I Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: petru, ddemon, maciek_88, Kluchman, Delpiero14, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 76

Re: I Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: myhalek_acm » wt 28.10.2014 1:01

Milan 3-0 Borussia
Milan 2-0 Borussia

Dobra forma z Futa się potwierdza, choc gralem nie w swoim ulubionym 3-4-3 tylko z 4-3-3. Biały w raczej nie miał zbyt wielu klarownych sytuacji wypracowanych. Pare co prawde prawię mu podarowalem przez glupote Diego Lopeza ktory nigdy mnie nie slucha przy wznowieniach, ale jakos sie wyratowalem. Przyznam szczerze ze troche spuscilem celowo z tonu bo gdybym chcial moglbym wcisnac wiecej bramek a tak kombinowalem z akcjami. Pisze to dlatego ze Borussia linie obrony miala praktycznie nia lini polowy boiska przy stracie pilki dlatego grajac na manualu latwo to wykorzystac bardzo , wystarczy podac z odpowiendia sila kwadratem na skrzydlo i jazda. Ale nie chcialem zeby sie Bialy mocno wkurzal :P Choc jak sie ma Abate i Armero na bokach obrony to bardzo latwo grac w asekuracji nawet na Aubameyanga czy Reusa. Wczesniej panowie dawalem wam troche fory. Tego turnieju zapewne nie wygram, bo dopiero teraz odzyskuje forme .

Ale gratulacje dla Bialego za walkę :P Kiedy rewanże ?
Noi del Milan siamo qua e per voi non c'e pieta :boruta:

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 74

Postautor: orzeu » wt 28.10.2014 13:37

myhalek zaproś mnie to zagramy derby w najbliższym czasie

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan

Postautor: myhalek_acm » wt 28.10.2014 18:40

Milan 2-0 Inter
Inter 0-3 Milan
Inter 1-3 Milan
Milan 2-5 Inter

Podsumowując wszystkie mecze, w moim odczuciu w kazdym spotkaniu bylem zdecydowanie lepszy nawet w tym ostatnim. Tyle ze w ostatnim spotkaniu istny prezent dla Orzeuua dał Diego Lopez. To co bramkarz przepuszczal to jakis isny kabaret :D Ale ja z przodu tez dorzucilem swoja droga nieskutecznosc i taki klops w ostatnim meczu wyszedl. No ale coz uroki Fifki.

Dzieki Orzeuu za grę, masz zadatki na dobrego gracza w fife :P ( mnostwo szczescia, a w sumie to wystarczy)

taki zarcik. Gratuluje

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 89

Postautor: Marcinhp » czw 13.11.2014 20:59

Zbieramy się i kończymy turniej w weekend?
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 74

Postautor: orzeu » czw 13.11.2014 21:01

mi tylko Biały został - trudno go złapać :/

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » czw 13.11.2014 21:05

No w zasadzie mi też. Myślałem, że jest tego więcej.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan

Postautor: myhalek_acm » czw 13.11.2014 21:11

Mi również.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 75
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 13.11.2014 21:34

Przyznam,że miałbyć komunikat wtedy gdy był miarę długi weekend 8-11 listopad,ale wtedy miałem problemy z kompem i wyszło mi kompletnie z głowy...

Teorytycznie zrobimy tak - JEŚLI SPOTKANIA NIE ZOSTANĄ ROZEGRANE DO 16.11. WPISUJE OBUSTRONNY REMIS 0:0...

W tabeli może zajść w zasadzie tylko jedna zmiana - Biały ma szansę awansować nawet na 3 miejsce pod warunkiem,że wygra wszystkie pozostałe 6 meczy w tym z myhalkiem różnicą 5 goli....
Ale skoro od Niego nie ma żadnej inicjatywy w celu rozegrania spotkania,to zrobimy tak jak napisałem wyżej :)

Z racji tego,że wybieram się na noc do roboty - wyślę każdemu i przede wszystkim Białemu rano PW :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 75
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 25.11.2014 17:45

Długo to trwało,ale wypadałoby podsumować coś co zostało zorganizowane po wpisaniu obustronnych remisów-walkowerów...

ZWYCIĘZCĄ I EDYCJI FIFY 15 NA PS4 ZOSTAŁ Marcinhp ( Juventus Turyn) :beer: Serdeczne gratulacje ;)

Dla jednych kolejek było dużo,dla jednych mało,a dla innych optymalnie - mi osobiście jest trochę smutno,że akurat turniej musiał zostać zakończony w tak,a nie w inny sposób...
No ale traktuje to jako wypadek przy pracy,duża ilość debiutantów(trzech z pięciu uczestników),no i mam nadzieję,że w przyszłości osoby będą bardziej zdeterminowane w celu umawiania się do spotkań ;) To na pewno jest do poprawienia i to koniecznie :!:

Dlaczego napisałem przyszłości? Bo planuje może jutro,bądź w czwartek zrobić zapisy do kolejnej edycji na PS4 i grania w ten bubel,spędzając przy tym z Wami czas :P
Na pewno będziemy ruszać od 1 grudnia - zapisy potrwają do pt lub soboty,tak aby w weekend można było jeszcze coś zagrać może awansem - ale jak napisałem wyżej dobrze byłoby,aby te osoby naprawdę chciały grać....O ile się nie mylę piotrcies deklarował udział więc możliwe,że tym razem liczba uczestników będzie parzysta...

Wszelkie propozycje dotyczące następnej edycji pisać tutaj - wszystko rozpatrzymy po wymianie zdań...Kluby,reprezentacje,forma rozgrywek wszystko kwestia dogadania :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » wt 25.11.2014 18:51

Też żałuję, że nie rozegraliśmy wszystkich spotkań, ale cóż. Dobrze, że to nie rzutowało na moją pozycję 8).

W kwestii drugiej edycji, to w zasadzie byłbym chętny, lecz początek grudnia u mnie odpada i w ogóle nie będę miał styczności z konsolą. Najpóźniej od 19 grudnia mógłbym zacząć grać. Jak poczekacie i nie macie nic przeciwko, to chętnie się zapiszę.

Wróć do „Gry Forumowe”