Manchester City ( zbiorczy )

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 744

Postautor: League » śr 23.08.2017 19:51

ryba_82 pisze:Source of the post Czyli Chellini nie jest symulantem,pizdą i kanalią bo symuluje w lepszym stylu?Klękajcie narody.Swoją drogą to takiej błazenady jak ta Włocha z poniższego linku w wykonaniu Otamendiego w koszulce City sobie nie przypominam.

https://www.footbie.com/video/giorgio-c ... dible-dive

Oczywiście mogło mi coś umknąć, ale akurat tutaj powinieneś mnie zrozumieć :wink:

Zabawnie to wygląda jak ktoś wytyka i wyśmiewa kogoś jednocześnie mając na swoim podwórku podobnie jak nie gorzej :)
.

to jak Otamendi to pizda czy nie? bo jakoś idę o zakład że robi z siebie pizde częsciej niż kielon.
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1009

Postautor: Delpiero14 » śr 23.08.2017 19:52

ryba_82 pisze:Source of the post Zabawnie to wygląda jak ktoś wytyka i wyśmiewa kogoś jednocześnie mając na swoim podwórku podobnie jak nie gorzej

Podaj choć jedną drużynę na świecie w której nie ma ani jednego symulanta.

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 104

Postautor: ryba_82 » śr 23.08.2017 20:05

League pisze:Source of the post
ryba_82 pisze:Source of the post Czyli Chellini nie jest symulantem,pizdą i kanalią bo symuluje w lepszym stylu?Klękajcie narody.Swoją drogą to takiej błazenady jak ta Włocha z poniższego linku w wykonaniu Otamendiego w koszulce City sobie nie przypominam.

https://www.footbie.com/video/giorgio-c ... dible-dive

Oczywiście mogło mi coś umknąć, ale akurat tutaj powinieneś mnie zrozumieć :wink:

Zabawnie to wygląda jak ktoś wytyka i wyśmiewa kogoś jednocześnie mając na swoim podwórku podobnie jak nie gorzej :)
.

to jak Otamendi to pizda czy nie? bo jakoś idę o zakład że robi z siebie pizde częsciej niż kielon.

Pytałem Cię dwukrotnie o to samo względem Chielliniego.Uzyskałem odpowiedź?Nie.Zamiast krótkiego tak,nie,może dalej spuszczałeś się nad Otamendim.Reasumując to masz podwójne standardy.Innych używasz względem piłkarzy City czy Barcelony a inne względem klubu któremu kibicujesz.Piłkarz korzystający z symulek a grający w innym klubie niż Juve to według Ciebie kanalia i pizda a nurkujący Chiellini to piłkarz ładnie symulujący :roftl3: Hipokryzja pełną gębą.Zamilcz już może w tej kwestii bo robisz z siebie błazna jak czasami robią z siebie Chiellini i Otamendi na boisku.
Delpiero14 pisze:Source of the post
ryba_82 pisze:Source of the post Zabawnie to wygląda jak ktoś wytyka i wyśmiewa kogoś jednocześnie mając na swoim podwórku podobnie jak nie gorzej

Nie wiem co chcesz tutaj udowodnić lub przekazać zadając mi to pytanie.Rozmowa dotyczy raczej kwestii podwójnych standardów pana League aniżeli poszukiwania klubu bez symulanta.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » śr 23.08.2017 20:08

ryba_82 pisze:Source of the post ie.Zamiast krótkiego tak,nie,może dalej spuszczałeś się nad Otamendim.Reasumując to masz podwójne

co robie? To jak Otamendi to pizda?
Ja tylko mówię że chiellini to młokos przy nim.
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: ryba_82 » śr 23.08.2017 20:15

Kolego :wink: odpowiedz mi najpierw na identyczne pytanie względem Chielliniego które zadałem Ci dwukrotnie i dopiero zadawaj swoje.Dla pewności powtórzę co byś nie musiał szukać: czy według Ciebie Chiellini to pizda,symulant i kanalia?

No i proponuje częściej capslocka używać.Twoje posty będzie się lepiej czytać (przynajmniej te nieprzepełnione hipokryzją).
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 381

Postautor: sickstick » śr 23.08.2017 20:26

Delpiero14 pisze:Source of the post

Arsenal.
Oczywiście pojedyncze przypadki zawsze się znajdą, ale ogólnie rzecz biorąc Wenger symulantów nie akceptuje. Kiedyś Santi po nurku przepraszał na konferencji. Jest to jedna z niewymiernych korzyści, jakie Arsenal ma z posiadania długowiecznego trenera. Wszyscy mówią o wynikach Wengera i o tym jakie będą po jego odejściu - zresztą słusznie, bo właśnie wyniki są głównym wyznacznikiem pracy trenera. Odejście Wengera zabierze ze sobą wiele innych rzeczy identyfikujących klub - i właśnie kwestia podejścia do nurkowania jest jedną z nich. Także, nawet jeśli skontrujecie mnie filmikami, mówię z pełnym przekonaniem: Arsenal to klub w którym nie ma symulowania.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1009

Postautor: Delpiero14 » śr 23.08.2017 21:04

Skoro śmiało można znaleźć w sieci przypadki nurkujących piłkarzy Arsenalu, to znaczy, że można ich zaliczyć do klubów które mają w swoich szeregach symulantów, więc nie wiem co to w ogóle ma być za przykład. To że Wenger jak twierdzisz nie akceptuje symulowania jest dla mnie dosyć oczywiste. No bo który trener popiera tego rodzaju zachowanie?

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » śr 23.08.2017 21:13

Delpiero14 pisze:Source of the post No bo który trener popiera tego rodzaju zachowanie?

Guardiola ;) :ozob: :pijemy:
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: ryba_82 » śr 23.08.2017 21:17

Delpiero14 pisze:Source of the post No bo który trener popiera tego rodzaju zachowanie?

Doczekam się odpowiedzi czy tylko będziesz śmieszkował?
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » śr 23.08.2017 21:21

ryba_82 pisze:Source of the post

Doczekam się odpowiedzi czy tylko będziesz śmieszkował?

Przecież prawdę mówię. Guardiola to trener który sukcesy zdobył na nurkowaniu, boiskowym oszustwie itp itd . Jakoś wielu za jego kadencji nagle przybiera zdolności aktorskich.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 616

Postautor: Tomusmc » śr 23.08.2017 21:25

Chiellini symuluje rzadko, ale jednak zdarza mu się to i od razu powiem, że nie mam zamiaru go bronić. Podobnie Dybali czasami się zdarzy, już nie wspominając o Cuadrado, ale na pewno Kielona nie porównałbym do Otamendiego. Zdarza mi się oglądać City i ten gość czasami potrafił zdziwić swoim zachowaniem. Wygląda jak byk, a zachowuje się jak cielak w dość lekkich sytuacjach. Filmik z Giorgio, który dałeś to było zwykłe wymuszenie faulu, dość nieudolne to fakt, ale nie udawał przecież, że mu nogę urwało. Otamendi jak nic nadawałby się do LaLiga, może kiedyś tam wróci ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: ryba_82 » śr 23.08.2017 21:35

League nie mówisz a piszesz to po pierwsze.Po drugie to zapytałem czy w końcu mi odpowiesz a Ty znowu sprowadzasz temat na inny tor.Ja pytam o Chielliniego,Ty o Otamendim.Ja dopominam się odpowiedzi, Ty o Guardioli.Zaraz o Barcelonie i Bayernie będzie :wink: W sumie to już powoli zmierzasz w tym kierunku.....Proponuje opuścić ten wątek i wrócić gdy będziesz miał coś ciekawego do przekazania.

Tomusmc pisze:Source of the post Chiellini symuluje rzadko, ale jednak zdarza mu się to i od razu powiem, że nie mam zamiaru go bronić. Podobnie Dybali czasami się zdarzy, już nie wspominając o Cuadrado, ale na pewno Kielona nie porównałbym do Otamendiego. Zdarza mi się oglądać City i ten gość czasami potrafił zdziwić swoim zachowaniem. Wygląda jak byk, a zachowuje się jak cielak w dość lekkich sytuacjach. Filmik z Giorgio, który dałeś to było zwykłe wymuszenie faulu, dość nieudolne to fakt, ale nie udawał przecież, że mu nogę urwało. Otamendi jak nic nadawałby się do LaLiga, może kiedyś tam wróci ;)

[k****] ludzie nie zamierzam i nie zamierzałem tutaj przepychać się kto tutaj jest większym aktorem boiskowym.Chiellini to był tylko przykład.Czemu pan League na forum wyśmiewa i wyzywa wszystkich symulantów a na podobne zachowania piłkarzy klubu któremu kibicuje nie reaguje?Tu jest sedno rozmowy i tutaj mam zarzuty do tego jegomościa.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » śr 23.08.2017 21:36

ryba_82 pisze:Source of the post .Czemu pan League na forum wyśmiewa i wyzywa wszystkich symulantów

wysmiewam bo symulanta należy wyśmiać.;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: ryba_82 » śr 23.08.2017 21:38

ryba_82 pisze:Source of the post .Czemu pan League na forum wyśmiewa i wyzywa wszystkich symulantów

wysmiewam bo symulanta należy wyśmiać.;)

Sorry,ale żeś błazen :) Wyśmiewaj, tylko wszystkich bez wyjątku a nie o "swoich" milczysz HIPOKRYTO.
Ostatnio zmieniony śr 23.08.2017 21:49 przez ryba_82, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
panmechiko
Skład B
Skład B
Reputacja: 51

Postautor: panmechiko » śr 23.08.2017 21:41

w Milanie nie ma symulantów odkąd skończyło sie wypożyczenie Delafeou

co to w ogóle za dyskusja. A z przykładu z Arsenalem to nieźle prychnąłem :rotfl:

Wróć do „Anglia”