Arsenal FC (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Arsene powinien zostać?

Jasne
38
55%
Nigdy w życiu!!
31
45%

Liczba głosów: 69

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 165
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: red85 » wt 30.01.2018 22:55

Bassu pisze:Source of the post Co do sprowadzania kogoś z Bundesligi to mam na ten temat swoje zdanie, że jednak często tam gwiazda, tu średniak.

Ciekaw jestem kogo masz na myśli...KdB? Gwiazda. Sane? Gwiazda. Can, czy Frimino to grają chyba ponad to, czego wszyscy się spodziewali. Kolasinac też sobie radzi bardzo przyzwoicie.

A wcześniej takie średniaki jak Demba Ba, czy Santa Cruz robili ładny rozpierdol. Bardzo możliwe, że o kilku grajkach zapomniałem, ale mam zupełnie inne odczucie co do grajków sprowadzanych z Bundesligi.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 615

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Rezus » wt 30.01.2018 23:01

Wesoła jest obrona Arsenalu trzeba im to przyznać.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 611
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Magnum » śr 31.01.2018 5:19

Aubameyang zawodnikiem Arsenalu. Na stronie arsenalu pojawiło się złe wideo w miejscu pomeczowego wywiadu. Ktoś upublicznił wywiad z Wengerem o Aubameyangu zamiast o meczu ze Swansea. W tym wywiadzie pierwsze, o co reporter mówi to: "Aubameyang to zawodnik Arsenalu, musisz byc zadowolony z tego transferu" i caly wywiad jest o nim. Żeby było weselej, nazwa pliku na stronie to "THIS IS THE AUBAMEYANG VIDEO" a nazwa pliku jak sie tam zerknelo to "AW DO NOT USE" :rotfl4:

Przy okazji, Bild informuje, że Ozil podpisal nowy kontrakt.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1279

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » śr 31.01.2018 11:08

Celowo nie wchodziłem wczoraj po meczu na forum, bo bym musiał sobie bana wlepić :lol2:

Moj Boże, w jakiem my dupie jesteśmy. Pisałem wcześniej, możemy sobie Messiego i Ronaldo sprowadzić do ataku, a z taką grą w defensywie i organizacją gry w ogóle, nie mamy czego szukać choćby w top4. Z takim podejściem również, bo wczoraj wystarczyło, by Arsenal zagrał z taką ambicją jak Swansea i spokojne 3:0 by było, ale po co. Lepiej sobie truchtać, kasa na konto wpadnie. Tego nie może zrozumieć, ludzie zarabiają ciezkie pieniądze, dla normalnych ludzi nieosiagalne i nie ma w klubie nikogo, kto by im powiedział, że wypadałoby trochę pobiegać, przez te 90 minut, raz, czy dwa w tygodniu?

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 191

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » śr 31.01.2018 11:41

Bassu pisze: Co do sprowadzania kogoś z Bundesligi to mam na ten temat swoje zdanie, że jednak często tam gwiazda, tu średniak.

Bardziej by jednak powiedział tak o grajkach BVB.

Kagawa, Sahin, Mikitarjan- nie wypały.

Gundogana na razie niszczą kontuzje. Zobaczymy jak mu pójdzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 67

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Arwin » śr 31.01.2018 13:09

Kamil232 pisze:
Bassu pisze: Co do sprowadzania kogoś z Bundesligi to mam na ten temat swoje zdanie, że jednak często tam gwiazda, tu średniak.

Bardziej by jednak powiedział tak o grajkach BVB.

Kagawa, Sahin, Mikitarjan- nie wypały.

Gundogana na razie niszczą kontuzje. Zobaczymy jak mu pójdzie.

Oni to w ogóle mają pecha do sprzedanych zawodników - Dembele(chociaż tu nie do końca), Sahin, Gotze.

Na moje Auba sprawdzi się w Arsenalu, byleby gamończyk skupił się na grze a nie na wszystkim innym to będzie duża pociecha z niego.

BILD donosi, że Ozil przedłużył kontrakt. W domu Kamila232 żałoba :lol2:

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1104
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Carbon » śr 31.01.2018 13:21

Arwin pisze:Source of the post

Wątpię, Kamil pewnie widział Ozila u nas, ale nie zakładał, że uda się zastąpić Mkhitaryana Sanchezem. W obecnej sytuacji Ozil jest totalnie zbędny i nie ma dla niego miejsca w drużynie. Tym bardziej, że kontrakt o rok przedłużył Mata(tutaj dopiero może mieć żałobę :mrgreen: ).
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » śr 31.01.2018 13:23

Arwin pisze:Source of the post BILD donosi, że Ozil przedłużył kontrakt. W domu Kamila232 żałoba

:( :cry: :pogrzeb:

Carbon pisze:Source of the post
Arwin pisze:Source of the post

Wątpię, Kamil pewnie widział Ozila u nas, ale nie zakładał, że uda się zastąpić Mkhitaryana Sanchezem. W obecnej sytuacji Ozil jest totalnie zbędny i nie ma dla niego miejsca w drużynie. Tym bardziej, że kontrakt o rok przedłużył Mata(tutaj dopiero może mieć żałobę :mrgreen: ).

NIe. Sanchez to skrzydło prawe.

Ozil środek. Wymienił bym Ozila za Matę.

I z Lingardem by rywalizowali o miejsce na 10. Lingard też może zabezpieczyć prawe za Sancheza.

Na lewej Martial i Rashford.

Takie opcje w ataku by sprawiły, że bylibyśmy piekielnie mocni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Carbon » śr 31.01.2018 13:24

W ogóle podobno Ozil dostał £350k tygodniowo. :o :shock: Ładnie Arsenal się wypłacił, najlepiej zarabiający piłkarz Premier League z miejsca.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » śr 31.01.2018 13:27

I słusznie.

Jak chcą wrócić do poważnego grania takich piłkarzy mieć trzeba.

Tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1136

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » śr 31.01.2018 13:30

fieldy pisze:Source of the post Celowo nie wchodziłem wczoraj po meczu na forum, bo bym musiał sobie bana wlepić :lol2:

Moj Boże, w jakiem my dupie jesteśmy. Pisałem wcześniej, możemy sobie Messiego i Ronaldo sprowadzić do ataku, a z taką grą w defensywie i organizacją gry w ogóle, nie mamy czego szukać choćby w top4. Z takim podejściem również, bo wczoraj wystarczyło, by Arsenal zagrał z taką ambicją jak Swansea i spokojne 3:0 by było, ale po co. Lepiej sobie truchtać, kasa na konto wpadnie. Tego nie może zrozumieć, ludzie zarabiają ciezkie pieniądze, dla normalnych ludzi nieosiagalne i nie ma w klubie nikogo, kto by im powiedział, że wypadałoby trochę pobiegać, przez te 90 minut, raz, czy dwa w tygodniu?

Słowem klucz jest tutaj organizacja, której faktycznie z tyłu nie ma. Poza typowymi błędami indywidualnymi (jak wczoraj Cecha) tracimy masę goli w sytuacjach w których ciężko zwalić winę na konkretnego gracza - ot tak wbiega sobie Clucas/Lingard/Salah/Wilson/ktokolwiek w nasze pole karne i... nikt nie jest za niego odpowiedzialny. Żadnych zmian krycia, komunikacji, wzajemnego zrozumienia, organizacji. Wczorajszy gol na 1:1 - niby Xhaka kryje Clucasa, ale gdy ten wbiaga w pierwszą linię to powinien zostać 'przejęty' przez któregoś ze stoperów, bo przecież nasz ŚP (i to nawet nie DM) nie pobiegnie do końca żeby grać jako dodatkowy obrońca, łamać linie i zostawiać dziurę na swojej pozycji. Więc w pewnym momencie Szwajcar odpuszcza piłkarza Swansea, ale żaden ze stoperów go nie przejmuje i ten wbiega sobie sam pod bramkę. To są jakieś żarty, totalne braki w elementarzu taktycznym. W zasadzie powoli przestaje mnie dziwić że Wenger tak mocno forował ustawienie 343, w którym w ofensywie gramy jak w dziesiątkę - bo ten jeden dodatkowy środkowy obrońca pozwalał łatać dziury wynikające z braku organizacji.
Niestety tego rodzaju błędy przestały robić na mnie wrażenie już wiele lat temu. Są to typwe wengerowskie mankamenty, które będą miały miejsce nawet jakbyśmy mieli z tyłu de Gee, Ramosa i Chieliniego, tak długo jak Wenger będzie na stanowisku. Zmieniali się wykonawcy, asystenci, trenerzy, czasy, a Arsenal popełnia wciąż te same identyczne błędy.
Magnum pisze:Przy okazji, Bild informuje, że Ozil podpisal nowy kontrakt.

Czyli nie do końca było tak że w Arsenalu się pali i wszystkie gwiazdy chcą spierdzielać, tylko jedna konkretna gwiazda się obraziła, zepsuła szatnie i źle wpływała na decyzje innych gwiazd. Dobrze że się tego Sancheza pozbyliśmy. Wielu wielkich od nas odeszło, ale nikt nie narobił na wyjściu tyle smrodu co Alexis.

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Carbon » śr 31.01.2018 13:32

Carbon pisze:Source of the post W ogóle podobno Ozil dostał £350k tygodniowo. :o :shock: Ładnie Arsenal się wypłacił, najlepiej zarabiający piłkarz Premier League z miejsca.

Szybka poprawka. 350k tygodniowo przed opodatkowaniem. :D Czyli po podatkach jakieś 220k chyba? Pewności nie mam.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 169

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: emski » śr 31.01.2018 14:32

Jest oficjalne info.

Awatar użytkownika
fieldy