Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

MU powinno:

Natychmiast zwolnić Mourinho i zatrudnić kogoś z dostępnych na rynku nazwisk
7
27%
Natychmiast zwolnić Mourinho i zatrudnić tymczasowego trenera z grona asystentów/trenerów Akademii do końca sezonu
5
19%
Dać dograć Portugalczykowi sezon i ruszyć po nowego trenera latem
2
8%
Zatrzymać Mourinho i dać mu kolejną szansę na przebudowę drużyny
12
46%

Liczba głosów: 26

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 240

Postautor: Kamil232 » pn 12.11.2018 18:05

Dla mnie najbardziej przykry jest brak ambicji w tym klubie.

Był moment, że sam wierzyłem, że coś z tego będzie (btw. dobrze Masacra, że nie wszedłeś w zakład, że w tymsezonie będziemy mieli lepszą pozycje niż w tamtym :mrgreen: )

Ale po tym co gość zrobił po transferze Sancheza mnie zatkało. Odstawił najlepszego gościa, który mu ciągnał grę i się zesrało. Mowa oczywiście o Martialu. Co najlepsze, żeby przyznać się do błędu potrzebował znaleźć się już niemal na pewnym wylocie i ten Martial mu dupę uratował.

Do dziś nie mogę pojąć jak u licha w połowie poprzedniego sezonu mógł uznać, że trzeba nam lewo skrzydłowego nie prawego :lol2: Sądziłem, że Sancheza weźmie na prawą w myśl zasady może jest lepszy na lewej, ale na prawej jest równie dobry i to lepsza opcja niż Mahrez. Tak to trzeba było brać właśnie Ryiada.

To już historia.

Ale dodając ją do żenującej porażki z Sevilla. Następnie porażki w Fa CUP i lato było widać, że to się nie uda. Jeszcze można było się łudzić, ale jak można było go nie wypierdolić po tym żenującym początku sezonu? I ten nawet niezły okres ostatnio nie wiele zmienia.

U licha zawsze sądziłem tak też mówił Ferguson, że ten klub chce być największy na świecie. Stawia się w jednym rzędzie obok Barcelony, Realu, Bayernu.

Widać się pomyliłem. Bo w każdym z tym klubów za takie wyniki Mourinho by został wypierdolony. Nikt by sobie na takie coś nie pozwolił.

Jak widać tutaj wicemistrzostwo 1/8 LM i teraz walka o pierwszą czwórkę jest uważane za w miarę ok.

I to jest smutne. Bo w poważnym klubie takie wyniki to jest jednak wielka porażka, daleka od ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 675

Postautor: masacra » pn 12.11.2018 18:37

Kamil232 pisze:Source of the post (btw. dobrze Masacra, że nie wszedłeś w zakład, że w tymsezonie będziemy mieli lepszą pozycje niż w tamtym

eeee, cos sobie nie przypominam bym sie chciał o to zakładac :)
Pamietam za to, ze chciałem sie zakładac o to, ze Klopp bedzie dłuzej na Anfield niz Jose na Old Trafford i w sumie propozycja zakładu dalej aktualna jakbys chciał :wink:

Kilka słow o meczu, jako ze mam troche przekorną nature to musze dla odmiany stanac troche w obronie Mourinho. Bo prawda jest taka, ze wczoraj na Etihad przegrałaby pewnie kazda duzyna z ligi i 99% druzyn z kontynentu. Pep stworzyl potwora, bez zadnego cienia wątpliwosci najlepsza druzyne w lidze i pewnie jedną z najlepszych druzyn w całej historii Premier League. Nie siał bym jakiegos wielkiego defetyzmu akurat po tej porazce. Jasne, styl w jakim przegraliscie woła o pomste do nieba ale znowu,3 sezon z Mourinho jeszcze was do tego nie przyzwyczaił? Przeciez on 9 na 10 meczy z silnym rywalem gra dokładnie tak samo, schowany za podwojna garda w oczekiwaniu na kontry i bład przeciwnika. Czy mecz na Emirates z Arsenalem wygrany przez Manchester 3:1 stylem az ak bardzo odbiegał od tego co było wczoraj? No niewydaje mnie sie. Róznica jest taka, ze Arsenal był diablo nieskuteczny, a Mustafi z Koscielnym popełniali szkolne błędy w obronie. City tylko raz sie taki bład zdarzył, co wykorzystaliscie, plus skutecznosc Obywateli była na nieco lepszym poziomie niz ta Arsenalu. Ale tak naprawde sam przebieg spotkania bardzo podobny. I tak niemal za kazdym razem gdy Jose musi jechac na teren rywala z czołówki. Nihil Novi.

W tygodniu wygraliscie z Juve na jego terenie, z Juve które byc moze jest obecnie głównym kandydatem do siegniecia po puchar LM (tak naprawde to nie wiem, nie sprawdzałem bukow ale tak mowią), ostatno w miare regularnie punktujecie słabszych rywali, a w starciach z całą reszta czołówki wydaje mi sie, ze nie jestescie na straconej pozycji. Po prostu do CIty w tym momencie nie macie podjazdu tak jak nie ma chyba nikt. Klopp, który uchodzi za eksperta od ogrywania Guardioli tylko cudem nie przegrał z nim w tym sezonie i to na własnym boisku.

Prosciej pisząc, spodiewałbym sie takich komentarzy po przegranej z West Hamem, Evertonem czy nawet Arsenalem albo Liverpoolem. Ale akurat porazke z City kazda druzyna w tej lidze powinna miec wkalkulowaną i jedyne o co sie starac, to by wynik nie wystawiał a posmiewisko. Po prostu wszyscy mamy pecha, ze szejk zatrudnił akurat Guardile, bo nie ma lepszego ligowego trenera na swiecie. A juz najwiekszego pecha to mają kibice Liverpoolu, bo wkoncu gdy udało sie stworzyc w tym klubie jakaś sensowna druzyne z mega sensownym trenerem na ławce to i tak pewnie jedyne czym sie dobrym moze skonczyc to wicemistrzostwem max, bo przyszło nam sie mierzyc z jednymi najlepszych w całej historii :suicide:
To jest dopiero niefart
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » pn 12.11.2018 18:43

masacra pisze:Source of the post eeee, cos sobie nie przypominam bym sie chciał o to zakładac
Pamietam za to, ze chciałem sie zakładac o to, ze Klopp bedzie dłuzej na Anfield niz Jose na Old Trafford i w sumie propozycja zakładu dalej aktualna jakbys chciał

A wiesz jednak podziękuje.

A ja chciałem się założyć w tamtym sezonie, że w tym będziemy lepsi niż w tamtym. Zajmiemy wyższą pozycję, bądź więcej pkt. ale zaznaczałem, że nie wiem czy to da mistrza w tej piekielnej lidze. Natomiast mówiłem, że będziemy o niego walczyć do końca :mrgreen: ty zaś chciałeś zakładu o mistrzostwo na co ja nie wszedłem.

Także pewnie skrycie sam wierzyłeś w Mourinho, że da radę dlatego w to nie wszedłeś :smile2:
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1784

Postautor: fieldy » pn 12.11.2018 19:35

jak już sobie przypominacie co kto uważał, to ja uważałem, ze Sanchez nie jest sprowadzany na prawą stronę :P

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 321

Postautor: ryba_82 » pn 12.11.2018 23:44

masacra pisze:Source of the post A juz najwiekszego pecha to mają kibice Liverpoolu, bo wkoncu gdy udało sie stworzyc w tym klubie jakaś sensowna druzyne z mega sensownym trenerem na ławce to i tak pewnie jedyne czym sie dobrym moze skonczyc to wicemistrzostwem max, bo przyszło nam sie mierzyc z jednymi najlepszych w całej historii

Szybko alibi zacząłeś szukać :wink:
Obrazek

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1276

Postautor: League » śr 14.11.2018 13:51

Zgolił Afro :D
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 272

Postautor: BeBaD » śr 14.11.2018 23:59

Jakie poruszenie wywołał :rotfl:

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » sob 24.11.2018 15:18

Obrazek

Po co kupował Freda? po co zatrzymał w klubie Pereire? Matic od początku sezonu w tragicznej formie i wciąż wybór składu zaczynamy od niego :angry2: Mogł już chociaż Fellainiego wpuścić żeby popatrzeć jak wygląda w nowym fryzie

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » sob 24.11.2018 17:39

Ktoś go w końcu kopnie w dupę z tego klubu czy mam wsiadać w samolot do Manchesteru i sam to zrobić?
Obrazek

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 20

Postautor: MGiggs » sob 24.11.2018 17:53

Kończą się przymiotniki na to co sie dzieje w tym klubie.Rozpacz.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1152

Postautor: piotrcies » sob 24.11.2018 17:55

Jest progres, zagraliśmy na zero z tyłu xD

A tak serio, to już nawet śmiać czy złościć się nie chce, ta beznadzieja ogarnia mnie przy każdym ligowym weekendzie i trudno o inną reakcję niż zobojętnienie :/

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 247

Postautor: coco » sob 24.11.2018 18:01

jeszcze dojdzie do tego że United zwolni Mourinho i ten trafi do Realu, piłka nie znosi próżni, a Real też jest w kiepskiej sytuacji.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » sob 24.11.2018 18:06

Dawać tu Jardima albo kogokolwiek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » sob 24.11.2018 18:43

Trudno pojąć co się musi jeszcze stać aby w tym klubie dokonano zmian.

To gorzej jeszcze być może? :lol2:

A no tak. Zapomniałem. Jest fajno. Ograliśmy w Trybie Juventus. Wyjdziemy z grupy LM.
Ostatnio zmieniony sob 24.11.2018 19:34 przez Kamil232, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: BeBaD » sob 24.11.2018 18:59

Kamil232 pisze:Source of the post To gorzej jeszcze być może? :Lol2:

Ja się obawiam że zdąży sprowadzić do klubu kolejny szrot i sprzedać Martiala.

Wróć do „Anglia”