Manchester United (zbiorczy) (cz.2) - Strona 1880

Piłka nożna w Anglii | Premier League, Championship i FA Cup (Puchar Anglii) | Kluby (Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal, Leeds) | Reprezentacja Anglii | Transfery | Mecze, wyniki i inne wydarzenia związane z angielską piłką nożną

Trenerem MU w sezonie 2018/2019 powinien zostać:

Solskjaer powinien pozostać na stanowisku
15
60%
Mauricio Pochettino
4
16%
Massimiliano Allegri
3
12%
Zinedine Zidane
0
Brak głosów
Laurent Blanc
1
4%
Antonio Conte
0
Brak głosów
Leonardo Jardim
1
4%
Eddie Howe
1
4%
ktoś inny
0
Brak głosów

Liczba głosów: 25

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 198
Kontakt:

Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: red85 » śr 09.10.2019 17:48

Ja tylko z urlopu napisze, ze oglądałem długimi fragmentami ostatni mecz i to wyglądało jak w najgorszych spotkaniach za Luja. jak pisałem wcześniej - jeśli Ole szybko nie zareaguje to niebawem nie będzie mógł mieć jakichkolwiek pretensji, ze mu się podziękuje. Co więcej, wcale się nie zdziwię jeśli sam pierwszy rzuci ręcznikiem.

Nie zmienia to jednak w niczym oceny letniego okienka. Jak bodaj kiedyś powiedział Ragnick, lepiej nie kupować niż kupować złych zawodników. Kupiliśmy trzech grajków, którzy autentycznie wzmocnili zespół. Zreszta, nie mam zamiaru powtarzać tych samych dyskusji po raz setny.

I to co ja chciałem było opisane wielokrotnie, wiec proszę tutaj nie wypisywać dyrdymałów. Chciałem dynamicznej drużyny, która pressuje wysoko i potrafi grać piłka. Tego chciałem, tego tez chciał Ole, ale na boisku tego nie widać. Jak jest czego bronić to bronię, ale poziom zaprezentowany z kiepskim Newcastle jest nie do zaakceptowania.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 487
Kibicuje: Manchester United FC

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » czw 10.10.2019 10:31

Bassu pisze:
śr 09.10.2019 12:03
Tu akurat prawda - na boisku, gdy nie idzie nie ma lidera i to od lat.
Pogba jest liderem na boisku i wg tego co słychać z szatni (tak u nas jak i we Francji) także poza nim.
Bassu pisze:
śr 09.10.2019 12:03
Tak na prawdę solidnie wypalił u nas transfer Ibry, pierwszy sezon Lukaku i...
:roll:
piotrcies pisze:
śr 09.10.2019 12:12
ja czytałem, że Solskjaer wskazał 9 piłkarzy do wymiany w zespole i biorąc pod uwagę niektóre plotki oraz choćby wypowiedzi takiego Watzkego - chyba faktycznie staraliśmy się skusić m.in. takiego Sancho.
Tyle, że od początku dał sobie na to 2 lata (nie pamiętam czy 3, czy 4 okienka). A racji nie miał, bo najpierw usuwa zawodników, a dopiero później szuka im następstwa. Ten skład nie mógł być tak słaby, skoro osiągał o parę klas lepsze wyniki z Jose. Oddanie Lukaku i Sancheza jednocześnie, bez kupna kogoś za nich właśnie nam wychodzi bokiem. A drugim bokiem, ustawianie Pogby na 8.

Tutaj potrzeba nowej 8 i 7 do pierwszego składu. Poza tym wzmocnień na ławce. Jednak ich brak nie usprawiedliwia takiego miejsca w tabeli.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2523
Kibicuje: 4rsenal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » czw 10.10.2019 10:47

czarny samael pisze:
czw 10.10.2019 10:31
Pogba jest liderem na boisku i wg tego co słychać z szatni (tak u nas jak i we Francji) także poza nim.
To jest kwestia tego jak kto rozumie pojęcie 'lider na boisku'. Moim zdaniem jeśli gość których przechodzi obok spotkań a jego forma zależna jest od humoru to jest kupa a nie lider.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 487
Kibicuje: Manchester United FC

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » czw 10.10.2019 10:58

sickstick pisze:
czw 10.10.2019 10:47
Moim zdaniem jeśli gość których przechodzi obok spotkań
Mit. Już obalony w zeszłym sezonie przez statystykę przebiegniętych kilometrów. W ogóle wszystkie staty, które widziałem stoją po jego stronie. Teraz znowu widziałem taką, gdzie wypracował tyle samo sytuacji co Fred, Tomek i Matić razem wzięci przez 1/3 minut ich gry. Gole i asysty zeszłego sezonu tym bardziej.
Ale on nie będzie dobrze grał, jeśli trener będzie go ustawiał na de facto DM jak w jednym z ostatnich meczów. Była taka grafika pokazująca miejsce poruszania się zawodników i z kim jak grali. RB był Young i był wyżej na boisku niż Pogba. Pogba po lewej jako DM, cały zespół przekrzywiony w prawą stronę, tj. tak że Rashford (IIRC) był po prawej stronie pola karnego i tym samym był najdalej odsuniętym zawodnikiem od Pogby, który najbliżej miał trzech obrońców i Tomka. Najwięcej podań tam wymieniono w trójkącie Tuanzebe-Pogba-Maguire. Przecież to jakieś kuriozum.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1484

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » ndz 13.10.2019 12:35

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2271

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » pn 14.10.2019 14:26

Transfer Mandżukicia wydaje się coraz bardzie realny, czytałem o 10 mln za zimowy zakup, a sam Chorwat jest otwarty na przeprowadzkę.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2523
Kibicuje: 4rsenal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » pn 14.10.2019 14:35

Wolałem plotki o Piątku, Mandzu może być realnym problemem dla rywali.

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2271

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » pn 14.10.2019 14:37

Z tym Piątkiem może być ciężko, ponoć rywalizujemy z Barceloną.

Ja liczę na to, że transfer Mandżukicia doda trochę pewności siebie naszej szatni. Chorwat to nie jest chłopak, który kładzie uszy po sobie, tylko temperamentny facet, a patrząc na naszą szatnie - takich ludzi brakuje. Dużo przepraszania i ładnych słów, mało jaj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”