Premier League Fantasy Football

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Kluchman, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Punkty liczymy od 2 kolejki ?

Tak
15
44%
Nie
19
56%

Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 857

Postautor: fieldy » czw 28.09.2017 22:03

Widzę, ze teraz gram z Ass kickerem w lidze h2h 100pkt w ostatniej kolejce. Strzeż się, kupiłem Davisa z Southampton na tę runde :mrgreen:

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » sob 30.09.2017 17:06

ale jestem zły. FPL pokazywała, ze Fellaini pauzuje do 14 października, wiec go sprzedałem, a on 2 gole, czyste konto 3 pkt bonusa i kto wie co jeszcze :maruda:

Ass Kicker
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 80

Postautor: Ass Kicker » śr 04.10.2017 11:55

fieldy pisze:Source of the post Widzę, ze teraz gram z Ass kickerem w lidze h2h 100pkt w ostatniej kolejce. Strzeż się, kupiłem Davisa z Southampton na tę runde :mrgreen:

No i dałeś radę! :D

Musiałem użyć dzikiej karty i nieco zmienić swój skład i teraz wygląda to tak. :mrgreen:

Obrazek

Ogólnie to jestem w szoku bo nigdy nie szło mi tak dobrze jak obecnie. :D
¡Hala Madrid! ...y nada más

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » sob 21.10.2017 16:38

sprzedałem Michy'ego i kupiłem Moratę. Klasyka :lol2:

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 721
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » sob 21.10.2017 16:43

Ja wymieniłem Lukaku na Aguero i wygrywanko z tego powodu.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » śr 01.11.2017 8:04

a kto to prowadzi w tabeli :P

ciekawe jak długo

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1066
Kontaktowanie:

Postautor: janop » śr 01.11.2017 8:14

Zero pomysłu na najbliższą kolejkę. Kane niepewny, a Lacazette i Lukaku raczej szału teraz nie zrobią. Rozważam losowanie nazwisk z kapelusza ;)

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » śr 01.11.2017 8:19

ja na ostatnią kolejkę użyłem Free Hit. Liczyłem na ok 80 pkt, ale 60 też nie jest złe, zwłaszcza ze był to najlepszy wynik w naszej lidze...
i teraz też mam problem, bo wielu moich zawodników gra w meczach przeciwko sobie i albo obrońcy dadzą dupy, albo napastnicy :P
Kane na Palace jeszcze 2 tygodnie temu to byłby kandydat na potrojnego kapitana. Trochę głupio byłoby go sprzedać, a on zagra i nastrzela jak głupi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » czw 02.11.2017 13:09

Ja im mniej tu piszę, tym lepiej mi idzie. Także najbliższa kolejka znowu będzie słabiutka, eheh.

Ja skupiłem się w ostatnich tygodniach na podnoszeniu wartości ekipy. W ten sposób w pięciu z ostatnich sześciu kolejek miałem zieloną strzałkę, jeśli chodzi o team value. 8) Nie daje to jakichś strasznych kokosów, to gdybym teraz miał sprzedać wszystkich, to potem do wykorzystania byłoby £100.4, ale sam skład mam na poziomie £101.4, więc jeszcze kilka raz ktoś wskoczy w górę(a mam zawodników, którzy mogą to zrobić + będę dalej rotował transferami) i dobiję do £101.

Ostatnio mi transfery o dziwo wychodzą. Przykładowo, w ostatniej kolejce sprzedałem Kane'a+Evansa i zakupiłem Firminho+Azpilicuetę. Obaj zapunktowali soczyście. Kolejkę wcześniej poleciał Lukaku za Aguero i wiadomo jak Argentyńczyk zapunktował. :D Szkoda jedynie, że już nie mam tego luzu w postaci 2FT, teraz mam jeden transfer do wykorzystania i muszę się poważnie zastanowić, jak to rozplanować. Najgorsze jest to, że wcześniej nie sprzedałem Carrolla. XD Chciałem mu dać ostatnią szansę, a ten nawet nie wszedł z ławki... Nie wiem, co mam z tym fantem zrobić, z jednej strony nie muszę nic, bo gościowi cena nie spadnie, ale z drugiej przydałby się jednak ktoś do rotacji napastnikami. Ale priorytetem póki co i tak jest wymiana Bertranda i muszę to zrobić dziś. Od kilku dni gość stale utrzymuje się tuż nad kreską spadku ceny.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » pt 03.11.2017 20:34

No i [ch**]. Poszło -4. Po raz pierwszych od co najmniej sześciu kolejek, ale musiałem z dwóch prostych powodów:
  • Cena za Kane'a w nocy znowu pójdzie w górę. Miałem go kupić z powrotem po tej kolejce, ale jak widać w piątek rynek jak zwykle szaleje, a nie mogę sobie pozwolić na wydawanie kasy.
  • Wywaliłem Silvę, który znowu dzisiejszej nocy spadnie. Spadki to mój koszmar, a ten koleś od dawna pikował w dół.

Skład wygląda jak wygląda, ale posiadanie Kane'a+Aguero w ataku to jednak głupota. Przez to pomocnicy są średniej klasy, a ja nie wiem nawet, komu dać opaskę.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » wt 07.11.2017 17:26

fieldy pisze:Source of the post a kto to prowadzi w tabeli :P

No właśnie, kto? 8)

Spieprzyłem tę kolejkę, a i tak mam wszędzie zielone strzałki i pukam już do TOP100k, nieźle. 62 punkty nabite i to mimo tego, że miałem -4 za transfery! Kun zagrał od początku i się nastrzelał, a ja wolałem dać kapitana Kane'owi, gdzie miałem przeczucie, że pójdzie na niego masówka i nie zapunktuje, czasem jednak trzeba się słuchać swojej woli.
Carroll zagrał 45 minut, ale zrobił tylko jeden punkt, to jest koniec, wymieniam go. Tym bardziej, że do West Hamu dołączył Moyes, trzymam się od piłkarzy tego zespołu z daleka od teraz, nie ma sensu ryzykować pieniędzy na za drogich graczy.

No i mogło być lepiej, postawiłem na Elliota zamiast na Pope, który zdobył pięć punktów więcej... Ale i tak nie narzekam, bo dostałem info, że Mbemba ma zagrać od początku w pomocy, wstawiłem go kosztem Choupo-Motinga, a nie zagrał ani sekundy, więc te dodatkowe pięć punktów za zawodnika Stoke wpadło. :D
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » pn 27.11.2017 18:27

Ale porażka. Ostrzyłem sobie zęby na kilkadziesiąt punktów mojej trójki z City. Otamendi z samobójem 0 pkt. Sane i Silva bez goli, czy asyst i jeszcze z żóltymi kartkami w końcówce. Cała trójka, tłuste 2 punkty mi ugrała kiedy 4 straciłem na kupienie Otamendiego i Sane :lol2:

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » pn 27.11.2017 21:28

A u mnie taka sytuacja... :(

Umocniłem się też na pierwszym miejscu w naszej lidze, coś słabą konkurencję mam. :mrgreen:

A tak poza tym, to brakuje mi £0.1 na zrobienie podwójnego transferu. Tej nocy wzrosła mi cena Salaha i Moraty, ale to nic mi nie daje. Także nic nie zmieniam na tę kolejkę i w weekend będę miał 2FT. Wtedy ze składu lecą Carroll(od pięciu kolejek mówię sobie, że to jego ostatnia szansa, ale nie mam go jak sprzedać, bo jest za tani :D ), który - mam nadzieję - pożegna się wreszcie golem przeciwko Evertonowi oraz Choupo-Moting. Ten drugi to jeden z najdziwniejszych zawodników. W FPL jest pomocnikiem, choć w Stoke występuje na szpicy. Ale niewiele robi, trzy gole jedynie dotąd. W dodatku za Stoke nie przemawia kalendarz i ich fatalna forma(przegrać z Crystal Palace, serio?).
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » pn 27.11.2017 21:32

Carbon pisze:Source of the post coś słabą konkurencję mam.

muszę sobie zanotować i wypomnieć jak już cię przegonię :smile2:

:blow:

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: fieldy » śr 29.11.2017 21:33

zajebista kolejka się szykuje, Hazard, Sane, Silva i Salah nie grają :lol2:

Wróć do „Gry Forumowe”