Quizwanie - TABELE I WYNIKI

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 353
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » czw 26.10.2017 13:41

HMK pisze:Source of the post Aczkolwiek w ostatnie wakacje zdarzało mi się grywać w podobną gierkę od MaturaToBzdura "Quizhouse" i wydaje mi się ona o wiele lepsza.

Popieram :D

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 571

Postautor: HMK » pt 03.11.2017 15:47

Panowie i Pani, można by coś zagrać właśnie na QuizHouse. Pula kategorii jest duża, wszystkie dostępne:
Spoiler:

To tylko część kategorii, ale wybrałem te poważniejsze. Odrzucałem osobne kategorie dot. seriali jak "Przyjaciele" czy "Gra o tron" oraz jakichś bezsensownych blogerów czy youtuberów.
Mój pomysł jest taki, ze każda kategoria miałaby swój numerek i na daną kolejkę losowane byłoby np. 10 możliwości i gra np. do 4 wygranych.
Aha, aplikacja jest (a przynajmniej w wakacje była) tylko dla posiadaczy najlepszych telefonów z Androidem, tak że na srajfonach sobie w to nie pogracie.
Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » ndz 26.11.2017 23:24

Ja popieram :)

Rozruszajmy trochę szare komórki, zima idzie :D

Aha, no i zanim się wyda - pytania ze sportu i z piłki nożnej układałam ja. Ale już większości z nich nie pamiętam ;)

Awatar użytkownika
Eyesmon
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 28

Postautor: Eyesmon » ndz 26.11.2017 23:46

To ja jestem na tak ;)

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pn 27.11.2017 20:12

A reszta jak? :)

Awatar użytkownika
Kluchman
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 375

Postautor: Kluchman » pn 27.11.2017 20:22

Przy założeniu, że z góry wywalamy dziwne kategorie typu youtuberzy, blogerzy, pytania z jednego serialu, brakujące literki, suchar codzienny, pytania z wybranych języków obcych, wybranych pojedynczych gier komputerowych...

Nie wiem jeszcze jak to działa, bo dopiero zainstalowałem, ale kategorie w znacznej liczbie są wyssane z palca i nie wiem, kto wpadł na pomysł, że ma to coś wspólnego z "maturą". Pod tym względem Quizwanie jest dużo lepiej usystematyzowane.

EDIT:

Widzę, że za bardzo się nie da. Albo gra z jednej dziedziny albo ze wszystkich na raz, co się trafi.

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pn 27.11.2017 20:27

Kluchman pisze:Source of the post Nie wiem jeszcze jak to działa, bo dopiero zainstalowałem, ale kategorie w znacznej liczbie są wyssane z palca i nie wiem, kto wpadł na pomysł, że ma to coś wspólnego z "maturą". Pod tym względem Quizwanie jest dużo lepiej usystematyzowane.

Dlatego apka nie ma w nazwie "matura" ;) Odpowiadają za nią twórcy Matura To Bzdura, ale to totalnie osobny byt.

Kluchman pisze:Source of the post Przy założeniu, że z góry wywalamy dziwne kategorie typu youtuberzy, blogerzy, pytania z jednego serialu, brakujące literki, suchar codzienny, pytania z wybranych języków obcych, wybranych pojedynczych gier komputerowych...

Popieram. Wiadomo, że większość to głupotki albo rzeczy stworzone dla fanów danej dziedziny.

Wróć do „Gry Forumowe”