Aston Villa Birmingham (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Alkoholiko
Grafomania zaawansowana
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Aston Villa Birmingham (zbiorczy)

Postautor: Alkoholiko » ndz 21.08.2005 19:03

Hehe...musze założyć temat o tej dróżynie po jestem nia podjarany ostatnio....wydaje mi sie że Villa może zwojować troche w tym sezonie Premiership i napsuć troche krwi wielkiej trójcy...bo ma całkiem niezły skład, młody, przebojowy, zawodnicy sa perspektywiczni, ale i doświadczony!
Che tu troche przybliżyć wam każdego zawodnika po koleji...i ocenić umiejetności!

->Soerensen - no jeden z najlepszych bramkarzy w Premierschip i podstawowy zawodnik Villi - nie do ruszenia!
->Postma - rezerwowy bramkarz, też dobry - nawet kiedyś ocierał sie o reprezentacje Orange!

->Delaney - prawy obrońca - szkoda że narazie kontuzjowany, ale jak jest zdrów to gra zawsze!
->De La Cruz - chyba najgorszy z obrońców villi, zmiennik Delaneya.
->Barry - świetny lewy obrońca, ale niestety Ericsson o nim ciągle zapomina - jeden z najlepszych (najlepszy chyba po Cole'u) zawodnik na tej pozycji!
->Mellberg - zawodnich chyba praktycznienie do ruszenia, kapitan, podstawowy zawodnik Villi i reprezentacji Szwecji i jeden z najlepszych na tej pozycji w lidze Angielskiej!
->Laursen - miał być podstawowym zawodnikiem, ale młodsi go wygryźli, też dobry - ma za sobą wystepy w Milani przecież!
->Ridgwell - moim zdaniem jedna z nadzieji reprezentacji Anglii, świetny środkowy obrońca....już niedługo beda sie o niego biły czołowe kluby Angielskie!
->Hughes - czemu Newcastle sie go pozbyło? - nie wiem! Przecież to świetny obronca, doswiadczony, perspektywiczny, moze grac na srodku i z lewej strony...!
->Samuel - narazie podstawowy zawodnik, szybki i bardzo wygimnastykowany, zmiennik Delaneya lub laursena....moze grać jako lewy lub środkowy obrońca!

->Hendrie - czemu nie gra? niewiem! chyba ma kontuzje ale mimo 28 lat to wieczna nadzieja Angielskiej piłki....o tego szybkiego, prawego pomocnika biły sie swego czasu najlepsze kluby Angielskie!
->McCann - prawdziwy walczak - Gravesen Aston villi.....podstawowy, doświadczony, środkowy pomocnik!
->Solano - świetny technicznie, szybki i ....rozchwytywany...chce go wiekszość klubów Hiszpanskich i...Liverpool!
->Davis - 20 lat a już gra pierwsze skrzypce - świetny pomocnik, waleczny!
->Djemba - nie jestem do niego przekonany ale ostatnio w meczu z ManU. pokazał ze jest waleczny, jakoś go nie widze w pierwszym składzie, ale gra w reprezentacji Kamerunu!
->Berson - nie ma miejsca w składzie, ale walczy, dobry technicznie i swego czasu nadzieja ligi francuskiej!
->Whittingham - Już ni9edługo podstawowy gracz reprezentacji - moze grac w pomocy i w obronie, waleczny, szybki - świetny!
->Berger - tego zawodnika zna kazdy, doświadczony, były reprezentant Czech i barw Borussi i Liverpoolo - nie ma miejsca w pierwszym składzie ale doświaczenie sie sprzyda!

->Angel - z braku dobrych napastników gra pablo, ale jak przyjdzie Baros to nie bedzie mu łatwo; waleczny szybki i przebojowy!
->Phillips - była gwiazda ligi....podstarzały ale jeszcze z rok pogra na dobrym poziomie!
->Moore - nadzieja Villi - melodia przyszłości!

Jakby jeszcze z 5 lat w klubie zostali: Samuel, Laursen, Barry, Hughes, Ridgwell, Hendrie, McCann, Davis, Whittingham, Berson, Moore...i Villa sciagnełaby jakichś porzadnych partnerów dla tych grajków to gracze z Villa park byli by postrachem ligi!

Kto sie zemna nie zgadza niech pisze swoje zdanie!
...Czarna (L)-ka !!

Awatar użytkownika
marcin90
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: marcin90 » pn 22.08.2005 18:16

Mam dla Ciebie chyba dobrą wiadomość. Zawodnikiem Aston Villi zostanie najprawdopodobniej Milan Baros. Może byc ogromnym wzmocnieniem i tak już silnego zespołu. Uważam, że jeszcze w tym sezonie Aston Villa nie namiesza w czołówce, ale w ciągu najbliższych 3 lat moze zagrac w LM.

Awatar użytkownika
snake
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: snake » wt 23.08.2005 12:50

Mam dla Ciebie chyba dobrą wiadomość. Zawodnikiem Aston Villi zostanie najprawdopodobniej Milan Baros

Tak to prawda, przeczytalem dzisiaj ze jutro ma przejsc przez analize medyczna i prawdopodobnie juz jutro podpisze swoj nowy kontrakt, na cztery lata. To jest bardzo dobre wzmocnienie dla tej druzyny. Nie wiadomo jeszcze ile za niego zaplacili ale szacuje sie ze jest to okolo 9 milionow euro.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
MLSoccer
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: MLSoccer » wt 19.09.2006 15:33

Amerykanski miliarder Randy Lerner, ktory juz wczesniej uzgodnil warunki przejecia angielskiego klubu pierwszoligowego Aston Villa ma juz 89.69 procent akcji tego zespolu.

Lerner potrzebuje 90 % akcji aby automatycznie pozyskac pozostale 10 procent i byc samodzielnym wlascicielem druzyny z Birmingham.Jednoczesnie Amerykanin zostal mianowany prezesem klubu a dotychczasowy wlasciciel Aston Villi 82-letni Doug Ellis zostal honorowym prezydentem.

Awatar użytkownika
majer13
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 1

Postautor: majer13 » ndz 20.04.2008 19:22

Bo ostatnich bardzo dobrych występach zawodników Aston Villi chciałbym się dowiedzieć jaki tam jest skład i dzięki czemu w ostatnim czasie zawodnicy z Birmingham tak dobre się spisują :?: Bo naprawdę w ostatnich czasach bardzo mi się podoba :D
Obrazek

Moofasa
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Moofasa » ndz 20.04.2008 19:31

majer13 pisze:jaki tam jest skład

Bramkarze:
Thomas Sorensen
Stuart Taylor
Scott Carson

Obrońcy:
Wilfred Bouma
Olof Mellberg
Martin Laursen
Isaiah Osbourne
Stephen O'Halloran
Zatyiah Knight
Curtis Davies

Pomocnicy:
Gareth Barry
Moustapha Salifou
Stiliyan Petrov
Nigel Reo-Coker
Wayne Routledge
Patrik Berger
Craig Gardner
Shaun Maloney

Napastnicy:
Ashley Young
Luke Moore
Marlon Harewood
John Carew
Gabriel Agbonlahor

Na papierze to źle nie wygląda. Dwóch dobrych bramkarzy, Sorensen i mocny zmiennik Carson (wypożyczony z Liverpool'u chyba :think: ) Z boku obrony powinien zapierdzielać Bouma środka pilnuje Mellberg, w środku rządzą Reo-Coker i Maloney a w napadzie Carew dokłada nogę gdzie trzeba :P Jakby tak było to Villa była by dzisiaj wyżej w tabeli, ale piłka to nieprzewidywalny sport :wink:
Mentor 'Zagra R.E.M.I.X + Dj Deco' :mike:

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » ndz 20.04.2008 21:11

Sorensen to chyba obecnie 3 bramkarz Villi. Sklad maja bardzo wyrównany, jest napewno kilku dobrze zapowiadajacych sie pilkarzy, o ktorych kiedys było głosno czy jest obecnie. Wreszcie maja świetne trio z przodu Young- Agbonlahor- Carew. Dwaj mlodzi Anglicy niezle zapieprzaja na Norwega. Swoja droga Young to naprawde ciekawy zaowdnik, jesli mowa o wzmocnieniach najlepszych w Europie np. Barcy. Zawodnikow o podobnym profilu jest naprawde mało, szybki, dobry technicznie, świetny w ofensywie i wreszcie strzelajacy bramki. Za nimi Barry, dla mnie kluczowa postac przy budowie Capello i Reo, ktory mnie zaskoczyl in plus, bo nie bardzo szanowałem jego umiejetnosci jakie pokazywał w WHU. Teraz wyglada na lidera. Tylko Ci wszyscy zawodnicy sa poprostu dobrzy, a nie zajebisci.
Obrazek

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 287

Postautor: guru » ndz 20.04.2008 21:17

Jarzinho pisze:Young

Zajebisty skrzydłowy. Wiele się mówiło o jego przenosinach do Arsenalu zanim poszedł do Aston. Dlatego przyjrzałem mu się bliżej i chciałem żeby do nas przeszedł. Jednak cena odstraszyła Wengera. W sumie mnie tez.
Obrazek

Awatar użytkownika
dziki16
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 34

Postautor: dziki16 » sob 26.07.2008 18:31

ależ Bouma noge złamał,mysle ze podobnie jak Eduardo...
av by woops from gfxworld

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1557

Postautor: fieldy » ndz 27.07.2008 10:39

na youtube jest jakiś fragment meczu, ale już po kontuzji, pewnie nie pokazywali w relacji, coby ludzi nie straszyć.

Kilka zdjęć znalazłem, nie wygląda to za ciekawie.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » ndz 27.07.2008 11:04

http://www.youtube.com/watch?v=AnZzero7aZ8

Tu za duzo nie ma pokazane. Jednym slowem masakra 8 miesiecy poza pilka, czyli pewnei caly sezon z głowy. Martin bedzie musial wzmocnic defensywe, bo stracil 2 podstawowego zawodnika.
Obrazek

Awatar użytkownika
siber_vfl
Skład C
Skład C
Kontaktowanie:

Postautor: siber_vfl » śr 06.08.2008 23:45

No ta kontuzja to rzeczywiście cos okropnego, jakby noga mu odpadła. No ale kontuzje sie zdarzają, ja też właśnie się rehabilituje po operacji zerwanych wiązadeł i już nie moge doczekać się powrotu na boisko.

Nie życzę nikomu takich kontuzji, szkoda nerwów i stresów.
I kto powiedział, że marzenia się nie spełniają?

Spraw sobie
REPLIKĘ TROFEUM MISTRZOSTW ŚWIATA!

szczegóły na www.puchar-swiata.pl

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Re: Aston Villa Birmingham (zbiorczy)

Postautor: fieldy » ndz 21.09.2008 13:36

Villa prowadzi z WBA na wyjeździe 2:0 po pierwszych 30 minutach.
Do 27 minuty mecz był raczej spokojny, WBA częsciej przy piłce, próbowali stwarzac okazje, wstrzeliwali piłkę w pole karne, ale tak naprawdę Friedel nie musiał się specjalnie wysilać. Aston Villa też coś próbowała, ale z marnym skutkiem, do czasu ..

2 gole w 2 minuty, jak wczoraj w meczu Arsenalu. Najpierw z wolnego Carew trafił główką, próbował tego wcześniej, ale uderzył minimalnie obok słupka, tym razem uderzył z właściwej strony słupka :P a raczej od słupka do siatki. Po chwili długa piłka z obrony, Carew zgrał do Agbonlahora i ten strzelił na 2:0.

p.s. już 1:2 któryś z graczy WBA uderzał sprzed pola karnego Friedel wypluł piłkę i Morrison nie zmarnował okazji.
Fajny mecz się zrobił :]

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Postautor: fieldy » wt 04.11.2008 10:57

Nikt Villi nie ogląda ?
Wczoraj widziałem tylko pierwsze 35 minut, więc nie wiem do końca jak cały mecz wyglądał. Walka była na całego, bardzo szybka gra, akcja za akcje - fajnie się to oglądało. Martins zmarnował 1 świetną okazję, Laursen też - bo strzelił w słupek po rzucie rożnym. Barton dał po pysku Agbonlahorowi :D sedzia nie widział i go nie wyrzucił, mam nadzieję że FA się nim zajmie.

W drugiej połowie, której nie widziałem niestety padły 2 gole. Obie autorstwa Martinsa, który dał zwycięstwo Newcastle - jakże wazne zwycięstwo, choć kibicowałem Villi [bo lubie ich grę] to nie ma tego złego ... Arsenal został na 4 miejscu :D

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » wt 04.11.2008 19:10

fieldy pisze:Nikt Villi nie ogląda ?
Wczoraj widziałem tylko pierwsze 35 minut, więc nie wiem do końca jak cały mecz wyglądał. Walka była na całego, bardzo szybka gra, akcja za akcje - fajnie się to oglądało.

Ja wczoraj oglądałem ich mecz z Newcastle, ale zdaje się inne spotkanie oglądaliśmy :lol: Nie no, mecz mnie rozczarował, a szczególnie goście. Jeszcze w I poł mimo przeciętnej gry mieli 3 dogodne sytuacje ale je zmarnowali. W II części nawet takich okazji nie mieli i mimo że im kibicowałem a właściwie to bardziej O'Neillowi to cieszę się że przegrali bo z taką bezpłciową grą to niech zdupiają na drzewo. Za to gospodarze zagrali odważniej i zdobyli 3 pkt. Zwłaszcza strzelona bramka dodała im animuszu i po niej ich wyglądała lepiej.
Pierwszą bramkę zdobył Martins a w obronie nie popisał się Laursen. Później mieliśmy słupek po uderzeniu z wolnego Butta a gości ostatecznie dobił ponownie Martins kiedy to totalnie zdrzemnęła się obrona Villi a Gutierrez ładnie wbiegł lewą stroną i podał wzdłuż bramki do krytego przez dwóch rywali partnera :roll:

Wróć do „Anglia”