Arsenal FC (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Arsene powinien zostać?

Jasne
38
55%
Nigdy w życiu!!
31
45%

Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 570

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: masacra » pn 26.03.2018 18:13

Taki Klopp tez nigdy nie ustawia zespołu pod rywala, zawsze stara sie grac swoje jak dotychczas pokazał wychodzi to całkiem przywoicie w starciach z najleszymi. W zasadzie jedyny powazny oklep jaki przez to zanotował to w meczu na Wembley z Kogutami, gdzie najgorszy mecz w barwach Liverpoolu zanotował Lovren (a chyba przyznacie, ze tych słabych meczy troche miał takze, jest z czego wybierac). No był jeszcze mecz na Etihad z City ale do czerwa Mane to Liverpool był lepsza druzyną i kto wie jak tamto spotkanie by sie skonczyło gdyby czarnemu nie odcieło pradu.

Wiadomo, ze z takim Celticiem, jak sie chce grac swoje w staraciach z Bayernem czy PSG to beda niewielkie szanse na powodzenie, bo zwycajnie umijętnosci piłkarzy na to nie pozwalają. Ale dajcie mu Ozilów, Abumeyangów, Ramseyow, WIlsherow i cos czuje, ze nawet z najlepszymi Rodgers wyjdzie z twarzą. Moze nie zawsze zwycięzki ale raczej wielkich kompromitacji nie bedzie.

Plus tej kandydatury jest taki, ze Arsenal byłby kolejnym po Liverpoolu, Tottenhamie i City klubem, na gre którego patrzyłoby sie z prawdziwą przyjemnoscią. I starcia pomiedzy tymi zespołami byłyby naprawde epickie.

Wexcie takiego Allegriego i bedziecie mieli kolejny Manchester United albo w najlepszym wypadku Chelsea. (choc przyznam, ze niewiem jak w Seria A gra Juve, a opieram sie tylko na tym co widziałem w tym sezonie w LM, wiec moge sie tu mylic).
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1344
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: janop » pn 26.03.2018 18:22

Ja się z tym wszystkim zgadzam. Ba, nawet na ten przebrzydły Celtic szczególnie w ubiegłym sezonie można było patrzeć z przyjemnością (gdyby nie te zielone stroje :P ). Plus dla Rangers będzie lepiej jeśli Brendan wróci na południe, bo tak dobrego menago The Bhoys przez kolejną dekadę mogą nie trafić.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1218

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » pn 26.03.2018 18:41

Janek ma rację, a masacra blefuje :mrgreen:

Rodgersa kibice AFC nigdy nie zaakceptują, bo uchodzi za bufona i go po prostu nie lubią w Anglii. Gra w defensywie to też problem. W Arsenalu najbardziej kuleje organizacja gry w defensywie i ogólnie gra bez piłki. Jak już wymieniac Wengera, to na kogoś kto ogarnie grę w defensywie. Wystarczy już gry na hurra do ataku, a z tyłu niech sie bramkarz martwi.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: masacra » pn 26.03.2018 18:58

No dobrze... Tylko zebyscie sobie nagle nie zamienili jednej skrajnosci w drugą i nie wzieli jakiegos Grahama ver 2.0. Bo znowu bedziecie słyszec po całej Anglii boring, boring Arsenal. :D

Przy obecnej konkurencji i szczególnie przy szejkach z sakiewkami bez dna i przebogatym United, w takich klubach jak Arsenal Liverpool czy Tottenham zaden manager nawet z najwiekszym nazwiskiem nie jest gwarantem sukcesu . A jak sie bic o to sławetne 4 miejsce, czy nawet o podium to chyba lepiej robic to w niezłym stylu niz meczyc bułe przez wiekszosc czasu. :wink:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1096

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » pn 26.03.2018 19:31

W ostatnim wywiadzie Allegri powiedział, że jest szczęśliwy w Juve i ma kontrakt do 2020 więc nigdzie nie odchodzi. Oczywiście takie teksty nie raz padały, a później kończyło się całkiem odwrotnie, ale ja nadal nie wierzę żeby Arsenal znalazł się w jego CV
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 161
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: red85 » pn 26.03.2018 20:48

Tymczasem SS donosi, że Tuchel woli jednak Bayern :rotfl4: https://www.dieroten.pl/art/show/sky-sp ... yern/26298

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1085

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » pn 26.03.2018 20:51

Tuchel w Borussi był skonfliktowany z Mislintatem, który obecnie pracuje w Arsenalu. To dość logiczne że do Arsenalu nie trafi.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1026

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: League » wt 27.03.2018 10:45

https://www.arsenal.com/news/mo-elneny- ... -extension

Elneny podpisał kontrakt. #potwierdzoneinfo
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 607
Kontaktowanie:

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Magnum » czw 12.04.2018 22:01

Nic nie gramy. Gramy tylko po to, żeby nie przegrać, taki jest cel. Wilshere jest okropny, kolejny mecz z rzędu. A do tego jak zwykle irytujący.

Obrona dała piękny popis przy bramce. :] NIKT nie zareagował, wszyscy się tylko patrzyli, jak koleś podbiega i trafia z dwóch metrów. Mustafi stał z ręką w górze, Koscielny i Bellerin podziwiali. Monreal to nie wiem, co robił przy tym wyskoku.

Naoglądali się wczoraj i przedwczoraj i chcą doświadczyć tego samego?
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1218

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: fieldy » czw 12.04.2018 22:09

Na Mustafiego już patrzeć nie mogę. Piłka idzie w jego stronę, a ten stoi jak ostatnia pizda i patrzy, jak rywal go obiega w żółwim tempie i pakuje pilkę do siatki.
CSKA jest mega słaba w obronie, 3 obrońców 108 lat razem i Welbeck z Laca tam wchodzą jak chcą, ale jakby nie chcieli im zrobić krzywdy.
O awans sie nie boję, bo pewnie coś tam wcisniemy, a CSKA potrzebuje jeszcze 2 by wyrównać, no ale i tak z taką grą słabo widze dalsze rundy

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 397

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: WiernyKibic » czw 12.04.2018 22:16

Uła, 2:0. Jeszcze jeden
Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » czw 12.04.2018 23:01

Obrazek

Awatar użytkownika
Smashing Pumpkins
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 14

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: Smashing Pumpkins » pt 13.04.2018 14:18

Zauważyliście, że Aubameyang jest w wiekszosci meczy zupelnie poza gra ? Statystyki niby ma dobre ale bylo wiadomo ze Wenger nie bedzie go umial wykorzystac w 100%

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: sickstick » pt 13.04.2018 14:24

Poza grą to jest Lacazette, na tle Gabończyka wygląda jak totalny przeciętniak. Francuz z każdym tygodniem jest dla mnie coraz większym rozczarowaniem, jeśli wróci Miki to na Atletico lepiej będzie zagrać Welbeckiem na szpicy.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Arsenal FC (zbiorczy)

Postautor: masacra » ndz 15.04.2018 16:51

Hmmm....coś w tym jest :D

Pisaliście, że potrzebujecie dobrej organizacji gry w obronie. Rafa jak mało kto potrafi poukładać zespół od tyłu.
Byłby do wzięcia z Newcastle, nie powinien być drogi, ma doświadczenie, renomę.... No nie widzę minusów tej kandydatury :)

Wróć do „Anglia”