Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
7
22%
Transfer Maticia
17
53%
Transfer Lindelofa
3
9%
Sprzedaż Rooneya
2
6%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
3
9%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
fillion
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 355

Postautor: fillion » pn 21.05.2018 0:26

A pozniej i tak bedzie placz ze Pep dostal 300mln i on nie mial szans z nim rywalizowac.

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 221

Postautor: BeBaD » pn 21.05.2018 0:55

marne prowo trolu

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 281

Postautor: Bernabeu » pn 21.05.2018 0:59

Carbon pisze:Source of the post Tak, szczególnie, że to jest pierwszy przegrany finał w Anglii.

CdR po ograniu Barcy, odpadnięcie z Barcą w LM, odpadnięcie z Barcą z CdR, odpadnięcie z Bayernem, przegrana w finale z Atletico CdR, odpadnięcie z Borussią, odpadnięcie z Atletico w LM, odpadnięcie z City we FA Cup, odpadnięcie z Bradford w FA Cup, odpadnięcie z PSG w LM, odpadnięcie z Chelsea w FA Cup, wygrana LE, odpadnięcie z Sevillą w LM, odpadnięcie z Chelsea w FA Cup.

Nie liczyłem Superpucharów i Pucharu Ligi, choć pewnie usłyszę, że powinienem, ale bez żartów.

Niezły dorobek ostatnich ośmiu lat trenera, który swego czasu miał etykietę specjalisty od grania w pucharach. :)

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » pn 21.05.2018 1:05

LOL, przecież w ten sposób to z prawie każdego trenera można łamagę zrobić. :D
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 106

Postautor: BadBoy » pn 21.05.2018 1:15

Bernabeu pisze:
Carbon pisze:Source of the post Tak, szczególnie, że to jest pierwszy przegrany finał w Anglii.

CdR po ograniu Barcy, odpadnięcie z Barcą w LM, odpadnięcie z Barcą z CdR, odpadnięcie z Bayernem, przegrana w finale z Atletico CdR, odpadnięcie z Borussią, odpadnięcie z Atletico w LM, odpadnięcie z City we FA Cup, odpadnięcie z Bradford w FA Cup, odpadnięcie z PSG w LM, odpadnięcie z Chelsea w FA Cup, wygrana LE, odpadnięcie z Sevillą w LM, odpadnięcie z Chelsea w FA Cup.

Nie liczyłem Superpucharów i Pucharu Ligi, choć pewnie usłyszę, że powinienem, ale bez żartów.

Niezły dorobek ostatnich ośmiu lat trenera, który swego czasu miał etykietę specjalisty od grania w pucharach. :)

Jakbyś się jeszcze nauczył czytać ze zrozumieniem zamiast próbować trollować to by było ok
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Bernabeu » pn 21.05.2018 1:25

Carbon pisze:Source of the post LOL, przecież w ten sposób to z prawie każdego trenera można łamagę zrobić. :D

Nieprawda, to jest poziom Pepa pod względem gry w pucharach w ostatnich latach.

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Bernabeu » pn 21.05.2018 1:39

BadBoy pisze:Jakbyś się jeszcze nauczył czytać ze zrozumieniem zamiast próbować trollować to by było ok

Pisanie niekulturalnych uwag, gdy nie ma się racji, jest dosyć ryzykowne.

Fieldy napisał: "Jose taki troche specjalista od porażek zaczyna się robić."
Carbon napisał: "Tak, szczególnie, że to jest pierwszy przegrany finał w Anglii."

A tak naprawdę Pan Fieldy ma rację, bo może i Mou nie przegrywa samych finałów, tylko że przez 8 ostatnich sezonów w prestiżowych pucharach wygrał Copa del Rey i Ligę Europy, notując kilka kompromitujących porażek. Więc ich nie przegrywa, bo jest za słaby, żeby je robić. :)

Żebyś zrozumiał:

Pierwsze 8 sezonów Mou (od sezonu 02/03): 2x Sagres, 2x PL, 2x Serie A, 1x Puchar UEFA, 2x LM, 1x Taco de Portugal, 1x FA Cup, 1x Coppa Italia,
Ostatnie 8 sezonów Mou (od odejścia z Interu): 1x La Liga, 1x Premier League, 1x LE, 1x CdR

Chyba można to nazwać tendencją, prawda? Zwłaszcza, że ciężko nawet stwierdzić, że pracował w gorszych klubach: 2 sezony Porto, 4 sezony Chelsea (jeden w trakcie out), 2 sezony Interu vs 3 sezony Realu, 3 sezony Chelsea (jeden w trakcie out), 2 sezony United.

Co jest dla większości tutaj dosyć oczywiste, ale że nie dla wszystkich, to trzeba to powtarzać. Moim zdaniem, mogąc obserwować Mou z bliska, on skończył się wraz z półfinałem LM z Bayernem. Od tego momentu zanotował jeden (!) bardzo dobry sezon, gdzie i tak został ośmieszony przez Simeone w LM.
Ostatnio zmieniony pn 21.05.2018 1:45 przez Bernabeu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BadBoy » pn 21.05.2018 1:44

Chłopie cytujesz Carbon który napisał ze jest to pierwszy finał przegrany w ANGLII i nagle wyjeżdzasz z jakaś tendencja?

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Bernabeu » pn 21.05.2018 1:55

Czytałeś ten temat, czy postanowiłeś się niegrzecznie przyczepić? Cytuję post Carbona, który ODNOSIŁ SIĘ DO POSTA Fieldy'ego.

Innymi słowy, żebyś już faktycznie zrozumiał: Mourinho mógł przegrać pierwszy finał w czasie swojej kariery w Anglii (załóżmy, że to prawda) ale to nie zmienia faktu, że Mourinho faktycznie staje się specjalistą od porażek, bo jego wyniki, jak na miejsca, gdzie pracuje, od dobrych 8 lat są przeciętne. Możesz to sobie sprowadzić do ostatnich 5 sezonów w Anglii, wygląda to dla Mourinho jeszcze gorzej.

Gdybyś, parafrazując, nauczył się czytać ze zrozumieniem, nie prowadzilibyśmy tej uroczej wymiany zdań. :)

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BadBoy » pn 21.05.2018 2:03

Co Ty chciałeś wykazać to ja dobrze wiem i nie musisz mi tego rozkładać na czynniki pierwsze. Ale jak to ładnie napisałeś „parafrazując”, gdybyś nauczył się czytać ze zrozumieniem wiedziałbyś ze dyskusja toczyła się odnośnie porażki w FA CUP, a nie odnośnie tego co Mou osiągnął przez ostatnie 8 lat i na koniec dodam jeszcze ze istnieje opcja multicytat, tak żeby można było zacytować dwie lub więcej wypowiedzi tyle ode mnie, ide pracować

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Bernabeu » pn 21.05.2018 2:25

Jestem przekonany, że opinia Fieldy'ego dotyczyła szerszego spektrum czasowego aniżeli tylko samego FA Cup, więc nie sądzę bym źle zrozumiał jego uwagę. To, czy przyjmiemy okres 8 lat, czy roku, niewiele tutaj zmienia, bo i tu, i tu Mou wypada najwyżej przeciętnie. Nie rozumiem też czemu parafrazujesz własne teksty. :) Co do multicytatu, nie brałem pod uwagę, że ktoś nie czytający tematu zechce skrytykować czyjeś posty. :)

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1751

Postautor: fieldy » pn 21.05.2018 8:30

Wenger pierwsze 10 lat z Arsenalem miał swietne, kolejne 10 już nie bardzo. Opinia Jose o AW - specjalista od porażek.
Jose pierwsze 8 lat miał znakomite, kolejne, już nie tak bardzo - moja opinia o Jose - specjalista od porażek :mrgreen:

Mam nadzieję, ze wyjaśniłem co miałem na myśli i wszystko jest jasne ;)

Fajnie, ze Jose będzie miał 250mln. W Arsenalu dalej jak w lesie, przed sprzedażą kogokolwiek Arsenal będzie miał 50 mln na wzmocnienia... I tu dopiero można mówić, ze trudno rywalizować, jak się ma 5 razy mniejszy budżet na konieczne przecież zmiany.

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » czw 24.05.2018 16:39

Podoba mi się to nastawienie do okienka. Odkąd przyszedł tu Mou działają naprawdę szybko. Fred już ponoć dogadany i najpewniej w przyszłym tygodniu medicale. Kwota 50 mln.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » sob 26.05.2018 23:09

Jak mamy pincet milionów do wydania to bierzmy Bale jak tam go będą wywalać.

Coś sam może zrobić przy taktyce 9-1-1.
Obrazek

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » wt 29.05.2018 20:48

Media rozpisują się że Dalot w MU. Dobry transfer, na PO mamy póki co Valencie ale zmiennika brakuje i tutaj może wkroczyć ten młody talencik. Świetna opcja i w sumie nie droga

Wróć do „Anglia”