybyśmy grali jeszcze 10 minut dłużej, to straciłbym tego gola. Często to przerabiałem i pewnie tak by się stało. Dzięki za grę :)

Jeszcze dwa mecze z Białym i również kończę turniej.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pn 27.10.2014 15:57

Panowie to sprężać się i myśle,że z początkiem nowego miesiąca można by zrobić zapisy do kolejnej edycji :)

A żeby nie było,że zamykam się tylko na ps4 - niech każdy kto posiada jeszcze ps3 napisze w temacie viewtopic.php?f=12&t=7079&start=645 co jest skłonny zagrać,a postaram się wspólnymi siłami coś zorganizować i nie koniecznie musi być to FIFA ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Gry Forumowe”