Opisz poprzednika

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: petru, ddemon, maciek_88, Kluchman, Delpiero14, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 700
Kontaktowanie:

Opisz poprzednika

Postautor: futbolowa » pn 04.04.2016 20:35

Chemik to fajna osoba. Młody duchem i ciałem, przywraca mi wiarę w to, że nie wszyscy przedstawiciele gatunku młodzieży są głupi. Biorąc pod uwagę to, jak długo istnieje forum, można powiedzieć, że to forumowicz z dość młodym stażem, a jednak należący do grona tych bardzo aktywnych i bardzo charakterystycznych. Misją Chemika powinno być sprowadzenie na forum trochę koleżków w swoim wieku, żeby było weselej :D

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Opisz poprzednika

Postautor: blackmore » pn 04.04.2016 20:47

futbolowa - na forum zarejestrowała się ponad dekadę temu, ale dopiero w ostatnich kilkunastu miesiącach jej osobowość stała mi się bliższa. Cenię u niej zainteresowanie wieloma dziedzinami sztuki, a zwłaszcza filmem oraz literaturą. Podziwiam ją za tak śmiałe dzielenie się z forumowym środowiskiem wydarzeniami ze swojego życia prywatnego, z drugiej strony warto tym samym docenić odbiorców jej postów, których najwyraźniej darzy ogromnym zaufaniem i ceni jako rozmówców, którym warto opowiedzieć daną historię. Sporadycznie przeglądam jej bloga, tzn. głównie pod kątem wspólnych dla nas zainteresowań i na podstawie licznych obserwacji wnioskuję, że futbolowa ma odpowiedzialne, profesjonalne podejście do swojej stronki, umieszcza posty regularnie, czym zapewne przysparza sobie coraz to nowych czytelników. Kibicuje Manchesterowi United, ale w tematach piłkarskich spotykam ją rzadziej, co naturalnie może w przyszłości się zmienić. Generalnie futbolowa to użytkownik, z którym bardzo chętnie podejmuję dyskusję, nie opierając się przed przedstawieniem swoich kontrapunktów, albowiem z przekonaniem liczę na sensowną odpowiedź z jej strony, przyczyniającą się tym samym do pogłębienia rozmowy i sprawienia, że poprzez dyskusje z takimi ludźmi jak futbolowa kształtuję swój światopogląd.

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 958

Opisz poprzednika

Postautor: rekinho » pn 04.04.2016 21:11

blackmore chyba udziela się jedynie w tematach meczowych, więc cięzko jest mi napisać wiecej niż to, że zazwyczaj pisze wyczerpujące i obiektywne opisy spotkań, głownie chelsea (posiada sporą wiedze dotycząca sytuacji w klubie) oraz rzadziej ligi mistzów. jesli nie widzialem danego meczu to chetnie czytam skrót blackmore'a i mniej wiecej mam obraz danej potyczki ;)

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 700
Kontaktowanie:

Opisz poprzednika

Postautor: futbolowa » pn 04.04.2016 21:18

rekinho pisze:Source of the post blackmore chyba udziela się jedynie w tematach meczowych

What? To Ty zajrzyj, człowieku, do działu filmowego albo książkowego ;)

Rekinho ostatnio kojarzy mi się wyłącznie z forumowymi konfliktami i dalekosiężnymi marzeniami o podboju świata :D No i wygląda jak mój były. Ten dupek, co mi 'przyjaciółkę' na mojej osiemnastce wymacał. A, dodam jeszcze, że Rekin ma specyficzne poczucie humoru, które chyba nie każdemu odpowiada, ale do mnie akurat trafia ;)

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1172

Opisz poprzednika

Postautor: piotrcies » wt 14.08.2018 12:55

Odkopuję (swoją drogą ostatni post taki z dzisiejszej perspektywy smutny):

futbolowa - nasz forumowa madka, której ekscesy z kochaną teściową znane są wszystkim forumowiczom. Za to, że propaguje poprawną polszczyznę oraz kibicuje United - wielki plus. Jedna z dwóch aktywnych pań w naszym gronie, nie ukrywam, że moja ulubiona z tej dwójki :mrgreen:
Czasem trochę się spina niepotrzebnie o jakieś głupie przytyki, ale widać, że ciągle nad sobą pracuje, np. przestała używać słowa Małżon xD
Ogólnie przesympatyczna, acz trochę pokręcona osoba :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2241

Opisz poprzednika

Postautor: Rojiblanco » wt 14.08.2018 13:25

Długo na to czekałem, więc wklejam przygotowany opis Piotrka:

Spoiler:

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 149

Opisz poprzednika

Postautor: RoyKeane » wt 14.08.2018 14:12

Rojiblanco - człowiek garnek. Twardy i waleczny.
Od małego wytykany palcami ze względu na duże i odstające uszy, dopiero po 30tce pokonał ten kompleks, gdy poznał i zakochał się, w tęgawej blondynce z fajnymi cyckami.
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1744

Opisz poprzednika

Postautor: sickstick » wt 14.08.2018 15:08

RoyKeane - jakie czasy taki Roy Keane. Ten z lat 90-tych potrafił zrobić w meczu derbowym kaleke z jednego Norwega i tłumaczyć to sportową rywalizacją. Ten współczesny natomiast twierdzi że wejścia jak te Ramosa w Salaha to bandytyzm. Analogii jest więcej - ten z lat 90-tych miał po lewej ręce gościa który ruchał żone brata, zaś po prawej gościa który ruchał Spice Girls. Ten współczesny wie natomiast jakie cycki ma laska ubeka.
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best

Opisz poprzednika

Postautor: piotrcies » wt 14.08.2018 15:22

sickstick - na co dzień sprzedaje akcesoria telefoniczne w Opolu oraz ćwiczy różne dziwne wygibasy z kobietami (raz skończyło się to wstydliwą, hehe, kontuzją). W dzieciństwie rzucał w kolegów odchodami XD
Lubi głupie żarty, czasem bywa bardziej suchy ode mnie. Charakterystyczna postać. Niestety kibic Arsenalu.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2412

Opisz poprzednika

Postautor: Delpiero14 » wt 14.08.2018 18:02

Piotrcies - czasem zabawny, czasem suchy niczym Piaski Sahary sympatyczny konsultant w salonie pley. Lubi dobra kawkę, Przyjaciół oraz dostać manto w Quizwanie. Na co dzień zagorzały fan MU oraz filozofii Mourinho.

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 511

Opisz poprzednika

Postautor: Ilka » wt 14.08.2018 18:11

Delpiero14 - 14 letni chłopiec udający listonosza, a tak naprawdę z niewinną twarzą Igły nabiera babcie na wnuczka i zabiera im renty. Dzięki temu uzbieral na transfer Igły - swojego idola ;)
Kibic Juve i del Piero.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1764

Opisz poprzednika

Postautor: Tomusmc » wt 14.08.2018 18:21

Ilka - fanka Barcelony i Manchesteru United, porzuciła pracę w bukmacherce żeby po chwili do niej wrócić i stwierdzić, że to jednak nie to. Ostatecznie wybrała pracę na hali z mężczyznami w 40stopniowej temperaturze. Po co można się jedynie domyślić 8) jedna z dwóch aktywnych użytkowniczek forum chociaż pewnego dnia zniknęła na dłużej za co podejrzewano pewnego jegomościa Molnara. Czyta jedynie tytuły newsów zamiast treści i wyciąga własne wnioski :P
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best

Opisz poprzednika

Postautor: piotrcies » wt 14.08.2018 18:33

Tomuś - sympatyczny pączuś z Gdańska, byłby fajniejszy, gdyby nie kibicował Juve, ale każdy z nas ma jakieś wady. Obecnie słynie z anielskiej cierpliwości do forumowiczów, tylko cloner raz go wkurzył. Kiedyś był moderatorem, ale pozbawiono go uprawnień, bo był tak ostry, że w ciągu roku zbanowałby całe forum. Lubię go ;)

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1744

Opisz poprzednika

Postautor: sickstick » wt 14.08.2018 18:52

piotrcies - główny motorniczy forumowej karuzeli spierdolenia. Gdyby nie on, to ktoś mógłby pomyśleć że to forum piłkarskie. Postać pod wieloma względami kultowa, wyznaczająca kanony. Stańcie sobie przed lustrem, przyłóżcie sobie otwartą lewą dłoń do twarzy i spójrzcie - jesteście piotrciesami! Teraz na zdjęciu już nikt was od niego nie rozróżni, oczywiście pod warunkiem że będzie to zdjęcie czaro-białe. Lubi czytać o samym sobie, dlatego tak piłuje ten temat. Podejrzewam że większość dnia zajmuje mu czytanie swoich własnych postów.

zamierzam wydać je w formie książki

zasmiane na głos Sick :spoko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 511

Opisz poprzednika

Postautor: Ilka » śr 15.08.2018 14:47

sickstick - samiec alfa w damskim stadzie. Zabiegał o względy swoich współlokatorek. Niestety żadna go nie przygarnęła więc zbliżył się do kolegów, póki co nieśmiało. W razie odrzucenia w tym przypadku - ma kotkę, którą niedawno przygarnął. Będzie miał się kim opiekować na starość ... ;)
Obrazek

Wróć do „Gry Forumowe”