Derby County (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

pinys
Skład B
Skład B
Reputacja: 0

Postautor: pinys » pn 14.02.2005 20:06

doli pisze: wystarczy popatrzeć na tego Rasiaka że to jakiś burak ze wsi!! Dobra ja sie do wyglądu nie czepiam
czy nie uważasz że przeczysz samemu sobie w tej wypowiedzi :lol:
doli pisze: głupi ma zawsze szczęście... i jeszcze coś powiem, bramki które strzelił, były bramkami "z główki"...baardzo łatwo jest strzelić bramke głową kiedy sie ma 1,90 m...

hmmm zupełnie nie rozumiem o czym mówisz. Z tego co wiem to rola napastnika polegana na strzelaniu bramek - co za różnica jak strzela - premie dostanie za bramki a nie za efektowne przewrotki i takie tam. Poza tym dziwi mnie że ktoś twierdzi że napastnik strzela przypadkiem powyżej 10 bramek w sezonie w trudnej lidze jaką jest 1 liga angielska. Poza tym skoro łatwo jest strzelać głowką mając 1.90 m wzrsto to moze janas powinien powaływać samych takich... moze by nasi więcej strzelali :lol: I zupełnie nie wiem czemu nazywasz go głupkiem. :lol:

mathiasek12
Żenujący nabijacz :/

Postautor: mathiasek12 » pn 14.02.2005 20:11

eee tam ja to juz sam nie wiem czy jest drewniakiem czy gwiazda bo w klubie gra swietnie a w reprezentacji do pustej nie moze trafic

zagi82
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: zagi82 » pn 14.02.2005 21:17

doli pisze:
zagi82 pisze:Nie rozumiem skad w wiekszosci z was taka niechec do Rasiaka.Przeszkadza wam ze zaczal strzelac bramki :?: Sorki ale nie rozumiem..Owszem ponad pol roku temu mozna bylo miec pretensje do Rasiaka gdy nie mial klubu i do Janasa ze go bral ,ale teraz gdy wreszcie sie pokazal i coraz glosniej o nim w Anglii(patrz gracz meczu w spotkaniu FA Cup z Fulham) nadal wieszacie na nim psy.Zobaczymy co bedziecie pisac gdy z Derby awansuje badz odejdzie do jakiegos klubu w Premiership.Zapewne wiekszosc z was tak go teraz krytykujacych zamilknie.. :P

Ja sie napewno nie zamkne!! Wystarczy popatrzeć na bramkę "strzeloną" w meczu z Herthą, kiedy grał w Groclinie... Od tego zaczeła sie jego "gwiazda" a tak naprawde to bramka była samobójcza, ale mu ją uznali bo nie chcieli psuć mu zabawy :P wystarczy popatrzeć na tego Rasiaka że to jakiś burak ze wsi!! Dobra ja sie do wyglądu nie czepiam... a co do tych bramek co strzelił w Anglii to można powiedzieć tylko jedno: głupi ma zawsze szczęście... i jeszcze coś powiem, bramki które strzelił, były bramkami "z główki"...baardzo łatwo jest strzelić bramke głową kiedy sie ma 1,90 m...

Boze, dziecko zal mi ciebie..Cal twoja wypowiedz to jeden wielki belkot..Kazdy nastepny argument lepszy.Co do meczu z Hertha to po strzelonej bramce cieszyles sie zapewne jak wszyscy a teraz piszesz jakies bzdury.. :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
mrc
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: mrc » pn 14.02.2005 23:12

mathiasek12 pisze:eee tam ja to juz sam nie wiem czy jest drewniakiem czy gwiazda bo w klubie gra swietnie a w reprezentacji do pustej nie moze trafic

W meczu z Białorusią grał za krótko żeby pokazać swoją wysoką formę. A w tej sytuacji "na pustą" miał bardzo trudną pozycję.
Doliemu powiem że on strzela bramki i głową i nogą. A w ogóle co to za zarzut dla napastkika że strzela bramki głową :?: :?: :?:

A tak poza tym, to chciałem powiedzieć że bramka Rossiego z meczu z Fulham jest do ściągnięcia na Wisła-multi, tylko oprócz zalogowania trzeba wpisać co najmniej jednego posta :lol:
There's only one Dennis Bergkamp...

pinys
Skład B
Skład B

Postautor: pinys » sob 19.02.2005 19:51

Rasiak strzela kolejną bramke... ciekawe na co teraz bedzie narzekanie :?:

Awatar użytkownika
Toudinho
Hala Madrid

Postautor: Toudinho » sob 19.02.2005 20:10

Chciałbym aby Derby awansowała do Premiership...Ciekawe jak tam by Rasiak sobuie radzil z takimi obrońcami jak Terry, Ferdinand hehe fajnie by było zobaczyć go w Premiership a jak by jeszcze zachował swą skuteczność :lol:

Awatar użytkownika
w00jtas
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: w00jtas » wt 22.02.2005 12:42

Zeby nie Rasiak to Derby by tak swietnie nie gralo wiec przejscie do Sieny nie poszlo na marne wlasnie z tego klubu trafil do Derby gdzie teraz gra swietnie.... jezeli Rasiak wyjdzie od pierwszej minuty w kadrze polski to napewno strzeli brame

mathiasek12

Postautor: mathiasek12 » wt 22.02.2005 12:50

niebyl bym taki pewien zacznijmy od tego ze jesli wyjdzie od 1 minuty z azerbejdżanem to moze cos strzeli ale np. z anglia to watpie

Awatar użytkownika
w00jtas
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: w00jtas » wt 22.02.2005 13:15

Ja tam wierze w Rasiaka potrafi strzelic bramke druzyna Premiership (Fulham) to jezeli Janas da mu szanse wyjscia w pierwszej jedynastce przeciwko Angli to pokaze jak gra sie w pilke i strzeli bramke jak nie strzeli do zaliczy dobry wystep

mathiasek12

Postautor: mathiasek12 » wt 22.02.2005 13:17

ja tez w niego wierze i nawet go lubie ale wierz ze janas go nie wystawi moze go wpusci na 20 minut :(

Awatar użytkownika
w00jtas
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: w00jtas » sob 26.02.2005 16:20

i oto Rasiak strzela kolejna bramke w barwach Derby w meczy przeciwko Nottm Forest na wyjezdzie w 22 min :wink: Rasiak rules :D i jeszcze jedna w 78 min i zostaje graczem meczu :wink:

Awatar użytkownika
mrc
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: mrc » czw 03.03.2005 1:04

Dzisiaj 3-3 z Wilkami u siebie i niestety Rossi nie strzelił 15 bramki w sezonie. Strzelali za to pomocnicy: Inigo Idiakez (dwie, druga z karnego) i Marco Reich. A dla Wolverhampton - Kenny Miller, Joleon Lescott i Carl Cort. Bramki Reicha i Corta padły w 90 minucie :wink:

Awatar użytkownika
bellus
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: bellus » czw 03.03.2005 6:44

mrc pisze:Dzisiaj 3-3 z Wilkami u siebie i niestety Rossi nie strzelił 15 bramki w sezonie. Strzelali za to pomocnicy: Inigo Idiakez (dwie, druga z karnego) i Marco Reich. A dla Wolverhampton - Kenny Miller, Joleon Lescott i Carl Cort. Bramki Reicha i Corta padły w 90 minucie :wink:

nom szkoda ze nie strzelil, ale w woli ścisłości 16 bramki , bo 15 już ma http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm
po tym remisie preston moze ich wyprzedzić bo tam niewielka strata jest a wlasciwie nie ma bo przed ta kolejka miały te kluby taka sama ilość punktów

Awatar użytkownika
mrc
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: mrc » czw 03.03.2005 8:00

bellus pisze:
mrc pisze:Dzisiaj 3-3 z Wilkami u siebie i niestety Rossi nie strzelił 15 bramki w sezonie. Strzelali za to pomocnicy: Inigo Idiakez (dwie, druga z karnego) i Marco Reich. A dla Wolverhampton - Kenny Miller, Joleon Lescott i Carl Cort. Bramki Reicha i Corta padły w 90 minucie :wink:

nom szkoda ze nie strzelil, ale w woli ścisłości 16 bramki , bo 15 już ma http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm
po tym remisie preston moze ich wyprzedzić bo tam niewielka strata jest a wlasciwie nie ma bo przed ta kolejka miały te kluby taka sama ilość punktów

Wydaje mi się że 15 ma razem z 1 bramką w FA CUP (12.02.05 Fulham-Derby 4-2). Jeśłi chodzi o 'The Coca-Cola Football League Championship' tych bramek jes na razie 14. To na potwierdzenie moich słów:
http://www.dcfc.premiumtv.co.uk/page/Sq ... 70,00.html
Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
bellus
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: bellus » czw 03.03.2005 14:26

mrc pisze:
bellus pisze:

Wydaje mi się że 15 ma razem z 1 bramką w FA CUP (12.02.05 Fulham-Derby 4-2). Jeśłi chodzi o 'The Coca-Cola Football League Championship' tych bramek jes na razie 14. To na potwierdzenie moich słów:
http://www.dcfc.premiumtv.co.uk/page/Sq ... 70,00.html

Pozdrawiam :wink:

Mozliwe ze 14 w lidze i w pucharze jedna, ale to nic nie zmienia strzelil w tym sezonie juz 15 bramek i ewentualna bramka w maczu ostatnim byla by jego 16 w sezonie, ale 14 w lidze skoro jest tak jak mowisz - na Stronie derby niechce mi sie rejestrowac i ufam tobie ze masz racje.

Pozdrawiam

a rasiak niech strzela jak najwiecej...

Wróć do „Anglia”