Arsenal FC (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Arsene powinien zostać?

Jasne
39
56%
Nigdy w życiu!!
31
44%

Liczba głosów: 70

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 321

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: ryba_82 » śr 31.01.2018 18:37

czarny samael pisze:Source of the post No ja właśnie słyszałem, że 350.

Od kogo?
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 377

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: czarny samael » śr 31.01.2018 18:38

Nie jestem Ci w stanie tego teraz znaelźć, bo za dużo innych rzeczy już to przykryło na naszym msn. Guardian? Nie jestem pewien.
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: ryba_82 » śr 31.01.2018 18:56

No to rozwiałeś wszelkie wątpliwości odnośnie tygodniówki Sancheza.
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: czarny samael » śr 31.01.2018 18:58

Niby jak miałbym to zrobić? I tak by było wiele źródeł. Miałem zapisywać sobie na kompie tę info, bo ktoś mnie za jakiś czas zapyta "A skąd to wiesz?" :-) To tylko Sanchez przecież. Co nie zmienia faktu, że dopóki nie zobaczę na jakichś wyliczeniach że ma 500, to będę twierdził że ma 350.
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: ryba_82 » śr 31.01.2018 19:11

czarny samael pisze:Source of the post Co nie zmienia faktu, że dopóki nie zobaczę na jakichś wyliczeniach że ma 500, to będę twierdził że ma 350.

Więcej było informacji, że to jednak pół bańki to raz. Dwa to każdy może twierdzić odwrotnie: "jeśli nie zobaczę jakiś wyliczeń że ma 350 to będę twierdził że ma 500" :)

Ale do rzeczy: głupotą jest twierdzić, że opcja A jest prawdziwa jak media donoszą o opcjach A i B a nawet więcej jest informacji że opcja B jest bardziej prawdopodobna :) Na moje to rzeczywiście może mieć te 350tys., może mieć też 500tys. a nawet coś pomiędzy czyli coś koło 400. Nie wykluczam też że w tygodniówkę wrzucili mu kwotę za podpis, czyli ma 350 tygodniówki plus 150 raty za podpis co nie zmienia faktu iż z kasy United pobiera zo tydzień 500tysięcy funtów :) . Każda z tych opcji jest możliwa i żadnej nie można jednoznacznie wykluczyć, więc nie rozumiem skąd Twoje przekonanie że Sanchez ma 350 na tydzień skoro linka z jakiegoś tabloida typu Daily Mail czy The Sun nie potrafisz zapodać? Bo dla Ciebie jako fana United wygodniej?
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: czarny samael » śr 31.01.2018 19:15

ryba_82 pisze:Source of the post Dwa to każdy może twierdzić odwrotnie:

Może. I dlatego dopóki jakieś konkretne źródło nie wrzuci tego info, to dla mnie to jest tylko gdybanie. Najbliższe prawdy jest stwierdzenie: "Sanchez w MU zarabia od 300k do 500k funtów na tydzień."

Dostałem link na msn, z 2 tygodnie temu. Dzienni leci tam w cholerę kolejnych info, linków, itp. A ponieważ to nie jest link do czegoś "sto pro", bo takich obecnie w ogóle nie ma, to nie widzę sensu sięnad tym w tym momencie rzowodzić.
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: ryba_82 » śr 31.01.2018 19:21

czarny samael pisze:Source of the post Może. I dlatego dopóki jakieś konkretne źródło nie wrzuci tego info, to dla mnie to jest tylko gdybanie.

Konkretne źródła już mówiły że ma jednak pół bańki, ale nie zalinkuje z tych samych powodów z których Ty nie możesz :lol2:

czarny samael pisze:Source of the post Najbliższe prawdy jest stwierdzenie: "Sanchez w MU zarabia od 300k do 500k funtów na tydzień."

To czemu napisałeś (cytuję) : "No ja właśnie słyszałem, że 350"
Obrazek

Awatar użytkownika
dziki
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 48

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: dziki » śr 31.01.2018 19:48

Obrazek

Debuchy w Saint Etienne.
av by woops from gfxworld

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1784

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » czw 01.02.2018 17:41

oficjalnie

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1737

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » czw 01.02.2018 20:36

Dużo się ostatnio działo, więc nie było okazji zahaczyć w jeden ciekawy temat, jakim jest Krystian Bielik, który został wypożyczony do Wasall. Polak przez ostatnie pół roku leczył kontuzję i wydaje się, że to mogłoby być jego najważniejsze pół roku w karierze. Dlaczego? Bo Kanonierzy zagrali na jesień 1/3 spotkań w rezerwowym składzie i Bielik - gdyby nie kontuzja - miałby teraz dobre 1000 minut rozegrane w barwach Arsenalu. W LE i krajowych pucharach jako jeden z trzech ŚO (gdzie nominalnie widzi go Wenger) grały takie tuzy jak Holdini z Mertesackerem, uzupełniani skreślonym dawno Debuchy, Dasilva(?XD), Elneny z Coquelinem którzy przecież stoperami nie są, Chambers którego też pół sezonu nie było, czasem trio uzupełnił ktoś z podstawowej trójki. Ponadto środek - gdzie Bielik również może grać - pola należał do m.in. Wilocka. Myślę że Bielik zagrałby we wszystkich tych meczach, w większości z pierwszym składzie, więc kontuzja przytrafiła mu się w najgorszym możliwym momencie. Baa, wobec fatalnej gry Holdiniego z Chambersem mógłby nawet wywalczyć minuty w ważniejszych meczach! Oczywiście nie mówię że nie będzie miał kolejnej szansy - być może za rok znów będziemy w LE - ale byłby dzisiaj o milowy krok do przodu w swoim rozwoju. Jest to jednak z rzeczy których najbardziej nie mogę przeboleć na dzień dzisiejszy.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1784

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » czw 01.02.2018 21:02

Jak ma papiery, to nie zginie, a mówi się, ze ma. Szczęsny też na tym poziomie sie ogrywał, a potem oglądaliśmy świetne kompilacje z jego interwencjami.

Damper
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 2

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Damper » czw 01.02.2018 23:27

fieldy pisze:Source of the post oficjalnie

Doskonała wiadomość. Pomijając już tę całą kaszanę, którą odwalamy w tym sezonie w lidze i ostatnią kompromitację ze Swansea, 31 stycznia to był znakomity dzień dla kibica Arsenalu. Zgoda, nie wzmocniliśmy obrony, ale zrobiliśmy to, co było absolutnie najważniejsze w tym momencie. Przedłużyliśmy kontrakt z Mesutem Ozilem. Tygodniówka jest spora, to fakt, ale umówmy się, Mesut to jest obecnie nasz najlepszy piłkarz, world class player. Tu już nie można było kalkulować i skąpić, tylko trzeba było gościa zatrzymać na wszelką cenę. Aż się boję pomyśleć co by było, gdyby odszedł za darmo po sezonie. Zarówno symbolicznie jak i realnie stalibyśmy się po prostu przeciętnym klubem. Na szczęście priorytetowe zadanie zostało wykonane i jest nadzieja, że uda się to wszystko w niedługim czasie posklejać do kupy. Naprawdę poczułem wielką ulgę i radość jak zobaczyłem tweet Ornsteina o nowym kontrakcie, ucieszyło mnie to jeszcze bardziej, niż przyjście Auby. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, odejście Ozila do United to byłaby dla Arsenalu totalna katastrofa i gwóźdź do trumny. Uniknęliśmy tego i można z jakąś nutką optymizmu spojrzeć w przyszłość. Generalnie okienko rozegraliśmy poprawnie. Dobrze, że Sanchez nie poszedł za friko, czy nawet samą kasę tylko zrobiliśmy rozsądną wymianę i sprowadziliśmy dobrego zawodnika. Miki to jest bardzo dobry zawodnik, jestem spokojny o poziom jego gry w Arsenalu. Jeśli sprowadzenie Mikiego miało również jakikolwiek wpływ na decyzję Auby o dołączeniu do nas to trzeba bić brawo, bo zagrywka wyszła pierwszorzędna. Wzmocniliśmy się dwójką dobrze rozumiejących się zawodników i w co ciężko było uwierzyć, ale wygląda na to, że bez Alexisa będziemy w ataku mocniejsi niż z Alexisem. Auba to jest ścisła czołówka napastników, bez wątpienia gracz klasy światowej i tutaj trzeba klub pochwalić, że wykorzystał okazję i takiego gracza sprowadził. To ważne, bo Arsenal jest w takim położeniu, że musi pokazać, że jest w stanie ściągać zawodników takiego kalibru, że ciągle jesteśmy wielkim klubem i są aspiracje, aby wrócić do piłkarskiego topu. Tylko aby tak się stało, trzeba podziękować po tym sezonie Wengerowi, to jest warunek niezbędny. Trzeba wziąć dobrego trenera (Loew, Ancelotti), który ten cały arsenalowy pierdolnik taktycznie ogarnie i poustawia. Bo zawodników indywidualnie, to mamy naprawdę niezłych i jest z czego budować. Przecież tacy Bellerin, Xhaka, Mustafi czy Kolasinac to nie są słabi piłkarze. Oni są w stanie grać zdecydowanie lepiej niż obecnie, wielokrotnie to udowadniali, tylko tutaj trzeba po prostu wydobyć z nich jakość, czego Wenger jak widać nie potrafi.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1737

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » pt 02.02.2018 15:37

SANTI CAZORLA ZGŁOSZONY DO RUNDY WIOSENNEJ LE :boje się:

Z kolei Miki będzie grał w LE z nr 77, bowiem z 7 grał w tym turnieju Sanchez. Liczyłem że Armeńczyk wybierze numer 1 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2407

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » pt 02.02.2018 16:21

sickstick pisze:Source of the post Armeńczyk

A nie piszę się przypadkiem "Ormianin"?

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki