Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
7
23%
Transfer Maticia
17
55%
Transfer Lindelofa
2
6%
Sprzedaż Rooneya
2
6%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
3
10%

Liczba głosów: 31

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » sob 13.01.2018 17:20

To sobie znajdź te posty z dzisiaj z ostatniego ja wiem miesiąca. Że gdyby nie Jose Mourinho to Pogba i Martial już byliby najlepsi na świecie. A Mata i Mikitarjan graliby jak Silva i De Bruyne.
Obrazek

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 150

Postautor: BeBaD » sob 13.01.2018 21:03

Kamil232 pisze:Source of the post Essien

O Essiena to się biło pół europy z MU na czele.
Kamil232 pisze:Source of the post Fabregas

serio Fabs? że niby Mou go wykreował? mocne

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 150

Postautor: BeBaD » sob 13.01.2018 21:06

Kamil232 pisze:Source of the post W Chelsea? Z kim Hazard zrobił pierwsze poważne trofeum w karierze. Kto zrobił z niego już bez żadnej dyskusji najlepszego piłkarza ligi. Z kim Cesc zrobił bez pomocy Xaviego i Iniesty pierwszy w karierze tytuł?

znaczy że jak Sancheza weźmie Pep i City zdobędzie majstra to Guardiola zrobil z chilijczyka dobrego piłkarza?

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » sob 13.01.2018 21:17

Bardziej z Fabregasem czy Hazardem chodziło, że zagrali najlepsze sezony w karierze u niego.

A ponoć przecież on nie potrafi wyciskać maxa z piłkarzy.
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 336

Postautor: czarny samael » sob 13.01.2018 21:55

sickstick pisze:Source of the post Kamil ja zapytam raz jeszcze - gdzie ty żeś widział Sancheza na prawej stronie? Przecież nawet w Barcelonie grał jako wysunięty napastnik, a na prawej stronie biegał najlepszy piłkarz świata. Wiec gdzie go na tej pozycji widziałeś? W... Udiene 10 lat temu?

W klubie z Katalonii mam wrażenie, że go tam widziałem w kilku meczach.

Zresztą transfermarkt twierdzi, że na RW grał więcej i punktował w kahttps://www.transfermarkt.co.uk/alexi ... nadyjskiej więcej (w łatwiejszej dla napastnika lidze, ale wciąż):
Matches as
Right Wing-------119(M)---47(G)---39(A)
Left Wing--------104(M)---43(G)---23(A)
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1462

Postautor: fieldy » ndz 14.01.2018 5:21

głośni sąsiedzi :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1228

Postautor: Morrow » ndz 14.01.2018 10:24

To przecież jakieś śmiecionewsy :) Mendy, Walker, Ederson, Stones, Jesus, Sterling czy Aguero to nigdy nie były realne opcje MU, nawet nie przypominam sobie doniesień na ten temat. Jedynym, który się przewijał przez pewien czas był Otamendi.

Chelsea pogubiła punkty, Liverpool gra dziś z City więc fajnie by było jutro przytulić 3 punkty ze Stoke bo za plecami Obywateli powoli robi się ciasno.

Fajnie, że TFM przekonał do siebie Hodgsona. Wczoraj kolejne 90. minut w wygranym meczu z Burnley gdzie był jednym z najlepszych na boisku. Z przodu pokazuje mało i sporo jest do poprawy, choć wydaje mi się, że to może wynikać z założeń taktycznych CP, za to z tyłu był niemal bezbłędny i wyglądał kolejny raz naprawdę dobrze. Jak był młodszy to widziałem dla niego inną pozycją niż bok obrony ale fajnie, że trafił na wypożyczenie do klubu PL i gra regularnie. Szkoda jakby nie dostał szansy w MU, zwłaszcza, że na prawej obronie przy kontuzji Antka biega Lindelof albo Young.

Z tego co czytałem, w Valencii bijącej się o LM, nieźle sobie radzi Pereira. Statystyk kosmicznych nie kręci ale zauważyłem, że często jest starterem choć ma konkurencję. Co ciekawe w Valencii grają nim zwykle na skrzydłach. Tu fajnie jakby Dzidek się wypowiedział, bo nie oglądam Nietoperków co tydzień ale dobrze, że chłopak sobie radzi i nie traci sezonu na trybunach Old Trafford.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 218

Postautor: wloski » ndz 14.01.2018 10:34

Tak patrzę 7 wolna dla Sancheza jak nic
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1228

Postautor: Morrow » ndz 14.01.2018 11:16

Pół roku temu mówiło się, że trzymają ją dla Griezmanna. Prawda jest taka, że ostatnio nie było jej komu dać. Ibra wziął "10" po Rooneyu, Lukaku "9" po Ibrze. Martial ma "11" a Rashford się przywiązał chyba do "19".

Z ostatnich doniesień i wypowiedzi Mourinho wynika, że istotnie jesteśmy bardzo zainteresowani Chilijczykiem i jesteśmy w stanie wydać majątek dla agentów, na pensję czy co tam jeszcze będzie trzeba. Mourinho przyznał, że w lecie planowaliśmy kupić obrońcę, pomocnika i napastnika ale jak uda się kogoś sprowadzić już teraz to będzie o jednego mniej na lato. Ponoć ten Sanchez urodził się niedawno, wcześniej planowaliśmy Bale'a albo Griezmanna latem.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 616

Postautor: masacra » ndz 14.01.2018 11:34

Kamil232 pisze:Source of the post Gówno prawda. Motta i Alonso to byli rozgrywacze. Mieli też za zadanie kreować grę, pomagać w ofensywnie. Nie byli typowymi DM.

Ale mieli multum zadan defensywnych? Mieli. Alonso juz w Liverpoolu to był rozgrywający pomocnik ale cofnięty. Czyli cos takiego co chce Wileki Kloppo zrobic z Hendersona albo Cana (jednak to nie ten kaliber) albo cos takiego co grywał Carrick. To, ze oni maja za zadanie kreować gra przejmując piłke w ataku pozycyjnym bezposrednio od obrony (czesto cafają sie pomiędzy dwojke stoperów by bezposrednio od bramkarza dostac piłke) to nie znaczy, ze sa pozbawieni zadan defensywnych. I o tym pisze. Zresztą chcesz by Pogba pełnł role Alonso? W sytuacji gdy kilka stron wczesniej sam zgadzałes sie ze Scholsem, ze to typowy runner i regulowac tempa gry Francuz za bardzo nie potrafi?
Kamil232 pisze:Source of the post Oh really?

Fakty? Chyba te Benitezowe. Za bardzo się zapatrzyłeś w typa.

Prosze cie, bez złosliwosci. Beniteza to nawet Ty jeszcze niedawno musiałes bronic:wink:
Zwyczajnie pojebały mi sie sezony Fabregasa w Chelsea.
Co nie zmienia faktu, ze to wciąz zupełnie inny typ pomocnika niz Pogba. I Tu sytuacja jest podobna do tej z Sanchezem. Wszyscy mówia (na czele z kibicami Juve), ze Pogba lepiej sie czuje grajac wyzej, za plecami mając gosci odwalających za niego czarną robote, to jak gorchem o sciane.
Według mnie Pogba jako DM (czy cofniety rozgrywający you name it) w parze z Maticem to marnowanie potencjału tego goscia. Czyli tak samo jak wystawianie Alexisa na prawej flance.
Kamil232 pisze:Source of the post MOURINHO NIE POTRAFI KREOWAĆ NOWYCH GWIAZD.

Nosz [k****] mać

Jedziemy po kolei.

Paulo Ferreira
Deco
Alejniczew
Maniche
Carvalho
Terry
Lampard
Joe Cole
Robben
Duff
Drogba
Essien
Makelele
Gudjohnsen
Lucio
Samuel
Zanetti
Muntari
Sznajder
Diego Millito
Hazard
Fabregas
Matic
Azpilicueta
Lingard

Z niektórymi nazwiskami to popłynałes tak grubo, ze :brawo: :D
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1143
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » ndz 14.01.2018 11:42

The Mirror.

@EDIT: O CHOLERA, THE GUARDIAN POTWIERDZA!!!!!!!!!
https://www.theguardian.com/football/20 ... y-transfer
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 616

Postautor: masacra » ndz 14.01.2018 11:43

400 tys tygodniowo :rotfl4:
Pogba 290 tys (najwiecej w United obecnie)
Ale rozpieprzycie sobie strukture płac. I to za goscia, który najlepiej gra na pozycji, która macie bardzo dobrze obsadzoną :rotfl:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1143
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » ndz 14.01.2018 11:44

Gościu, płacimy za takiego piłkarza 30 mln funtów, na obecnym rynku to jest tak, jakby kupić Messiego za mniej niż 80 mln. :mrgreen:
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1825

Postautor: Delpiero14 » ndz 14.01.2018 11:49

masacra pisze:Source of the post 400 tys tygodniowo :rotfl4:
Pogba 290 tys (najwiecej w United obecnie)
Ale rozpieprzycie sobie strukture płac. I to za goscia, który najlepiej gra na pozycji, która macie bardzo dobrze obsadzoną :rotfl:

A ponoć to City nie liczy pieniędzy :mrgreen:

Bernabeu
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 172

Postautor: Bernabeu » ndz 14.01.2018 11:51

Symptomatyczne jak United jednak przelicytują City.

Wróć do „Anglia”