Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
3
21%
Transfer Maticia
8
57%
Transfer Lindelofa
1
7%
Sprzedaż Rooneya
2
14%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
0
Brak głosów

Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 830

Postautor: Morrow » wt 29.08.2017 9:38

Pereira prawdopodobnie idzie na roczne wypożyczenie do Valencii. Nie wiadomo czy będzie tam opcja odsprzedaży.

Od początku nie wierzyłem, że młody coś pogra u Mourinho. Jak już to tylko przy pladze kontuzji albo w pomniejszych pucharach. Do rotacji mógłby się przydać ale akcje Herrery, Carricka i Fellainiego będą stały wyżej więc dla jego rozwoju to może być odpowiednia ścieżka. Inna kwestia czy jeszcze kiedyś na OT wróci, jeśli w MU wiązaliby z nim jakieś plany to pewnie puściliby go na wypożyczenie gdzieś do PL, sam Brazylijczyk też zresztą może już mieć dość tej tułaczki i nie zdziwię się, że jak odpali to za rok zmieni pracodawcę.

O Evansa starają się City i Leicester i mówi się o cenie ponad 20 milionów funtów. Kolejny po Keanie człowiek, który szybko odnalazł się w innym otoczeniu i udowodnił, że stać go na więcej niż myślał LVG. Kolejny kamyczek do ogródka Holendra swoją drogą, fajnie, że wprowadził Rashforda ale za sprzedaż stoperów należy mu się karny kutas. Patrząc co gra Jones, jestem przekonany, że u Mou, Jonny mógłby być jednym z filarów defensywy.

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 82

Postautor: Kamil232 » śr 30.08.2017 7:52

Morrow pisze:Source of the post O Evansa starają się City i Leicester i mówi się o cenie ponad 20 milionów funtów. Kolejny po Keanie człowiek, który szybko odnalazł się w innym otoczeniu i udowodnił, że stać go na więcej niż myślał LVG. Kolejny kamyczek do ogródka Holendra swoją drogą, fajnie, że wprowadził Rashforda ale za sprzedaż stoperów należy mu się karny kutas. Patrząc co gra Jones, jestem przekonany, że u Mou, Jonny mógłby być jednym z filarów defensywy.

Rashford to taki jego strzał jak wygrana w Lotka. Posypali się napastnicy to żeby nie puszczać tam Romero musiał wziąć młodzika.

Evans, Keane, Welbeck dodajmy jeszcze Hernandeza.

Facet posprzedawał wszystko po kolei co było DNA United. Wychowanków. Graczy nie medialnych a niezwykle potrzebnych zespołowi. I teraz Ci goście pokazują klasę wzmacniając inne zespoły.

Ale to on był ok i prezentował DNA UNited bo grał jak nigdy Ferguson klepu klepu, a Mourinho jest beee.

To trochę jak w Polskiej polityce wszystko co zarzucano PIS robiła PO i to ona była ok, a PIS beee.
Obrazek

Określenia dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
trudno o większy dowód dysfunkcji niepofałdowanej mózgownicy;p

Określenia nie dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
dyletant

:lol2:

Awatar użytkownika
Hunter9
Trampkarz
Trampkarz
Reputacja: 8

Postautor: Hunter9 » śr 30.08.2017 9:20

Kamil232 pisze:Source of the postTo trochę jak w Polskiej polityce wszystko co zarzucano PIS robiła PO i to ona była ok, a PIS beee.

Tak ku*wa, dokładnie tak samo :angry2:

Awatar użytkownika
Rossi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 29

Postautor: Rossi » śr 30.08.2017 9:24

Ale że z tematu Manchester United zejść na jakaś śmieszną politykę? Pis, PO. Absurd.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 114
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » śr 30.08.2017 11:41

Morrow pisze:Pereira prawdopodobnie idzie na roczne wypożyczenie do Valencii. Nie wiadomo czy będzie tam opcja odsprzedaży.

Od początku nie wierzyłem, że młody coś pogra u Mourinho. Jak już to tylko przy pladze kontuzji albo w pomniejszych pucharach. Do rotacji mógłby się przydać ale akcje Herrery, Carricka i Fellainiego będą stały wyżej więc dla jego rozwoju to może być odpowiednia ścieżka. Inna kwestia czy jeszcze kiedyś na OT wróci, jeśli w MU wiązaliby z nim jakieś plany to pewnie puściliby go na wypożyczenie gdzieś do PL, sam Brazylijczyk też zresztą może już mieć dość tej tułaczki i nie zdziwię się, że jak odpali to za rok zmieni pracodawcę.

To może być jego koniec. Szkoda, że nawet nie dostał realnej szansy, bo papiery na granie ma. Dodatkowo w przyszłym roku kończy mu się kontrakt i jeśli wypuścimy go nie podpisując wczesniej nowego kontraktu - to go stracimy.

O Evansa starają się City i Leicester i mówi się o cenie ponad 20 milionów funtów. Kolejny po Keanie człowiek, który szybko odnalazł się w innym otoczeniu i udowodnił, że stać go na więcej niż myślał LVG. Kolejny kamyczek do ogródka Holendra swoją drogą, fajnie, że wprowadził Rashforda ale za sprzedaż stoperów należy mu się karny kutas. Patrząc co gra Jones, jestem przekonany, że u Mou, Jonny mógłby być jednym z filarów defensywy.

Byłem mega zły na Lujego za sprzedaż naszych chłopaków. Głównie za Welbza, ale czas pokazał, że to akurat nie był błąd. Natomiast Evans swoje szanse otrzymał i po prostu ich nie wykorzystał. Grał w większości źle i mało kto wtedy w ogóle żałował, że się go pozbywamy. Ja trochę żałowałem, ale bardziej z sentymentu do naszych wychowanków, których niebezpiecznie ubywało. Bardzo mnie jednak cieszy, że w WBA się odbudował, ale to chyba jeden z tych zawodników, którzy muszą mieć pewny plac, żeby poczuć się komfortowo i grać na miarę swoich umiejętności. WBA to jednak zdecydowanie za słaba drużyna dla niego i mam nadzieję, że trafi do lepszego zespołu.

Co do Keane'a...Pamiętam jeden mecz z tournee, czy też słynną potyczkę z MK Dons, gdzie wyglądał koszmarnie i nawet tutaj padały opinie, że chłopak nie nadaje się nawet do championship. Szkoda, że poważnej szansy nie dostał, ale u nas nie otrzymują jej obecnie nawet dużo bardziej utalentowani grajkowie. Wtedy z niewiadomych mi względów Holender bardzo uparł się aby znaleźć lewonożnego stopera i stąd szansę dostał chociażby Blackett.

Keane to przykład zawodnika inteligentnego. Przykład zawodnika, który pokazuje ile daje wytrwała praca i przede wszystkim - regularna gra. Żaden mega talent.

Super, że u Mou odnalazł się Jones, ale z drugiej strony pogubił się Smoła, który u Lujego był wyróżniającym się zawodnikiem w całej lidze. Takie dyskusje można toczyć godzinami. Przy zmianie trenera niemal zawsze ktoś traci, a ktoś zyskuje. I powodów może być wiele.
Ostatnio zmieniony śr 30.08.2017 13:14 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 391

Postautor: Enjo » śr 30.08.2017 11:46

A Januzaj wypalil na Mojsiego czy Van Gaala ? Pytam bo nie pamietam, a talent spory I niestety gdzies sie pogubil.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » śr 30.08.2017 11:51

Wypalił za Mojsa. Odaplił go Mourinho, więc zapewne jak Adnan się podniesie (w co średnio wierzę) to karnym kutasem zostanie obdarowany Portugalczyk ;)

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Kamil232 » śr 30.08.2017 16:03

Rossi pisze:Source of the post Ale że z tematu Manchester United zejść na jakaś śmieszną politykę? Pis, PO. Absurd.

Ale nie wiem czy wiesz bo z tego co chyba zrozumiałem wychowywałeś się za granicą, to jednak w języku Polskim istnieje takie coś jak porównanie, metafora. Warto poznać te terminy.

Wyżygać się można od czytania jak to Mourinho niszczy młodych, nie daje im szans, jak to zaprzecza DNA United jak wszystko to zrobił ten śmieszny Holender(podobnie jak w Polskiej polityce rzekomo to Pis łamał demokracje, podsłuchiwał, niszczył dziennikarzy, a wszystko robiła to PO) Wtedy takiego żygu nie było, bo ła łoo dawał szansę Blacketom i McNairom, tylko co z tego dziś jest?

A posprzedawał wszystko co najlepsze. Aż by się chciało dziś np. żeby Mourinho tak opierdolił Lingarda i wziął Mahreza, jak Van Gaal opierdolił Welbecka i Hernandeza żeby zrobić miejsce dla Falcao.
Obrazek

dyletant

Awatar użytkownika
Rossi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 29

Postautor: Rossi » śr 30.08.2017 16:08

Faktycznie, przyznaję ci racje. Lui to trochę taki Tusk, a Mou - Kaczyński.

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Kamil232 » śr 30.08.2017 16:27

Widzę, że jednak przerasta Cie zrozumienie jednego kontekstu. Nic wracaj do oglądania młodych chłopców i płacz jacy to byliby genialni gdyby nie ten zły Mourinho(o to też pasuje. Jakby w Polsce było idealnie gdyby nie zły Kaczyński)
Obrazek

dyletant

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 381

Postautor: sickstick » śr 30.08.2017 18:03

A Arsenal to PSL

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 605
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » czw 31.08.2017 13:54

Pereira zostaje w zespole, a Mourinho mu powiedział, że będzie odgrywał rolę w zespole. :)
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » sob 02.09.2017 11:07

Carbon pisze:Pereira zostaje w zespole, a Mourinho mu powiedział, że będzie odgrywał rolę w zespole. :)

Ano.

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 605
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » sob 02.09.2017 11:30

Właśnie nie wiem, co się odjebało i chyba każdy jest zaskoczony, że tam wylądował, ALE mamy opcję powrotu jego już w styczniu i przedłużenia wtedy z nim kontraktu, także nie ma tragedii i na najważniejszą część sezonu będzie dostępny być może. ;)
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 30

Postautor: maxskr » sob 02.09.2017 12:14

Szkoda, przy sporej ilości meczów w sezonie powinny się znaleźć dla niego minuty zwłaszcza na ofensywnych pozycjach. Zawsze to krok do przodu w porównaniu z zeszłym sezonem, ale więcej sensu miałoby wypożyczenie gdzieś do Premierleague. Jakiś plan na przyszłość na niego musi być, bo inaczej zostałby pewnie po prostu sprzedany.

Nikt chyba nie pisał, a warto podkreślić debiut w reprezentacji Oranje Fosu-Mensaha. Z Holendrami ostatnio jest jak jest, ale debiut w pierwszym składzie w ważnym meczu przeciwko Francuzom pokazuje, że wierzą w chłopaka. Mam nadzieję, że przejście Sakho do Crystal Palace nie zabierze mu gry i bieżący sezon zaprocentuje na jego przyszłość u nas.

Wróć do „Anglia”