Internet Football Quiz

Forumowe gry i zabawy, dział, w którym nie są naliczane posty.

Moderatorzy: ddemon, petru, maciek_88, Delpiero14, Kluchman, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
czerel
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Internet Football Quiz

Postautor: czerel » wt 13.07.2004 16:58

IFQ to zabawa dla wszystkich . Jest Quiz o futbolu . Jesli czujesz sie dobry a chcialbys zagrac to napisz tu swoje gg i obgadamy . A jesli nie wiesz o co choidz to wam napsize :]

sama nazwa mówi polega na zabawie w quiz oczywiście o tematyce piłkarskiej. Otóż tak to sprecyzuje drogiemu Administratorowi: Na początku gry oczywiście trzeba utworzyć drużyny z zawodników. mogą to być koledzy (koleżanki choć mało prawdopodobne ), bądź ludzie zainteresowani grą. Drużynka musi się składać z conajmniej 8. osób. Potem oczywiście wymyslamy nazwę drużyny. Może to być nazwa drużyny do której np. mogą dojść kibice danego klubu np. takimi drużynami w lidze są VeB (Barca). Potem, kiedy przyjmą nas do ligi gramy oczywiście cały sezon (o ile klub się utrzyma) Cały sezon jest rozgrywany systemem ligowym czyli każdy z każdym. A teraz coś o tym, jak wyglądają mecze. W meczu występuje po 6 graczy z każdej drużyny. Jeżeli liczba graczy z jednej druzyny wyniesie 4. to wtedy w tak zwanej "odsłonie" wystąpi tylko 1. zawodnik (w kolejnej może być 2., ale w 3. też 1. gracz). Do odsłony przystępują dwaj zawodnicy z jednej, i dwaj z drugiej drużyny. Sędzia zadaje pytanie, po czym odpowiadamy na nie poprawnie i jak najszybciej. Ten, kto odpowiedział najszybciej otrzymuje 3. punkty, ten kto 2. - 2 a 3. - 1. Acha i jeszcze mecz zaczyna się od stanu 50%-50%. a teraz przykład: Załóżmy, że zawodnik z drużyny 1. zdobył w odsłonie 3. punkty, natomiast z 2. drużyny zawodnicy otrzymali po 2 i 1 punkcie stan rywalizacji wynosi 3:3, tak więc nadal jest 50%-50%. Jeżeli natomiast zawodnicy z 1. drużyny odpowiedzą na 3. i 2. punkty, a zawodnik przeciwny tylko 1. punkt to wtedy stan rywalizacji wynosi po odsłonie 5:1 tak więc jest 90% - 10%. A gdyby odsłona wyglądała tak: 4:2 to byłoby już 100% tak więc ta drużyna zdobywa gola. Autorem gola jest zawodnik, który z ekpipy zdobywców bramki zdobędzie w tej odsłonie najwięcej punktów. asystę ten, kto zdobędzie mniej niż zdobywca bramki. I tak dalej i tak dalej... W meczu jest 15. odsłon. Po zakończeniu odsłon mecz zostaje zakończony. Potem sędzia podaje wynik (ew. strzelców i asystentów) oceny zawodników no i oczywiście punkty jakie zawodnik zdobył. Jeżleli przeczytałeś wszystko od początku to może coś z tego mojego mamloczenia zrozumiesz Więcej informacji znajdziesz na http://ifq.igol.pl<--- tam jest bardziej sprecyzowany regulamin gry.

PS: jesli ten teamt byl juz poruszany to sorry :]

Jakby ktos byl chetny to prosze o kontakt na gg : 2597451
Obrazek

Awatar użytkownika
czerel
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: czerel » śr 14.07.2004 18:45

widze ze nikt sie neizna :|
Obrazek

kostek
szara strefa pilka.pl

Postautor: kostek » śr 14.07.2004 19:06

czerel pisze:widze ze nikt sie neizna :|

znają się, ale czasu nie mają... :wink:

zresztą na naszym forum narazie nie ma dużego ruchu, więc ogłoszenia tego typu raczej nie odnoszą sukcesów... :wink:

Pozdr.
...

romantyk

Postautor: romantyk » śr 14.07.2004 21:21

ja jestem tym zainteresowany

iti
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Internet Football Quiz

Postautor: iti » ndz 05.09.2004 23:08

Witam. Z racji tego ze szukam zawodnikow do druzyny chcialem dac ogloszenie tutaj i licze ze bedzie odzew ze strony forumowiczow. Przyblize teraz po krotce o co chodzi w IFQ: Gra toczy sie na czatach polchat.pl i polega ona na odpowiadaniu na pytania zadane przez sedziego i ten kto odpowie dobrze ma 3 pkt, drugi ma 2, trzeci 1, a ostatni jest bez punktu :P Oczywiscie graja 2 druzyny i mecz toczy sie na zasadach programu zuzlowego i za zwyciestwo w biegu 4-2 jest przyznawane 20% dla druzyny ktora wygrala wyscig, a przy wygranej 5-1 jest doliczane 30% dla zwyciezcy odslony. Gra toczy sie od stanu 50%-50% i gol pada wtedy gdy jedna z druzyn dojdzie do stanu 100%-0%. Adres oficjalnego forum IFQ to http://ifq.risp.pl/phpbb/, a adres strony to http://ifq.igol.pl/. Zapraszam na moje GG na numer 840048 i zapewniam ze jezeli ktos sie zna na pilce w minimalnym stopniu a zostanie przyjety do mojej druzyny ;)

Pozdrawiam iti

Awatar użytkownika
Mazurek
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Mazurek » pn 06.09.2004 8:34

Napisz jeszcze czy to jest w jakiś określonych porach, bo chętnie bym dołączył tylko nie wiem czy będę miał czas...
Obrazek
Za co będę się was "czepiał":
głównie za wstrętny SPAM i wulgaryzmy, chamstwo wobec inych użytkowników forum, bezsensowne posty, durne i nikomu niepotrzebne komentarze, podważanie autorytetu Administratora i Moderatora, kłótnie.

iti
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: iti » pn 06.09.2004 9:33

Mecze odbywaja sie w terminie ktory ustala pomiedzy soba trenerzy druzyn ktore maja grac ze soba. Zapraszam do mnie na GG 840048 jezeli chcesz zagrac, wszystkich tez innych zapraszam ;)

Dyniu
Skład C
Skład C
Kontaktowanie:

Postautor: Dyniu » pn 06.09.2004 16:49

chetnie bym dołączył ale juz jestem w innej druzynie :P

dla niezdecydowanych polecam - naprawde fajna zabawa :D

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1558

Postautor: Tomusmc » pn 06.09.2004 18:33

To sie gra na forum czy jak? musisz to jakos bardziej wyjasnic jak sie zapisac i jak wogole sie sprawdzic. Ja jestem zainteresowany :D
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

romantyk

Postautor: romantyk » pn 06.09.2004 19:18

Ja jestem jak najbardziej zainteresowany :) Prosze o kontakt beckhs@interia.pl lub GG:3228503

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1558

Postautor: Tomusmc » pn 06.09.2004 19:36

no wlasnie jak mozesz to 3338947 lub tomusmc@o2.pl
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

iti
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: iti » pn 06.09.2004 20:21

Mecze tocza sie na czatach polchat.pl ;) A w sprawie dostania sie do druzyny prosze pisac na GG na numer 840048 :) Pozdrawiam i czekam na ludzi, przed sekundka 1 osoba sie dostala do druzyny :) Wiec czekam na reszte chetnych ;) A co do zasad to po krotce jest tak: sedzia glowny zadaje pytanie a ta 4 zawodnikow ktora jedzie w wyscigu odpowiada na nie, kazdy z nich ma po 3 strzaly i jak nie trafi to zostaje wykluczony czyli ma 0 pkt. Chyba ze 3 z 4 zawodnikow nie odpowie na pytanie to sedzia zarzadza powtorke w 3 osobowym skladzie bez tego ktory ma 3 pkt. Powtorek dla 2 osob sie nie robi. Czas odslony to 45 sekund. pozdro dla Dynia ;]

Awatar użytkownika
ropec
Skład C
Skład C

Postautor: ropec » wt 07.09.2004 20:20

uuu iti, taki wstyd po forach sie reklamowac...myslalem ze choc troche sie wysilisz :] a co do IFQ, to tez polecam bo fajna zabawa, a jak ktos sie dobrze zna na pilce i lubi Barce to polecam druzyne --> "Visca el Barca", aktualnie wicelider, chociaz dla troszeczke slabszych zawodnikow znajdzie sie miejsce w FC Catalunya, zaprzyjaznionym klubie rowniez kibicow Blaugrany (iti :P:P:P)

PS jakby ktos przypadkowo chcial zagrac dla szacownego VeB'u to dajcie znac :D
ObrazekObrazekObrazek

iti
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: iti » wt 07.09.2004 21:51

ropec pisze:uuu iti, taki wstyd po forach sie reklamowac...myslalem ze choc troche sie wysilisz :] a co do IFQ, to tez polecam bo fajna zabawa, a jak ktos sie dobrze zna na pilce i lubi Barce to polecam druzyne --> "Visca el Barca", aktualnie wicelider, chociaz dla troszeczke slabszych zawodnikow znajdzie sie miejsce w FC Catalunya, zaprzyjaznionym klubie rowniez kibicow Blaugrany (iti :P:P:P)

PS jakby ktos przypadkowo chcial zagrac dla szacownego VeB'u to dajcie znac :D

Lol :P Kogo ja tu widze ;) Kolega yogurt ;p Dodam ze druzyna ktora wyprzedza VeB sa Mirabelki czyli druzyna ktorej trenerem jestem ja ;)

PS. Ci co sie do mnie wczoraj odzywali prosze o ponowny kontakt bo nie moge znalezc ich numerow :( sorki (GG 840048 ;))

Awatar użytkownika
ropec
Skład C
Skład C

Postautor: ropec » śr 08.09.2004 18:47

iti pisze:Dodam ze druzyna ktora wyprzedza VeB sa Mirabelki

juz niedlugo misiu, juz niedlugo :] mimo wszystko powodzenia w scoutingu ;)
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Gry Forumowe”