Derby County (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1652

Postautor: fieldy » pn 28.01.2008 10:42

Mało odwiedzany temat, ale moze bedzie częsciej niedługo :D
Amerykanie kupili Derby County. Po ManU, Liverpoolu i Villi jest to już 4 zespół, który przejmują amerykanie.

Ciekawe co teraz z nimi będzie ... spadną z ligi ? zdobędą mistrza ? :lol: a moze zaczną hurtem szkolić i sprzedawać młodzież :think:

pewnie wszystko zalezy od pieniędzy jakie do klubu wpłyną.
Osobiście ich nie lubie, więc mogliby spaść :lol:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1856
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pn 28.01.2008 11:02

Eeeeeeeeeee, barany są okey. Ostatnio ogladalem jakis ich meczyk, chyba jak z Blackburn grali, tak z miesiac temu, calkiem niezle im szlo, nawet prowadzili 1-0, ale przegrali niestety :P

Skoro twierdzisz, ze jacys Amerykanie kupili baranów, no to moze jednak w przyszlym sezonie powalcza o powrót do premiership :lol:
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Postautor: Loczek » pn 28.01.2008 11:06

fieldy pisze:Osobiście ich nie lubie, więc mogliby spaść Laughing

A co Ci zrobili ?

Derby trzeba zbudować od podstaw, dlatego przed Amerykanami długa droga. Nigdzie znaleźć informacji odnośnie zakupu klubu nie mogę.
Poza tym według mnie Fifa powinna interweniować w końcu z tym kupowaniem klubów. Wkurza mnie takie podejście do piłki nożnej :evil:

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1652

Postautor: fieldy » pn 28.01.2008 11:44

Loczek pisze:A co Ci zrobili ?

Kibice tych druzyn za sobą nie przepadają :] Więc ich los jest mi obojętny, nie bedę płakał jak spadną :p

Loczek pisze:Poza tym według mnie Fifa powinna interweniować w końcu z tym kupowaniem klubów. Wkurza mnie takie podejście do piłki nożne

Póki co ManU, Liverpool i nawet Villa jakoś nie mogą narzekać. Chyba. Kase mają.
W każdym razie, lepiej zarzadzają klubami niż Romek.
Loczek pisze:Nigdzie znaleźć informacji odnośnie zakupu klubu nie mogę.

dziwne, ja gdzie wejdę - to o tym piszą.
Chociażby na bbc. Ale jak im nie wierzysz to mozesz zajrzeć na stronke klubu

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Re: Derby County (zbiorczy)

Postautor: blackmore » ndz 06.12.2015 17:38

Sheffield Wednesday - Derby County 0:0

rywalizacja na Hillsborough zapowiadała się dosyć ciekawie, ponieważ obydwa zespoły mierzą w awans do Premier League. Niestety, w praktyce wyglądało to trochę inaczej, chociaż można wskazać kilka ciekawszych fragmentów tego pojedynku. Początek spotkania mało efektowny, obydwie drużyny na przemian długo utrzymywały się przy piłce i nie były w stanie wykreować żadnej sytuacji podbramkowej. Goście śmielej zaatakowali dopiero, gdy do akcji ofensywnych zaczęli podłączać się boczni obrońcy, z jednej strony dynamiczny Cyrus Christie, zaś z drugiej znany szerszej publiczności Stephen Warnock. Na uderzenie ze strony podopiecznych Carlosa Carvalhala należało poczekać trochę dłużej, ale częściowo wynikało to z bardzo dobrej organizacji gości w środkowej części boiska. Butterfield i Thorne płynnie się uzupełniali, zagęszczając centralny obszar placu gry, dodatkowo licząc na wsparcie często cofającego się do środka Ince'a oraz Weimanna (co w przypadku tego drugiego nie powinno być zaskoczeniem, wszak piłkarz ten wykazywał duże zaangażowanie, żelazne płuca i nieograniczanie się do ataku, występując nie tak dawno na Villa Park). Dlatego dopiero pierwszym zagrożeniem bramki Granta był strzał z dalszej odległości w niespełna 30. minucie rywalizacji, na który się zdecydował Forestieri. Wydawało się, że może to być sygnał dla gospodarzy, aby częściej próbować zaskoczyć golkipera gości, ale po tej okazji znowu na dłuższy okres inicjatywę przejęli gracze Clementa. Myślę, że wspomniany już Christie, to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych postaci w drużynie Baranów. Kilka groźnych centr, do tego wywalczone dwa rzuty rożne oraz wywiązywanie się z podstawowych obowiązków, jakim było zabezpieczanie tyłów, to tylko główne zalety dzisiejszej postawy prawego obrońcy Derby. Znacznie słabiej się prezentowali nominalni ofensywni zawodnicy. Chris Martin, który rozgrywa już trzeci z rzędu bardzo dobry sezon w barwach Derby, dzisiejszego południa był jednak zupełnie niewidoczny, z kolei Bradley Johnson wciąż nie potrafi nawiązać do znakomitej formy z zeszłego sezonu Championship, gdy w dużej mierze przyczynił się do powrotu Norwich do Premier League. Były reprezentant Kanarków wyróżnił się dopiero w drugiej połowie, w której najpierw skierował piłkę na słupek bramki Westwooda, a niewiele później po dobrym zagraniu Martina, dosłownie z czubka głowy piłkę "zdjął" mu golkiper Sheffield. Generalnie po przerwie obraz gry niewiele uległ zmianie. Odniosłem wrażenie, że gospodarzom podział punktów w pełni odpowiada, wszak po pierwsze, oddawane strzały tylko nabijały licznik w statystykach, lecz nie stanowiły żadnego zagrożenia dla Granta (może poza rzutem wolnym Loovensa, który zmusił bramkarza Derby do parady), a po drugie, sam Carvalhal nie wykazał większej chęci do jakiejkolwiek zmiany, decydując się tylko na jedną rotację, jaką było wprowadzenie doświadczonego Hoopera. W przeciwieństwie do Clementa, który na ostatnie 20. minut zaczął grać trójką napastników, ale ostatecznie nie przełożyło się to na rezultat końcowy, jakim jest remis po przeciętnym widowisku w Sheffield.

Wróć do „Anglia”