Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
4
22%
Transfer Maticia
9
50%
Transfer Lindelofa
1
6%
Sprzedaż Rooneya
2
11%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
2
11%

Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
BeBaD
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 81

Postautor: BeBaD » sob 02.09.2017 13:58

Po sezonie kończy mu sie kontrakt, troche to martwi ;/

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 122
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » sob 02.09.2017 17:30

Mamy niby opcje przedłużenia do 2019, ale martwi, ze chłopak zaraz przecież będzie mieć na karku 22 lata, a my wciąż nie możemy mu dać minut. Niebezpiecznie to przypminana casus wielu zawodników Chelski rzucanych raz po raz na różne wypożyczenia, którzy gdzieś po drodze się pogubili.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 865

Postautor: Morrow » sob 02.09.2017 21:26

Z drugiej strony bądźmy realistami. W tej chwili grają Matić i Pogba. W kolejce są Herrera, Fellaini i Carrick a ich akcje stoją wyżej niż Brazylijczyka. Będzie dużo spotkań ale biorąc pod uwagę zamiłowanie Portugalczyka do katowania wąskiej grupy graczy to szanse Pereiry na coś więcej niż pojedyńcze ogony i Carling Cup były naprawdę niewielkie.

Valencia mimo swojej skomplikowanej sytuacji to klub ze sporymi tradycjami i ambicjami, Pereira pokazał się z dobrej strony w Granadzie. Dla jego kariery to może być odpowiedni kierunek. Podczas tournee potrafił się pokazać z dobrej strony ale było widać też spore braki odpowiedzialności w grze w środku. Jak w Valencii pokaże się z dobrej strony to może mieć ścieżkę powrotu na OT. W innym wypadku już byłby sprzedany.

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 33

Postautor: maxskr » sob 02.09.2017 23:50

Niby tak, ale na 3 pozycjach za napastnikiem jest właściwie 5 gości - Rashford, Martial, Miki, Mata i Lingard. Od biedy jeszcze niedługo Young, ale z nim wiadomo jak już jest. Do tego póki nie ma Zlatana, to na napadzie minuty dostaną i Rashford i Martial. Dlatego przydałby się ktoś na tę dodatkową opcję, bo przy jakiejś kontuzji wybór w składzie już będzie ograniczony. Chociaż z drugiej strony w takiej sytuacji ratunkiem będzie Carrick i ustawienie Pogby/Herrery wyżej, więc w praktyce pewnie i tak Mourinho preferowałby takie manewry niż stawianie na Pereire.

E: Jeszcze news z ostatnich godzin - kontrakt przedłużony do 2019.

Kamil232
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 91

Postautor: Kamil232 » śr 06.09.2017 0:02

https://www.manutd.pl/2017/09/05/espn-m ... -czolowka/

Otóż tzo.

Mam podobne. To samo z Matą.

Oby w tym sezonie wątpliwości rozwiali.

Zresztą czas i aby Pogba w meczach z najlepszymi wskakiwał na najwyższy poziom.

O lewą Martial/Rashford jestem spokojny. Jeden z nich zrobi szum. Czarny Lukaku jak mu się stworzy okazje też sieknie, może coś zmaści, ale ogarnie. Matic też.

Pogba, Miki, Mata muszą robić grę w tych meczach. Są kluczami do zwycięstw.
Obrazek

Określenia dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
trudno o większy dowód dysfunkcji niepofałdowanej mózgownicy;p

Określenia nie dozwolone przez moderacje do użycia w dyskusji:
dyletant

:lol2:

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » śr 06.09.2017 14:41

Ogłoszona została w końcu kadra na Młodzieżową LM ;)

Goalkeepers

Ilias Moutha-Sebtaoui, Alex Fojtíček, James Thompson, Jacob Carney

Defenders

Harry Spratt, George Tanner, Tyrell Warren, Ro-Shaun Williams, Max Dunne, Jake Barrett, Luca Ercolani, Brandon Williams, Dishon Bernard, Ethan Laird

Midfielders

Lee O’Connor, Tom Sang, Ethan Hamilton, Indy Boonen, Jake Kenyon, Aidan Barlow, Arnau Puigmal, James Garner, Dylan Levitt, Ethan Galbraith, Dion McGhee

Forwards

Tahith Chong, Josh Bohui, Angel Gomes, Millen Baars, Nishan Burkart, D’Mani Bughail-Mellor, Largie Ramazani

Hamilton, Warren oraz R. WIlliams zgłoszeni jako starsi.

Będzie ciekawy skład.

Warren i Williams wydają się być pewniakami na stoperze, O'Connor na boku obrony również. W pomocy zapewne pewnie miejsce będą mieli Gomes, Hamilton, a na skrzydle zapewne Boonen.

O'COnnor....Williams....Warren....Kenyon (?)

..........Hamilton....(Barlow? Tanner? Puigmal?)......
??????.........Gomes...............Boonen
...............Bohui (Burkart?)

Zapowiada się ciekawa kampania. W grupie m.in. Benfica, więc poważny sprawdzian czeka naszych. Jestem ciekaw kto będzie grał na skrzydle do czasu aż Chong powróci po kontuzji. Wcale bym się nie obraził gdyby to miał być młodziutki Ramazani, który zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie ze skrótów i bardzo chętnie zobaczyłbym go na przestrzeni całego meczu ;)

PS Jeśli ktoś widział wspomnianego Ramazaniego w akcji, albo Puigmala to proszę o info. Doktorek ? Rossi ? ;)

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 972
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 06.09.2017 15:08

red85 pisze:Source of the post PS Jeśli ktoś widział wspomnianego Ramazaniego w akcji, albo Puigmala to proszę o info. Doktorek ? Rossi ?

Ramazani zostal wybrany najlepszym pilkarzem Pucharu Syrenki kilka dni temu.

Tutaj mozesz go obejrzec (ja dopiero w weekend planuje odrobic zaleglosci):

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Postautor: Morrow » czw 07.09.2017 16:50

Ten Puigmal to podobno zapowiada się bardzo obiecująco. W ogóle bardzo fajne okienko dla Akademii bo poza wspomnianymi Hiszpanem i Ramazanim, sprowadziliśmy też obiecującego Aliou Traore z PSG, o którego ubiegały się też Juve i City. Jakby jeszcze udało się wyrwać Sancho to wyglądałoby to naprawdę potężnie (ponoć ostro walczyliśmy ale City uparło się żeby go wypuścić poza Anglię). Mamy w tym momencie naprawdę bardzo dużo interesującego materiału na zapleczu i trzeba trzymać mocno kciuki za to żeby Ci chłopcy prawidłowo się rozwijali i w odpowiednim momencie dostali szansę na grę w pierwszym składzie.

Zmieniłem ankietę. Oto wyniki poprzedniej:

Obrazek

/edit

Przy okazji ciekawy artykuł/wywiad z Timesa o i z Mourinho. Tłumaczenie z manutd.pl

Artykuł Olivera Kaya – treść oryginalna

Na zabytkowej sofie na szczycie zakręconych schodów Cartlon House Terrace, najbardziej arystokratycznej dzielnicy Londynu, Jose Mourinho wygląda niemal tak samo królewsko jak jego otoczenie. Manchester United jest wczesnym liderem Premier League i po raz pierwszy, w jego królestwie panuje spokój. Aż za duży spokój, sugeruje z demonicznym uśmiechem. – Nie lubię cichego morza – mówi.

Mourinho uważa, że można mówić o czymś takim jak zbyt duży spokój. – Lubię wywierać na sobie presję. Lubię przestawiać zegarek do przodu. Jest teraz 14:30; jeśli mam gdzieś być o 15:00, mówię sobie, że jest 14:50. Tak samo jest w mojej pracy, już tak robiłem. Przesuwam zegarek. Uważam zawsze, że niewielka presja jest pożyteczna. Nie lubię cichego morza i na przykład teraz nie podoba mi się w jaki sposób mówi się o moim zespole. To bardzo pochopne, a tego nie lubię. Wolę, jeśli wygląda to odwrotnie, jeśli pojawia się presja. Czas to też dobry sposób na wywołanie presji.

Nie bez przyczyny Mourinho nawiązuje do horologii. Zgodził się na ten wywiad jako część jego działań promocyjnych wynikających z wieloletniej umowy z producentem zegarków, firmą Hublot, która wybrała tak wystawne miejsce na lokalizację dla najnowszej sesji zdjęciowej.

Historia Mourinho w całości wydaje się wyścigiem z czasem. W piłce nożnej tak wiele miejsca poświęca się dyskusji o długoterminowej filozofii, o planach pięcioletnich, jednak podejście Mourinho, być może w większym stopniu niż kogokolwiek innego, obraca się wokół 90 minut, a każdy mecz jest cegiełką w dziele całego sezonu; sezonu będącego wyścigiem po jak największą ilość trofeów.

Mourinho przez długi czas był charakteryzowany jako ktoś, kto działa krótkofalowo. Zyskuje wyniki, zdobywa trofea – w Porto, Chelsea, Interze, Realu, znów w Chelsea, a teraz w Man Utd – i idzie dalej. Niekiedy, jak w Porto i w Interze, odchodził na szczycie. Kiedy indziej, szczególnie gdy za jego triumfem w Chelsea poszedł niepokojący upadek, odchodził w atmosferze rozgoryczenia i zamętu. Jego sugestie o pójściu w ślady sir Aleksa Fergusona, o pozostaniu w Man Utd dłużej niż w poprzednich klubach, spotkały się ze sceptyczną reakcją, która, jego zdaniem, nie była sprawiedliwa.

– Jeśli ludzie mówią, że tylko wygrywam i odchodzę, muszę to zaakceptować, bo na pewnym etapie kariery tak robiłem. Gdy wygrałem Ligę Mistrzów z Porto i Interem, zniknąłem. Odszedłem z Realu w momencie, gdy klub chciał, żebym został. Jedyny klub, z którego zostałem zwolniony to Chelsea, ale i tak po zdobyciu tytułu.

– Jeśli ludzie wypominają, że zmieniam kluby, mają do tego prawo, ale nie sądzę, żebym działał krótkoterminowo. Przygotowuję zespoły na sukces, przygotowuję drużynę w taki sposób, że gdy odchodzę, nowy menedżer przychodzi do topowego zespołu. To nie jest postępowanie krótkoterminowe, nawet jeśli odchodzę. Jeśli jesteś przez rok czy dwa w dowolnej pracy i pozostawiasz strukturę przygotowaną na osiąganie jeszcze lepszych wyników bez ciebie, to nie jest krótkoterminowe. To działanie na dłuższą metę.

Czy Mourinho ma tu na myśli Real Madryt, który zdobył trzykrotnie puchar Ligi Mistrzów w cztery sezony po jego odejściu? – Tak, jako przykład. Działanie krótkoterminowe to praca w jednym klubie przez dwadzieścia, piętnaście czy dziesięć lat i pozostawianie go w stanie… – Przerywa na chwilę. – Jakie jest przeciwieństwo sukcesu? No tak, porażka – to słowo rozbrzmiewa gorzko w jego ustach. – To krótkowzroczny menedżer. Możesz pracować w jednym klubie przez dekadę lub dwie, ale odchodząc pozostawiasz klub gotowy tylko na porażkę.

To intrygująca myśl. Czy ma na myśli Arsene’a Wengera, którego spuścizna dla ewentualnego następcy wydaje się coraz mniej ciekawa z każdym rokiem, w którym pozostaje u steru, czy może jednak Fergusona, którego chlubne 26 lat na Old Trafford poprzedzało cztery lata mizerii? To drugie wydaje się mało prawdopodobne. Najcięższe zarzuty Mourinho po objęciu zespołu w 2016 roku dotyczyły wszak decyzji, jakie podejmowano w ciągu trzech lat po odejściu Fergusona na emeryturę, nie w trzech latach to poprzedzających.

Pierwszy sezon Mourinho w Man Utd był wyczerpujący. Zdobyli Puchar Ligi i Ligę Europy, ale zakończyli sezon na niziutkim szóstym miejscu w Premier League, zdobywając tylko 54 bramki w 38 meczach. Początek nowego sezonu był o wiele bardziej pomyślny – komplet punktów, 10 bramek zdobytych i zero straconych. Nemanja Matić wniósł więcej pewności do środka pola, pomagając Paulowi Pogbie kwitnąć. Inni również przejawiają oznaki przystosowania do rygorystycznych wymagań Mourinho.

Pojawiły się nawet spekulacje na temat przedłużenia jego trzyletniego kontraktu. – Nie myślę o tym. Nie potrzebuję nowego kontraktu, by pracować do granic moich możliwości. To dla mnie nie problem, że pod koniec kontraktu zarówno ja, jak i klub będziemy mogli podjąć dowolne decyzje.

– W przeszłości zawsze chciałem prowadzić kluby w różnych miejscach. Gdy przybyłem do Chelsea w 2004 roku, nigdy nie myślałem o pozostaniu tam na 20 lat. Nigdy. Gdy przeszedłem do Włoch, cały czas myślałem o tym, że chcę trafić do Hiszpanii. Jeśli teraz zapytacie mnie czy chciałbym spróbować sił we Francji lub Niemczech, odpowiadam: “Dlaczego nie?”. Jednak obecnie jestem na innym etapie kariery. Zawsze miałem Hiszpanię i Włochy na swojej liście, jednak angielski futbol to moja pasja i obecnie mogę powiedzieć, że chcę tu zostać na wiele lat.

– Chodzi o zbudowanie projektu, który stanowi największe możliwe wyzwanie. Obecnie takim jest Manchester United, bo klub przechodzi nowy okres, epokę po sir Aleksie. Sir Alex, potem David, potem pan Van Gaal, a obecnie ja. Próba powrotu do sukcesów to wyzwanie dla klubu i coś czym się delektuję.

Portugalczyk jest zadowolony z działań Man Utd na rynku transferowym. W idealnym świecie chciałby zakontraktować Garetha Bale’a lub Ivana Perisicia, doświadczonego piłkarza, który dodałby szybkości i zagrożenia ze skrzydeł, ale ma więcej powodów do zadowolenia niż kilku innych jego rywali, by spojrzeć na letnie okienko z satysfakcją.

– Uważam, że byliśmy bardzo sprytni. Spodziewaliśmy się, że może się wydarzyć coś, co zmieniłoby rynek na zawsze. Zwykle ostatni okres okienka jest mniej kosztowny, ale w tym sezonie po tym jak odszedł Neymar, wszystko wywróciło się do góry nogami i zmieniło się na gorsze jeśli chodzi o ceny. Myślę, że Lukaku 31 sierpnia kosztowałby 150 milionów, a Matić 60 lub 70. Neymar wszystko zmienił. Jeśli Pogba pozostałby najdroższym piłkarzem, Philippe Coutinho grałby teraz w Barcelonie po transferze za 101 milionów.

– Ludzie patrzą teraz na kwoty transferowe rzędu 200 milionów. Piłkarze za 20 stali się teraz piłkarzami za 40 milionów. Za Maticia i Lukaku musielibyśmy zapłacić 200 milionów. Jednak dzięki temu, że kupiliśmy ich wcześniej, zapłaciliśmy mniej. Uważam że w kwestii finansowej działaliśmy bardzo dobrze, podobnie jak w kwestii przygotowania do sezonu, kupując zawodników wcześnie. Nie jest to niezbędne, ale na pewno jest ważne.

Man Utd zaliczył podobnie udany początek poprzedniego sezonu, wygrywając trzy pierwsze mecze, ale rozmowy o wygranej w Premier League ucichły po nieudanej jesieni. Teraz drużyna wydaje się bardziej trwała, jak prawdziwy zespół Mourinho. Wyglądają też bardziej jak drużyna Manchesteru United. Między tymi dwiema stronami jest wyraźna różnica i balans, który trzeba odnaleźć. Mourinho zna historię United i że wymagania nie dotyczą tylko zwycięstw, ale i stylu.

Przypomina mu się coś, co powiedział po zwyciężeniu Ajaksu w finale Ligi Europy, odpowiadając na pytanie o pragmatyczny występ Man Utd. “W piłce nożnej jest wielu poetów, ale rzadko wygrywają oni trofea”. Czy w klubie z tradycjami takimi jak Man Utd nie wymaga się zwycięstw w określonym stylu?. – Dla mnie ważne jest to wszystko razem. Jeśli grasz bardzo dobrze i wygrywasz, to jest perfekcja. Jednak jeśli nie możesz tego osiągnąć, nie możesz się chronić stwierdzeniem: “nasz styl jest piękny”, gdy nic nie wygrywasz. Musisz walczyć o zwycięstwo i walczyć atutami, które posiadasz. Tak to należy rozumieć.

– Jeśli porównacie Manchester United z zeszłego sezonu i obecnego, pod kątem jakości naszej gry, można łatwo dostrzec, że to właśnie to, czego szukamy. Jednak rok temu się nam to nie udawało. Jeśli to niemożliwe, musisz grać korzystając z tego, co posiada twój zespół i piłkarze i starać się pokonać rywali. W tamtym finale graliśmy z zespołem Ajaksu, który nie potrafił sobie poradzić z naszymi atutami, więc właśnie z nich korzystaliśmy. Na tym polega pragmatyzm w piłce nożnej. Jeśli menedżer trzyma się swojej doktryny: “Wygrywamy i gramy pięknie”, biję mu pokłony. Jednak jeśli ktoś nie wygrywa i broni czegoś, czego nie rozumiem?

Czy to odniesienie do Jurgena Kloppa, Pepa Guardioli i Mauricio Pochettino, którzy zbirali pochwały za miły dla oka futbol, który jednak nie uchronił ich od zakończenia sezonu z pustymi rękami? Mourinho nie chce tego zdradzić. – Bądźmy szczerzy i obiektywni. Spośród trzech ostatnich mistrzów Premier League – Chelsea Mourinho, Leicester Ranieriego i Chelsea Conte – kto grał najbardziej ofensywny futbol. Kto grał najładniej? To był mój zespół, ale o tym się nie mówi.

– Nie myślę o tym. Chcę, żeby docenione były moje relacje z piłkarzami, z fanami i klubami, które reprezentuję. Tylko tego chcę, reszta mnie nie obchodzi.

A zatem – cała naprzód przez rwące wody Premier League? – Będziemy się mierzyć z bardzo silnymi drużynami, ale musimy spróbować. Powiedziałem, że potrzebne mi są trzy okna transferowe, by zbudować zespół, jakiego chcę i który może poprowadzić Manchester United na szczyt angielskiej piłki i blisko europejskiej czołówki. Wciąż uważam, że potrzebujemy jeszcze tego jednego letniego okienka, ale nie będę na nie biernie czekał. Lubię się rozpędzać, nie lubię spać na warcie. Nie chcę czekać, chcę gonić za celem.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pt 08.09.2017 16:52

Mou o Perreirze:
It was a personal decision that I don’t agree with, a decision I don’t think honestly is the best decision for him, a decision that disappoints me a little bit.
He has the potential to be fighting for a position, opportunities and to be a Manchester United player.
His decision can be considered as a young player who wants to play every weekend but also a young player that is not ready to fight for something difficult and it’s difficult to play in Manchester United’s midfield.
You have to be ready to fight for the position and I am disappointed he left. But it was his decision. I open the door, he has a long-term contract. We have the option to bring him back on January 1st, so is not a drama but it is a decision which disappoints me a little bit.

Czy to nie jest trochę zabawne? Sadzasz młodego na trybunach, a potem jestem zawiedziony, że niespełna 22-letni(!) chłopak chce regularnie grać?

Powtórze się - nie ma co być zawiedzionym tylko trzeba chłopakom dawać szansę. Trzeba im pokazać, że mogą liczyć na coś więcej niż treningi z pierwszą drużyną.

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: maxskr » sob 09.09.2017 16:36

red85 pisze:Source of the post
Czy to nie jest trochę zabawne? Sadzasz młodego na trybunach, a potem jestem zawiedziony, że niespełna 22-letni(!) chłopak chce regularnie grać?

Mnie nie dziwiły te trybuny, póki co graliśmy mecz co tydzień, nikt nie wypadał, więc Mou musiałby kosztem Pereiry wysłać na nie Herrerę, Fellainiego, Martiala lub Lingarda. Zaraz się zaczną 2 mecze w tygodniu i dopiero wtedy moglibyśmy zobaczyć na ile może liczyć minut.

Tak czy inaczej, z Atletico wyszedł w 1 składzie dzisiaj, dobry prognostyk dla niego.

Chciałbym dziś za plecami Lukaku trio Rashford Miki Martial.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Postautor: Morrow » sob 09.09.2017 17:53

MU:DDG - Valencia, Bailly, Jones, Darmian - Matic, Pogba, Herrera - Miki, Rashford, Lukaku
Ławka: Romero, Blind, Smalling, Carrick, Mata, Lingard, Martial

Stoke: Butland – Pieters, Wimmer, Zouma, Cameron, Allen, Fletcher, Choupo-Moting, Jese, Shaqiri, Diouf.
Ławka: Grant, Berahino, Tymon, Martins Indi, Adam, Crouch, Ramadan

Bardziej zachowawczy skład, do składu wraca Herrera a nawet na ławce nie ma Fellainiego, zobaczymy jak to zagra. Stoke nie leży Mourinho, to jeden z jego najmniej wygodnych rywali - na 9 spotkań, wygrał z nimi raptem 4 razy, z Hughesem nie potrafi wygrać od 4 spotkań a MU nie wygrało na stadionie Stoke od 4 lat.

Ważny mecz, w lidze skończyło się drapanie po jajkach a zaczęło poważne granie. City, Totki, Arsenal i Chelsea prawdopodobnie wygrają swoje mecze i czołówka w tym sezonie może wyklarować się dość wcześnie. Rok temu po świetnym początku i przerwie na reprezentacje zanotowaliśmy chyba najgorszy okres w sezonie i od września do grudnia zdobyliśmy bodaj 12 punktów na 33 możliwych. To wtedy przegraliśmy nasze szanse na czołową pozycję w lidze, oby teraz było inaczej i zespół nie stracił ognia z pierwszych 3. kolejek.

Przy okazji, Perisic przedłużył kontrakt do 2021 roku więc szanse na to, że jeszcze zagra w koszulce MU dość mocno zmalały.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 527

Postautor: Salas11 » sob 09.09.2017 18:11

Morrow pisze:Source of the post Przy okazji, Perisic przedłużył kontrakt do 2021 roku więc szanse na to, że jeszcze zagra w koszulce MU dość mocno zmalały.

70 baniek i jest Wasz. United nie stać? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Postautor: Morrow » sob 09.09.2017 18:14

Gdyby MU miało wywalić na niego 70 baniek to pewnie zrobiliby to podczas tego okienka ;)

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: maxskr » sob 09.09.2017 19:25

Dobrze, że udało się wbić tego gola przed przerwą, całkiem inaczej będzie się szukać bramki na prowadzenie niż na dogonienie przeciwnika. Bramkę zaliczyli Rashfordowi, chyba nie da się łatwiej wpisać na listę strzelców ;) Valencia aktywny na prawej stronie, trochę dokładności i byłby blisko asysty. Po drugiej stronie tradycyjnie już bezbarwny Darmian, choć przy golu to Bailly zawalił spacerując zamiast złapać Dioufa na spalonego. Nie do końca podoba mi się gra środka pomocy, Mkhitaryan też dziś traci przy ustawieniu go po prawej stronie. Martial z ławki i może skończy się znowu wygraną.

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 151

Postautor: moody90 » ndz 10.09.2017 10:46

pierwsza strata punktow i milutki ostatnio mourinho wrocil do swojego normalnego poziomu, odmowil podania reki hughesowi i skonczyl wywiad, kiedy dziennikarz go o to zapytal? :D

Wróć do „Anglia”