Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
7
22%
Transfer Maticia
17
53%
Transfer Lindelofa
3
9%
Sprzedaż Rooneya
2
6%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
3
9%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 449

Postautor: moody90 » sob 22.09.2018 18:17

mowicie o ladnej asyscie pogby, ale widze, ze w gola dla gosci tez byl zamieszany. typowy dla niego glupi drybling i strata

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 221

Postautor: BeBaD » sob 22.09.2018 18:24

moody90 pisze:Source of the post mowicie o ladnej asyscie pogby, ale widze, ze w gola dla gosci tez byl zamieszany. typowy dla niego glupi drybling i strata

Był ale też to niewytłumaczalna dla mnie decyzja że od początku drugiej połowy Mou zdecydował zamienić go i Felle miejscami. :angry2:

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 80

Postautor: Bassu » sob 22.09.2018 20:59

A co Mou miał akurat więcej do zrobienia. Darujcie sobie ten pojazd ze ciagle jego wina wszystko. Zareagował na bramkę jak trzeba. Wporowadzil wszystkich ofensywnych zawodników. Widzieliście jak w tym sezonie gra nasz dzisiejszy rywal? Wiadome było ze będzie walka. A to ze przy 1:0 klepali jak w transie bez pomysłu. W czym problem? Jak Juve ma takie mecze to cisza. A tu wielka afera. Uczą się tego stylu, rozkładania sił i tak dalej. Gdyby Fred wsadził na 2:0 albo Lukaku to pismaki by inaczej gadaly. Sam jestem przeciwnikiem stylu Mou, ale akurat dzisiaj w meczu to zawodnicy nie mieli nic do pokazania na tle rywala a nie jego taktyka czy zmiany. Błąd ze dał grać Sanchezowi to jedyne co widze. W tabeli jesteśmy daleko, ten sezon będzie raczej walka o 4-5 miejsce, rywale nam uciekają ze nawet nie ma o czym mówić.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » sob 22.09.2018 21:18

a ja się do Mou przypierze bo co on chciał osiągnąć zmieniając pozycjami Pogbe i Felle w drugiej połowie? Zabezpieczyć tyły francuzem czy wzmocnić napad belgiem? dla mnie to kompletnie iracjonalna decyzja. Nie kupuje też gadania że robił wszystko aby wygrać bo to że wpuści na boisko wszystkie armaty to jedno, a to że dalej się gra na długie piłki aby Fella odegrał to drugie. Ile tak można? skręca mnie do teraz po tym co zobaczyłem.

Jak go zawsze bronilem tak teraz mówie dość

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan

Postautor: Bassu » ndz 23.09.2018 11:31

Przecież Mou nawet na konfie racjonalnie opowiadał ze nie było zaangażowania i piłkarze grali za bardzo zrelaksowani. Co ma do rzeczy, zmiana Felsa z Pogba. Może miał w tym taki plan, żeby grać dużo w pole karne. Przypominam ze Belg mógł strzelić gola. Nie ma tak, ze trener w trakcie meczu ma AŻ taki wpływ na to, co zrobią jego piłkarze. A Ci zrobili wczoraj gówno. Efektem jest pozycja w tabeli.
Obrazek
To the place, I belong

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » ndz 23.09.2018 12:50

czyli piłkarze do wymiany tak?

Awatar użytkownika
Eyesmon
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 110

Postautor: Eyesmon » ndz 23.09.2018 14:49

BeBaD pisze:czyli piłkarze do wymiany tak?

Najlepiej znów wydać 1mld i wymienić 3/4 składu. Nie ma innej opcji. Wspomnicie moje słowa ;)
Czerwono czarni ;)

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1550

Postautor: sickstick » wt 25.09.2018 19:45

Dzieje się :bicz: Ponoć Mou zabrał opaskę Pogbie (był drugi po Valenci), co ogłosił na zebraniu drużyny.

Szczerze mówiąc rzuciło mi się w oczy w poprzednim meczu, ale nie chciało mi się o tym pisać, że po zmianie Lingarda na Pereire Brazylijczyk dość długo tłumaczył Pogbie że ma teraz grać wyżej, tymczasem Pogba jakby to totalnie zignorował i został tak samo głęboko jak przez cały mecz. W tym czasie Perieria grał jako 6stka (Lingard którego zmienił grał bardziej ofensywnie), co sprawiło że po zmianie Ligard->Perieria United zaczęło mieć jednego gracza miej z przodu i tym samym laga na Fellainiego stała się jedynym sposobem na atakowanie. Można tylko gdybać, ale skoro tak postronnemu widzowi jak mnie taka rzeczy rzuciła się w oczy, to nie zdziwię się jeśli właśnie to było powodem kolejnego już konfliktu.

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 416

Postautor: maciek_88 » wt 25.09.2018 19:59

sickstick pisze:Dzieje się :bicz: Ponoć Mou zabrał opaskę Pogbie (był drugi po Valenci), co ogłosił na zebraniu drużyny.

Szczerze mówiąc rzuciło mi się w oczy w poprzednim meczu, ale nie chciało mi się o tym pisać, że po zmianie Lingarda na Pereire Brazylijczyk dość długo tłumaczył Pogbie że ma teraz grać wyżej, tymczasem Pogba jakby to totalnie zignorował i został tak samo głęboko jak przez cały mecz. W tym czasie Perieria grał jako 6stka (Lingard którego zmienił grał bardziej ofensywnie), co sprawiło że po zmianie Ligard->Perieria United zaczęło mieć jednego gracza miej z przodu i tym samym laga na Fellainiego stała się jedynym sposobem na atakowanie. Można tylko gdybać, ale skoro tak postronnemu widzowi jak mnie taka rzeczy rzuciła się w oczy, to nie zdziwię się jeśli właśnie to było powodem kolejnego już konfliktu.

Powodem niby jest wypowiedź Pogby w mediach o zbyt defensywnym nastawieniu drużyny
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 638

Postautor: masacra » wt 25.09.2018 20:01

To prawdopodobnie chodzi o wypowiedź Pogby po meczu z Wilkami w której stwierdził, ze Manchester United powinien grac bardziej ofensywnie, szczególnie u siebie. Nie trudno było przewidziec, ze to sie Jose nie spodoba.
Dzwina sytuacja, tym bardziej ze równoczesnie media donosza o tym, ze Woodward obiecał Mourinho ''worldclass signing''

e;
Maciek moderator mnie ubiegł :)
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » wt 25.09.2018 20:08

Manchester United XI vs. Derby: Romero, Dalot, Bailly, Jones, Young, Herrera, Matić, Lingard, Mata, Martial, Lukaku.

Po co to żyłowanie Lukaku? brak młodzików? ręce opadają

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan

Postautor: Bassu » wt 25.09.2018 21:17

To forum peofesjonakne czy plotkarskie? Jeśli tak to podajcie źródła, a nie piszecie ,,ponoć”.
Obrazek
To the place, I belong

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » wt 25.09.2018 21:21

espn

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » wt 25.09.2018 23:30

ile jeszcze? jak długo to potrwa? Carras ma już wszystkie papiery żeby zastąpić siwego?

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 416

Postautor: maciek_88 » wt 25.09.2018 23:32

Bassu pisze:Source of the post To forum peofesjonakne czy plotkarskie? Jeśli tak to podajcie źródła, a nie piszecie ,,ponoć”.

Tutaj sami insiderzy. Możesz nam zaufać.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Wróć do „Anglia”