Arsenal FC (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Arsene powinien zostać?

Jasne
36
55%
Nigdy w życiu!!
30
45%

Liczba głosów: 66

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 802

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Diamen23 » śr 17.01.2018 20:14

no na pewno całe tłumy się śmiały, Sterling jako nastolatek wyglądał na talent najczystszej wody, z Walcottem już nie wiązano większych nadziei, a Oxa nikt normalny nie stawiałby ponad Sterlingiem. Nie chcę mi się w to wierzyć.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 460

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: masacra » śr 17.01.2018 20:23

taki bede miły
Specjalnie dla was chłopaki:
Smashing Pumpkins pisze:Source of the post Sterling już wystrzelił i zgasł - teraz będzie tak samo ,trochę chłopak pogra na poziomi ,ale nic z niego nie będzie.

metol pisze:Source of the post Ten Sterling jak na moje to idiota i nie zdziwię się jak kiedyś coś mu odbije i żadnej wielkiej kariery nie zrobi.

FRYDERYK SZOPEN pisze:Source of the post Bez zartow, do Januzja to Sterling nie ma startu. Sterling to wg mnie taki pilkarz ktory juz wyzej wała nie podskoczy, to co w nim miało wybuchnac juz wybuchlo.

masacra pisze:Source of the post Dodam jeszcze, że jak wg mnie chłopak będzie duzo lepszy od Walcotta i Oxa razem wziętych... no ale co ja tam moge wiedziec.
A i jeszcze bym zapomniał, Henderson klasa, Sturridge klasa, o Sterlingu juz pisałem, Skrtel będzie lepszy niz był Hyypia tylko potrzeba mu partnera odpowiedniego dla jego stylu grania, Gerrard zaczyna grac na cofniętym rozgrywającym jak profesor, Flanagan na prawej jakby juz miał na liczniku 200 meczy w lidze zaliczonych ale najlepszy z nich dzisiaj był Felipe 'Razor" COUTINHO. To juz nie jest Copacabana, to jest Gazza w brazylijskim cherlawym wcieleniu. Jak by jeszcze ogolił glace na łyso i wytatuował chude ciało to byłby postrachem tych umięśnionych pajaców.

guru pisze:Source of the post
OX jest raptem rok starszy i ostatnio dluższy czas zmagał się z kontuzją. OX ostatnio nam wygrał mecz, Sterling dzisiaj był jednym z wielu. Luzuj z tą podnietą.

FRYDERYK SZOPEN pisze:Source of the post Bedzie duzo lepszy od Walcotta czyli co? Bedzie jednym z najlepszych angielskich skrzydlowych wszechczasow? Bedzie lepszy od dajmy na to Chrisa Waddle? O ktorego swego czasu bili sie wszyscy możni w europie, ktory byl faworytem do zlotej pilki-lub jednym z kilku faworytow? Szczerze - nie ma takiej opcji. Wyzej niz Walcott nie podskoczy, to pewne.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 881

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: League » śr 17.01.2018 20:28

Szopen co powiedział xD Januzaj :rotfl:
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1040

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » śr 17.01.2018 20:30

uff, nie ma mnie na liście hańby :mrgreen:

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Diamen23 » śr 17.01.2018 20:34

no dali popis :rotfl4: Jedynie nie dziwię się metolowi, Sterling jeszcze jako nastolatek zmajstrował kilka dzieciaków, zastanawiałem się czy nie będzie za głupi na dobrą karierę.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 761

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » śr 17.01.2018 21:02

Nie doczytałem tego fragmentu o Skrtelu, co Ty tam o nim pisałeś? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1294

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » śr 17.01.2018 21:08

sickstick pisze:Source of the post Nie doczytałem tego fragmentu o Skrtelu, co Ty tam o nim pisałeś? :mrgreen:

Imho na każdego można znaleźć tego typu posty. Jakby trochę poszperać to pewnie też jakieś posty Doktora wychwalające jakąś (rzekomo) przyszłą gwiazdę piłki nożnej, która teraz kopie się po czole na drugim końcu świata można by znaleźć.

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 761

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » śr 17.01.2018 21:11

Delpiero14 pisze:Source of the post
sickstick pisze:Source of the post Nie doczytałem tego fragmentu o Skrtelu, co Ty tam o nim pisałeś? :mrgreen:

Imho na każdego można znaleźć tego typu posty. Jakby trochę poszperać to pewnie też jakieś posty Doktora wychwalające jakąś (rzekomo) przyszłą gwiazdę piłki nożnej, która teraz kopie się po czole na drugim końcu świata można by znaleźć.

Zgadzam się, to też posty typu 'śmiano się ze mnie kiedy mówiłem że ten czy ten będzie taki i taki' podczas gdy w tym samym poście mieszczą się równie wielkie pudła odnośnie innych graczy, za średniawy wyjazd ;)

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Diamen23 » śr 17.01.2018 21:12

Samuele Longo :haha: Długo paradował z nim w podpisie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 460

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: masacra » śr 17.01.2018 21:20

sickstick pisze:Source of the post Nie doczytałem tego fragmentu o Skrtelu, co Ty tam o nim pisałeś?

Pisałem, ze bedzie lepszym od Hyypi jesli znajdą mu odpowiedniego partenera do jego stylu gry. Nie znaleźli. Wszystko w temacie :ozob:

sickstick pisze:Source of the post mieszczą się równie wielkie pudła odnośnie innych graczy, za średniawy wyjazd

Wielkie pudła? Name One
Coutinho? Razor! A nawet wiecej. Tu jesli sie pomyliłem to chyba w tym, ze delikatnie niedoceniałem jeszcze wówczas
Henderson ze Sturridgem w tamtym sezonie byli klasa samą dla siebie (Sturridge ponad 20 goli w lidze, Hendo pewniak w pierwszej 11 i jeden z najlepszych pomocników wice mistrza Anglii wówczas). Flanagan w tamtym meczu zagrał zajebiscie i wogóle miał zajebisty okres gry wówczas (bramka z Tottenhamem) i spinający to wszystko Gerrard na '6'.
Tylko o dwóch piłkarzach pisałem w kontekscie przyszłosci. Skrtel i Sterling. Przy Skrtelu zaznaczyłem, ze potrzebny mu odpowiedni partner (ktos kto by nim dowodził w obronie w stylu np Carraghera) by wskoczyc na poziom Hyypi. Nie kupili nikogo takiego (w zasadzie do tej pory nikogo takiego w klubie nie ma, moze van Dijk bedzie), to nie wskoczył. Nie rozumiem gdzie tam jakies pudła? :roll:

Ostatecznie, nie wydaje ci sie, ze gdybym tam srzelił jakąs gafe na miare tych ze Sterlingiem to bym po prostu nie cytował całosci? :mrgreen:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
dziki16
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 15

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: dziki16 » śr 17.01.2018 22:30

Diamen23 pisze:

Samuele Longo :haha: Długo paradował z nim w podpisie.

Mi najbardziej zapadł w pamięci Gaston Ramirez :D
av by woops from gfxworld

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 850

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 17.01.2018 22:38

A jak wszedł jakiś srom i zaorał w temacie Milanu to go olali :( szacuneczek masacra za pamięć! Dobrze, że ja się tu rzadko udzielam
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 388

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Chlopaczek » śr 17.01.2018 22:54

To ja sie przyznam chociaz nie wiem po co ze kiedys tu na forum napisalem ze Robinho bedzie lepszym pilkarzem od Messiego. Jak to swego czasu mowil Franciszek Smuda "to nie byl blad to byl wielblad".
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Smashing Pumpkins
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 13

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Smashing Pumpkins » śr 17.01.2018 23:00

Jak już zostałem wywołany to ja najbardziej kierowałem się ilością dzieci jakie ma w wieku 17 lat, nikt normalny dwójki dzieci w tym wieku nie ma.

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1040

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » czw 18.01.2018 13:07

Chlopaczek pisze:Source of the post Jak to swego czasu mowil Franciszek Smuda "to nie byl blad to byl wielblad".

Janek Tomaszewski

Wróć do „Anglia”