Manchester United (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2

Piłka nożna w Anglii | Premier League, Championship i FA Cup (Puchar Anglii) | Kluby (Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal, Leeds) | Reprezentacja Anglii | Transfery | Mecze, wyniki i inne wydarzenia związane z angielską piłką nożną

Trenerem MU w sezonie 2018/2019 powinien zostać:

Solskjaer powinien pozostać na stanowisku
15
63%
Mauricio Pochettino
4
17%
Massimiliano Allegri
2
8%
Zinedine Zidane
0
Brak głosów
Laurent Blanc
1
4%
Antonio Conte
0
Brak głosów
Leonardo Jardim
1
4%
Eddie Howe
1
4%
ktoś inny
0
Brak głosów

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
pizmak
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: pizmak » pn 26.06.2006 16:34

MAN UTD przydałby się lewy pomocnik , bo Ryan już nie te lata :? Aczkolwiek potrafi jeszcze na pełnej szybkości dobrze wrzucić , strzelić nie do obrony :) Szkoda , że Ryan nigdy nie pokazał się na arenie międzynarodowej ze swoją reprezentacją. Wiadomo Walia za słaba jest na takie imprezy. Podejrzewam że Ryan pogra jeszcze sezon i odejdzie z MU bo nie wytrzyma fizycznie.

el_nino

Post Wyświetl pojedynczy post autor: el_nino » pn 26.06.2006 16:42

pizmak pisze:Podejrzewam że Ryan pogra jeszcze sezon i odejdzie z MU bo nie wytrzyma fizycznie.

Też tak myślę, dalej nie pociągnie, będzie grał w jakimś słabszym klubie, nie będzie w stanie w ManUtd grać na pełnych obrotach dłuzej niż rok, myślę że później nie zakończy kariery tylko pogra jeszcze z rok w jakimś słabszym klubie tak jak Larsson. Lewym pomocnikiem który mógłby się przydać Manchesterowi jest Vicente, tylko że męczą go kontuzje ale myślę że on byłby dobrym kandydatem do Manchesteru na taką pozycję.

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Loczek » pn 26.06.2006 18:59

pizmak pisze:Podejrzewam że Ryan pogra jeszcze sezon i odejdzie z MU bo nie wytrzyma fizycznie.

Giggs przez całe życie deklarował wszem i wobec, że do końca swojej niebanalnej kariery pozostanie w szeregach Czerwonych Diabłów. (Podobnie rzecz się miała z Norwegiem Ole Gunnarem Solskjaer'em ). Dlatego też Walijczyk odrzucił atrakcyjną ofertę Interu Mediolan, która ponoć wpłynęła dwa lata temu. Takich piłkarzy z takim zaangażowaniem i wiernością szukać ze świecą.
el_nino pisze:Lewym pomocnikiem który mógłby się przydać Manchesterowi jest Vicente

A wiesz, że to wcale nie głupi pomysł? Vicente Rodriguez Guillen byłby idealnym uzupełnieniem lewej flanki. No tak, ale ilu kubiców, tyle teorii i wizji pierwszego składu.
My swoje, Ferguson swoje, a wszyscy wzmacniają się i to dość solidnie ( czyt. Tottenham, Chelsea, Arsenal ).

Ja mam jeszcze tylko nadzieję, że zyskamy na tragedii Juventusu ( z całym szacunkiem do tego klubu ).
Czytałem na pewnym forum ( nie będę ujawniał jakim
:wink: ) skład Starej Damy po relegowaniu do Serie B :
Mirante (22)- Gastaldello (22), Molinaro (23), Mantovani (22),Masiello (22)-Gasbarroni (25), Luci (21), Paro (22)-Volpato (20),Palladino (22), Del Piero
Tak więc praktycznie 100% składu zostanie sprzedane. I mam nadzieję, że właśnie na tym zyska Old Trafford i kibice, którym przecież klub jest coś jednak winny. Nie będę bawił się tutaj w spekulacje, kto miałby ewentualnie odejść z Juve do Manchesteru, bo od tego jest prasa.

Ja mam jeszcze tylko nadzieję ... ona umiera ostatnia.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: adekk » pn 26.06.2006 22:52

el_nino pisze:Lewym pomocnikiem który mógłby się przydać Manchesterowi jest Vicente
Przydać, to zawsze mógłby patrząc na potencjał i talent tegoż zawodnika..ale myśląc o takich rzeczach, trzeba stać twardo na ziemi..wydaje mi się, że Vicente byłby ostanim piłkarzem z obiektu Mestalla(?), który mógłby zostać sprzedany przez włodarzy tego hiszpańskiego klubu z ambicjami na kolejne wygrane tytuły w La Lidze..co do często-gęstych kontuzji tegoż zawodnika, to faqtycznie mogą one stanąć mu dość zdecydowanie na drodze do rozwoju, bo nie wiem czy dobrze kojarze, ale na razie eliminują go one z ważniejszych wydarzeń życia piłkarskiej Europy..szkoda..kopacz o takich umiejętnościach nie może się zmarnować ot tak po prostu przez jakieś tam kontuzje..
Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy kolega Schweinsteiger nie chciałby zmienić klimatu na bardziej deszczowy, uciekając ku północy..on byłby chyba dorbym rozwiązaniem dla problemów drugeij linii Manu, które przecież wszyscy dobrze wiemy, że mają miejsce..zawodnik, który potrafi grać doskonale zarówno na obu skrzydłąch, jak i zejść do środka by tam siać zament w szeregach przeciwnej drużyny..tyle, że pewno gdyby Bastian faqtyczmnie wyraził taką cheć zmiany klubu, to zaraz pod swoje skrzydła przygarnąłby go Romek Dobroczyńca, który formuje iście "diabelsko" mocną ekipę :lol: bo nie wiem czy temat Francka R. nie zginął tak szybko jak się narodził..podobno Ribery'emu nie za bardzo spodobała się angielska kuchnia i brak francuskiego pieczywa ;) ..co kraj, to obyczaj :lol: ..podczas gdy inne kluby liczące się w PL nie próżnują na rynku transferowym, Manu zachowuje wręcz stoicki spokój..ale może to jest cisza przed burzą..kto wie, kto wie :roll:
Pozdrawiam..

Awatar użytkownika
Bassu
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 126
Kibicuje: Manchester United

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bassu » wt 27.06.2006 14:28

http://sport.onet.pl/0,1248702,1346562,wiadomosc.html ---> Gwiazdy zaczynają się wyłamywać:( RvN to nic w porównaniu z Ronaldo...oby to były tylko takie głupie gadania...

ATI
Rezerwowy
Rezerwowy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ATI » wt 27.06.2006 14:41

BaSSu pisze:http://sport.onet.pl/0,1248702,1346562,wiadomosc.html ---> Gwiazdy zaczynają się wyłamywać:( RvN to nic w porównaniu z Ronaldo...oby to były tylko takie głupie gadania...

Przecież to było do przewidzenia. Teraz w Madrycie trwa kampania o najwyższe stołki i kolejni kandydaci obiecują co raz to nowych zawodników. Tak już się mówiło o M.Diarra czy Joaquinie choćby. Pozatym informację podała Marca, coś a'la Fakt. Nie sądzę, żeby Ronaldo chciał odchodzić z Man United. Powiedział, że jedynym dla niego minusem w Manchesterze jest pogoda. Pozatym niedawno podpisał nowy kontrakt ważny do 2010 roku i podpisał go bardzo szybko nie walcząc o każdy grosz jak miało to miejsce w przypadku Rio Ferdinanda. Fergie już nie raz powtarzał, że drużynę będzie budował na podstawie Rooneya i Ronaldo i niech tak już pozostanie. Cris jest wdzięczny United za to wszystko co klub dla Niego zrobił szczególnie, gdy utracił Ojca. Dlatego jestem przekonany, że Ronaldo jeszcze przynajmniej pare ładnych lat u nas pogra.

Awatar użytkownika
pizmak
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: pizmak » wt 27.06.2006 17:41

Loczek pisze:

Giggs przez całe życie deklarował wszem i wobec, że do końca swojej niebanalnej kariery pozostanie w szeregach Czerwonych Diabłów. (Podobnie rzecz się miała z Norwegiem Ole Gunnarem Solskjaer'em ). Dlatego też Walijczyk odrzucił atrakcyjną ofertę Interu Mediolan, która ponoć wpłynęła dwa lata temu. Takich piłkarzy z takim zaangażowaniem i wiernością szukać ze świecą.
Ale chodziło mi oto że zakończy karierę :P

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 548

Post Wyświetl pojedynczy post autor: j1mmy » wt 27.06.2006 18:34

Cos juz czytalem ze Meakun podpisał z nami umowę , więc z Diarry nici , Zokory nici , Meakuna nici :D

ATI
Rezerwowy
Rezerwowy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ATI » wt 27.06.2006 19:09

j1mmy pisze:więc z Diarry nici

A może Makoun ma być następcą Diarry w Lyonie :?: Tak mi się przynajmniej wydaje. I wtedy Mohammadou Diarra trafi albo na Old Trafford albo Santiago Bernabeu.

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 3
Kibicuje: Manchester United
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: John Travolta » wt 27.06.2006 19:47

A może Makoun ma być następcą Diarry w Lyonie Tak mi się przynajmniej wydaje. I wtedy Mohammadou Diarra trafi albo na Old Trafford albo Santiago Bernabeu.
Raczej na Santiago Bernabeu. Nie licze ze wyłozymy 37 mln euro za Diarre. Nawet bym nie chciał.

ATI
Rezerwowy
Rezerwowy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ATI » wt 27.06.2006 20:17

John Travolta pisze:
A może Makoun ma być następcą Diarry w Lyonie Tak mi się przynajmniej wydaje. I wtedy Mohammadou Diarra trafi albo na Old Trafford albo Santiago Bernabeu.
Raczej na Santiago Bernabeu. Nie licze ze wyłozymy 37 mln euro za Diarre. Nawet bym nie chciał.

Wystarczyło dać choćby 9 mln funtów za Zokore. Tylko według mnie lepiej jest dać 37 mln euro za Diarre niż zostawić w środku Johna O'shea. Na pewno zainwestowana kasa mimo wszystko by się zwróciła. Co raz bardziej ciekawe staje się kto zostanie następcą Keane'a w szeregach United. Fergie powiedział, że nie będzie to Brytyjczyk. Tak więc Carrick jeżeli przyjdzie do nas to pewnie zostanie następcą Scholes'a, a nie Keano. Zokora i Makoun już mają swoje nowe kluby. Z wzmocnień wymienianych przez prasę na tej pozycji pozostali Diarra, Muntari, Mascherano i Armando Petit. Do tych dwóch ostatnich coś nie mam przekonania. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby defensywnym pomocnikiem w Manchesterze był piłkarz słaby fizycznie. Bardzo możliwe, że Fergie coś kmini tak jak już wcześniej o tym mówiono o decyzji sądu po skandalu w Serie A. Emerson, Vieira (którego nienawidzę) może na nich liczy. Do tego warto dodać, że bardzo możliwe iż A.C. Milan nawet jeśli nie zdegradują to może zostać im odebranych trochę punktów i może by tak się udało wyciągnąć Gennaro Gattuso. W końcu Milan i Man United to klubie współpracujące ze sobą i może właśnie ten transfer udało by się zrealizować. Kiedyś wspominano coś o Johanie Vogelu. Według mnie, to jest on za słaby na Manchester United, choć na ławkę to może przyjść.

Awatar użytkownika
Mefiu
First love...United
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mefiu » śr 28.06.2006 13:04

Jestem przekonany, że Ryan pozostanie do końca kariery w Man United. Będize solidnym rezerwowym w następnych 2 latach.
el_nino pisze:Lewym pomocnikiem który mógłby się przydać Manchesterowi jest Vicente, tylko że męczą go kontuzje ale myślę że on byłby dobrym kandydatem do Manchesteru na taką pozycję.
Problemem Vicente są właśnie kontuzje. Ale czy Valencia puści swojego zawodnika? Jeśli zawodnik ten ma problemy zdrowotne w Hiszpanii, to wydaje mi się, że w Anglii mógłby sobie nie poradzić. Sczerze mówiąc, to z zawodników Valencii widziałbym w United Miguela i Ville :wink:
j1mmy pisze:Cos juz czytalem ze Meakun podpisał z nami umowę , więc z Diarry nici , Zokory nici , Meakuna nici :D
Nie ma to jak nabijanie w temacie Manchester United (zbiorczy) co nie? :?
Loczek pisze:Takich piłkarzy z takim zaangażowaniem i wiernością szukać ze świecą.
Gdyby nie szanowny pan Ferguson to i Keano możnaby zaliczyć do tego grona... :?
Loczek pisze:Ja mam jeszcze tylko nadzieję, że zyskamy na tragedii Juventusu ( z całym szacunkiem do tego klubu ).
Oby nie! Nie chcialbym widzieć w United żadnego zawodnika Starej Damy z wyjątkiem Camoranesiego.
ATI pisze:Fergie powiedział, że nie będzie to Brytyjczyk. Tak więc Carrick jeżeli przyjdzie do nas to pewnie zostanie następcą Scholes'a, a nie Keano.

Dokładnie. Tak więc do etgo dokupujemy Mascherano, bądź Muntariego i jest w porządku. Choć to prawda, że Fergie wspominał, że następcą Keano nie bedzie Brytyjczyk, tak Gill mówił, że zakupów doknają przed Mundialem. :roll: Gdzie leży prawda?
ATI pisze:Z wzmocnień wymienianych przez prasę na tej pozycji pozostali Diarra, Muntari, Mascherano i Armando Petit. Do tych dwóch ostatnich coś nie mam przekonania. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby defensywnym pomocnikiem w Manchesterze był piłkarz słaby fizycznie.
Eeee..., że niby Mascherano i Petit słabi fizycznie? :roll: Muntari już wrócił z MŚ, może cos sieryszy w jego sprawie. A tak na marginesie: Sulley gra na lewej stronie pomocy czy na środku? Mascherano chętnie bym widział, szczególnie, że Corinthians niezażyczyło sobie za niego zbyt dużych pieniędzy. Petit może przyjśc, ale jako gracz rezerwowy. Na Diarrę przestałbym juz liczyć, bo ten po 2 lipca zasili zapewne szeregi Królewskich.
Mascherano + Carrick i na vicemistrza powinno wystarczyć. :wink:
ATI pisze:może by tak się udało wyciągnąć Gennaro Gattuso.
Oj chyba nie ma szans. Jeżeli Milanowi odejmą punkty, tym bardziej Rino będzie chciał im pomóc wrócić na szczyt.

ATI
Rezerwowy
Rezerwowy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ATI » śr 28.06.2006 13:36

Manumef pisze:Choć to prawda, że Fergie wspominał, że następcą Keano nie bedzie Brytyjczyk, tak Gill mówił, że zakupów doknają przed Mundialem. Gdzie leży prawda?

Gill powiedział, że jak dobrze pójdzie to kupimy kogoś przed Mistrzostwami Świata. Widocznie jednak coś dobrze nie poszło.
Manumef pisze:Muntari już wrócił z MŚ, może cos sieryszy w jego sprawie. A tak na marginesie: Sulley gra na lewej stronie pomocy czy na środku?
Muntari jest środkowym defensywnym pomocnikiem. Na takiej pozycji gra w Udinese bynajmniej. Możliwe, że Mascherano zasili United, chciał bym, żeby to była dobra inwestycja.
Manumef pisze:Mascherano + Carrick i na vicemistrza powinno wystarczyć.

Jeśli Mascherano by się dobrze zaaklimatyzował to wraz z Carrickiem na środku pola powinni wystarczyć na Mistrzostwo. A dlaczego uważam, że mimo tych wzmocnień Chelsea, United było by stać na tryumf. Otóż nadziei upatruję w tym, że Jose Mourinho nie potrafi robić dobrych transferów w Chelsea. Wszyscy zawodnicy, którzy stanowili w poprzednich 2 sezonach o sile the Blues zostali sprowadzeni przez Ranieriego, a nie Portugalczyka. Jakoś SWP czy Essien bądź Asier del Horno nie spisują się na miarę oczekiwań. A do tego zapowiadana przez niego taktyka, w której rolę skrzydłowych przejmą ofensywni boczni obrońcy może się nie sprawdzić.
Manumef pisze:Muntari już wrócił z MŚ, może cos sieryszy w jego sprawie.
Dzięki temu, że wczoraj odpadła Hiszpania pewnie szybciej dowiemy się co się stanie z Fernando Torresem. Plusem porażki Hiszpanów jest to, że wartość El Nino tak diametralnie nie podskoczy.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1637

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » śr 28.06.2006 13:46

Jak tak oglądam te mecze na Mundialu to dochodzę do wniosku, że świetny byłby Mascherano. Prezentuje się naprawdę kapitalnie praktycznie w każdym meczu a w spotkaniu z Meksykiem był moim zdaniem najlepszym piłkarzem Argentyny. Nie dość, że świetnie czyta grę, dużo widzi i jest doskonały w odbiorze to jeszcze jest waleczny. Przypomina mi trochę Makelele z najlepszych czasów. Tak, tego piłkarza chciałbym widzieć w koszulce MU. Tyle, że może być ciężko go wyciągnąć z Corinthians bo raz, że to filia Romka, dwa, że Mascherano poważnie interesuje się Inter a jak wiemy to już praktycznie argentyńska kolonia. Wielka szkoda byłaby go stracić bo ma dopiero 22 lat a na boisku zachowuje się już jak profesor co w tym wieku na tej pozycji naprawdę rzadko się zdarza. W dodatku Corinthians nie chce za niego jakiś niebotycznych kwot. Pożyjemy, zobaczymy.
Mi też wygląda,na to że Lyon będzie chciał sprzedać Diarrę. Już kupili Kallstroema i Makouna. Tiago i Juninho raczej pozostaną i w przypadku pozostania Malijczyka zrobiłoby się chyba trochę za ciasno. Tym bardziej,że Makoun wydaje się być idealnym następcą na tę pozycję.To także mógłaby być ciekawa perspektywa. 25 lat, silny fizycznie i waleczny, do tego potrafi dobrze podać. Tutaj problemem może być cena i ewentualne zaintersowanie Królewskich, którzy mają więcej atutów finansowych niż United, czego ostanim przykładem było pozyskanie Cicinho.
W każdym razie gdyby do Manchesteru trafił choć jeden z tych dwóch zawodników byłbym naprawdę zadowolony, bo nie wyobrażam sobie żeby w klubie mającym aspiracje do walki o najwyższe trofea kolejny sezon na jednej z najważniejszych pozycji miał grać boczny obrońca lub nominalny napastnik.
Mój zapał co do sprowadzenia Carricka po ostatnim meczu Anglików ciut osłabł bo Michael nie grał co prawda najgorzej ale gdzieś zabrakło mi tej determinacji i waleczności, która musi cechować piłkarzy MU. Dziwiło mnie to o tyle, że kolejnej szansy na pokazanie się na MŚ pomocnik Tottenhamu może już nie otrzymać.
Za to w ogóle nie widzi mi się sprowadzenie Petita. Newsy łączące go z MU śmierdzą mi trochę osobą Quieroza. Gill obiecał przed okienkiem piłkarza z górnej piłki na pozycji def.pomocnika a Petit z pewnością takim nie jest. Na Mundialu o niebo lepiej prezentuje się niechciany w Chelsea Maniche.
Co do piłkarzy Juve to także jestem dość sceptycznie nastawiony. Jedynym piłkarzem, który mógłby się przydać Diabłom jest Buffon. VdS broni naprawdę bardzo dobrze ale jego wiek nie pozostawia złudzeń. Za rok trzeba będzie rozejrzeć się za następcą więc jeśli Buffon-jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy bramkarz świata byłby do wzięcia za w miarę przystępne pieniądze to czemu nie? Ale to tylko spekulacje, jak znam życie Juve pozostanie w Serie A.
Jest jeszcze jeden piłkarz, który mógłby się okazać idealnym wzmocnieniem MU. Nazywa się Ribery. Franck Ribery ;) Wczoraj pokazał, że nieprzypadkowo jest uznawany za jeden z największych talentów współczesnej piłki. Tym bardziej boli fakt, że MU był nim poważnie zainteresowany ale jak zawsze działacze wykazali za mało determinacji.Szkoda, że jest juz praktycznie piłkarzem Lyonu bo MU miało w miarę dobre kontakty z prezesem OM i gdyby to zależało od niego to zapewne wolałby sprzedać Francka do Manchesteru aniżeli do rywala z Ligue 1. Niby jest już po sprawie ale gdzieś tam głęboko nadal się tli nadzieja.

Awatar użytkownika
MaWiK
malwinka
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MaWiK » śr 28.06.2006 15:55

Możemy sobie tutaj tylko pogdybać. Nie wam jak was ale mnie to już denerwuje,irytuje i wkurwia podejście włodarzy Manchesteru do ich sytuacji. Od paru ładnych lat nie zrobili NIC żeby cokolwiek osiągnąć, czy to w Premiership czy w Lidze Mistrzów. To samo dzieje sie teraz- na przełomie marca/kwietnia Ferguson i Glazer wypowiadali się że będą wzmocnienia przed mistrzostwami, a do tej pory nie ma NIC! Diarra,Zokora,Makoun,Ribery- o ilu jeszcze zawodnikach mówiło sie w kontekście przejścia do Manchesteru, a który z nich zawita na Old Trafford? Prawdopodobnie ŻADEN. Makoun,Ribery-najpewniej w Lyonie(brawo panie Aulas); Zokora- w Tottenhamie, że niby bał sie ławki w United nie wierze- po prostu Diabły nie zaproponowały niczego konkretnego AS Saint-Étienne. Diarra- na 90% będzie grał na Santiago Bernabeu. Nie dość że nie przychodzi nikt konkretny tylko ludzie w stylu Djemby-Djemby czy Klebersona(na szczęście obydwóch już nie ma w Manchesterze), to odchodzą symbole klubu albo prawdziwe podpory składu- zaczęło się od Beckhama a teraz Ruud. W dodatku Cristiano głośno i oficjalnie mówi o przenosinach do Madrytu. PARANOJA.To co sie dzieje w moim ukochanym klubie już mnie powoli dobija. Zaczynam mieć tego wszystkiego najzwyczajniej w świecie dosyć...Faktycznie możemy już zacząć gratulować Chelsea i Arsenalowi tytułów mistrza i wicemistrza Anglii. :evil: :evil:

2 WP // K.J.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”