Manchester United (zbiorczy) (cz.2) - Strona 5

Piłka nożna w Anglii | Premier League, Championship i FA Cup (Puchar Anglii) | Kluby (Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal, Leeds) | Reprezentacja Anglii | Transfery | Mecze, wyniki i inne wydarzenia związane z angielską piłką nożną

Trenerem MU w sezonie 2018/2019 powinien zostać:

Solskjaer powinien pozostać na stanowisku
15
63%
Mauricio Pochettino
4
17%
Massimiliano Allegri
2
8%
Zinedine Zidane
0
Brak głosów
Laurent Blanc
1
4%
Antonio Conte
0
Brak głosów
Leonardo Jardim
1
4%
Eddie Howe
1
4%
ktoś inny
0
Brak głosów

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 3
Kibicuje: Manchester United
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: John Travolta » pn 03.07.2006 1:30

Im dłużej zwlekamy z transferem jakiejśwybitnej osoby, tym mniej takich zawodników na liście transferowej. Scholes w środku pomocy może już raczej grać jako zmiennik kogoś młodszego. Od biedy Smith, bądź Koreańczyk Park, ale ile jeszcze będziemy przestawiać zawodników na pozycje, w których brakuje nam gracza na odpowiednim poziomie? Jeszcze dojdzie do tego, że Giggs będzie grał na lewej obronie.
Park i Smith to mogą Scholesowi najwyzej buty czyscic. Scholes to nadal piłkarz z najwyzszej pólki jesli jest w formie. Na przyszły sezon bedzie wypoczęty i bedzie nadal filarem druzyny. Jak zmiennik bardzo podobny do Scholesa piłkarz D.Jones.
Carrick jako rozgrywający? Raczej jako defensywny pomocnik. To taki piłkarz czyszczący pole, nic poza. A Riquelme? Roman nie jest piłkarzem na Premiership. W Albionie trzeba biegać, a akurat o tę cechę trudno u Argentyńczyka. W Barcelonie też kazano mu biegać. Zmęczył się i siadał na ławce A co dopiero w Manu. Już jedną gwiazdeczkę mamy z Portugalii, nie potrzeba nam kolejnej z humorami.
Chyba mało oglądasz Premiership jesli tak piszesz. Carrick to typowy playmaker i nic pozatytm. Strzela mało bramek, w destruckji prezentuje sie najwyzej poprawnie. Dobrze kontroluje tępo gry, dobrze podaje, czesto dosc błystkoliwie. Geniuszem nie jest, ot taki porządny grajek, ulepszona wersja Fletchera.

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Loczek » pn 03.07.2006 12:22

nie wtrącaj w to swojego ojca Wink

Prymitywny jesteś, a miałem nadzieję, że wyrastasz poza nocnik. Widać myliłem się. Wybacz.
Tak jak masz w nicku, minuta ciszy dla Milczka.

Morrow pisze:est forowany przez trenera ma ten klub w dupie

Morrow, wypowiedź poniżej poziomu morza, umiesz słowo dupa zastępować czymś innym? Kulturalnie please.

Tak swoją drogą, niemal pewne jest, że nowym prezydentem Realu Madryt został Calderon, który nie uwzględnił Portugalczyka w kampanii wyborczej. I co teraz... kowboju? Smile
Niemal, czyli jeszcze nie przesądzone. Poza tym cała Twoja wypowiedż ,, niemal " jest o grze Portugalczyka na MŚ, a nie w Manu. Pisząc, że prócz nazwiska nie ma nic, pokazujesz ile meczy widziałeś tego chłopaka w jedenastce Czerwonych Diabłów. Poza tym, idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro ma wielkie nazwisko, to skąd? Bo reklamował jogurty?
John Travolta pisze:Park i Smith to mogą Scholesowi najwyzej buty czyscic. Scholes to nadal piłkarz z najwyzszej pólki jesli jest w formie. Na przyszły sezon bedzie wypoczęty i bedzie nadal filarem druzyny. Jak zmiennik bardzo podobny do Scholesa piłkarz D.Jones.
Ja nie twierdzę, że Scholes jest ,, leszczem ". Uważam tylko ( spoglądając na ostatnie jego poczynania ), że skoro jest zaawansowany wiekowo, to kontuzji mnóstwo musi łapać, a co za tym idzie osłabia zespoł. A skoro uważasz, że Park i Smith mogą mu buty czyścić to ja Ci współczuję serdecznie i widzę, że to nie ja mało Premiership oglądam, a Ty.

John Travolta pisze:ot taki porządny grajek, ulepszona wersja Fletchera.

A powiedz mi, na jakiej pozycji występował w niedawnym meczu Anglików bodajże z Ekwadore.? Chyba właśnie na defensywnym. Poza tym, tak się nim wszyscy interesują, niby taki ,, el fenomeno" a sam mówisz, że jest taki sobie, w miarę. A skoro tak, to 20 baniek za piłkarza ,, w miarę " to chyba strzał w dziesiątkę nie jest ? Promocja piłkarza, który w swoim klubie wyrasta ponad średnią innych jest ogromna, ale czy to jest piłkarz na murawę Old Trafford?

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: John Travolta » pn 03.07.2006 12:49

Ja nie twierdzę, że Scholes jest ,, leszczem ". Uważam tylko ( spoglądając na ostatnie jego poczynania ), że skoro jest zaawansowany wiekowo, to kontuzji mnóstwo musi łapać, a co za tym idzie osłabia zespoł. A skoro uważasz, że Park i Smith mogą mu buty czyścić to ja Ci współczuję serdecznie i widzę, że to nie ja mało Premiership oglądam, a Ty.
LOL, Scholes przez ostatnie kilka lat był naszym czołowym pomocnkiem, a 32 lata to jeszcze tak za duzo nie jest. Dalej moze nam zaoferowac gre na najwyszym poziomie. A następca juz czeka na pierwszą okazje by go wygrysc. Naturalna kolej rzeczy. A powiedz co moze nam zoferowac Smith, oprócz swietnych wslizgów? Srednio czyta gre, chociaz idzie mu coraz lepiej to do zadowalającego poziomu mu jeszcze daleko. Marne podania, i brak kreatywnosci. Park? Skrzydłowy, głowny atut to szybkosc, jest zbyt chaotyczny by grac w srodku pola, pozatym nie potrafi strzelac z dystansu co jest sporym minusem. Wiec powiec mi w czym Park i Smith mogą sie równac ze Scholesem bo ja nie bardzo rozumiem?

A powiedz mi, na jakiej pozycji występował w niedawnym meczu Anglików bodajże z Ekwadore.? Chyba właśnie na defensywnym. Poza tym, tak się nim wszyscy interesują, niby taki ,, el fenomeno" a sam mówisz, że jest taki sobie, w miarę. A skoro tak, to 20 baniek za piłkarza ,, w miarę " to chyba strzał w dziesiątkę nie jest ? Promocja piłkarza, który w swoim klubie wyrasta ponad średnią innych jest ogromna, ale czy to jest piłkarz na murawę Old Trafford?
Powiedz mi jak gral dla Spursow. Oprocz niego w pomocy grali jesze Davids i Jenas. Carrick byl od kreowania gry, byl playmakerem i nic pozatym. W reprezentacji tam go wystawiono bo nie ma dla niego innej pozycji i nie ma zabardzo typowych DMF w kadrze, gral tam z potrzeby w Tottenhamie tak nie gra.
Kto oprocz nas sie nim interesuje bo nie wiem? Jakis kandydat na prezesa Realu go obiecal, ale wyborow nie wygral wiec jestesmy tylko my i ewentualnie jakies plotki prasowe. Jakbysmy dali 20 baniek to bysmy sie sfrajerzyli. Typ jest tylko playmakerem, czesto przez caly mecz mu nic wychodzi az nagle wyjdzie mu jedno swietne zagranie i robi sie groznie pod bramka rywali. Typ wg mnie przydaby sie tylko jesli zmienimy ustawinie na 4-3-3 lub 4-2-3-1. W innym wypadku nie bardzo.
Wg mnie i wielu innych ludzi na forum MU(nie polskich zaznaczam) to 15 mln ktore oferujemy to jest juz za duzo. Ale za to ze jest anglikiem to ewentualnie tyle mozna by zaplacic.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1637

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » pn 03.07.2006 12:57

Loczek pisze:Morrow, wypowiedź poniżej poziomu morza, umiesz słowo dupa zastępować czymś innym? Kulturalnie please.

My bad. Trochę mnie poniosło.
Niemal, czyli jeszcze nie przesądzone. Poza tym cała Twoja wypowiedż ,, niemal " jest o grze Portugalczyka na MŚ, a nie w Manu. Pisząc, że prócz nazwiska nie ma nic, pokazujesz ile meczy widziałeś tego chłopaka w jedenastce Czerwonych Diabłów. Poza tym, idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro ma wielkie nazwisko, to skąd? Bo reklamował jogurty?
Nie. Ta wypowiedź nie była o grze Portugalczyka na MŚ tylko o jego zachowaniu wobec kolegi z ManUtd i sprawie ewentualnego transferu do Realu. Gdzie Ty tam dostrzegłeś opinie o grze w Niemczech? Swoją drogą na niemieckich boiskach Cristiano prezentuje się dobrze. Wyróżnia się na tle całej ekipy Portugalii, która jak wszyscy wiemy jest już w strefie medalowej.

I nie powiedziałem, że Ronaldo jest złym piłkarzem. Wręcz przeciwnie, ma wielki talent, nie do końca oszlifowany ale niewielu jest piłkarzy, którzy w tak młodym wieku potrafią tak wiele. Nie przypadkiem interesuje się nim Real, który nie inwestuje w słabych piłkarzy. Możesz mi wierzyć lub nie ale widziałem wiele spotkań Diabłów w Premiership. Oglądałem te, w których Cristiano przesądzał swoją dobrą grą o zwycięstwie, widziałem także te, w których był kompletnie bezproduktywny. W przekroju całego sezonu był chimeryczny, co dziwnym nie jest zważywszy na młody wiek i problemy z jakimi się borykał. Problem jest gdzie indziej. Piłkarz zakładający koszulkę Manchesteru musi na nią zasługiwać nie tylko umiejętnościami prezentowanymi na boisku ale i postawą poza nim. Ten chłopak ma olbrzymi potencjał. Trzeba jeszcze trochę czasu żeby go piłkarsko ukształtować. Dlatego boli fakt, że Portugalczyk tak się zachowuje wobec klubu, który mu pozwolił na promocję. Nie ulega wątpliwości, że gdyby MU nie zainwestował w niego w odpowiednim czasie, pojawiłby się inny klub, który stworzyłby Cristiano możliwość bycia gwiazdą jaką jest obecnie. Ciężko jednak nazwać prawdziwym Diabłem piłkarza, który deklaruje wszem i wobec, że wolałby grać w innym zespole.

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Loczek » pn 03.07.2006 15:42

John Travolta pisze:A powiedz co moze nam zoferowac Smith, oprócz swietnych wslizgów?

Myślę, że nie to jest jedynym atrybutem Anglika. Poza tym, dziwne że Ferguson robi z napastnika pomocnika. Ale to inna para kaloszy. Skoro według Ciebie jest taki słaby, dlaczego Manchester go nie sprzeda?
John Travolta pisze:Park? Skrzydłowy, głowny atut to szybkosc, jest zbyt chaotyczny by grac w srodku pola, pozatym nie potrafi strzelac z dystansu co jest sporym minusem. Wiec powiec mi w czym Park i Smith mogą sie równac ze Scholesem bo ja nie bardzo rozumiem?

Gloryfikacja Scholesa według Ciebie jest wskazana? Gratuluję. Powiedz mi, co wnosi do drużyny zawodnik mający 32 lata i borykający się z kontuzjami? Bo ja nie wiem? Jeszcze raz napomnę, Scholes może grać w środku ale jako zmiennik. A raczej nauczyciel nowego pomocnika.
John Travolta pisze:Kto oprocz nas sie nim interesuje bo nie wiem? Jakis kandydat na prezesa Realu go obiecal, ale wyborow nie wygral wiec jestesmy tylko my i ewentualnie jakies plotki prasowe.

Nie wiem czy zauważyłes, ale te plotki transferowe tyczą się nie tylko Realu, ale i nas. Nie wiem czy też dochodzi do Ciebie to, że w United takie plotki są na porządku dziennym i im ich więcej, tym większa rzesza kibiców jest zniesmaczona.
Tak jak wspomniałes, nawet 15 milionów to za dużo.
Morrow pisze:Ciężko jednak nazwać prawdziwym Diabłem piłkarza, który deklaruje wszem i wobec, że wolałby grać w innym zespole.
Ciężko nazwać. Ale z drugiej strony mitologizacja wielkości Manchesteru też jest przesadna. Czasem denerwuje mnie fakt, że piłkarz pokroju Fletchera występuje w zespole właśnie z tego powodu, że czuje się dumnym Diabłem. Nie biorą tutaj górę warunki ,, piłkarskości " jeśli można to tak nazwać, a honor. A z tym honorem daleko nie zajdziemy. Owszem, śmieszne, wręcz naganne jest zachowanie Portugalczyka. Rozumiem, gdyby to były plotki i jakiś dziennikarz wyczytałby podobne opinie spomiędzy wierszy wywiadu. Ale tak ... brak mi słów.

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: John Travolta » pn 03.07.2006 18:51

Myślę, że nie to jest jedynym atrybutem Anglika. Poza tym, dziwne że Ferguson robi z napastnika pomocnika. Ale to inna para kaloszy. Skoro według Ciebie jest taki słaby, dlaczego Manchester go nie sprzeda?
Gloryfikacja Scholesa według Ciebie jest wskazana? Gratuluję. Powiedz mi, co wnosi do drużyny zawodnik mający 32 lata i borykający się z kontuzjami? Bo ja nie wiem? Jeszcze raz napomnę, Scholes może grać w środku ale jako zmiennik. A raczej nauczyciel nowego pomocnika.
A dlaczego kupilismy DD, Klebersona, Belliona i Millera? A dlaczego Phil i Fortune tam grali? To mógł byc zwykły ludzki błąd. Nie wyobrazam sobie Smitha w pierwszym składzie w przyszłym sezonie. Chyba ze wróci do ataku.
A pozatym Scholes to jest AM ewentualnie CM, a Smith miał grac na DMF wiec tak naprawde cięzko porównac. A 32 letni zawodnik moze zaoferowac druzynie mnostwo doswiadczenia na boisku. Napewno wiecej moze zaoferowac niz nie jeden maga utalnetowany 21 latek. Scholes miał jedna kontuzje w tym sezonie, to tak duzo? Kazdemy sie zdarza.
Nie wiem czy zauważyłes, ale te plotki transferowe tyczą się nie tylko Realu, ale i nas. Nie wiem czy też dochodzi do Ciebie to, że w United takie plotki są na porządku dziennym i im ich więcej, tym większa rzesza kibiców jest zniesmaczona.
Tak jak wspomniałes, nawet 15 milionów to za dużo.
Różnica jest taka ze my złozylismy dwie oficjalne oferty, potwierdzone przez Tottenham i oficjalnie odrzucone. Nikt inny takiej oferty nie złozył.

Awatar użytkownika
Mefiu
First love...United
Reputacja: 0
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mefiu » pn 03.07.2006 19:18

Co do Scholesa. Uważam, że Paul jest na tyle wartościowym zawodnikiem oraz jest w stanie w nadchodzącym sezonie zagrać na swoim nieco więcej niż średnim poziomie, jak to było do tej pory przed sezonem 05/06. Martwie się jednak tym, czy nasz skromny Paul wytrzyma trudy sezonu? Raczej nie, dlatego potrzeba United zawodnika, który byłby jego świetnym zastępcą. Pozwolę się w tym miejscu niezgdodzić z Travoltą odnośnie Davida Jonesa, gdyż uważam, że David to zawodnik, któremu bliżej do klasycznego DMa, niż ofensywnego pomocnika. Jones lepiej odbiera piłkę, niż odgrywa. Taka jest moja sybiektywna ocena co do umiejętności młodego Anglika, którego grę nie raz, nie dwa miałem okazję oglądać na wypożyczeniu w NEC Nijmegen. Choć tam był wystawiany bardziej na pozycji lewego pomocnika, to w rezerwach United grywał przeważnie na pozycji defensywnego pomocnika. Btw, Jones może nie sprostać zadaniom jakie przydzieli mu Ferguson. Może warto by pozyskać zawodnika na tę pozycję? Bo jeśli mowa o Carricku, to Anglik ani nie jest typowym defensywnym czy ofensywnym pomocnikiem, a po prostu środkowym pomocnikiem (CM). Możnaby podumać nad możliwością kupna Tima Cahilla, który wg mojego przekonania byłby lepszym rozwiązaniem na miejsce Scholesa, aniżeli Carrick (oczywiście przyjmujemy, że Carrick przychodzi na miejsce Scholesa, bo jak zasugerował Gill, następca Keano nie będzie Brytyjczykiem. Tzn. na DM jeszcze poczekamy).
John Travolta pisze:Nie wyobrazam sobie Smitha w pierwszym składzie w przyszłym sezonie. Chyba ze wróci do ataku.
Ja również nie widzę Alan w przyszłym sezonie na pozycji DMa. No chyba, że mamy ambicję tylko na miejsca 2-5 :roll: W dodatku ktoś tam musi grać do czasu powrotu Smitha. Jones nie da rady.

Dziś pojawiła się informacja, że Manchester United przymierza sie do złożenia oferty władzom Tottenhamu. Ruud van Nistelrooy + Giuseppe Rossi, a do tego jeszcze pieniądze za Michaela Carricka! Czyżby Ferguson oszalał, czy to tylko następne wyssane z palca informacje przez angielskie bulwarówki?

Natomiast Cristiano Ronaldo przyjął taktykę dalszego ośmieszania się. PO aferze jaką wywołał mówiąc, ze chce opuścić United na rzecz Realu Madryt oraz sprowokowania Rooneya w meczu MŚ dziś, po przegranej Villa Millara w wyborach na prezydenta Realu, Portugalczyk stwierdził, że pomiedzy nim, a Wazzą nie ma żadnych zatargów, a on sam chciałby kontynuować swoją dalszą karierę na Old Trafford. Ciekawie Cris :*

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: John Travolta » pn 03.07.2006 23:26

Manumef, co do D.Jonesa to on na pewno jest przymierzany na pozycje Scholesa, czytał wywiad z nim i mówił o sobie własnie jako o ofensywnym pomocniki, ze chciałby byc kims jak Lampard i strzelac ponad 10 bramek w sezonie. Ja mysle ze własnie on na zmiane ze Scholesem obejdą przyszły sezon tylko trzeba umiejętnie rozdysponowac siły zawodników. Pozatym jest jeszcz Giggs który tez sobie swietnie radził. Priorytetem jest DMF.

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Loczek » wt 04.07.2006 10:16

John Travolta pisze:Scholes miał jedna kontuzje w tym sezonie, to tak duzo? Kazdemy sie zdarza.

Ludzka rzecz, kontuzja. Ale sam powiedz, Scholes może zagrać na swoim średnim poziomie cały sezon? Nie, nie może. Dlatego też uważam, że będzie on doskonałym materiałem na przewodnika i nauczyciela dla młodego piłkarza, który ( mamy wszyscy nadzieję ) zasili szeregi United. Innej opcji sobie nie wyobrażam.
John Travolta pisze:A dlaczego kupilismy DD, Klebersona, Belliona
Z Davidem Bellionem to inna historia. Francuz został pozyskany z Ligue 1, ale Ferguson nie widział wcześniej tego zawodnika. To jest kolejne kuriozum w wykonaniu działaczy. Sam Szkot, podczas turnieju ( chyba ) w ubiegłym roku w USA powiedział, że Francuza polecił mu jeden ze scoutów i trener, dlatego też nie czekając długo zakupił chłopaka.

Dziś pojawiła się informacja, że Manchester United przymierza sie do złożenia oferty władzom Tottenhamu. Ruud van Nistelrooy + Giuseppe Rossi, a do tego jeszcze pieniądze za Michaela Carricka! Czyżby Ferguson oszalał, czy to tylko następne wyssane z palca informacje przez angielskie bulwarówki?

Nie wierzę w podobne brednie. Nie po to promuje się młodego Włocha, ażeby go sprzedawać. Kolejna kaczka dziennikarska. Szmatławce prześcigają się w sensacjach.

,, Sensacji łowcy, jesteście Ch..a warci jak z Chipsami Hołowczyc " !

Manumef pisze:Portugalczyk stwierdził, że pomiedzy nim, a Wazzą nie ma żadnych zatargów, a on sam chciałby kontynuować swoją dalszą karierę na Old Trafford. Ciekawie Cris
Z dnia na dzień coraz bardziej irytuje postawa tego, co by nie powiedzieć, gówniarza. Manipulując mediami promuje swoją osobę. Ja rozumiem, gdyby grał w Sportingu Lizbona i wszem i wobec deklarował, że zasługuje na lepszy klub. Wielkości Manchesteru i Realu Madryt nie będę podważał.

John Travolta pisze:Jonesa to on na pewno jest przymierzany na pozycje Scholesa, czytał wywiad z nim i mówił o sobie własnie jako o ofensywnym pomocniki, ze chciałby byc kims jak Lampard i strzelac ponad 10 bramek w sezonie

Z całym szacunkiem dla młodego Jonesa ... jeżeli ,, Rudy " nie daj Bóg złapie kontuzję, Jones nie da rady zagrać sezonu na poziomie ,, dobrym ". Dlatego nadal obstaję przy sprowadzeniu ,, kogoś " .

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » wt 04.07.2006 11:04

Zapewne działacze MU dochodzą do podobnych wniosków co Loczek bo zainteresowanie Riquelme musi być czymś udokumentowane. Wątpię czy by pasował do United ale zaintersowanie piłkarzem na tej pozycji może świadczyć o tym, że działacze myślą nad zastępcą/następcą Scholesa. Swoją drogą poza myśleniem nic innego nie robią. Sam Argentyńczyk przyznał, że pojawiła się nawet spora oferta ze strony MU ale została odrzucona a on sam nie ma zamiaru nigdzie się wybierać. Przekonamy się o tym po okienku ale jeśli Roman postanowi zostać to może stracić jedną z ostatnich szans na zaistnienie w klubowej piłce. Ma już 28 lat i lepszego okresu na ponowny transfer do wielkiego klubu (pierwszym była Barca) może nie mieć.

David Jones zapowiada się całkiem ciekawie, może być z niego dobry piłkarz. W Eredivisie błyszczał ale nie zapominajmy, że Nijmegen to nie ManUtd. W każdym razie warto dać mu szansę w pierwszym zespole i zobaczyć jak sobie poradzi w Premiership.

Mimo wszystko chyba jednak przychylę się do zdania Loczka, że potrzebujemy wzmocnienia na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika. Idealnym zakupem na tę pozycję wydawałby się Ribery, bo on może grać zarówno na AMF, jak i na skrzydłach. W dodatku to walczak. Szkoda tylko, że szanse na jego pozyskanie są w tej chwili minimalne. Nawet konferencja prasowa, na której Francuz przyznał, ze nie rozumie po angielsku dowodzi, że nie planuje on raczej wycieczki do Manchesteru.

Oczywiście priorytetem pozostaje DMF a tu cisza. Co do wcześniej dyskusji na temat Carricka i pozycji, na której gra. Sam "Poshfan" Sven w wywiadzie przed MŚ powiedział, że Carrick to idealny zmiennik dla Gerrarda, tzn może jak piłkarz Liverpoolu grać zarówno DMF jak i AMF. A jak wiemy uniwersalność to cecha, ktorą Alex ceni bardzo wysoko.
W perspektywie objęcia Realu przez Calderona możemy chyba pożegnać się z Diarrą. Nowy prezes Królewskich bowiem zawarł Malijczyka wśród swoich 5 priorytetowych transferów obok Kaki, Robbena, Fabregasa i Chivu. Pozyskanie piłkarza OL może okazać się dla Realu najprostsze gdyż sam zawodnik deklaruje chęć reprezentowania barw Królewskich.
Jeśli okazałoby się to prawdą to orbita ewentualnych następców Keano znów się zawęży. Paradoksalnie w rundzie wiosennej w CFC było 3 zawodników, którzy mogliby być receptą na problemy MU a mianowicie Makelele, Essien i Maniche. Szczególnie żal przegranej walki w zeszłorocznym okienku o Essiena bo Ghanijczyk ma doskonałe preydspozycje do kierowania grą a w Chelsea jego talent nie jest chyba do końca wykorzystany.

O Cristiano Ronaldo już napisałem i tak za dużo. Ciekawi mnie jak (o ile pozostanie) będzie traktowany na angielskich boiskach. Został skrytykowany przez wiele autorytetów. Martin Jol określił go nawet mianem "zakały futbolu" co jest chyba przegięciem. Nie potrafię jednak znaleźć argumentów pozwalających wziąć w obronę Portugalczyka.

Awatar użytkownika
Mefiu
First love...United
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mefiu » wt 04.07.2006 11:10

John Travolta pisze:Manumef, co do D.Jonesa to on na pewno jest przymierzany na pozycje Scholesa, czytał wywiad z nim i mówił o sobie własnie jako o ofensywnym pomocniki, ze chciałby byc kims jak Lampard i strzelac ponad 10 bramek w sezonie. Ja mysle ze własnie on na zmiane ze Scholesem obejdą przyszły sezon tylko trzeba umiejętnie rozdysponowac siły zawodników. Pozatym jest jeszcz Giggs który tez sobie swietnie radził. Priorytetem jest DMF.
Ok, zgodzę się. Choć wydaje mi się, że Jones jest na tyle uniwerslanym zawodnikiem, ze potrafiłby zagrać na każdej pozycji w pomocy, prócz prawej strony tejże formacji. Na jego szczęscie zdobywał doświadczenie nie tylko w drugiej lidze angielskiej, w Preston, a dodatkowo w Eredivisie. Sądzę, że gra w Preston dała mu umiejętność lepszego przygotowania fizycznego, zaś grajac w NEC bardziej podszkolił technikę. :wink:
Loczek pisze:Z dnia na dzień coraz bardziej irytuje postawa tego, co by nie powiedzieć, gówniarza. Manipulując mediami promuje swoją osobę. Ja rozumiem, gdyby grał w Sportingu Lizbona i wszem i wobec deklarował, że zasługuje na lepszy klub. Wielkości Manchesteru i Realu Madryt nie będę podważał.
Teraz nie pozostaje Ronaldo nic innego jak wrócić do anchesteru i grać dla United. A później czeka go spotkanie na treningu z Wazzą :twisted:
Loczek pisze:Z całym szacunkiem dla młodego Jonesa ... jeżeli ,, Rudy " nie daj Bóg złapie kontuzję, Jones nie da rady zagrać sezonu na poziomie ,, dobrym ". Dlatego nadal obstaję przy sprowadzeniu ,, kogoś " .
Moje propozycje:
- Doświadczony, 27-letni Tim Cahill. Cena: ok. 7-10 mln funtów?
- Młody, perspektywiczny Nigel Reo-Coker. Cena: ok. 10-12 mln funtów?

Carrick mi na rozgrywającego nie pasuje.
John Travolta pisze:Priorytetem jest DMF.
:!:
Pierwsze miejsce na mojej liście życzeń zajmuje Javier Mascherano. Dalej jest Sulley Muntari, Maxi Rodriguez i Michael Carrick.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » wt 04.07.2006 11:20

Manumef pisze:Pierwsze miejsce na mojej liście życzeń zajmuje Javier Mascherano. Dalej jest Sulley Muntari, Maxi Rodriguez i Michael Carrick.

Co do Mascherano sie zgodzę :) Ale co tu robi Maxi? Raz, że to skrzydłowy, dwa, że MU się nim nie interesuje, trzy, że jak już będzie musiał gdzieś odejść to najprawdopodobniej do Włoch bo poważnie zainteresowane są Milan i Inter. Owszem, pokazał się z bardzo dobrej strony na Mundialu, był najlepszym z Argentyńczyków ale żeby mógł pojawić się na OT najpierw musiałby odejść Ronaldo.

ATI
Rezerwowy
Rezerwowy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ATI » wt 04.07.2006 12:29

Tymczasem 19 letni Giuseppe Rossi mający włoski i amerykański paszport przedłużył kontrakt z United do 2010 roku.

Czyli nici z transferu do Tottenhamu :lol: . Brawo bulwarówki. :roftl3:

Z kolei the Sun podało, że kibice United nie chcą Ronaldo na Old Trafford.

P.S. Może by tak zmienić ankietkę na: czy chcesz panienke (C.Ronaldo) na Old Trafford w przyszłym sezonie. :bicz:

Awatar użytkownika
John Travolta
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: John Travolta » wt 04.07.2006 14:04

Co do D.Jonesa, przez cały rok na wyporzyczeniu spisywał sie swietnie, chyba nawet powyzej oczekiwan. Jesli teraz nie bedzie rezgularnym rezerwowym to juz nigdy nie wejdzie do pierwszego składu. Ma teraz czas zeby pokazac swoje umiejętnosci na turne w RPA.

Odnosnie zainteresowania Riquelme to kazdy menager szuka sznasy na kupienie gwiazd takich jak Roman. Jesli tylko jest ktos dostępny na rynku to trzeba próbowac.

Cahill wg mnie to bardzo dobry piłkarz, ale za słaby na United. Moze jest waleczny, ale to za mało, mimo wszysto brakuje mu troche umiejętnosci. Chociaz gdyby grał jak w sezonie 05/06 to moze jeszcze...
Wątpie aby Nigel Reo-Coker chciał juz odejsc ( wkoncu jest kapitanem, a jeszcze ma sporo czasu) i wątpie aby był taki tani. Angole teraz sporo kosztuja...

Awatar użytkownika
Mefiu
First love...United
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mefiu » wt 04.07.2006 17:00

Morrow pisze:Co do Mascherano sie zgodzę :) Ale co tu robi Maxi? Raz, że to skrzydłowy, dwa, że MU się nim nie interesuje, trzy, że jak już będzie musiał gdzieś odejść to najprawdopodobniej do Włoch bo poważnie zainteresowane są Milan i Inter. Owszem, pokazał się z bardzo dobrej strony na Mundialu, był najlepszym z Argentyńczyków ale żeby mógł pojawić się na OT najpierw musiałby odejść Ronaldo.
Fakt, mój błąd :oops:
ATI pisze:Tymczasem 19 letni Giuseppe Rossi mający włoski i amerykański paszport przedłużył kontrakt z United do 2010 roku.
Dla mnie to rewelacyjna wiadomość. :D Bardzo się cieszę, że Rossi będzie kontynuował swoją karierę na Old Trafford. Jeśli dalej bedzie sie tak rozwijał jak dotychczas, stworzy świetną parę z Roo w ataku (choć dwóch niskich? kojarzy mi się tu niezastąpiony duecik Cole - Yorke :wink: )
John Travolta pisze:Odnosnie zainteresowania Riquelme to kazdy menager szuka sznasy na kupienie gwiazd takich jak Roman. Jesli tylko jest ktos dostępny na rynku to trzeba próbowac.
Jak już wiadomo, na kupno Riquelme, United szans nie ma. Ja sie cieszę. Ważną informacja jest to, że jednak jakiegoś zawodnika na pozycję playmakera włodarze szukają. A wiadomo, że DMa trzeba kupić.
John Travolta pisze:Cahill wg mnie to bardzo dobry piłkarz, ale za słaby na United. Moze jest waleczny, ale to za mało, mimo wszysto brakuje mu troche umiejętnosci. Chociaz gdyby grał jak w sezonie 05/06 to moze jeszcze...
Wątpie aby Nigel Reo-Coker chciał juz odejsc ( wkoncu jest kapitanem, a jeszcze ma sporo czasu) i wątpie aby był taki tani. Angole teraz sporo kosztuja...
Fakt, to, ze jest kapitanem do czegoś zobowiązuje, jednak gdyby dostał ofertę z United, może pokusiłby się. Moglibyśmy sie też zdecydować na wymianę z dopłatą. Np. Fletcher i Miller + ok. 5-10 mln funtów. Szczególnie, że chłopak ma 22 lata i mógłby na wiele sezonów stać się zawodnikiem pierwszego składu.

Sir Alex Ferguson podobno jest zainteresowany sprowadzeniem Shilla Illiasu. 23-letni Ghanijczyk gra w klubie Asante Kotoko.
Ciekawe... Mamy szeroką kadrę wśró obrońców i nie widzę potrzeby sprowadzania kolejnego zawodnika. No chyba, że nie trzebaby wydawać zbyt dużych pieniedzy, a zawodnik ten miałby się okazać świentym wzmocnieniem. :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”