II Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
piotrcies
Jose Mourinho's Red Army
Jose Mourinho's Red Army
Reputacja: 367

Re: II Edycja FIFA 15 PS4 Zapisy,Regulamin,Wyniki

Postautor: piotrcies » wt 30.12.2014 20:11

Pierwszy mecz powinien być chyba 3-0, bo nas rozłączyło raz na początku spotkania (jakiś komunikat o braku synchronizacji) już przy stanie 1-0. Wypadałoby to doliczyć.

No cóż, potwierdziła się pewna prawidłowość - bez problemu ogrywam tylko mojego brata, mojego kuzyna i Białego, reszta to już wyższa szkoła jazdy. Nie wiem, co się ze mną dzieje, że w meczach turniejowych gram inaczej niż zwykle, normalnie długo konstruuję akcje, gram dużo piłką (co było widać w pierwszym meczu, w jego pierwszej połowie), a tutaj jedno celne podanie i strata. Wyprowadzam piłki jak reprezentacja Polski - zawał gwarantowany :P W drugim meczu nie wiem, co się działo, bo ddemon miał chyba z 8 sam na sam, ale De Gea był nie do przejścia, a i moi obrońcy często blokowali w ostatnim momencie. A i fajnie, że udało się wyrównać, szkoda, że to wstrzelenie v. Persiego nie skończyło się golem Falcaa, bo byłaby mega sensacja :P

W każdym razie gratki i powodzenia w pozostałych meczach. Ja jednak na przyszłość odpadam, bo aż żal się tak kompromitować na arenie forumowej :)

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 34
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » śr 07.01.2015 21:45

orzeu pisze:ddemon jakich kodów używasz :P - graliśmy przed chwilą, pierwszy mecz w 90 minucie karnego dostałem, remis, zaraz 91 minuta karny dla przeciwnika (nie powinno go być moim zdaniem :P).

Drugi mecz, 2-2, 90 minuta, wchodzę w pole karne wykładam piłkę napastnikowi na 9 metrze, a ten... zaczyna się chwytać za kostkę - kontuzja :D

realizm jak nic ;). Wieczorem będe można te 2 ostatnie zagrać. W pierwszym troche spieprzyłem bo Inter w domyślnych ustawieniach ma 3-5-2 i nie zdążyłem wszystkiego poustawiać.

Inter - Chelsea 1:2
Inter - Chelsea 2:2

Pierwszy mecz jakoś słabo mi się podobał,dopiero pod koniec działo się dużo,owszem 2 karne w 90 minucie,ale moim zdaniem wygrałem zasłużenie...Czy dostałem karnego nie zasłużenie? Cóż chcialem oddać strzał,a Twój zawodnik wszedł,zablokował mi nogę(to był ten karny? bo potem rozegrałem 3 mecze w FUT i może mi się myli :P)
W drugim meczu wynik moim zdaniem sprawiedliwy,owszem może i mam mały niedosyt,ale punkt jest punktem i trzeba go szanować :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 47

Postautor: orzeu » czw 08.01.2015 10:50

ja mam duży niedosyt po obu spotkaniach :P.

Cóż chcialem oddać strzał,a Twój zawodnik wszedł,zablokował mi nogę

nie, Twój zawodnik podawał głową do boku i tam jakiś kontakt pseudo niby był. Ale bardziej mnie ta sytuacja z tą kontuzją w drugim meczu w 90 minucie zdenerwowała (a raczej rozśmieszyła)

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 08.01.2015 15:38

A no faktycznie,przypominam sobie karny z dupy...
Tak zostały nam 2 mecze i mecz orzeu z Marcinhp - orzeu musisz wygrać wszystkie 3 spotkania,aby zapewnić sobie 2 miejsce...Żeby nie było,że nie informuje -

Jak nie zostanie coś rozegrane do niedzieli wpisuje bezbramkowe remisy by nie przedłużać łącznie mecze z Białym,który dużo naobiecywał,a postąpił jak postąpił(zwykle).... Nie mam zamiaru ciągnąć tego w nieskończoność...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » pn 12.01.2015 13:52

Zgodnie z obietnicą wpisałem obustronne walkowery...W meczach Białego nic nie wpisywałem(remisy byłyby krzywdzące dla piotrciesa,który jako pierwszy i jedyny rozegrał wszystkie spotkania) więc klasyfikacja II edycji jest następująca

TABELA

1. Marcinhp (Juventus Turyn) 12 9-2-1 30-7 29
2. ddemon (Chelsea Londyn) 12 5-4-3 16:13-19
3. Orzeu (Inter Mediolan) 12 2-7-3 12:16 13
4. piotrcies (Manchester United) 16 1-6-9 17:37 9
5. Biały (PSG) 4 0-3-1 6:7 3

Turniej wygrywa Marcinhp (Juventus Turyn),który tym samym obronił tytuł...Serdecznie gratuluje....

Z racji tego,że z edycji na edycję idzie coraz ciężej z przeprowadzeniem turnieju,rozgrywaniu meczów niestety z mojej strony zawieszam organizację następnych turniejóww FIFA 13/14/15 na PS3/PS4...
Haxball na tym forum dawał sporo radości,frajdy mam nadzieję,że też podobnie było z FIFĄ na obu konsolach.
Jak to w piosence trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść :P
Każdemu użytkownikowi życzę sporo wygranych meczów w sezonach,w FUT,nocach nie przespanych przy transferach,a przede wszystkim frajdy,ogólnie znajdźcie wolny czas na rozrywkę :)

Aker z racji tego,że wyraziłeś chęci grania chętnie z Tobą zagram towarzysko,niestety turniejowo nie będzie to możliwe...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 240

Postautor: Bienias » pn 12.01.2015 15:20

Szkoda. Akurat kupilem FIfe 15 na ps3 i liczylem na jakis turniej.
W kazdym razie wielkie dzieki za ogarniecie turniejow :beer:

Wróć do „Gry Forumowe”