Derby Merseyside

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1480

Derby Merseyside

Postautor: fieldy » sob 06.01.2018 10:58

Może koncentracja, a może po prostu większe ogranie, żeby wiedział, ze należy się spodziewać zawodnika zamykającego akcje przy drugim słupku ;) No zobaczymy, ile razy już ktoś miał wymiatać i potem przepadał. Dotyczy to u nas (w Anglii :P ) głownie młodych Anglików. Kilka razy błyśnie, robią z takiego kozaka i przyszlośc kadry i albo odbija takiemu graczowi, albo po prostu nie spełnia nadziei i robi sie z niego kozła ofiarnego.
Tez nie mówie, ze nic z niego nie będzie, ale mamy w Arsenalu Maitlanda NIlesa i wiem, ze Gomez dłużej już gra na tym poziomie, ale już kilka spotkań i robią z niego nie wiadomo kogo. Już niektórzy wola jego niż Kolasinaca :badziewie:
ze spokojem. obaj jeszcze nie raz dadzą dupska, niech się ogrywają... ;)

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 617

Derby Merseyside

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 11:59

fieldy pisze:Source of the post ale już kilka spotkań i robią z niego nie wiadomo kogo.

Wlasnie nie. On gra konsekwentnie na tym samym poziomie od początku tego sezonu, a jeszcze kilka tygodni temu nikt o nim nie mówił. A warto, bo jednak głównie dzieki niemu praktycznie nie odczuwamy braku teoretycznie podstawowego prawego obroncy w tym sezonie. To juz wiecej sie mówiło o Trentcie-Arnoldzie z racji tego, ze to wychowanek od 6 roku zycia związany z klubem itd. A Trent w prownaniu do Gomeza ma jeszcze sporo do nadrobienia. Joe na ten moment to obok Salaha chyba najwiekszy wygrany tego sezonu w Liverpoolu.

Btw, wczoraj Can - tragiczny. Co piłka to strata. Powodzenia w Juventusie Emre :lol2:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1480

Derby Merseyside

Postautor: fieldy » sob 06.01.2018 12:19

Najwiekszy wygrany to Cou, bo idzie do lepszego klubu :P

Najlepsze wczoraj na twitterze, sporo osób czekało aż van Dijk coś zawali, a ten dał wygraną w derbach i nagle wszyscy zamilkli :mrgreen:
i można mówić, ze przepłacony, ale dzięki temu LFC jest lepszy w defensywie, ale i groźniejszy po sfg.

masacra pisze:Source of the post Btw, wczoraj Can - tragiczny. Co piłka to strata. Powodzenia w Juventusie Emre

wczoraj widziałem fajną rozpiskę, o tym jakich piłkarzy Juve za darmo ściągnąło w ostatnich latach. Nazwiska robiły wrażenie.

ps o mam

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 520

Derby Merseyside

Postautor: matt_ » sob 06.01.2018 16:55

kaczy pisze:Source of the postA to heca ! ;)

Van Dijk bohaterem, i Liverpool pozostaje niepokonany w 16-tych derbach z rzędu.

Los bywa przewrotny. Ale to dobrze :)

Zwycięstwo cieszy ze względu na rywala i to, że mogło dojść do powtórki tylko dlatego, bo sędzia oszczędził Holgate'a i przy bramce Evertonu był faul (dokładnie sytuacji już nie pamiętam, ale trudno tu mówić o dyskusyjności, Matip dostał cios między szyją a plecami). Drugi raz z rzędu byłby remis dla Evertonu, mimo że sportowo na niego nie zasłużyli. To Liverpool pokazał się wczoraj z lepszej strony, powinna paść co najmniej jeszcze jedna bramka, żeby tamte błędy nie miały żadnego znaczenia.

Wróć do „Anglia”