Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
7
22%
Transfer Maticia
17
53%
Transfer Lindelofa
3
9%
Sprzedaż Rooneya
2
6%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
3
9%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 221

Postautor: BeBaD » ndz 02.09.2018 21:20

a hejterzy Mou z tego tematu po wygranej siedzą schowani jak szczury w swoich norach :ozob:

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1009

Postautor: piotrcies » ndz 02.09.2018 21:22

Nie oglądałem meczu, bo byłem w pracy, to się nie wypowiadam. Wielokrotnie mówiłem, że jeśli Mou coś osiągnie w tym sezonie, to odszczekam swoje słowa i go przeproszę, więc nie szarżuj gościu.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 356

Postautor: czarny samael » ndz 02.09.2018 21:24

Lajk za tweet, bo też go miałem włąśnie wstawiać.

Ludzie pół meczu śpiewali o Mourinho. I widać jasno, że popierają Jose, a pretensje w Manchesterze są do Woodwarda. Podobno ludzie tam są mocno za Bossem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 422
Kontaktowanie:

Postautor: Sawyer » ndz 02.09.2018 21:25

Delpiero14 pisze:Source of the post Dobrze pamietam, że Tuttosport to ten śmieszny turyński brukowiec?

Tak, ten sam, ktory jako pierwszy poinformowal o tym, ze Juve idzie po Ronaldo.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1545

Postautor: sickstick » ndz 02.09.2018 21:40

Z Rasha dzisiaj wypłynęła chyba frustracja za formę z ostatnich miesięcy, strasznie się zrobił miałki. Zupełnie jakby nie miał pomysłu ani radości z grania. Nieco kojarzy mi się to z przypadkiem Oxlade-Chamberla, który po mocnym wejściu popadł w 2-3 letni okres nijakości, zupełnie jak od pewnego czasu Rash. Niby skille było widać, szybkość odpowiednia, ale totalne zero konkretów czy wpływu na grę. Ox po tym okresie nagle znów wskoczył na dobry poziom i jakby nagle znów zaczął mieć pomysł na grę, co przełożyło się na konkrety. Myślę że Rash też w końcu wrzuci wyższy wiek, aczkolwiek może to trochę potrwać.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » ndz 02.09.2018 21:46

BeBaD pisze:https://twitter.com/utdxtra/status/1036299128098222081

a hejterzy Mou z tego tematu po wygranej siedzą schowani jak szczury w swoich norach :ozob:

Znowu pierdolenie o hejterach.

Kibice na stadionie zawsze powinni wspierać swoich. Tak też robili z Moysem, a irytowało mnie mega jak np. gwizdali na Fellsa. Na stadionie powinna być pełna spina i wspieranie, bo inna reakcja daje absolutne NIC.

Ja dawno zatraciłem radość z oglądania meczów United, więc trudno tutaj nagle sikać po kostkach z radości. Dobry mecz, w końcu przekonywujące zwycięstwo. I co? Nagle mam się łudzić, że wszystko będzie dobrze, a Mou przestanie trzęść gaciami przed pierwszym poważnym rywalem, przestanie pieprzyć dyrdymały i jechać po swoich? Naiwny nie jestem.

PS Mou, który jeszcze do niedawna jechał niejeden raz po kibicach, teraz nagle raz po raz podkreśla jakim dużym wsparciem są. Czy to nie jest zabawne ? :D
Ostatnio zmieniony ndz 02.09.2018 21:54 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1748

Postautor: fieldy » ndz 02.09.2018 21:52

BeBaD pisze:Source of the post a hejterzy Mou z tego tematu po wygranej siedzą schowani jak szczury w swoich norach

raczej fakt, ze meczu w tv nie było spowodował to, ze mało kto o meczu pisze.
to w sumie troche świadczy o tym jaki zjazd zaliczył Jose, ze po wygranej z Burnley, hejterzy niby mieliby zamknąć mordy :mrgreen:

a, że fani za nim są.. .tym lepiej, dłużej zostanie, moze Pogba zdaży odejść, zanim przyjdzie trener, który będzie umiał go w pełni wykorzystać :P

Awatar użytkownika
Kojiro
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 26

Postautor: Kojiro » ndz 02.09.2018 22:21

bo ogórkowcy oceniają za każdym razem po każdym meczu

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 632
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pn 03.09.2018 1:17

fieldy pisze:
BeBaD pisze:Source of the post a hejterzy Mou z tego tematu po wygranej siedzą schowani jak szczury w swoich norach

raczej fakt, ze meczu w tv nie było spowodował to, ze mało kto o meczu pisze.
to w sumie troche świadczy o tym jaki zjazd zaliczył Jose, ze po wygranej z Burnley, hejterzy niby mieliby zamknąć mordy :mrgreen:

a, że fani za nim są.. .tym lepiej, dłużej zostanie, moze Pogba zdaży odejść, zanim przyjdzie trener, który będzie umiał go w pełni wykorzystać :P
No, niestety, trudno oceniać coś, czego się nie widziało. Chociaż nawet gdyby leciał, musiałabym na TV odpalić żużel, a United na tablecie.

Wynik spoko, ale biorąc pod uwagę rywala, nie podniecałabym się tym.

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 221

Postautor: BeBaD » pn 03.09.2018 1:44

Nikt sie nie podnieca ale miło widzieć kiedy przy korzystnym wyniku nie bronimy tylko dążymy do strzelenia kolejnych goli.

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 632
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pn 03.09.2018 8:50

BeBaD pisze:Nikt sie nie podnieca ale miło widzieć kiedy przy korzystnym wyniku nie bronimy tylko dążymy do strzelenia kolejnych goli.
To powinno być normą :) No i za dążeniem powinna kryć się również jakaś większa skuteczność.

No, ale nic, czeka nas jeszcze trochę spoko rywali, więc wierzę, że damy radę.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 638

Postautor: masacra » pn 03.09.2018 18:36

czarny samael pisze:Source of the post Podobno ludzie tam są mocno za Bossem.

Podobno Samael kiedys napisał jak jest w rzeczywistosci. Podobno :D

w drugim filmie przewinac odrazu na 3.30, o w studio gówno ciekawego maja do powiedzenia :wink:

Oczywiscie ci goscie nie są w zaden sposob reprezentatywni i pewnie ich opinia nie odzwierciedla opinii wszytskich kibiców United ale aby sie przekonac jakie nastroje panuja u was wystarczy 10 min spedzic na redcafe - najwiekszym anglojezycznym forum kibiców i sympatyków Manchesteru United. Powiedziec, ze zdania nt Mou sa podzielone, to najbardziej przychylne dla Jose co moge powiedziec.

To, ze z trybun nikt jeszcze nie gwizdze na Mourinho to tylko swiadczy o wielkiej klasie tych, którzy chetnie by go pozegnali. Jasne jest jakas grupa takich Carbonów, co to murem za Jose stoja i to ich z reguły słychac ale napewno nie jest to wiekszosc kibiców United. To nie jest nawet 50%.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pn 03.09.2018 22:35

Nie da się zaprzeczyć, że 2 ostatnie mecze to "trochę" inne oblicze United. Nawiasem mówiąc chętnie zobaczyłbym statystyki przebiegniętych kilometrów w tym spotkaniu w porównaniu do tego z wcześniejszych spotkań.

W każdym razie. Ciekawy wywiad Lukaku:
"The people will now see a different side of us. Everything we have been working on the last couple of weeks is coming now. Quick passing, runs in behind, lot of actions and lot of chances"

Brzmi to trochę jakby w końcu zaczęli nad tym pracować, ale...lepiej późno niż wcale. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była zasługa duetu nowych asystentów, a przede wszystkim Mckenny - bo jego drużyny właśnie tak lubiły grać.

Czas pokaże. Jak pisałem, nie napalam się, ale w końcu jakieś małe światełko w tunelu jest.

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 80

Postautor: Bassu » wt 04.09.2018 6:27

Słowa Lukaku paradoksalnie mogą świadczyć o dwóch porażkach. Szczególnie ta intensywność do której zawodnicy nie są przyzwyczajeni mogła powodować ze zamiar murować gramy do przodu i w konekwencji rywale maja więcej miejsca na naszej połowie, także do kontr. Z Totkami graliśmy właśnie ofensywnie, wystarczyło wykorzystać szanse np Lukaku i mecz byłby zupełnie inny. No ale to na razie wszystko za mało by wyciągać daleko idące wnioski. Szkoda ze teraz repra, nie cierpie tych przerw bo potem od nowa trzeba wszystko układać.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 982

Postautor: HMK » czw 13.09.2018 12:51

Aż 11 zawodników Manchesteru United ma wygasający kontrakt już w czerwcu 2019 roku.

Są to:

L.Shaw
D.De Gea
A.Herrera
J.Mata
A.Valencia
A.Young
A.Martial
M.Darmian
C.Smalling
A.Pereira
P.Jones

De Gea pewnie przedłuży, ale jest tu kilku zawodników, którzy spokojnie mogą trafić do innych klubów i być czołowymi postaciami.
Taki Martial od razu łączy mi się z Bayernem, Bawarczycy nie nastawiają się na wysokie transfery, Francuz idealnie wpisuje się w taktykę Niemców, poza tym Ribery najmłodszy już nie jest.
Herrera i Mata spokojnie znaleźliby sobie zatrudnienie w czołowych klubach Primera Division (Ander powrót do Athletiku może?). Darmian pewnie mógłby wrócić do Włoch, a Shaw od razu skojarzył mi się z Tottenhamem. Sporo ciekawych nazwisk i zapewne większość umowy przedłuży, choć na ten moment nie wygląda to za ciekawie dla Czerwonych Diabłów. Tego Martiala to strzegłbym jak złota.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Wróć do „Anglia”