Piotero14 (turniej w Fifę 19) - wyniki, dyskusja (temat ogólny)

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Delpiero14, Kluchman, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 74

Postautor: myhalek_acm » sob 20.10.2018 12:34

No na początku zawsze staram się grać wysoko i przechwytywać piłki. Później jak wynik korzystny lub na styku bardziej murować. Ale ciężko mi idzie Milan z racji tego że są fatalni boczni obrońcy. Bo Rodriguez wolny a Calabria i Abate to dramat pod względem umiejętności. Ciężko nimi później latać dziury. Ogólnie staram się grać odważnie i z strzałami bym może częściej probowal, ale Khedira, Pjanic I Matuidi to raczej dosyć defensywny wariant i ciężko było tam znaleźć miejsce.
Noi del Milan siamo qua e per voi non c'e pieta :boruta:

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan

Postautor: myhalek_acm » sob 20.10.2018 12:54

Sorry za post pod postem. Ale mi też dosyć mocno lagowalo. Tobie też ?

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 89

Postautor: Marcinhp » sob 20.10.2018 13:45

Też, były takie momenty. Nie wiem, u mnie ostatnio wszystko grało.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 70
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 20.10.2018 14:59

Inter-Tottenham 3:4
Tottenham - Inter 3:1*

Masakra co za dwumecz pierwszy mecz wygrany dzięki wylewowi w 86 minucie choć w meczu przewazalem zaczęło się od głupiego wyrzutu Llorisa i straty bramki... Także wylew zabrał wylew dał... Drugi mecz się zakończył bodajże tym wynikiem a powinno być wyzej.Efekt końcowy 6 pkt i jedziemy dalej
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
myhalek_acm
Kapitan
Kapitan

Postautor: myhalek_acm » sob 20.10.2018 15:25

AAA Panowie organizatorzy. A jak wygląda 2 kolejka. Bo mi chyba gdzies umknął terminarz. A Piotrcies wspominales ze my gramy w 8(co zostalo rozegrane awansem) :P a z inne mecze :P ?

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1037

Postautor: piotrcies » sob 20.10.2018 15:28

Nie wrzucałem całego terminarza, jutro do końca dnia wrzucę drugą kolejkę i wrzucę tabelę po pierwszej.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » sob 20.10.2018 18:07

To mamy się prosić czy możemy grać meczem awansem? :rotfl:
To jest tak słabe jak twoje żarty Piter :P Nic dziwnego,że zainteresowanie turniejem było spore,a cały zapał uczestników u których był po prostu zgasł i przez prawie cały tydzień zainteresowanie jest małe,aby rozegrać mecz z danej kolejki...
I żeby było jeszcze bardziej głupio - dziękuje Ci,że zaakceptowałeś moje rozegrane mecze awansem,które rozegrałem gdyż poświęciłem swój czas :rydzyk:
Sorry jak Was lubię tak organizacja całego turnieju powinniście go nazwać na wariackich papierach :P Brak konkretnego podania zapisów,robienie zapisów,nie mając regulaminu,brak podania terminarza,brak aktualizacji wyników by nie zaliczyć porażki organizatorowi i zakaz gry meczów awansów - czekam na jeszcze :brawo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best

Postautor: piotrcies » sob 20.10.2018 18:11

Jak pytałem, czy ktoś chce współorganizować, jakoś chętnych nie było. Biorę całość praktycznie na siebie i zamierzam kolejki aktualizować po jednej, bo tak mi wygodnie, a poświęcam na to swój wolny czas. Jeśli chcesz, oddam ci organizację, będziesz mógł sobie robić to po swojemu. I tak - rozgrywamy kolejkę po kolejce, bo nie chcę mieć sytuacji, w której jeden zespół skończy wszystkie mecze, a innym zostanie 10 spotkań do końca, a emocji nie będzie, bo już poznamy mistrza.

Zasadniczo nie rozgrywamy meczów awansem, jeśli jest wyjątkowa sytuacja, bo np. nie będzie opcji w tygodniu, to można, ale poza tym chcę, żeby ta rywalizacja toczyła się równomiernie od początku do końca. Ot tak sobie wymyśliłem, jako że nikt uwag nie zgłaszał, nikt też nie chciał podjąć się organizacji, to jednak mogę sobie pozwolić na taki kaprys :)

Pozdrawiam ciepło :)

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 78

Postautor: Arwin » sob 20.10.2018 18:31

Robisz z igły widły ddemon. W wyjątkowych okolicznościach typu wyjazd, choroba, cokolwiek zasadne powinna być możliwość rozegrania spotkania/spotkań awansem, ale w każdym innym przypadku jest to pozbawione sensu. Wyjątkowo stanę tutaj po stronie Piotrka, gra straci na sensie i zostanie wyprana z emocji, dużo ciekawszy jest obecny format meczu i rewanżu raz na tydzień. To jest głównie zabawa z odrobiną rywalizacji, bo koniec końców ostateczny wynik nie jest znaczący, chyba że ktoś to bierze autentycznie na serio. A skoro to zabawa to traktujmy to jako zabawę i nie spinajmy się o pierdoły. Pozdro.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 21.10.2018 4:13

piotrcies pisze:Source of the post Jak pytałem, czy ktoś chce współorganizować, jakoś chętnych nie było. Biorę całość praktycznie na siebie i zamierzam kolejki aktualizować po jednej, bo tak mi wygodnie, a poświęcam na to swój wolny czas. Jeśli chcesz, oddam ci organizację, będziesz mógł sobie robić to po swojemu. I tak - rozgrywamy kolejkę po kolejce, bo nie chcę mieć sytuacji, w której jeden zespół skończy wszystkie mecze, a innym zostanie 10 spotkań do końca, a emocji nie będzie, bo już poznamy mistrza.

Zasadniczo nie rozgrywamy meczów awansem, jeśli jest wyjątkowa sytuacja, bo np. nie będzie opcji w tygodniu, to można, ale poza tym chcę, żeby ta rywalizacja toczyła się równomiernie od początku do końca. Ot tak sobie wymyśliłem, jako że nikt uwag nie zgłaszał, nikt też nie chciał podjąć się organizacji, to jednak mogę sobie pozwolić na taki kaprys :)

Pozdrawiam ciepło :)

Czyli chcesz prowadzić ten turniej 9 tygodni ok,przeboleje...Szkoda tylko,że najpierw były prowadzone zapisy,a potem był regulamin :P
Czego oczekujesz,że wspominasz,że nikt nie chciał pomóc w współorganizacji? Że poświęcasz swój czas...Docenienia? Ok Doceniam Twój czas,ale to też działa w drugim kierunku Ty też powinieneś brać pod uwagę czas osób,które się zapisały do tego turnieju - bo to one go tworzą i one poświęcają swój czas,by odciągnąć swoje życie prywatne by usiąść przy konsoli i rozegrać mecz :) A wynik,aktualizacje również mógłbyś robić np. 2 razy w tygodniu lub nawet raz jak nie masz czasu...
Jest to zwyczajne przeciąganie by były emocje,nie mając gwarancji Arwin,że po 4-5 tygodniach i porażkach u osoby,która się zapisała do turnieju będzie chciała grać dalej - Co wtedy będą przypisywane walkowery? To będą odpukać te emocje,przy stoliku - kto da więcej? Grasz ile możesz,z kim możesz póki jest na to,że tak ujmę branie...

Wyraziłem tylko swoje zdanie,turniej póki co trwa i...niech tak zostanie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best

Postautor: piotrcies » ndz 21.10.2018 8:09

ddemon pisze:Source of the post Czego oczekujesz,że wspominasz,że nikt nie chciał pomóc w współorganizacji? Że poświęcasz swój czas...Docenienia?

Nie, po prostu jako organizator mam prawo ustalać zasady. Gdybyś chciał, mógłbyś ustalać swoje, ale nie chciałeś. Tyle.

PS,
pytałem, ile czasu na rozegranie kolejki. Nikt nie mówił, że jedna na tydzień to za wolno, a pytałem, więc wiadomo było, jak to na wyglądać. Teraz nagle problem z tym, że turniej trwa za długo. Jak, mówię, przejmij organizację, może zrobisz to lepiej. Chcesz?

Aha, skoro piszesz, że uczestnicy poświęcają czas na turniej, doceń, że tego czasu nie trzeba aż tak dużo, pol godziny w tygodniu to jednak spoko opcja, co?

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best

Postautor: piotrcies » ndz 21.10.2018 11:08

Jeżeli chcecie nieco przyspieszyć, możemy zrobić tak, że kolejki nie będą zaczynały się od poniedziałku , tylko po rozegraniu ostatniego meczu i będzie tydzień na wszystkie mecze. Czyli np. jak teraz zaczniemy w poniedziałek, ale wszyscy zagrają do środy, to następną zaczniemy w czwartek i będzie tydzień na rozegranie (i wtedy znów liczymy od ostatniego meczu, ale nie dłużej niż tydzień). Co wy na to?

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 89

Postautor: Marcinhp » ndz 21.10.2018 16:19

Dla mnie może pozostać bez zmian. IMO wydaje mi się, że wprowadzi to niepotrzebne zamieszanie. Mi się nie spieszy, a z Demonem zagrałem awansem, bo Myhalkek nie był dostępny, była 1 w nocy i się jakoś zgraliśmy, tym bardziej, że w ostatnich turniejach, w których brałem udział tego typu manewry nie stanowiły problemu. Ale jak najbardziej rozumiem, że w obecnej formule nie jest to preferowane, peace :)
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best

Postautor: piotrcies » ndz 21.10.2018 16:22

Zmianę z takim bardziej elastycznie dostosowanym czasem rozgrywki postanowiłem jednak wprowadzić. Od tej pory tydzień na rozegranie kolejki będzie nie od każdego poniedziałku, ale po ostatnim rozegranym spotkaniu danej serii. Czyli jak ostatnie spotkanie zostanie rozegrane w środę, to następna kolejka od czwartku i od tego dnia mamy tydzień. Wyjdzie pewnie nieco szybciej, ale też nie będzie to narzucone, tylko sami nadamy naturalne tempo turniejowi ;)

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2300

Postautor: Delpiero14 » ndz 21.10.2018 19:13

Przypominam o możliwości rozgrywania meczów w ramach 2 i 11 kolejki :)

Wróć do „Gry Forumowe”