Aston Villa Birmingham (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Daaaamian
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0

Re: Aston Villa Birmingham (zbiorczy)

Postautor: Daaaamian » sob 02.06.2012 17:20

AV zrobiła strzał w dziesiątkę z zatrudnieniem Lamberta.

:spoko:

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 31

Postautor: KajoFC » sob 02.06.2012 17:43

Daaaamian pisze:AV zrobiła strzał w dziesiątkę z zatrudnieniem Lamberta.

To się jeszcze okaże po sezonie.

Awatar użytkownika
romantyk_emil
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: romantyk_emil » sob 02.06.2012 22:55

Na pewno pod wodzą Lamberta nie będą grać gorzej niż za czasów McLeisha :P

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1218
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » czw 02.08.2012 18:09

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 31

Postautor: KajoFC » czw 02.08.2012 18:20

Oby tal dalej :) zdrowia, Stan!

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 05.09.2012 7:15

Chcialem tylko powiedziec, ze Villa zrobila swietny interes sprowadzajac Christiana Benteke z Genku. Chlopak ma za soba naprawde znakomity sezon w Jupiler League i mysle, ze przy formie prezentowanej ostatnio powinien spokojnie dac sobie rade w Prem. Go Christian !

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » sob 15.12.2012 16:47

Dr.Football1 pisze:Chcialem tylko powiedziec, ze Villa zrobila swietny interes sprowadzajac Christiana Benteke z Genku. Chlopak ma za soba naprawde znakomity sezon w Jupiler League i mysle, ze przy formie prezentowanej ostatnio powinien spokojnie dac sobie rade w Prem. Go Christian !

Ojojoj Doktor znow podniecal sie chlopcem do podawania pilek. Ach ten onanista :x

Sporo dobrego slyszalem o Nathanie Bakerze. Dzisiaj na wlasne oczy przekonuje sie, ze nie byly to glosy przesadzone. Bardzo dobry zawodnik.

Daaaamian
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Daaaamian » sob 15.12.2012 17:24

Daaaamian pisze:AV zrobiła strzał w dziesiątkę z zatrudnieniem Lamberta.

Szkoda, że akurat dzisiaj tak dobitnie możemy się przekonać, że miałem rację. :lol:

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 25

Postautor: Biały » sob 15.12.2012 17:26

Dr.Football1 pisze:Ojojoj Doktor znow podniecal sie chlopcem do podawania pilek. Ach ten onanista

Szkoda, że co tydzień tego nie możesz pisać w tym temacie :)

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » sob 15.12.2012 17:56

Szkoda, że co tydzień tego nie możesz pisać w tym temacie

Bo co tydzien nie ogladam AV, ale zobaczmy co pisze MVP forum:

Morrow pisze:Oglądam kątem oka ale póki co Benteke wygrywa Villi mecz. O chłopaku już kiedyś pisałem, że był w cieniu Lukaku, który poszedł do Chelsea jako nowy Drogba a to Benteke ma z miejsca znakomite wejście w ligę i jest wyróżniającą się postacią nie tylko AV, która nie zachwyca ale i całej PL. Zobaczymy co dalej będzie z młodym Belgiem bo rok temu w tym samym okresie wszyscy zachwycali się Dembą a potem Cisse. O ile Ba ciągle wygląda gra dobrze tak Papiss obniżył loty. Zobaczymy jak Benteke będzie się rozwijał i jak długo utrzyma taką formę, sam jestem tego ciekawy.

Komu ufac jak nie jemu ?

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1229

Postautor: Morrow » sob 15.12.2012 19:12

Jaki MVP? Spokojnie z tym.

Nie oglądałem wszystkich spotkań Aston Villi w tym sezonie ale dobre kilka razy dane mi było ich oglądać i Belg praktycznie w każdym meczu był wyróżniającym się graczem swojej drużyny. Weźmy też poprawkę na to, że chłopak dopiero skończył 22 lata i zaczyna swoją przygodę z dużą piłką a w uznawanej przez wielu za najlepszą na świecie PL praktycznie z miejsca stał się najjaśniejszą postacią swojej drużyny. A nie gra przecież w Chelsea, United, City czy Arsenalu tylko w Aston Villi, która tłucze się w tabeli tuż nad strefą spadkową i Benteke za plecami nie ma partnerów, którzy są wirtuozami żeby kreować mu grę jak Silva, Nasri, Kagawa, Cazorla, Hazard czy Mata. Zagrał dotychczas od początku w 12 ligowych meczach, strzelił 5 bramek i dołożył 3 asysty, nie jest to dorobek, który sprawia, że trzeba zbierać szczękę z ziemi ale jak popatrzy się w jakich okolicznościach zdobywał te bramki albo asysty to wychodzi jak jest to istotny gracz w drużynie Lamberta bo większość z bramek i asyst na koncie Belga dawała Villi remis albo zwycięstwo. Nie ma za czołówką tabeli wielu tak zależnych od dyspozycji jednego gracza zespołów a on dopiero zaczyna i przecież trafił na Villa Park tuż przed zamknięciem okienka, nie przepracowując z drużyną okresu przygotowawczego.

Tak jak wspomniałem, jeszcze zdecydowanie za wcześnie aby rzetelnie oceniać Benteke bo to dopiero jego początki w PL i wielkim futbolu ale wejście do ligi ma imponujące. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej i tak jak pisałem nikt zaraz nie będzie go wymieniał w kontekście najlepszych piłkarzy ligi ale jak na ten moment jest w lidze na pewno wyróżniającym się zawodnikiem na swojej pozycji i warto go obserwować. Biorąc pod uwagę wiek, warunki fizyczne, możliwości, wszechstronność, talent i pewność siebie jaką imponuje od pierwszego meczu w barwach Aston Villi myślę, że możemy mieć do czynienia z graczem, o którym za rok czy dwa może być znacznie głośniej.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 167
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pn 17.12.2012 9:18

Jak Villa strzelała nam 2 bramki to był lament coponiektórych, jak takie ogórki moga strzelić nam 3 bramki :lol: A mówiłem, że to ciekawa młoda drużyna, która może potrzebować trochę czasu na okrzepnięcie, ale stać ją na sprawienie niespodzianki. Fajnie, że pokazali to właśnie na Anfield 8)

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 18.12.2012 17:56

A propos Villi, to oni maja chyba jedna z lepszych szkolek pilkarskich w Anglii, czyz nie ? Zapraszaja ich na NextGen Series, w skladzie maja kilku ciekawych wychowankow (Agbonlahor, Albrighton, Baker, Gardner). Nie jestem zaznajomiony w angielskich klimatach, ale wydaje mi sie, ze szkolenie mlodziezy stoi u nich na wysokim poziomie.

W poprzednich rozgrywkach NGS potwornie podobal mi sie Gary Gardner, ktory kapitanowal mlodym Villans. Ofensywny pomocnik w stylu Franka Lamparda, strzelal sporo goli, byl zdecydowanym liderem ekipy. Szkoda, ze podobno jest bardzo podatny na kontuzje, ktore powaznie hamuja jego kariere. Zreszta slyszalem ostatnio, ze znowu cos mu sie przyplatalo i wypadl na kilka miesiecy... Szkoda chlopaka.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 167
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 18.12.2012 17:59

Wystarczy spojrzeć na poniższe zestawienie, wg którego z drużyn angielskich lepszą szkółkę ma tylko United i AFC

Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1490

Postautor: fieldy » czw 09.05.2013 18:13

Stilian Petrow zakończył karierę. Mozna się było tego spodziewać, cały czas walczy z białaczką i raczej nie miał szans na powrót do gry w Premier league. Wielka szkoda, bo mógł jeszcze pograć na poziomie. Oby udalo mu się wygrać z chorobą.

Wróć do „Anglia”